Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Studiuje na uni i nawet tam słychać :P Więc mnie nie przekonasz że u was cisza jak makiem zasiał szczególnie przy tym pokracznym pseudomikołaju który jeździ saniami z zestawem audio lepszym niż w niejednym dresowozie:) Nie no sery aż tak mnie nie jarają ale np jak byłem z była już dziewczyną w Berlinie na podobnym miasteczku wigilijnym tam wszędzie było grzane wino sprzedawane w takich kubeczkach ala bucikach i z budek z smakołykami smażonymi na oleju nie woniało jak od dawna niemytego pana Wieśka :) Inne takie jak w spiżu czy inne inne?:P(ale fajne masło maślane)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spytać Allora, ale ten nie odpowiadał więc pytam tutaj:

Zauważyłem kilka razy podpis na obrazku - "Normalnie o tej porze wożę się po mieście". A takie jest moje pytanie: Allor jest fanem Kaliber 44? Może ktoś w redakcji słuchał?

Sam fakt, ze na screenie w recenzji autora X jest podpis, nie oznacza ze to on go napisal. A jesli sa tam jakies cytaty to nie dowodza od razu, ze autor podpisu jest fanem tego czegos - po prostu zna te slowa, uznal ze pasuja do obrazka, to wpisal. Ja tez moge gdzies wrzucic np. "wyobraz sobie, ze jestes Bogiem" ale czy to czyni ze mnie zaraz fana Paktofoniki? HH slucha chyba tylko Hut, ale smiem watpic czy i on jest wielkim fanem K44, jesli w ogole jest mu ten zespol bliski.

Studiuje na uni i nawet tam słychać tongue_prosty.gif Więc mnie nie przekonasz że u was cisza jak makiem zasiał szczególnie przy tym pokracznym pseudomikołaju który jeździ saniami z zestawem audio lepszym niż w niejednym dresowozie:) Nie no sery aż tak mnie nie jarają ale np jak byłem z była już dziewczyną w Berlinie na podobnym miasteczku wigilijnym tam wszędzie było grzane wino sprzedawane w takich kubeczkach ala bucikach i z budek z smakołykami smażonymi na oleju nie woniało jak od dawna niemytego pana Wieśka smile_prosty.gif Inne takie jak w spiżu czy inne inne?tongue_prosty.gif(ale fajne masło maślane)

Halas mi przeszkadza (wnerwia mnie np. jak Al siorbie kawe z kubka tongue_prosty.gif, albo ktos bawi sie redakdcyjna swinka [taka maskotka, wydaje realistyczne chrumkanie], czy jak syczy zuzyta swietlowka) a jakos te kiermaszowe odglosy do mnie nie docieraja. Mikolaj w dresowozie? Na szczescie nie wiem o czym mowisz. wink_prosty.gif

Co do piwa to nie chce ciagnac tego tematu z przyczyn obyczajowych - w kazdym razie te piwa sa INNE, tak gdzies pomiedzy lagerem a kriekem (jakas dziwna cierpka owocowa nutka w tle), zupelnie nie ma porownania do Spiza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Chce kupic wymagajaca gre ( Far Cry 3 ) i nie mam pojecia czy na moim kompie pojdzie, a minimalnie wymagania nie sa zadnym odnosnikiem, bo roznie to z nimi bywa. Wiec by sprawdzic przed ew. zakupem czy gra dziala sciagam pirata aby dowiedziec sie czy nie strace 100 zl na te gre. Zalozmy ze gra dziala na "low" plynnie, wiec udaje sie do sklepu po swoj egzemplarz, pewny tego ze gra bedzie mi dzialac i nie strace duzej kwoty. Czy jestem piratem ? Wedlug waszego moderatora tak i jeszcze w watku dotyczacym ostrzezen jestem bezczelnie nazwany piratem, chociaz chloptas nie ma o mnie zielonego pojecia. Skad moze wiedziec ze mam 50 oryginalnych gier w domu i nazywaniem mnie piratem i dawanie ostrzezenia jest troche krzywdzace i szczegolnie obraźliwe. Wiec jak to jest wedlug ciebie ? Jestem piratem i zasluzylem na karę? Nie potrafie zrozumiec pewnych ludzi i ich działan, wiec pytam o ta kwestie wyrocznie w tych sprawach - czyli ciebie biggrin_prosty.gif Niektorzy to juz chyba za bardzo wzieli sobie do serca te wszystkie twoje wyklady i sa troche nadgorliwi. Pewnie, lepiej kupic gre w ciemno i potem stracic gruba kase niz sciagnac i sprawdzic bo przeciez to PIRAT ( tfu!)...

