Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

O jedzeniu ciąg dalszy. Czy jadłeś jakieś zagraniczne jedzenie? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć, co to było i czy Ci smakowało? Jeśli jadłeś kilka potraaw zagranicznych, to które możesz polecić?

Sprecyzuj proszę. Zagraniczne, czyli: a) jedzone przeze mnie za granicą b) sprowadzane zza granicy c) przygotowane w Polsce wedle tradycyjnego zagranicznego przepisu d) pierogi ruskie. Jeżeli wybierasz odpowiedź d) znaczy się, nie przyjrzałeś się mojemu userbarowi ;]

Odpowiedź b).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został Pan moim redaktorem miesiąca! Świetne teksty Bionic Commando i polonizacja DoW 2.

Zdarza się, że po jakimś czasie od recenzji żałuje Pan wystawienia takiej, a nie innej oceny? Grał Pan w Diablo 1 i 2? W lokalizacji DoW 2 jest napis ''taktyczny h'n's', nie wiedziałem, że jest taki gatunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jedzeniu ciąg dalszy. Czy jadłeś jakieś zagraniczne jedzenie? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć, co to było i czy Ci smakowało? Jeśli jadłeś kilka potraaw zagranicznych, to które możesz polecić?

Sprecyzuj proszę. Zagraniczne, czyli: a) jedzone przeze mnie za granicą b) sprowadzane zza granicy c) przygotowane w Polsce wedle tradycyjnego zagranicznego przepisu d) pierogi ruskie. Jeżeli wybierasz odpowiedź d) znaczy się, nie przyjrzałeś się mojemu userbarowi ;]

Odpowiedź b).

Żarcie kupuję w sklepie, choć podejrzewam, że jego część na pewno została przywieziona z daleka. Na przykład grejpfruty. Polecam z cukrem.

Zdarza się, że po jakimś czasie od recenzji żałuje Pan wystawienia takiej, a nie innej oceny?

Jakiś czas po recenzji Tomb Raider Underworld pomyślałem, że jednak nie 7+ a 7. Ale to był wyjątek. zwykle jestem nieomylny.

Grał Pan w Diablo 1 i 2?

Grałem w Diablo 1 i 2. Czy pan grał w Civilization, Dune II i Ligę Polską '95?

W lokalizacji DoW 2 jest napis ''taktyczny h'n's', nie wiedziałem, że jest taki gatunek.

Ja też nie wiedziałem, a tu taka, popatrz, niespodzianka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykładzie Bionic Commando. Jak to jest z tymi tekstami 'specjalnymi, w postaci opowiadania? Zajmuje ona tyle czasu ile wymyślenie zwykłej? To taki impuls powoduje napisanie takim sposobem? Czy to decyzja podjęta jakiś czas wcześniej?

To poproszę o opinię na temat D 1 i 2 oraz ew. polecenie jakichś innych h'n's'. O ile takowe są. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi tekstami 'specjalnymi, w postaci opowiadania?

Różnie. Ja najczęściej uciekam w te klimaty, kiedy widzę, że suchy tekst mógłby być z różnych względów nieciekawy. Przy okazji Bionic Commando dobrą zapowiedź napisał CormaC do jednego z pierwszych numerów ubiegłego roku. Nie chciałem kopiować tamtego tekstu.

To poproszę o opinię na temat D 1 i 2 oraz ew. polecenie jakichś innych h'n's'.

Lepszych hack'n'slashów nikt nigdy nie zrobił, choć wielu próbowało.

Słuchasz może hip-hopu, a jeśli tak to jaki zespół ewentualnie jeden ulubiony utwór?

Rzadko i w zasadzie tylko Łonę. Utwór: "Biznesmen". Między innymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłeś Xfire tylko dlatego że chciałeś napisać o tym artykuł? Czy po prostu interesują cię jakieś klanowe rozgrywki?

Jestem graczem i lubię grać po sieci. Xfire daje mi dodatkowe możliwości.

Kupiłeś kiedykolwiek grę z jednej z tańszych serii (np. Kolekcja Klasyki itd.)?

Jasne! Mam pełno gier z tańszych serii w kolekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem wkurza mnie, że gry które wyszły zbyt późno są zbyt słabo oceniane.Przykład?Halo.Oczywiście na pecety.Według mnie dla zwykłego gracza nie ma znaczenia KIEDY wyszła gra tylko JAKA była.Następnym razem jak coś powiecie o halo 1 na PC powiedzcie chociaż, że jest fajne ale wyszło zbyt późno.Ja właśnie gram w halo i muszę powiedzieć, że multi jest świetny.Powtarzam ŚWIETNY.Nie obchodzi mnie kiedy wyszła gra.Mogłaby wyjść nawet w 3000 roku a ja bym i tak w to grał.To dlatego, że muj komp jest słaby.1,7 Ghz 256MB RAM 64MB karta graficzna.To CHYBA mało:-)

PS:Sorry za długi komentarz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile gier liczy twoja kolekcja?

Moja kolekcja rozdarta jest pomiędzy Olsztynem, gdzie piętrzą się głównie klasyki (45 pudełek i pudełeczek) oraz Wrocławiem, gdzie trzymam nowości (podejrzewam, że drugie tyle, ale nie ma mnie tam teraz, więc nie daję gwarancji)

Czasem wkurza mnie, że gry które wyszły zbyt późno są zbyt słabo oceniane.Przykład?Halo.Oczywiście na pecety.Według mnie dla zwykłego gracza nie ma znaczenia KIEDY wyszła gra tylko JAKA była.Następnym razem jak coś powiecie o halo 1 na PC powiedzcie chociaż, że jest fajne ale wyszło zbyt późno.Ja właśnie gram w halo i muszę powiedzieć, że multi jest świetny.Powtarzam ŚWIETNY.Nie obchodzi mnie kiedy wyszła gra.Mogłaby wyjść nawet w 3000 roku a ja bym i tak w to grał.To dlatego, że muj komp jest słaby.1,7 Ghz 256MB RAM 64MB karta graficzna.To CHYBA mało:-)

PS:Sorry za długi komentarz.

Trudno mi się odnieść do twojego komentarza, bo nie wiem dokładnie, do czego (kogo) pijesz. Chyba że to był taki strzał z biodra ogólnie w kierunku pozycji wroga. Mnie Halo jakoś specjalnie nie grzeje, przyznam. Ale z drugiej strony nigdy w niego nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enki, żebyś ty wiedział jak się Olsztyn zmienił, byłem na początku kwietnia. Ta Alfa jest na prawdę niezła, co prawda mniejsza od Arkadii, ale jest też OK ;)

Bywam w Olsztynie kilka razy w roku. Właśnie zresztą z niego wróciłem :)

Może to głupie pytanie, ale skąd pomysł na avatar? Widziałem ostatnio identyczny na nakrętkach słoików z miodem w "Stonce"? :) Serio.

No proszę, "Stonka" jednak wie, co dobre! :>

To nie jest pytanie ale... Chciałbym Ci podziękować za komentarz w GW na temat HAWX - miło widzieć że jest ktoś kto gra lub chociaż pamięta o prawdziwych symulatorach :)

Powiem ci tyle - poczekaj na następny numer :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...