Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Sama "siódemka" moim zdaniem jest o wiele lepsza od Visty

Zaryzykowałbym stwierdzenie, że i DOS mógłby się zaliczać do tej kategorii. Żart. Faktycznie z kilku źródeł słyszałem dobre słowa o becie Windows 7. Jeżeli tak dalej pójdzie zacznę się rozglądać za schronem ;)

W razie czego mogę pomoc w poszukiwaniu schronu ;):D . A tak na poważnie... A co z pytaniem czy ktoś z CDA miał już okazje poznać nowe dziecko Microsoftu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pokolorować włoski w blederze??

Swój kolor włoski przejmują z materiałów i tekstur obiektu. Jeżeli chcesz mieć inny kolor obiektu i inny włosków musisz stworzyć duplikat modelu i oba pokolorować osobno

z niewiadomych przyczynBSA Browser nie chce mi sie otworzyć

Przykro mi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że stosunkowo niedawno wciągnąłeś się do tej słynnej 11 milionowej społeczności WoWa i jeszcze widać u Ciebie resztki kontaktu ze światem rzeczywistym, mam takie pytanie: czy możliwe jest grać w tę grę i mieć jednocześnie normalne życie? ;) Chwilowo gram troszkę w triala, kolega mnie zachęca do zostania subskrybentem, ale ja się troszkę waham, czy będę miał szansę na pozostanie normalnym człowiekiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się, niemniej jak się przekonasz ta gra istnieje w świadomości gracza na zupełnie innym poziomie, niż inne. Poświęca się jej masę czasu, ale w zamian potrafi dać dużo satysfakcji. Jak widzisz, nie udało mi się od niej oderwać podczas levelowania i robię sobie przerwę dopiero teraz, gdy kilkakrotnie wyczyściłem z gildią Naxxramas i zebrałem sporo z najlepszego dostępnego sprzętu.

Co zrobić, żeby nie zostać nołlajfem? Mieć silną wolę i nie oglądać się na kolegów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enki, mam dziwne pytanie, a pytam ciebie bo pisałeś Za pięć dwunasta o Battleforge - czy jest możliwość napisania w recenzji tej gry że już od wczesnej bety istnieje polskie community tej gry (z adresem strony) i że jesteśmy 4. krajem pod względem liczby graczy w betę (za USA, Niemcami i Francją)? Bo wielu w to gra a niewielu wie że jest polska strona o tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...