Skocz do zawartości

Pytania do enkiego


Polecane posty

o której postaci piszesz pod koniec recenzji?

Madison.

Czy czytałeś książkę Metro 2033? Jakie zrobiła na Tobie wrażenie?

Czytałem, podobała mi się i uważam ją za lepszy zakup niż gra. Z chęcią po jej lekturze już wkrótce zasiądę do gry jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wfx2000 nie wiem jak Ty, ale większość czytelników CD-A znała tożsamość i wygląd redaktorów. Imiona i nazwiska znajdziesz na wikipedii a żeby znaleźć zdjęcia będziesz się musiał wysilić. Jedyną niewiadomą jest Smuggler :ninja:

Sorry enki, że odpowiadam za Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się podskoczyć z krzesła grając w Metro 2033? :D

Jestem za gruby, za stary i mam zbyt mały refleks na takie akrobacje.

Jak bardzo wczułeś się w klimat Heavy Rain? Chodzi mi o uczucia, np.

- strach,

- wściekłość,

- wzruszenie,

itp.

Pozdro dla wszystkich czytelników (czytelniczek- oczywiście też) CDA !

- bałem się, och jakże się bałem

- byłem wściekły, och jakże byłem wściekły

- wzruszyłem się, och jakże, och jakże

itp.

Pozdro dla wszystkich redaktorów (redaktorek oczywiście tym bardziej) CDA !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas układania (?), albo podczas ustalania kolejnosci recenzji i zapowiedzi kierujecie sie czyms ? Oczywiscie wiem, ze najpierw sa zapowiedzi, potem recenzje, potem publicystyka, a potem sprzęt. Chodzi o to czy te ważniejsze gry dajecie na początek, czy jest to obojętne ? Wiem, ze gra numeru jest tak mniej a więcej w srodku, ale czy reszta jest poukladana według jakiejs kolejnosci ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadza się kreatywny chaos tak, by została zachowana równowaga treściowa i kolorystyczna. 10 stron z rzędu o crapach raczej więc w żadnym numerze nie znajdziesz. Do tego dochodzą modyfikatory np. w postaci dopasowania reklam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, dlaczego kwietniowy CDA wyszedł w marcu, ale teraz mam inne pytanie:

Jeżeli np. 16 marca wychodzi KWIETNIOWE CDA, a np. 5 kwietnia jest jakas super impreza, o ktrej warto napisać to czy dostaniemy ten kwietniowy nr. później czy ta impreza będzie opisana w majowym numerze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ostatnio na Xfire, że pogrywasz w League of Legends. Jak wrażenia? I czy możemy się spodziewać recenzji w CDA?

Też chciałbym się dowiedzieć co enki sądzi o LoL (;D) Moje wrażenia co do tej gry są co najmniej mieszane

Wrócimy do tego tematu. :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa..... Formułaaa xD Nie moge się doczekac tej symulacji F1 na PC. Grałes w jakieś inne np. perfekcyjną na ps3 , albo całkiem niezłą na psp? No i jak przeżywasz nowy sezon?

Grałem w Grand Prix 3 i 4 oraz rFactor z modem. F1 2009 na PSP również pomęczyłem.

Jak na razie udało mi się tylko przespać wyścig w Australii, resztę ogladam na bieżąco :)

Jaka jest Twoja ulubiona gra od Codemasters ?

GRID

W co aktualnie grasz? I w co się ostatnio zagrywacie w redakcji?

Gram w League of Legends i MS Flight Simulator 2004 oraz sporadycznie inne pierdółki w stylu Bad Company 2 (dawno temu) i coś tam jeszcze.

Jakie dodatki lubisz do pizzy? (jeżeli takie pytanie już było to sorry ale nie mam czasu na przeglądnięcie całego topicu)

Ser, pieczarki i kiełbachę pepperoni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byś zrobił gdybyś obudził się rano w domku/mieszkanku/gdziekolwiek i dowiedział że redakcja cd-a została zbombardowana przez armię USA , ty byś poszedł zobaczyć zgliszcza a w tym samym czasie armia bombarduje twoje miejsce zamieszkania. Bez domu, bezy pracy ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że można go w grze obejrzeć niemal cały. A udawać, że umie się pilotować 737 też jest fajnie ;P

Mam dla ciebie bardzo dobrą informację. Szwed z podrobioną licencją na Boeinga wylatał 8k godzin na 737. Złapali go dopiero niedawno, wiec jeśli masz jakikolwiek talent do podrabiania i możesz zapłacić fortunę, no i może jeszcze masz czas żeby posiedzieć trochę za kratkami to droga wolna :)

@Legogolas - piłeś? Bo podobnych pytań to nawet ja bym nie wymyślił ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...