Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Tak sobie przejrzałem recenzje pecetowego Alana Wake po ukończeniu gry, i zauważyłem że i tobie i recenzentowi nie podobało się zakończenie. Tyle ze co w nim złego? I w ogóle chodzi o zakończenie z podstawki czy zakończenie z dodatku Pisarz? I co w nim jest złego? Typowe zakończenie serialu przed drugą serią (która niestety nie okazała się taka jak gracze by chcieli, z tego co czytalem...). I chodzi tylko o to kiczowe niedopowiedzenie na końcu Pisarza czy o coś więcej czego ja nie zrozumiałem/zauwazylem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodobala mi sie latwosc, z jaka rozprawilem sie z finalnym bossem i w sumie trywialnosc samej walki. Fabularnie jest OK, tylko gameplay taki mizerny jakis. Duzo wieksze problemy mialem z ozywionym kombajnem i koncertem rockowym niz w finale, wiec mialem poczucie ze "leee... i to wszystko?"

Natomiast klimat AW bardzo mi przypasowal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli wysłałbym do was artykuł, mógłby zostać "dodany" do pisma? Tak pytam. trollface.gif

Kazdy moze wyslac. A jak bedzie dobry, to czemu nie. Choc to nie jest takie proste, jak sie moze wydawac. Ale bywaly juz przypadki...

Wiedźmin 2, czy (żeby było porównywalnie czasowo) Mass Effect 2? Wiem, że trochę inne realia, ale jakbyś miał wybierać między tymi dwiema grami, to w którą byś wolał zagrać?

Wiedźmin 2, czy (żeby było porównywalnie czasowo) Mass Effect 2? Wiem, że trochę inne realia, ale jakbyś miał wybierać między tymi dwiema grami, to w którą byś wolał zagrać?

Sam nie wiem. Moze jak sie pojawi Wiedzmin 3 to wtedy z perspektywy calosci bede mogl okreslic ktora sage wybralbym do pogrania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodobala mi sie latwosc, z jaka rozprawilem sie z finalnym bossem i w sumie trywialnosc samej walki. Fabularnie jest OK, tylko gameplay taki mizerny jakis. Duzo wieksze problemy mialem z ozywionym kombajnem i koncertem rockowym niz w finale, wiec mialem poczucie ze "leee... i to wszystko?"

A w "druga część grałeś (American Nightmare czy jakoś tak)? Fabuła jakoś sensownie poprowadzona, trzyma przy klawiaturze? Bo się zastanawiam nad kupnem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[narzekanie]

WHYYYY??!?! Kiedyś chciałem spiracić magicke, machnąłem ręką (nie ze względu na moralność ale m.in. na słaby sprzęt). Potem widzę - pełna wersja w CDA! Kupuje przed Wielkanocą za pełną cenę aby się nacieszyć (zamiast za 1/2 ceny po miesiącu w swoistym antykwariacie) a tu potrzebny Internet do instalacji! WHYYYYY?!?!?!

Nie dało się załatwić wersji 'offline' czy coś?

[/narzekanie]

Teraz (bardziej) serio - czemu Mr. Jedi udziela się w AR (CDA kupuje od święta)? Czy Kawaii upadło? Pan Paweł dorabia w ten sposób? Czy też może sentymenty łzę w oku wzruszają?

PS. Najnowszy Tomb Raider -> Metal Gear Solid: Sex change operation!

Edytowano przez kuniqs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m:

a jaka ilość egzemplarzy musi sie sprzedać aby numer (z tymi wszystkimi kosztami) wyszedł na 0?

Bardzo duzo, niestety,

m:numer z 75k przynosi straty?

i Smuggler masz jakąś nadzieję,że nadejdą jeszcze jakieś tłuste lata?czy już spisałeś cda na stratyrage.png

CDA jest jak wspolczesna Polska - do mocarstwa z czasow Jagiellonow nie wrocimy, ale "Jeszcze Polska nie zginela".

m:A ty Smuggler jesteś Tuskiem?;P Radzę wymyśleć inne porównanie,bo niektórzy (no wiesz czytelników macie różnych) wszystko co z tym się kojarzy, to bodzie

Edytowano przez mazowszak45
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem Smuggie, mam kolejny zestaw pytan:

- Grales w Thiefa? Budzi w Tobie jakiekolwiek emocje ta seria czy u weterana takiego kalibru to "gra jak gra".

Gralem w pierwsze 2 czesci i bylo OK.

- Byłeś kiedyś w Szkocji? Jeśli tak to jaką destylarnie zaliczyłeś turystycznie smile_prosty.gif ?

Nie bylem ale chetnie bym kiedys pojechal. Niekoniecznie dla whisky, po prostu chcialbym zobaczyc "dzika" Szkocje.

- Twoje poglądy gospodarcze zakwalifikowałbyś bardziej jako liberalne czy lewicowe ?

Umiarkowany liberal. Trzymam sie na dystans do ludzi pokroju JKM ale za tzw. komuna tez nie przepadam.

- Jest jakis wazny cel zawodowy ktorego jeszcze nie spelniles?

Prezydent USA? :)

- Oplacisz PPV na nastepnym KSW czy obejrzysz skroty? Szykuja sie - jak na nasze standardy - niezle walki

Wole obejrzec gale UFC, gdzie tocza sie walki nie niezle a swietnie i to jak na swiatowe standardy. Poki co KSW tak sie ma do gal UFC jak por. Borewicz w Polonezie do Bonda w Aston Martini.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...