Skocz do zawartości
Krigor

Pytania do Krigora

Polecane posty

Bardzo podobała mi się twoja recenzja o grze Borderlands , tylko model jazdy nie jest najgorszy.Wiem bo kupiłem tą grę i zagrałem.Do interfejsu można się przyzwyczaić jeśli ktoś gra pierwszy raz. Według mnie bardzo fajnie oceniasz gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to co prawda pytanie,ale nude patche do Gothic 3 są(co najmniej dwa),wystukaj w wyszukiwarce nudecreator(jest to niemiecka strona),w zakładce download area(o ile mnie pamięć nie myli)znajdziesz nude mody do tej i wielu innych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

No rzeczywiście, dawno tu nie zaglądałem... Moja wina. No to lecimy ze wszystkimi pytaniami, troche sie tego nazbieralo.

1.Jaka jest twoja ulubiona bohaterka:

a ) gry

b ) książki

c ) filmu

2.Jaki jest twój ulubiony bohater

a ) gry

b ) książki

c ) filmu

Jeśli będziesz w nastroju odpowiedź uzasadnij:)

Kolejno:

- Lara - tyle razy, co przy okazji roznych nude-patchy widzialem ja nago... Kazdy by polubil

- Frodo ;)

- oczywiscie Żyleta z filmu z Pamela Anderson o tym samym tytule - kultowa postać! :>

- moja postac z Fallouta - sejwy do tej pory mam gdzies na dysku albo Duke, wedle nastroju

- glowny bohater Lotu nad kukulczym gniazdem

- komandos, koles z chaingunem, ktory ginie w pierwszym predatorze - zawsze mi go szkoda, jak konczy z dziura wieksza niz pluca

Kilka pytań odnośnie Drakensang:

1.Ile godzin zajęło ci przejście?

2.Jaką postacią grałeś i z jakimi kompanami?

3.Jaką broń końcową miałeś?

Wstyd sie przyznac, ale... nie przeszedlem. Mam sejwy, bede musial wrocic - szczescie, ze niewiele mi zostalo, z tego co pamietam. Dwojka bedzie na dniach, to i odswiezyc pamiec trzeba. A mialem wojaka co tepo mieczem machal.

Nie jest to co prawda pytanie,ale nude patche do Gothic 3 są(co najmniej dwa),wystukaj w wyszukiwarce nudecreator(jest to niemiecka strona),w zakładce download area(o ile mnie pamięć nie myli)znajdziesz nude mody do tej i wielu innych gier.

Hmmm... Znam te strone, a jakze - w chwili, kiedy pisalem tamte slowa o ile dobrze pamietam nie bylo ich niestety - moge sie uderzyc jednak w piersi, bo pewien nie jestem.

Hej Gregorious :)

Widzę ze rozkrecasz actionmag, można jakoś w tym pomoc ?

Ogólnie zajmuje się grafika, i mógłbym pomoc w tworzeniu okladek, czy calych stron.

Do tego chciałbym rozwinąć moja umiejetnosc pisania ;)

Pozdrawiam

Hejka!

Pewnie, ze mozesz - odezwij sie na maila amagowego, pogadamy :).

Grasz może albo grałeś w jakieś gry MMO?? Jesli tak to jakie ? :wink:

Gram, w WoW-a. Choc ostatnio troche mniej, odnosze wrazenie, ze taktyki robia sie coraz bardziej abstrakcyjne...

Pytanie o Modulatora. Kiedy wróci i czy będzie Ci się chciało opisać moda do Jedi Academy Movie Duels II?

Opisałeś pierwszą część więc może i drugą ? :)

A popatrze, jedynke milo wspominam, to i dwojka moze byc ciekawa :).

Bardzo podobała mi się twoja recenzja o grze Borderlands , tylko model jazdy nie jest najgorszy.Wiem bo kupiłem tą grę i zagrałem.Do interfejsu można się przyzwyczaić jeśli ktoś gra pierwszy raz. Według mnie bardzo fajnie oceniasz gry.

Dzieki. Co do modelu jazdy - nie moglem sie przyzwyczaic do niego jeszcze dlugo po napisaniu recenzji i dalej uwazam to za wade..

