Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Oczywiscie glosuje na: Wiedzmina Grealta z Rivii zwanego Bialym Wilkiem zwanego rowzniez Rzeznikiem z Blawiken. Dlugo by mi trzeba bylo uzasadniac ten wybor no ale podam tylko jeden powod: Wiedzmin jakos bardziej byl wygadany od Gordona Freemana ;). A poza tym to: badzmy patriotami promujmy Polskich bohaterow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam pytanie jako, ze to Ty recenzujesz co ciekawsze symulatory bitewne. Wiec moze mi uprzejmie pomozesz. Przetrzepalem Google i nic nie ma. Pamietasz misje w Call of Duty MW nazywajaca sie "Charlie nie surfuj"? Otoz na samym jej poczatku zolnierze lecieli w niej nad mozem w Black Howkach.

Teraz przypomne scene z filmu "W imienu armii": dwoch zolnierzy bedacych akurat w cywilu siedzi na lodeczce lowi ryby i pija browary. Nagle slysza jak nad rzeka leci helikopter i jeden wrzeszczy: "Charlie! Nie surfuj!"

O co biega co oznacza to "Charlie nie surfuj"? Czemu o ma zwiazek z woda, wojskowymi helikopterami i wojskiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie grasz w gta świat się nie zawali gdy powiesz nie ja czasami pogram :sleep:

:ninja: A tu gdzieś jest ukryte pytanie? Albo przecinek może jakiś? :ninja:

I mam pytanie jako, ze to Ty recenzujesz co ciekawsze symulatory bitewne. Wiec moze mi uprzejmie pomozesz. Przetrzepalem Google i nic nie ma. Pamietasz misje w Call of Duty MW nazywajaca sie "Charlie nie surfuj"? Otoz na samym jej poczatku zolnierze lecieli w niej nad mozem w Black Howkach.

Teraz przypomne scene z filmu "W imienu armii": dwoch zolnierzy bedacych akurat w cywilu siedzi na lodeczce lowi ryby i pija browary. Nagle slysza jak nad rzeka leci helikopter i jeden wrzeszczy: "Charlie! Nie surfuj!"

O co biega co oznacza to "Charlie nie surfuj"? Czemu o ma zwiazek z woda, wojskowymi helikopterami i wojskiem?

Też przetrzepałem i jest TO.

Prawidłowe tłumaczenie: Charlie nie surfują. Czyli: Żołnierze Wietkongu nie surfują. To kwestia pułkownika Kilgore'a z "Czasu Apokalipsy", wyjaśnienie, dlaczego Amerykanie zajęli plażę w delcie Mekongu, by móc sobie posurfować.

Gordon Freeman 3 : 6 Wiedźmin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka gre przeszedles ostatnio na konsoli?

Just Cause 2.

Moim zdaniem zdecydowanie Geralt :smile:

To interesujące, rozwiń proszę.

Drogi enki, czy Twoim zdaniem opłaca się jeszcze wchodzić do świata Guild Wars? Czy może lepiej darować sobie i rozpocząć przygodę od GW2?

Ja od Guild Wars się odbiłem, ale największym fanem gry, jakiego znam jest Monk, zapytaj go.

nie ma podchwytliwego pytania tak tylko się pytam

Nie było tam żadnego znaku zapytania ani przecinka, więc trudno było stwierdzić czy to pytanie czy strumień świadomości.

Gordon Freeman 3 : 8 Wiedźmin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xfire jak by umarło. Wiesz co można by zrobić?

Tylko pogrzebać. (Albo przeinstalować.)

Gordon Freeman 4 : 10 Wiedźmin

Drugi półfinał (który wielu komentatorów nazwie przedwczesnym finałem):

Sub-Zero vs. Kratos

Go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...