Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

2. Czemu przestałeś grać w WoWa?

Skończyły mi się pomysły na to, co dalej robić. Pozostał mi do ubicia bodajże malygos 10 i 25, ale to tylko na rajdach z gildią, a w międzyczasie zbieranie aczików mnie nie interesowało.

A Fallout 3 leżał nadgryziony i smutny. Podobnie jak Far Cry 2. I Mirror's Edge. I GTA IV nie kupione jeszcze w sklepie się na mnie patrzyło...

Pozwolisz, że odpowiem za enkiego. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRA z KASZANKA ZONE

Twoim zdaniem najciekawsza :biggrin:

Na szczęście nie pamiętam tytułu żadnej, prócz może Limbo of the Lost ze względu na cały ten szum wokół niej. One nie powinny być pamiętanie.

Takie pytanka:

1. Prace w redakcji zawdzięczasz szczęściu czy dobrym znajomościom? (p.s to nie ma na celu być obraźliwe)

2. Czemu przestałeś grać w WoWa?

Z góry dzięki za odpowiedzi

1. Znam Piaska i mam paszport Polsatu

2. Odsyłam do mojego postu na poprzedniej stronie

Zmuszałeś się kiedyś żeby zagrać w jakąś grę?

Jeżeli tak, to nie pamiętam jej tytułu (p. odpowiedź o kaszankach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Enki,

Widziałem, że pogrywasz w Combat Arms. Jest szansa, że jak Cię znajdę na X-Fire to zagramy?

Fajnie by było ustrzelić redaktora a nie chwaląc się ja i mój brat coś tam w CA potrafimy. Denerwujące swoją drogą jest wyzywanie od czitera każdego, kto gra ciut lepiej, z czym spotykam się często. A korzystanie z hacków uważam za całkowity brak honoru. Btw. jakie mapy najbardziej Ci przypadły do gustu? Ja gram głównie na Sand Hog i Cold Seed. Są szybkie i pozwalają na niezłą zabawę. Do tego niezwyciężony kałach (koniecznie bez tłumika, żeby nie zmniejszać damge).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pytanie pasuje do większości z was ale akurat Ciebie mam pod ręką.

ARMA II - minusy

AI - ok

Nie dla każdego - przecież fan Metallici nie będzie grał w symulację hip hopowca, co to za minus niby?

mocny procek - i to jest to, co mnie gnębi od mojego początku z cd-a (tzn już z 9 lat)

No wybaczcie, ale nie zatrzymają się gry w miejscu dlatego że ludzie będą musieli wydać pieniądze na nowy procek. Jak nie zagrają teraz to zagrają za pół roku/rok lub jak ja za 3-5 lat

Jakby gry się nie rozwijały to też byłby minus typu - brak zmian graficznych w porównaniu do ARMA I

Więc i tak i tak źle? No weźcie się zastanówcie

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że gra wychodzi za chwilę, a nie za 3-5 lat. Sformułowanie "wymaga mocnego procka" to skrót myślowy odnoszący się do tego, że obliczenia AI pochłaniały zbyt dużo zasobów mojego obecnie aktualnego procesora podczas gry. Na tyle dużo, że rozgrywka przestawała być płynna.

Zastanowiłem się i tak, owszem - cieszę się, że gry się rozwijają.

Minus "nie dla każdego" faktycznie jest zbędny, możesz go spokojnie zamazać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko pytanie odnośnie godziny - Cierpisz na bezsenność? Poradnik do Xfire'a (BTW dzięki, bo właśnie wtedy się nim zainteresowałem) też robiłeś w godzinach nocnych, więc może cos jest na rzeczy? :teehee:

Pytanie bonusowe - sam decydujesz, o czym piszesz w Trendach, czy ktoś Ci to narzuca z góry? :unsure:

Edytowano przez SZWENIO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tak już mam, że w nocy lepiej mi się funkcjonuje. Co ciekawe, w dzień śpię na drążku głową w dół.

Większość tematów wybieram sam, sporadycznie (i chętnie, bo każdy pomysł to dobry pomysł) stosuję się do sugestii kolegów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w DCS ustawiałeś radio na UHF-2, 125675 kHz, AM? :) Polecam, fajna muzyka :)

Działa w każdej misji? Ustawiam, ale chyba o czymś zapominam, bo jest cisza (załóżmy stan po automatycznym odpaleniu silników, choć podejrzewam, że na samych bateriach też da się posłuchać)

Preferujesz Fifę czy PES'a?

Grałem w tylko jednego PES-a - 6 i była to najlepsza piłka, z którą miałem do czynienia. Ale z drugiej strony ostatnich FIF nie widziałem nawet na oczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK ZWYKLE powiedziałem coś, a szczegółów to już nie raczyłem dopowiedzieć... Nadajnik znajduje się w mieście Maykop/Majkop i wystarczy ustawić się w edytorze koło niego (jest lotnisko blikso) i po ustawieniu można słuchać rosyjskiej muzyki! :) Można też wrzucić swoją, byle w .ogg albo .wav

Miło było pomóc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...