A ja mam ankietę dla Gregoriusa, bez urazy. ;)

Jaka według ciebie, jest najbardziej wyczekiwana modyfikacja do serii gier "Gothic". ?

Pozdrawiam.

Wszystkich nie znam, ale Mroczne Tajemnice jak dla mnie wymiataja.

1.Jakiej gry najbardziej oczekujesz w 2010 roku?

2.Jaka gra jest według ciebie najgorszą w historii PC?

3.Wolisz pisać recenzje gier czy opisywać sprzęt?

4.Posiadasz jakąś konsolę?

1. Zeby daleko nie szukac - druga czesc Drakensanga.

2. Gielda - takie badziewie pod DOS-a, gdzie obstawiales kursy akcji. Proste, prymitywne, a dalo sie w to grac jedynie po kilku piwach.

3. Recenzje gier.

4. Pegasusa :D.

Mam zamiar kupić sobie Stalkera i teraz dylemat : ktora czesc? Jaka Ty polecasz? Cien czarnobyla, Czyste niebo czy moze nowy Zew Prypeci?:) Jezeli mozesz to pomoz mi wybrac i krotko uzasadnij dlaczego akurat wzialbys ta :)

Bezapelacyjnie pierwsza czesc. Poziom spada z kazda czescia niestety. Jak dla mnie kolejno dalbym: 9, 8+, 7+

Przeglądnąwszy parę numerow archiwalnych CD-A, a konkretnie lutowy '09 zauważyłem, że oczekiwałeś Dragon Age'a, a więc

1. co sądzisz o tej grze?

2. spełniła Twe oczekiwania?

3. coś byś zmienił?

Czeka ciagle na polce. Napatrzylem sie, jak Allor w to gra, zainstalowalem, pogralem z godzine i... wrocilem do Batmana. Przed premiera wydawalo sie, ze bedzie to spelnienie moich rolplejowych marzen, a teraz czuje do tej gry jakies wewnetrzne fuj.

Twój ostatni artykuł byl żałosny. Koniec Pecetow? ty nawet nie wiesz co to jest "PeCet"

Notebook/laptop to jest tak samo PC jak Desktop A.K.A komputer Stacjonarny.

To tak jak by ktos napisal artykuł w Auto Moto: Koniec Aut, niech rzyje Mini.

Nie, pewnie, ze nie weim, co to pecet. Przeciez jak wszyscy w redakcji pracuje na kalkulatorze Citizen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się spytać jak podoba Ci się nowy Fallout bo według mnie to gra wybitna i nie zgadzam się z głosami .że można ją spuścić do kanału ... oraz z chęcią się dowiem ile Ci zajęło przejście , czy wróciłeś do niej ponownie po przejściu ?

pozdrawiam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, dawno napisałem posta w tym temacie i liczyłem na odpowiedź ze strony Gregoriusa, lecz zostałem bezlitośnie pominięty :<

Aby dać o sobie znać, ponawiam pytanie, które padło stronę wcześniej (dla ułatwienia, zacytuje tutaj ten post w całości):

"Miło wiedzieć, że jednym z redaktorów Cd-Action jest osoba z mojego miasta :happy:

Mam pytanie: jakie szkoły ukończyłeś, że dostałeś się do Cd-Action ? Z tego co wiem jesteś po szkole Ekonomicznej, a studia robisz w kierunku dziennikarstwa i czegoś tam jeszcze ( nie pamiętam :sleep: ). Ukończyłeś jeszcze jakąś szkołę kształcącą w kierunku informatyki ? Jak tak, to mógłbyś napisać jaką ? Jakie szkoły trzeba ukończyć, ab móc zasiadać w redakcji CD-A ? :smile:

Pozdro dla wszystkich z Przemyśla ! \n/"

Mam nadzieje, że tym razem nie zostanę pominięty i odpowiedź na moje pytanie zostanie udzielona :rolleyes:

Dziękuje za uwage i pozdrawiam :P

Edytowano przez Lotharius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej z bumcyków gangsterskich będę się nabijał

W tym tekście nazwałeś 2Paca dwupakiem... no kaman, można nie lubić rapu, można nie lubić Paca. Ale wyśmiewać zmarłych, szczególnie w recenzji jakiejś marnej gry?

