Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

W jaki sposób ustosunkujesz się do premiery pisma "Gramy"? Sądzisz, że na obecnym polskim rynku pism growych jest miejsce na nowe tytuły, lecz takie, które zajmują się w głównej mierze publicystyką lub są skoncentrowane na konkretny temat np. recenzje, zapowiedzi oraz publicystyka tylko RPG-ów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeszcze nie bylem, ale postaram sie pojsc.

Co do "Gramy" to ciesze sie, ze w koncu po raz pierwszy od 2005 (!) pojawilo sie nowe pismo takze dla PC-graczy.

Ale czeka ich krew, pot i lzy, no chyba ze beda usatysfakcjonowani juz tym, ze ogolnie sa na plusie. Nie bez powodu kolejne pisma zwijaja sie z rynku - polecam zreszta 5 cz. Historii pism o grach w tym CDA - bedzie analiza 27 lat istnienia tych pism i bardzo wiele mowiacy wykres...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś już "Gramy!"?

Ja jestem w trakcie. Niby wszystko OK, znani autorzy, fachowcy znający się na rzeczy, jak np. nieodżałowany w Hyper+ Tomek Kreczmar...

Ale w porównaniu z "CD-Action"... No cóż... Sekret Waszej długodystansowości?

"CD-ACTION" MA NAJBARDZIEJ UTALENTOWANY LITERACKO ZESPÓŁ W BRANŻY*. To dlatego tak miodnie się go czyta. I tyle.

*) nie zawiera lokowania wazeliny

Edytowano przez nDrake
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle wczesniej chlopaki ustalaja co kto wezmie. Nikomu na sile sie nic nie wciska - tzn. nie ma tak, ze ktos kto nie cierpi i nie gra w gry sportowe dostanie FIFA. Ale jesli jestes np. fanem RPG i doszla jakas - badziewana - gra z tego rodzaju, to istnieje szansa, ze bedziesz musial w to pograc, jesli nikt nie bedzie chcial "po dobroci" w badziew zagrac. (Bo w dobre gry kazdy chetnie pogra bez przymusu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko małe czy kiedyś oglądałeś anime lub czytałeś mangę, jeśli tak to jakie ci się najbardziej spodobało/ła ( pamiętasz? ;p) i co sądzisz o dzisiejszej tematyce anime związanych z grami ( tzn gry na podstawie anime)?

Kiedys mnie Jedi usilowal nawrocic, obejrzalem pare filmow typu Ghost in the Shell, ale jakos nie wciagnalem sie. Jedyna manga jaka czytalem - kilka odcinkow - to bylo o kocie Michaelu i jeszcze o jakims konstruktorze, ktory stworzyl cybernetyczna dziewczynke - na poczatku bylo zabawne, ale potem jakos zdziwaczalo i odpuscilem.

Czy masz jakieś większe nadzieje wobec nowego Thiefa? Ja na niego bardzo czekam smile_prosty.gif

Staram sobie nie robic nadziei na kolejne gry, bo wtedy unikam rozczarowan.

Co sądzisz na temat wrestlingu? Jesteś absolutnie przeciw temu sportowi/ spektaklu. Oglądałeś przypadkowo jakąś walkę lub coś czytałeś?

Nie trawie tego. Dla mnie to taki cyrk, ze szkoda czasu na jego ogladanie. Wole sumo, czy MMA, gdzie jesli nawet walki sa ustawione, to tego tak nie widac. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...