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość baihoupr

Niby buty też przymierzasz najpierw, a potem kupujesz jak dobre ;3 Inni pewnie napiszą oo patrz pan złodziej!! no ale z grami to tak ze jak sciagasz to łamiesz prawo, przymierzając buty nie łamiesz, a że takie prawo to się do tego stosuje :P

Edytowano przez baihoupr
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ty zas po prostu bierzez buty ze sklepu, chodzisz w nich az sie rozpadna (testujesz...) a potem stwierdzasz "eeee, nie bylo warto, nieladne, ciasne..." i "testujesz" nastepne. A raz na 10 lat kupisz Kuboty, zeby nie bylo ze nigdy nic za buty nie placisz.

Daj pan spokoj z takimi tekstami, przerabiam to od 15 lat.

Z reka na sercu powiedz: ILE gier "testowales" od poczatku do konca (albo niemal do konca) i ile z nich kupiles?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baihoupr - no tak masz rację, choć ja akurat ostatnio mierzyłem w sklepie buty do garniaka i były cacy, miodzio, leżały idealnie, a jakie wygodniuśkie były, ehh mówię Ci normalnie wypas. A jak poszedłem w nich na wesele to po jakiś dwóch godzinkach tańczenia myślałem że będą mnie musieli wynosić stamtąd bo takie mi odciski na stopach porobiły.... A wracając do Twojego problemu, to jest moim zdaniem też w tym trochę winy producentów gier, bo jak pamiętam tak jeszcze z 10-15 lat temu, kiedy o necie (nie mowiąc o szybkim necie) nie śmiałem nawet pomarzyć to niemal każda gra posiadała swoją wersję demo, ba nawet niemal zawsze publikowaną przed wydaniem pełnej wersji. Dziś o czymś takim można pomarzyć, ot zobaczyć paro minutowego gameplaya na YT i to wszystko, albo w najlepszym wypadku wersja próbna wyjdzie sporo po premierze - vide Diablo III. Trochę dziwne jak dla mnie podjeście, że teraz gdy bez problemu mógłbym wypróbować każdą grę ściągając jej demo nie mam niemalże nigdy takiej możliwości, a dawniej bym ją miał. Stąd też nie kupuję nowości żeby się nie naciąć, gram w gierki sprzed paru lat, które że raz że już niezabuggowane, a dwa sprawdzone przez innych (no i cena przystępniejsza). Jak nie zagram w super ekstra hiper nowość teraz szlag mnie nie trafi, bo za jej cenę kupię kilka (czasem naście) gier pozwalających na o wiele wiele dłuższa rozgrywkę niż ta super hiper nowość zdarta z neta. Zresztą dla chcącego nic trudnego - ot tylko przez ostatnie dni mogłeś nabyć wypasioną paczkę THQ za 1$, a w ostatni piątek Stalkera Zew Prypeci za 1 zł, więc za cenę 1 dobrego piwa regionalnego masz kilkadziesiąt godzin porządnej rozgrywki. No tylko że nie super hiper nowości....