Z góry mówię - nie jest to atak, jak to określił szanowny Brylant "pseudo gangsta".

Podpisuje sie do pytania Sandro

Równiez nie rozumiem jak mozna zartowac sobie ze zmarłych.Skoro nie lubisz rapu nie musisz,ba chyba nawet nie mozesz

tak tego okazywac(w zlym tego słowa znaczeniu)w czasopismie dla Graczy,poniewaz to nie jest czasopismo dla Graczy sluchajacych rocka,metalu i innych ciezkich brzmien,mam racje?Czyz nie?Na dodatek mozecie tracic czytelnikow,a to chyba nie wróży dla was dobrze (?)Prosba nie tylko do Ciebie ale do innych redaktorow również aby zastanowili sie zanim napisza cos co nie ma wspolnego z grami ,a moze byc dla niektórych obrazliwe.

Nie jestem tu od pouczania,nauczania itp ,ale wiem, ze nie jestem jedynym ktory tak mysli.Zawsze mozecie ten post zignorowac lub usunac ,lecz jest to pojscie na łatwizne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nic nie pytam, o nic nie proszę... chcę tylko powiedzieć, że pod względem zainteresowań i upodobań jesteśmy podobni. Tylko czapkę mam inną :)

Ah... No, ale z obywatelskiego obowiązku:

Co sądzisz o Morrowindzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wrażenia po przejściu Mass Effect, 2 jeśli w tą produkcje grałeś?

Czeka na polce, jak napisze magisterke - pogram.

Skąd wytrzasnąłeś tą fajną koszulkę z Turoka :P

Zebym to ja pamietal...

A ja mam pytanie odnośnie ekranizacji gier, w ostatnim cda, jeśli dałoby się upchnąć tam jeszcze film AvP, Postal i Kroniki Riddicka to na jakim miejscu by zagościły?

Coz, wszystkiego zmiescic nie moglem. AvP niezbyt mi sie podobalo, postal mi sie nie podobal, a kronik nie widzialem.

Sorry Greg, Widzę że masz już nawał pytań przed moim a ja jeszcze ci dorzucam :) Otóż: Grasz w FIFA Online? A jeśli tak to jakim zespołem?

Nie, nie gram w kopane w ogole. Ponoc pilka jest okragla, a bramki sa dwie. Jak ja biore pada to nie widac ani pilki, ani chocby jednej bramki ;).

O nic nie pytam, o nic nie proszę... chcę tylko powiedzieć, że pod względem zainteresowań i upodobań jesteśmy podobni. Tylko czapkę mam inną :)

Ah... No, ale z obywatelskiego obowiązku:

Co sądzisz o Morrowindzie?

Przegapilem premiere, wrocilem duzo pozniej, pogralem i... jakos mnie nie przekonala, staruszka.

Chce kupić konsole, ale nie wiem jaką. Co ty byś wybrał i dlaczego??? XBOX360 czy PS3???

Gdybym kupowal, wzialbym chyba PS3 - duzo fajniejszych gier, a i sprzet lepszy.

Gdzie można kupić pendrive'a z numeru 4/2010 GOODDRIVE

Sprawdz na stronie producenta - to ci sami, co produkuja pamiec Goodram. Zreszta - adres masz przy urzadzeniu.

Jaką pizzę lubicie ? :tongue:

Kazda, w ktorej nie ma owocow morza, a ktora ma srednice minimum 40 cm :D

Jaki jest twój ulubiony mod do UT3 ?

Wiem, jaki by byl - Chaos. Ale jego produkcja zostala wstrzymana :/. Pozostaje mi pocieszac sie wersja dla wczesniejszej wersji gry lub starenka dla q2. Podobny los spotkal najlepsza mape mojego wczesnosredniego grania q2dm1 - The Edge z Kwaka Drugiego. Miala byc, a tu dupa blada, ktos nie skonczyl...

Na jaki mod czekasz najbardziej I dlaczego?

