Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Tak, prowadzę politykę otwartych drzwi i uważam, że to dyplomacja, a nie zamykanie granic i pseudosamodzielność (p. dżucze) jest najlepszym środkiem współistnienia państw podległych i niepodległych. A co za tym idzie również forumowiczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X3 owszem wpadł mi w ręce, ale na recenzję z mojej strony się nie zapowiada. Ograłem 3 godziny i... znalazłem kilka innych gier, które dużo bardziej mnie wciągnęły. To ciekawe, bo pierwszego X-a przeszedłem niemal dwukrotnie (tzn. prawie przeszedłem za pierwszym razem, za drugim mi się udało), skrupulatnie kreśląc ołówkiem w zeszycie mapę wszechświata. X2 mnie ominął, bo miałem dość po jedynce. A teraz... choć niecierpliwie czekam na Jumpgate: Evolution oraz Black Prophecy, ale nie potrafiłem przy X3 wytrzymać. A może miałem po prostu zły dzień. Tak, to prawdopodobnie było to. Gra leży na biurku, pewnie do niej w końcu wrócę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie interfejs ma lepiej zrobiony niż w X3, łatwiej zacząć gre i dodano misje poboczne dzięki którym się zbytnio nie nudzimy, ale jest to nadal gra na dnie/tygodnie/miesiące. Co nie zmienia faktu, że gra jest całkiem przyjemna, skomplikowana i wciągająca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie bo ty pisales tego newsa o okladkach CdA i zacheciles do kolejnej edycji "CDA w dobrych rekach" to ja mam zapytanie bo nie kupilem aktualnego cda gdzie jest opis konkursu, w cda najnowszym??? I czy jest gdzies na stronie www??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jadę, ale liczę, że obejrzymy sporo Modern Warfare 2, Operation Flashpoint: Dragon Rising i DiRT-a 2. A nuż znajdzie się coś o Mass Effekcie 2 i Assassinie II. No i o Shifcie, bo [lans]w Gridzie dobiłem już do maksymalnego poziomu online[/lans].

Poza tym chciałbym zobaczyć, nad czym dłubią Crytek i People Can Fly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Przeczytałem jedną z Twoich ostatnich recenzj enki - DCS Black Shark. Cieszę się, że ten unikalny symulator otrzymał u Was tak wysoką ocenę (8+). Na prawdę to jest najlepsza pozycja na rynku dla prawdziwych entuzjastów tematu - choć niestety chyba tylko dla nich. Recenzja bardzo sprawiedliwa. Chciałbym wskazać tylko mały błąd. W minusach wpisałeś "jednordzeniowiec". Jest możliwe, by gra obsługiwała więcej rdzeni, ale trzeba pewną operację wykonywać za każdym razem po włączeniu BlackSharka (CTRL+ALT+DEL, potem w procesach odszukać DCS.exe i ustawić jemu koligację / affinity) lub uruchamiać grę przy użyciu małego programiku DCS MAx. BS zyskuje wówczas 45% FPSów na Vista64 i trochę mniej na 32 bitowych systemach.

Ka-50 Black Shark jest pierwszym "flyable" z zapowiadanych w serii DCS. W przygotowaniu jest już A-10C Warthog jako płatny dodatek. Trudno to też nazwać dodatkiem, bo będzie on funkcjonował jako oddzielny produkt lub modifikacja DCS. Eagle Dynamics planuje z każdym kolejnym modem unowocześniać swój silnik graficzny. Update samego silnika też będziedostępny w sieci, jeżeli nie planuję się zakupu moda z kolejnym "flyable".

ED planuje także: AH-64A Apache, Mi-24W Hind, Su-27P Flanker, F-16C Falcon. Każdy kolejny mod powinien być wydany w odstępie 9 mięsięcy (prawie jak ciąża :D).

Jeszcze raz dzięki za świętnę recenzję i serio jestem zdziwiony, że znalazłem w CDA recenzję gry z podumierającego gatunku. Plus dla Was :thumbup:

Pozdrawiam!

Edytowano przez Poko24
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe, by gra obsługiwała więcej rdzeni, ale trzeba pewną operację wykonywać za każdym razem po włączeniu BlackSharka (CTRL+ALT+DEL, potem w procesach odszukać DCS.exe i ustawić jemu koligację / affinity) lub uruchamiać grę przy użyciu małego programiku DCS MAx.

Tak, pierwszy sposób jest nawet opisany w instrukcji, ale nie starczyło miejsca w tekście.

W przygotowaniu jest już A-10C Warthog jako płatny dodatek.

A-10 to od dawna "my preciousss" :)

Kiedy zamierzasz w koncu reaktywowac konto WoW-a? Gildia sie dopytuje o swojego najlepszego rogala ;P

Młody człowieku, pochlebstwa zaprowadzą Cię daleko i może nawet zapewnią wzmiankę w piśmie. Mój troll zażywa obecnie zasłużonego odpoczynku z garścią trollic na żwirzastych plażach Durotaru i w tej chwili nie ma nawet za co sztyletów włożyć.

Przepowiednia powiada: "przyjdzie czas, że Bohater znów powstanie do walki". Być może wówczas mój troll zjawi się, by popatrzeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Enki (czy enki?) - chciałem pogratulować naprawdę dobrej recenzji DCSa :) Zmieściłeś sporo jak na jedną stronę (a wolałbym żeby było więcej - ale to nie od Ciebie zależało pewnie), i widać że napisał to ktoś kto się na tym zna. I komentarze z GW trochę mnie rozweseliły, a jednocześnie zasmuciły. Bo teraz wszyscy chcą żeby było szybko, prosto i bezboleśnie, a jeżeli nauka grania w grę przekracza 5 minut to już się jęki i stęki zaczynają. Gdzie te czasy gdy do grania trzeba było używać mózgu? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryzą się, aż wióry lecą - i niestety to nie DCS jest tutaj górą. Być może w którymś patchu XF zostanie to naprawione, ale póki co zaznaczyłem w opcjach, by przy uruchamianiu Black Sharka Xfire mi się wyłączał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy pracujesz w CDA?

Interesuje Cię sport? Jeśli tak, jaka dyscyplina sportowa?

Byłeś kiedyś na meczu Ekstraklasy?

Jaki jest Twój ulubiony system operacyjny i przeglądarka?

Dobrze sobie radziłeś w szkole?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...