Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Otóż mam też pytanie jakie miejsca we Wrocławiu polecasz do fotografowania ( będę studiował tam więc w wolnej chwili chciałbym robić zdjęcia chociaż jestem laikiem

Kazde. Dobry fotograf znajdzie dobry temat nawet na smietniku. Do tego nie wiem czy bedziesz robil np. industrial, fotke uliczna, krajobrazy, etc. wiec jak mam ci doradzic z sensem? TO jakbys powiedzial "polec mi DOBRA ksiazke" ale sam nie powiedzial, czy np. lubisz fantastyke czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam też pytanie jakie miejsca we Wrocławiu polecasz do fotografowania ( będę studiował tam więc w wolnej chwili chciałbym robić zdjęcia chociaż jestem laikiem

Kazde. Dobry fotograf znajdzie dobry temat nawet na smietniku. Do tego nie wiem czy bedziesz robil np. industrial, fotke uliczna, krajobrazy, etc. wiec jak mam ci doradzic z sensem? TO jakbys powiedzial "polec mi DOBRA ksiazke" ale sam nie powiedzial, czy np. lubisz fantastyke czy nie.

Myślę, że mu chodziło o to abyś ty polecił miejsca, które wyjątkowo się tobie przypodobały bez względu na typ fotografii.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze to nie ma sensu. Ja np. jedno z lepszych zdjec we Wrocku zrobilem na parkingu rowerowym - stojakowi na rowery. Co mu po takim adresie?

Ile masz kotów (o ile je masz) i jak się nazywają :3

Jednego ale wielkiego jak dwa i wrednego jak trzy. Jego imie to Mopik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie gralem, tylko czytalem recenzje, ktora IMO jest zachecajaca, choc autor nie slodzil.

W takim razie lojalnie uprzedzę - jak gracz gracza - żebyś dodatkowo obejrzał jakieś gameplay'e albo recenzje (np.

). Jeżeli mimo wszystko zdecydujesz się kupić, to wtedy chętnie usłyszę twoją opinię, jako człowieka, który pracuje w branży.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może gdzieś u sąsiadów, jest jakaś kotka którą za przeproszeniem chce brać. Koty tak mają.

Szczegolnie kastraty. A najblizszy kot jest w sasiedniej klatce.

Ale nie piszcie juz o kocie, bo mnie to wpedza w depreche - zdaje sie, ze to chorobsko jest gatunku "adios..." i pytanie raczej nie "czy" ale "kiedy". :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś kiedyś coś złamanego ?

Serce kilka razy smile_prosty.gif

A z rzeczy bardziej trywialnych to kiedys niezle sobie polamalem stope, ale nie wiedzialem o tym i wracalem sobie w takim tanie pociagiem z Kielc do Wroclawia. Ale jak na dworcu zejscie z peronu na dwor zajelo mi 15 minut, to zrozumialem, ze to moze byc cos wiecej niz "e. tam, to tylko stluczenie". No i wiekszosc wakacji spedzilem w gipsie - zalozono mi go w bodaj 2 tygodnie po ich rozpoczeciu, zdjeto w tydzien przed koncem...

Smuggler, mam pytanie i proszę odpowiedz TAK - czy jesteś fanem Jak Poznałem Waszą Matkę lub widziałeś chociaż jeden odcinek serialu ?

Owszem, az ostatni sezon ogladalem na razie bardzo po lebkach, ale planuje - jak bede mial wiecej czasu - to nadrobic.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...