Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Sluchales kiedys plyty "...And Justice For All" Metalliki ? Pytam sie bo mowisz, ze tylko pierwsze 3 plyty dla Ciebie istnieja, a moim zdaniem czwarta plyta jest porownywalna a moze nawet i lepsza od 1,2 i 3 krazka.

Jesli sluchales to co Ci sie tam nie podoba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchales kiedys plyty "...And Justice For All" Metalliki ?

Znam wszystkie ich plyty. Niestety. :)

Pytam sie bo mowisz, ze tylko pierwsze 3 plyty dla Ciebie istnieja, a moim zdaniem czwarta plyta jest porownywalna a moze nawet i lepsza od 1,2 i 3 krazka.

Jesli sluchales to co Ci sie tam nie podoba?

Dla mnie "Justice" jest nudna. Powaznie. Jakby zespol chcial na sile i za wszelka cene nagrac plyute bardziej dorosla od poprzedniej. O ile do pierwszych trzech albumow czasami wracam, o tyle zadnej z pozniejszych (ani nawet zadnego utworu z nich) nie wlaczylem od kilku lat.

A wymień kilka riffów, które są naprawdę trudne dla Ciebie.

No jest takich sporo, bo pamietam, ze na takie trafialem, ale w tej chwili nie przypomne sobie, ktore konkretnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer niezly, ale nic ponadto.

I jakie Megadethu mógłbyś polecić?

Cala plyte "Rust in Peace" + skladanke "Capitol Punishment: The Megadeth Years".

co bardziej warto kupić mp4 czy ipoda? :icon_question:

1) MP4 to ogolne okreslenie na odtwarzacze z ekranem - jeden moze byc swietny, a inny do bani (poza tym to troche tak, jakbys pytal: "czy kupic samochod, czy Forda?"), 2) iPody sa baaardzo rozne - od malutkiego iPoda Shuffle bez ekraniku, po swietnego, drogiego iPoda Toucha, 3) kup to, co podoba sie Tobie i co spelnia Twoje oczekiwania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio na bodajże Uniwersytecie Łódzkim miał miejsce niezwykły wykład. Dotyczył on Pasji, a przeprowadził go producent/raper O.S.T.R. Polecam go Tobie, gdyż to Ty w redakcji zajmujesz się muzyką i przy okazji chciałbym się dowiedzieć czy również w podobny sposób postrzegasz muzykę i co sądzisz o wykładach takiego typu?

Jeśli Ci się nie chcę/nie masz czasu obejrzeć, to spoko. Ale naprawdę Polecam :)

Znalazłeś już czas czy zapomniałeś? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłeś już czas czy zapomniałeś? :happy:

Oczywiscie, ze zapomnialem. :) Szczerze mowiac nie chce mi sie ogladac prawie godziny wynurzen czlowieka, ktory mnie zupelnie nie obchodzi.

Jak spędziłeś Sylwestra?

Z moja dziewczyna i przyjaciolmi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lubisz swoją pracę?

Widzisz, zeby dostac sie do redakcji CDA, ktora na brak chetnych nie narzeka, trzeba to raczej zrobic celowo, nie? Wiec sam sobie wyciagnij wnioski. :)

Wolisz grać w sieci czy singla

W singla, zdecydowanie.

jaki jest twój ulubiony gatunek gier? (wiem, wiem że było, ale nie mam ochoty wertować forum)

Nie mam ulubionego. Nie mam ochoty wysilac sie bardziej z odpowiedzia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze krótko i zwięźle.

Oto moje pytania:

1.Czy lubisz(bądź grałeś) stare gry takie jak The Neverhod,Airfix Dogfighter,Hogs of War?

2.Lubisz muzyke Ozzy'ego Osbourne'a?

3.Sam robisz animacje na swoim blogu? Jeżeli TAK to jakim programem?

Edytowano przez Pisar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy lubisz(bądź grałeś) stare gry takie jak The Neverhod,Airfix Dogfighter,Hogs of War?

Ta sie zlozylo, ze nie gralem w zadna z nich.

2.Lubisz muzyke Ozzy'ego Osbourne'a?

Nie. Jego wokal dziala mi na nerwy.

3.Sam robisz animacje na swoim blogu? Jeżeli TAK to jakim programem?

Tak, sam. Przygotowuje kolejne klatki w edytorze graficznym, a potem skladam w animowanego GIF-a za pomoca prostego, darmowego programu Microsoft GIF Animator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko . Czy wy tam w CDA macie słuzbowe komputery na których gracie/wyknoujecie swoją robote , czy też musicie sobie sami skombinować jakiś komputerek :D .

Pytam bo słyszałem , że często grając lekko się irytujesz . Nie żebym miał coś do tego bo sam czasami potrafie się zdenerwować :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko . Czy wy tam w CDA macie słuzbowe komputery na których gracie/wyknoujecie swoją robote , czy też musicie sobie sami skombinować jakiś komputerek :D .

Nie uwazasz, ze sytuacja, w ktorej redaktorzy najwiekszego pisma o grach w Polsce sami musieliby sobie "skombinowac" sluzbowe komputery, bylaby żenująca?

Pytam bo słyszałem , że często grając lekko się irytujesz

Ale jaki to ma zwiazek z pytaniem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to byłaby .

A głównie moje pytanie opierało się na tym że lekko się irytujesz bo nie wiem czy np. jak walisz w klawiature to czy ona jest za twoje pieniądze czy nie :D .

Okej . Nie wiem czy były już takie pytania bo ciężko przeglądnąć 161 stron .

A czy jak masz trochę wolnego czasu to wykorzystujesz go na granie ?

Jak tak to w jakie gry najczęściej grasz ?

BTW. Nie wiem czy warto pytać ale w listopadowym numerze byłeś recenzentem Risen'a czy grałeś we wszystkie Gothiki i lubisz Piranie ? :P:D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...