Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Spodziewałeś się, że europejski team wygra Season 1? Phreak na ten przykład nie potrafił ukryć zawodu, że faworyci z US odpadli, zresztą tego chyba nikt się nie spodziewał. Do tego gwiazdą turnieju został Polak, grający Alistarem i Gragasem. Ogólnie jakie wrażenia, jeśli oczywiście oglądałeś.

A kto o w pół do trzeciej w nocy newsa na stronę wysmażył? ;] Podobał mi się turniej, m.in. dzięki temu obejrzałem finał do końca. Po pierwszym dniu spodziewałem się, że Amerykanie zmiotą resztę, a tu proszę.

Grales kiedykolwiek w Stalkera? Jesli tak, to czy podobal Ci sie i czy czekasz na Stalkera 2(oby tylko nie powstawal tyle co Cien Czarnobyla :P)?

Grałem, Czyste Niebo nawet zdarzyło mi się recenzować. Cenię sobie tą produkcję. Ale na dwójkę na razie nie czekam.

Sub-Zero 5 : 3 Alice

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie-sugestia - nie można by zrobić jakiś pojedynków gier czy jednak obawa o flame war jest jednak zbyt wielka (tzn. to, że będzie flejm jest bardzo prawdopodobne)? :P

Jest zbyt wielka.

Grałem, Czyste Niebo nawet zdarzyło mi się recenzować. Cenię sobie tą produkcję. Ale na dwójkę na razie nie czekam.

Hmm, jak dobrze pamiętam grę recenzował niejaki ?Onan... Masz jakieś mroczne alter ego? :)

Mam, pisało do Clicka. :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tutaj turniej niemal jak w League of Legends się szykuje (nikt im nie rzucił pomysłu na skórki znanych postaci jak Neo, Morfeusz, właśnie Diablo albo Kerrigan? :P). Żeby szansę w miarę wyrównać to głosuję na Kerrigan, bo mieć władzę nad rojem i jeszcze ładnie wyglądać to wystarczające atrybuty na głos ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...