No I w jaki mod byś chętnie zagrał, żeby ktoś mógł go dla Ciebie zrobić? I oczywiście do jakiej gry. (Ew. na jakim silniku)

Na pewno czekam na konwersje Half-Life 1 na silnik dwojki. Dlaczego? Bo jedynka wyglada jak bełt, zreszta ja i tak przeszedlem w oryginale. A co bym chcial? Hmmm... trudne pytanie - ale wiem. Chaos dla UT3 :D

Niemniej z bumcyków gangsterskich będę się nabijał

W tym tekście nazwałeś 2Paca dwupakiem... no kaman, można nie lubić rapu, można nie lubić Paca. Ale wyśmiewać zmarłych, szczególnie w recenzji jakiejś marnej gry?

Z góry mówię - nie jest to atak, jak to określił szanowny Brylant "pseudo gangsta".

Podpisuje sie do pytania Sandro

Równiez nie rozumiem jak mozna zartowac sobie ze zmarłych.Skoro nie lubisz rapu nie musisz,ba chyba nawet nie mozesz

tak tego okazywac(w zlym tego słowa znaczeniu)w czasopismie dla Graczy,poniewaz to nie jest czasopismo dla Graczy sluchajacych rocka,metalu i innych ciezkich brzmien,mam racje?Czyz nie?Na dodatek mozecie tracic czytelnikow,a to chyba nie wróży dla was dobrze (?)Prosba nie tylko do Ciebie ale do innych redaktorow również aby zastanowili sie zanim napisza cos co nie ma wspolnego z grami ,a moze byc dla niektórych obrazliwe.

Nie jestem tu od pouczania,nauczania itp ,ale wiem, ze nie jestem jedynym ktory tak mysli.Zawsze mozecie ten post zignorowac lub usunac ,lecz jest to pojscie na łatwizne...

A dlaczego nie mozna zartowac ze zmarlych? Kto tak powiedzial? Szczerze mowiac wisi mi to i powiewa, ze wielki muzyk (nawiasem mowiac, oskarzony o gwalt i molestowanie seksualne o ile dobrze pamietam) zostal zastrzelony i niektorzy by mu kapliczki ze zlota stawiali. A co do wypowiadania sie o muzyce - coz, wypowiedz byla w kontekscie gry, ktora garsciami czerpala ze srodowiska takich gangsterow, gangow i innego szamba tego typu. Napisalem wiec co sadzie o grze i o srodowisku do ktorego nawiazuje. Zdanie podtrzymuje.

Mam pytanie: jakie szkoły ukończyłeś, że dostałeś się do Cd-Action ? Z tego co wiem jesteś po szkole Ekonomicznej, a studia robisz w kierunku dziennikarstwa i czegoś tam jeszcze ( nie pamiętam :sleep: ). Ukończyłeś jeszcze jakąś szkołę kształcącą w kierunku informatyki ? Jak tak, to mógłbyś napisać jaką ? Jakie szkoły trzeba ukończyć, ab móc zasiadać w redakcji CD-A ? :smile:

Nie, nie konczylem zadnej informatycznej szkoly. Zeby moc zasiadac w redakcji cda nie musisz w zasadzie zadnej szkoly konczyc, niemniej - jesli jakas masz, to znaczy, ze najpewniej masz rowniez troche oleju w glowie. Jesli jeszcze do tego potrafisz fajnie o grach pisac - mozesz probowac :).

Chciałbym się spytać jak podoba Ci się nowy Fallout bo według mnie to gra wybitna i nie zgadzam się z głosami .że można ją spuścić do kanału ... oraz z chęcią się dowiem ile Ci zajęło przejście , czy wróciłeś do niej ponownie po przejściu ?

pozdrawiam :wink:

Wstyd sie przyznac, ale... nie przeszedlem jej. Mam sejwy gdzies z konca zdaje sie i planuje wrocic. Ale faktem jest - wessala mnie duzo mniej niz chociazby moja ulubiona dwojka.

Przynajmniej ty jako nieliczny z wiernych pecetom nie masz konsoli:)Stary chwała ci chyba znów zaczne was kupować...

A co masz do konsol? To fajne urzadzenia - gdybym mial w domu telewizor to pewnie pomyslalbym o kupieniu sobie ktorejs (no dobra, PS3 :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...