Skocz do zawartości

Pytania do enkiego


Polecane posty

Praca daje ci dużo satysfakcji czy robisz tylko to co musisz? Może to i to. Masz jakieś ciekawe wspomnienia (lub zabawne historie) z czasów (nie jest to aż tak daleka przeszłość) kiedy dołączyłeś do zespołu a raczej samej redakcji?

To i to.

Nie mam zabawnych wspomnień, gdyż jestem człowiekiem zbyt poważnym, by je kolekcjonować.

Zagrasz w Uncharted 2? Może nawet skrobniesz reckę (zabierzesz Hutowi monopol na konsolowe recenzje :))

Zagram, zastanawialiśmy się kto go zrobi i chyba jednak Hut, choć gdyby gra dotarła wcześniej byłaby moja.

Jak mogę się umówić na co-opa ? PW , mail czy podasz GG :laugh::ninja:

Grę będę miał od poniedziałku, w którym to dniu zaczyna się też tydzień deadlinowy, więc mogę być mało dyspozycyjny. Pisz na Xfire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspominasz lata szkoły? W końcu jutro Dzień Edukacji Narodowej, przypominasz sobie nauczycieli którzy dawali ci w kość i przedmioty których nienawidziłeś (jakie to były przedmioty?) ? A także tych miłych profesorów którzy potrafili zmotywować Cię do pracy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde :dry: No to w we wtorek - przyjmuję że w poniedziałek będziesz spał :D

Niestety po powrocie z PGA planuję wyjechac na parę dni w strony rodzinne :)

Jak wspominasz lata szkoły? W końcu jutro Dzień Edukacji Narodowej, przypominasz sobie nauczycieli którzy dawali ci w kość i przedmioty których nienawidziłeś (jakie to były przedmioty?) ? A także tych miłych profesorów którzy potrafili zmotywować Cię do pracy?

Była szkoła była i się skończyła. Wcale nie najgorsze lata. Nie lubiłem przedmiotów ścisłych. Potem skończyłem politechnikę. Dziwna sprawa w sumie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up@

o to samo miałem zapytać :) ale się bałem. W kwietniowym nr CDA pisało o każdym redaktorze ale nie wiedziałem czy brać to na serio czy na żarty. Opisano Cię jako wesołego człowieczka z niespożytą ilością energii - czy to prawda ?

EDIT: Jak wrażenia z tegorocznego PGA ?

Edytowano przez Bronex94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydajesz się być ponurym (żniwiarzem xD) redaktorem, to prawda? :D

Nie bucham entuzjazmem na wszystkie strony, ale wciąż patrzę na rzecz* dużo bardziej optymistycznie niż inni znani mi koledzy redaktorzy.

*czyli ogół spraw możliwych do pojęcia przez rozum i tych innych.

EDIT: Jak wrażenia z tegorocznego PGA ?

Chyba się udało :) Bałem się na początku, że znajdująca się tak daleko od centrum scena z dwoma wąskimi wejściami nikogo nie odciągnie od konsol i kompów w hali "growej", ale prezentacje Assassina, latające magazyny oraz osoba Huta sprawiły, że publika rozla(z)ła się po targach w miarę równomiernie. Mam nadzieję, że następnym razem będzie dwa razy większa przestrzeń "gralna" - może w miejscu basenu dla paintballowców?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...