Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

W aktualnym CD-Action w tekście o Counter-Strike: Global Offensive stwierdziłeś, że "w ostatecznym rozrachunku [CS: Source] został uznany za porażkę". Czy mógłbyś to rozwinąć? Kto i dlaczego tak uznał? Po wielu latach grania w kolejne wersje CS'a przerzuciłem się te kilka lat temu na Source'a i uważam go za bardzo udaną grę, ktora tchnęła w starego dobrego CS'a nowego ducha i lepszą grafikę. Mój głos oczywiście może być odosobniony, ale zastanawiam się, dlaczego ostatecznie uznano CS:S za porażkę? Nie zarobił na siebie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy brałeś kiedyś udział w rozgrywkach typu paintball/airsoft?

Nie brałem.

W aktualnym CD-Action w tekście o Counter-Strike: Global Offensive stwierdziłeś, że "w ostatecznym rozrachunku [CS: Source] został uznany za porażkę". Czy mógłbyś to rozwinąć? Kto i dlaczego tak uznał? Po wielu latach grania w kolejne wersje CS'a przerzuciłem się te kilka lat temu na Source'a i uważam go za bardzo udaną grę, ktora tchnęła w starego dobrego CS'a nowego ducha i lepszą grafikę. Mój głos oczywiście może być odosobniony, ale zastanawiam się, dlaczego ostatecznie uznano CS:S za porażkę? Nie zarobił na siebie?

Current Players / Peak Today / Game

31,883 / 60,985 / Counter-Strike

27,423 / 54,583 / Counter-Strike: Source

Statystyki z tej chwili na Steamie. Wysunę ryzykowne stwierdzenie, że Source przegrywa. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enki, enki, enki... jedno, baaaardzo frapujące mnie pytanie mam... otóż...

Jakim cudem w recenzji samochodówki (F1 2011) nie mogę znaleźć ani słowa o tym, jak się jeździ... czy to symulator, czy zręcznościówka? Czy model jazdy zmienił się w stosunku do poprzedniej edycji? Słowem - Nic! czekałem na tą recenzję, bo to przyznasz element w samochodówkach najważniejszy, a w poprzedniej odsłonie niektórych torów niemal nie dało się przejechać, nie posiadając kontrolera z dozowalnym gazem...

Szczerze? nie wierzę, że można było pominąć taką informację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może grasz obecnie w jakiegoś cs-a?

Co do sorce to chwilę pograłem i mi jakoś specjalnie do gustu nie przypadł. Wolę czero.

Nie gram.

czy to symulator, czy zręcznościówka?

Wiesz co, każde stwierdzenie recenzenta, że coś jest symulatorem należy traktować z przymrużeniem oka, chyba, że ma dowody, że daną maszyną jeździł/latał i jest w stanie porównać wrażenia do rzeczywistości ;) A jeżeli chodzi o F1 - tak jak poprzednia wersja, ma bogaty wybór pomocy dla kierowców, nie wyłączając kontroli trakcji, która powinna rozwiązać sporo problemów padowcom. Bez tych pomocy gra dąży jednak do maksymalnego realizmu (którego nie osiąga, nawiasem mówiąc, marginalizując lub pomijając ustawienia aerodynamiczne typu wielkość chłodnic hamulców, które z powodzeniem stosuje taki rFactor, dajmy na to).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj enki :) Chciałbym Ci pogratulować bardzo fajnie napisanych recenzji w nowym CDA. Naprawdę dobrze je się czytało :) Mam do Ciebie pytanie odnośnie NBA 2K12. Czy ktoś, kto nie miał do czynienia z tą serią gier i innymi grami o koszykówce, odnajdzie się w niej? Chodzi tu o mnie :P Interesuję się troszkę "koszem" i pomyślałem, że warto zagrać w tego typu grę, zwłaszcza, że bardzo podoba mi się tryb "My Player" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto nie miał do czynienia z tą serią gier i innymi grami o koszykówce, odnajdzie się w niej?

Jak cię wessie, będziesz miał problemy z odnalezieniem wyjścia z pokoju, ale poza tym, to jak najbardziej ;]

- co sądzisz o fenomenie My Little Pony: Friendship is Magic?

- czy League of Legends pójdzie w grafice 64MB i z 1-rdzeniowym procesorem 2 GHz?

- jak tam jest z balansem postaci?

- nie sądzę, jeszcze się nie zaznajomiłem, polecasz?

- w sumie nie wiem, może znajdziesz w googlu

- każdy gracz ma swoje zdanie na ten temat, z drugiej strony pacze wychodzą co 2 tygodnie, więc jak coś się gibnie w jedną stronę, to jest szansa na szybkie przycięcie, nawet natychmiastowym hotfiksem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos niedawno najgorętszej premiery w Polsce (patrząc na ilość zamówień przedpremierowych :P) to i ty złapałeś się w "manię" grania BF3? Czy zobaczyłeś i... tyle?

Zobaczyłem i tyle. Mam XP na kompie.

MLP polecam, o ile sobie nie kpiłeś.

Hmm... LoL teoretycznie powinien pójść tam, gdzie bez problemu chodzi Warcraft 3, nie?

