Skocz do zawartości

Pytania do enkiego


Polecane posty

Bardzo spodobała mi się relacja z GC. Jej jedyną wadą jest może tylko to, że większość akcji dzieje się w samochodzie. Spodziewałem się większego nacisku na klimat targów. Ale rozumiem, że był natłok pracy i nie miałeś czasu latać z kamerą. Mam jednak takie pytanie. Czy istnieje dłuższa wersja reżyserska? Czy to co możemy znaleźć na DVD to po prostu cała relacja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało na zeszło rocznym GC?

Rok temu zdarzyło się intymne zbliżenie obu pojazdów. Ponoć było delikatnie i pieszczotliwie, ale takie przeżycia zapadają głęboko w pamięć.

Bardzo spodobała mi się relacja z GC. Jej jedyną wadą jest może tylko to, że większość akcji dzieje się w samochodzie.

Będąc początkującym operatorem przyznam, że nie zawsze trafiłem na targach kamerą w "moment". A że zupełnie nie wiedziałem, czego się po imprezie spodziewać, nie miałem ustalonego wcześniej planu co i gdzie nagrywać, więc wyszło jak wyszło :)

Aha, to jest jedyna i jedynie słuszna wersja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. napisałeś, że podoba ci się parę utworów z ostatniej płyty muse. A które to są kawałki jeśli można wiedzieć??

Assassin

Map of the Problematique

Knights of Cydonia (to od czasu gdy w redakcji był Guitar Hero 3)

2 i ostatnie (na razie :P ) pytanie, czy znasz zespół radiohead a jeśli tak to co o nim sądzisz??

Znam, kojarzę Thoma Yorke'a i w ogóle, ale nie słucham. Ponoć są kultowi. Niechże sobie będą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niestety nie - korzystam ile mogę w redakcji, a jeśli uda mi się "podkraść" konsolę do domu, to tym bardziej :) Póki co zakup tego sprzętu to dla mnie śpiew przyszłości. Najbliższy budżet rezerwuję na buty do snowboardu :) Co nie zmienia faktu, że grą zachwyciłem się jak mało którą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Czy przyjmujesz ludzi na Naszą- klasę mojego typu tzn. Olsztyniak, ale tylko fan CD-Action?

Generalnie bardzo rzadko tam wchodzę, ale jeżeli już, to po to, by zobaczyć, co tam u moich ziomkiń i ziomków ze szkoły. I takich dodaję do znajomych. Więc sorry.

No tak, ale nie wiadomo, może ktoś z mojej rodziny z Olsztyna Cię zna, albo twoich bliskich :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...