Edytowano przez lechoo84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem z tym mikołajem :) Chodziło że w tych saniach co dookoła rynku wożą ludzi jest zestaw AUDIO jakiego nie powstydziłby się żaden dres i jego auto (w sensie że słaby a głośny :P jakkolwiek)

Może i nie słyszysz u was w redakcji byłem tylko raz nie pamiętam po co z kolegą chyba coś od was chciał bo on pisuje w branży :P Pamiętam tylko że dość długo po schodach trzeba było iść więc może na takiej wysokości dźwięki już się nie dostają:P

Po twoich odp na pytania innych widzę ze sportem na bakier:P xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pamiętasz jeszcze stan wojenny ??

Owszem ale nie rozumiem pytania "jeszcze". To sa zdarzenia, ktore zapadaj w pamiec na zawsze. Doskonale pamietam 13.12.1981, niemal kazda godzine.

Po twoich odp na pytania innych widzę ze sportem na bakier:P xD

Skok w bok i sztafeta 4xsetka (z zakaska) to niby nic?! smile_prosty.gif

A serio - owszem, zapuscilem sie, niestety, ale od wiosny planuje wziac sie w garsc (w sumie to dwie, bo w jednej ciezko zmiescic) i chociaz na rowerze sie przemieszczac po Wrocku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwale że w zeszłym roku w około 5 mscy schudłem 40 kg smile_prosty.gif I z grubasa(okolo 50 nadmiarówych kilogramów) zrobiłem się hmm sporstmenem to dużo powiedziane ale jest bardzo dobrze. Z tym że jak się raz zapuścisz tak bardzo bardzo to potem jak chudniesz raz że na początku wysiłek boli a 2 że jak już ci się uda to może zostać ci dużo skóry wink_prosty.gif (its not funny) . Rower rowerem pływanie polecam dobrze robi tylko nie siedzieć w wodzie a pomęczyć się trochęsmile_prosty.gif

Edytowano przez Sticepeace
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler- szczerze, nie spodziewalem sie takiej odpowiedzi. Dlaczego z gory zakladasz, ze klamie i skazujesz mnie na pozarcie ? Ile takich gier testowałem ? Do tej pory DOKŁADNIE 2 bo wszystkie gry do tej pory mi chodziły i nie martwilem sie ze mi nie pojda. Nie jestem klamcą i piratem i pisałem ci, ze mam nazbieranych okolo 50 oryginalnych gier. NIGDY nie sciagnalbym pirata i "testowal" sobie do konca, po czym powiedzial " ee jednak jest do [beeep], nie kupuje" Potrakotowales mnie wlasnie jak typowego pirata, ktory probuje sie obronic, tak samo zreszta jak i wasz moderator... Przed dostaniem ostrzezenia pisalem, ze zagralem w tego Far Cry 3 chyba ze 20 minut bo chodzilo mi NIE o to czy gra jest fajna i mi sie spodoba, tylko o to czy gra będzie PLYNNIE dzialala mi na najnizszych detalach, bo nie moglem byc tego pewnien... Trudno zebym teraz oczekiwal dema skoro gry tyle zajmuja ale na Boga, niech nikt mi nie karze wydawac grubej kasy na marne. Przyklad z butami jest bezsensu, bo w sklepie jednak te buty przymierzam i dopiero kupuje a nie biore ich w ciemno.

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler- szczerze, nie spodziewalem sie takiej odpowiedzi. Dlaczego z gory zakladasz, ze klamie i skazujesz mnie na pozarcie ?

Bo walki nie zawsze wygrywaja silniejsi, a wyscigow najszybsi - ale tak nalezy obstawiac. :) 90% z tych, co mowia, ze oni "testuja" gry przed zakupem - kupuje moze 1/10 tego, co wczesniej od A do Z przetestowali. Jesli jestes inny - gratuluje i tzw. szacun.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie nigdy nie piracę gier jedyną sytuacją było właśnie przetestowanie wieśka 2 tylko że właśnie przeyestowałem ją tak jak mówi smugg(od początku do końca) jednak źle się poczułem i kupiłem grę nigdy płyta nie była w napędzie ale mam ją oryginalną.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...