Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Mam małe pytanko. Recenzowałeś Księcia Kaspiana, czy polecasz tą grę fanowi Narnii? Czy opłaca się ją kupić, czy walki są dynamiczne, czy są duże bitwy? Czy czytałeś może jakąś książke C.S. Lewisa? A może oglądałeś jakiś film "Opowieści z Narnii"? Widzę, że lubisz Ryczypiska, tak jak ja. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, jaką szkołę średnią ukończyłeś?

Sam np. uczę się w Technikum Gastronomicznym (Technik Kucharz :P) ale chciałbym dostać się na studia Informatyczne, mam marne (jeśli nie zerowe) szanse ale bez pracy nie ma kołaczy ;)

Edytowano przez Zielaczek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym wiedzieć skąd bierzesz pomysły na tak ciekawe felietony (vide w tym numerze ,,Podniebne miasta'' albo tekst o niewidzialności).

Pomysły na powyższe teksty (wolę je megalomańsko nazywać artykułami :) ) albo napadają mnie same, albo ja je napadam w necie. Nie ma reguły.

Mam nadzieję, że ty chociaż będziesz po mojej stronie; lubisz Timbalanda albo Justina Timberlake'a?

Ała! Nie przy ludziach! Najoględniej mówiąc, nie słucham ich muzyki, ale niech sobie żyją. Raz czy dwa udało im się wytworzyć coś, co przesłuchałem do końca.

Mam małe pytanko. Recenzowałeś Księcia Kaspiana, czy polecasz tą grę fanowi Narnii? Czy opłaca się ją kupić, czy walki są dynamiczne, czy są duże bitwy? Czy czytałeś może jakąś książke C.S. Lewisa? A może oglądałeś jakiś film "Opowieści z Narnii"?

Postawiłeś mnie w kropce, przyznam. Spodziewałem się, że w recenzji odnajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania oprócz tego, czy czytałem ksiażkę. Nie, nie czytałem.

Nie wiem czy mogę o to spytać, ale...

Jak się nazywasz?

Zdradzę Ci sekret - na Wikipedii znajdziesz rozszyfrowany cały skład osobowy CDA.

Czy jest szansa, że znam cię z innej gazety, tudzież programu?

Nie ma raczej takiej szansy. I nie szastaj tak "gazetą", bo Smuggler Wanię za Tobą pośle ;)

Jestem ciekaw, jaką szkołę średnią ukończyłeś?

Technikum elektroniczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą gazetą nie tak to miało zabrzmieć.

Masz już etat w redakcji, czy jesteś dalej współpracownikiem?

Jakie uczucia miałeś podczas pisania pierwszej recenzji w CD-A?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już etat w redakcji, czy jesteś dalej współpracownikiem?

Jakie uczucia miałeś podczas pisania pierwszej recenzji w CD-A?

Jestem współpracownikiem.

Uczucia? Hm. Zadowolenie, a jakże! Napisanie recenzji to nie w kij dmuchał. To było coś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś kiedyś zostać Redaktorem Naczelnym ? Pytam, bo niektórzy lubią trzymać się w cieniu

Po pierwsze z tego co wiem Mac Abra lubi cień i nawet sobie wiatraczek włącza jak mu za gorąco.

Po drugie o czym my tu w ogóle gadamy.

Po trzecie zaś, póki nie mam na głowie rodziny, dzieci i kredytu na dom (fuj, ostatniego będę się wystrzegał ile mogę!), kariera nie będzie dla mnie ważniejsza niż przyjemność z tego co robię. Wolę pisać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę :) Pokrewna dusza :D .Ja również Nekros i Barb, z lekkim dodatkiem Paladyna-Smittera :)

Na co robiłeś ? Ja Nekrosa zazwyczaj na summony, a barb różnie :)

Różnie :)

To jak sie tak rozgadaliście, to może to może jakiś Duel?

Mam soso na duele, jest niezła.

Ale obecnie też grasz, Enki i Vorador84?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram bo komp się sfajczył. A przynajmniej jakaś część, przez którą nie chce się włączyć. Prawdopodobnie nie mam pojęcia co bo jeszcze tam nie zaglądałem ;P A nie robiłem tego, bo i tak planuję kupić nowy sprzęcik, który będzie w stanie odpalić ukochanego NWN2, oraz Wiedźmina. Ale nie offtopujmy, to jest temat poświęcony poświęconemu Enkiemu I Współpracownikowi

Edytowano przez Vorador84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje felietony (artykuły :rolleyes: ) są uznawane ( nie przeze mnie) za nudne. Jak myślisz, co trzeba w nich zmienić?

Masz na myśli minifelietony do GW czy artykuły? Bo jeżeli te drugie, to wg mnie są świetne! Tym osobom po prostu nie odpowiada tematyka, bo merytorycznie i językowo prezentują bardzo wysoki poziom.

I pytanko ode mnie: czytałeś drugą część Paragrafu 22?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam czy ta Zuzanna w grze Narnia : KK naprawde dobrze wyszla czy robisz sobie jaja?

Zuzia dobrze wyszła na dużym ekranie, przyznam. W grze po prostu bardzo szybko biega i wygląda to pociesznie :)

Twoje felietony (artykuły ) są uznawane ( nie przeze mnie) za nudne. Jak myślisz, co trzeba w nich zmienić?

Zaproponuję, by od przyszłego numeru drukować moje teksty moim pismem odręcznym. Zawartość tekstów się nie zmieni, co prawda, ale frajda przy deszyfracji gwarantowana.

Co do tekstów już wydrukowanych, proponuję skreślić wszystkie słowa i napisać obok nowe drobnym maczkiem :)

I pytanko ode mnie: czytałeś drugą część Paragrafu 22?

Miałem kilka razy w rękach, ale jakoś miałem wrażenie, że zepsuję sobie prequel :) Kiedyś spróbuję jednak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, nie siedzę zbyt głęboko w handlu książkami, nie wiem w który wiek teraz się inwestuje. Egipskie pergaminy ponoć zawsze stoją wysoko choć będzie problem z magazynowaniem. Możesz też próbować wykupić nakład jakiegoś znanego autora, który z dużym prawdopodobieństwem wkrótce wyzionie ducha. Rozejdzie się na pniu, gwarantuję.

Ja tam książki głównie wypożyczam, ale w zupełnie innym celu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...