Kpiłem :ninja:

Teoretycznie i praktycznie obie gry nie mają ze sobą nic wspólnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, oto lista pytan ode mnie :) :

1. Jaki masz stosunek do Doty 2 (tej od Valve that is)?

2. Grywales kiedys na Warcrafcie 3 w oryginal doty?

3. Jak to bylo z twoim dolaczeniem do zespolu redakcyjnego? Pamietam, ze redakcja organizowala kiedys konkurs na napisanie zapowiedzi jednego z 3 tytulow, i jakos mam wrazenie, ze to wlasnie Ty napisales zapowiedz Overlorda, ktory zreszta wygral owy konkurs, ale nie jestem pewien :)

Edytowano przez Tubelectric
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, oto lista pytan ode mnie :) :

1. Jaki masz stosunek do Doty 2 (tej od Valve that is)?

2. Grywales kiedys na Warcrafcie 3 w oryginal doty?

3. Jak to bylo z twoim dolaczeniem do zespolu redakcyjnego? Pamietam, ze redakcja organizowala kiedys konkurs na napisanie zapowiedzi jednego z 3 tytulow, i jakos mam wrazenie, ze to wlasnie Ty napisales zapowiedz Overlorda, ktory zreszta wygral owy konkurs, ale nie jestem pewien :)

1. A jakie mam do wyboru? 1a. I tak określę go, jak w nią zagram dopiero.

2. Nie

3. Tak było, przy czym opublikowane zostały wszystkie 3 zwycięskie zapowiedzi. Potem długo pisałem do działów Trendy i Wademekum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to powinienem byl zamienic pierwsze i drugie pytanie kolejnoscia :P. No bo czego masz oczekiwac skoro najpierwsiejszej (? Tub) odslony gatunku MOBA (ktory wtedy jeszcze nie byl znany) nie miales okazji zkosztowac.

Odnosnie 3ciego pytania, jak dlugo pisales do Trendow i Wademekum zanim przyslali Ci oferte? No i jak to wygladalo, sam poczatek, moze pierwszy dzien? Jestem ciekaw jak to jest wnikac w to srodowisko, i jakie odczucia ma wnikajacy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy podczas redakcyjnego losowania na to "Kto będzie dziś Smugglerem" wypadło na Ciebie? :laugh:

2 albo 3 :ninja:

Odnosnie 3ciego pytania, jak dlugo pisales do Trendow i Wademekum zanim przyslali Ci oferte? No i jak to wygladalo, sam poczatek, moze pierwszy dzien? Jestem ciekaw jak to jest wnikac w to srodowisko, i jakie odczucia ma wnikajacy :)

Nikt mi nie przysyłał ofert, pojawiałem się w redakcji regularnie, przez kilka lat jako współpracownik. Pracuję tam od maja tego roku. :] A mój pamiętnik praktykanta znajdziesz gdzieś w którymś z numerów primaaprilisowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Chcesz zostać szefem CDA czy nadal pracować na swym stanowisku ???

2.Czy zastanawiałeś się nad kupnem Xboxa ?

3.Jak będzie (może) nowa generacja konsol to jaką byś kupił PS 4 czy Xboxa ?

4.Czy lubisz filmy z serii Transformers ?

5.Jaką pizzę lubisz najbardziej (rodzaj margeritta , pepperoni ) ?

6.Czy jesteś Fanboyem BF`a lub CoD`a ?

7.Czy przypadł ci do gustu BF3 ?

8.Czy interesuje cię gra Ghost Recon Future Soldier

9.Czy lubisz takie gry jak Gran Turismo 5 , Warhammer 40k Space marine , Gears of war 3 , Batman Arkham City , Mass Effect 1,2 , seria Unreal Tournament , Fifa 11,12 , seria Need for speed ?

10.Czy masz jakichś pupili w sensie zwierzątka domowe ?

No .... skończyłem . Proszę o odp.

Edytowano przez VoGdO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Chcesz zostać szefem CDA czy nadal pracować na swym stanowisku ???

2.Czy zastanawiałeś się nad kupnem Xboxa ?

3.Jak będzie (może) nowa generacja konsol to jaką byś kupił PS 4 czy Xboxa ?

4.Czy lubisz filmy z serii Transformers ?

5.Jaką pizzę lubisz najbardziej (rodzaj margeritta , pepperoni ) ?

6.Czy jesteś Fanboyem BF`a lub CoD`a ?

7.Czy przypadł ci do gustu BF3 ?

8.Czy interesuje cię gra Ghost Recon Future Soldier

9.Czy lubisz takie gry jak Gran Turismo 5 , Warhammer 40k Space marine , Gears of war 3 , Batman Arkham City , Mass Effect 1,2 , seria Unreal Tournament , Fifa 11,12 , seria Need for speed ?

10.Czy masz jakichś pupili w sensie zwierzątka domowe ?

2. Nie, nigdy

3. Może będzie coś innego

4. Pierwszy lubię

9. Przecinki stawiamy po słowie bez spacji, man

10. Kilka pająków po kątach

gdyby twoje uszy umiałyby pływać, to które z nich przepłynęłoby szybciej delfinem długość dwóch basenów olimpijskich i dlaczego byłoby to lewe?

Naleśnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...