Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

1 .A dokładnie to co byś robił z tymi milionami i mając full wolnego czasu, bo nie wierzę, że łaziłbyś po mieście i pstrykał fotosy gołębiom na dachu czy gdzie tam by one nie były...?

Chodzilbym na wodke i dziwki a potem na odwrot... :cool: Znow "gdybolenie". Po prostu robilbym to, na co mialbym ochote i na pewno bym sie nie nudzil.

2. Olałbyś tak po prostu swoją popularność w świecie graczy i legendę jaką stworzyłeś wokół swojej osoby na rzecz hobby, które uprawiasz (jak sam mówisz) czysto amatorsko (mając te miliony na koncie)?

Slawa - coz to jest, szczegolnie w tej branzy. Jak myslisz ile % ludzi dzis zareaguje na np. Dzemik, Cwalineczka, DeStroyer, Zgredaktor, Gawron? Moze z 20% tych najstarszych. A to przeciez dawne Gwiazdy... Sic transit gloria mundi :)

3. Masz lub miałeś kiedykolwiek parcie na szkło ?

W sensie zeby sie pchac na sam przod, w reflektory, szczerzyc sie do kamer, miec wlasny program w TV? Otoz NIGDY. Nie cierpie tego.

4. Napiszesz jeszcze jakąś książkę ? Albo jeśli wolisz się bawić w ciuciubabkę ( mam wrażenie, że napiszesz, że książka naczelnego to nie twoje dzieło) - czy napiszesz książkę i ją wydasz ?

Skad moge wiedziec? Choc raczej stawialbym na "nie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawa - coz to jest, szczegolnie w tej branzy. Jak myslisz ile % ludzi dzis zareaguje na np. Dzemik, Cwalineczka, DeStroyer, Zgredaktor, Gawron? Moze z 20% tych najstarszych. A to przeciez dawne Gwiazdy... Sic transit gloria mundi :)

Jakimi gwiazdami oni są przy legendarnym Smugglerze? Dzisiaj kojarzą Twój nick tłumy nawet nie przez to, że czytają co miesiąc CDA - jesteś obecny na forach, szczególnie na FA, a pytanie: "kim jest Smuggler" jest częściej zadawane od: "jak powstał świat". Przynajmniej wśród graczy ;)

Edytowano przez Kruczek11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Który z polskich filmów ci się najbardziej podobał ? Chłopacy nie płacza na którym byli by miejscu ?

2. Często kłamiesz ? Jak bardzo starasz się tego unikać.

3. Kto w czasach dzieciństwa był twoim wzorem do naśladowania ?

4. Czy przebywałeś kiedyś w szpitalu tzn. miałeś na coś operacje ?

5. Którego z polskich aktorów nie trawisz najbardziej ? Który cię najbardziej irytuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Który z polskich filmów ci się najbardziej podobał ? Chłopacy nie płacza na którym byli by miejscu ?

Czlowieku - ile razy mam ci powtarzac NIE ROBIE SOBIE KLASYFIKACJI TYPU "KTORA KUPA SMIERDZI NAJBARDZIEJ" itd. itp. Nie mam tabel, zestawien, itd. zup, dup, grabi, krokodyli itd. wedle zadnego kryterium - wielkosci, smaku, zapachu itd. Przestan mnie pytac o to co mi sie podoba najbardziej i na ktorym miejscu co bym umiescil. DOTARLO?

2. Często kłamiesz ? Jak bardzo starasz się tego unikać.

gdy musze. Albo gdy nie chce kogos zranic. Np. jak sie mnie zapytasz "czy zadaje madre pytania" to odpowiem "no jasne".

3. Kto w czasach dzieciństwa był twoim wzorem do naśladowania ?

Predator.

4. Czy przebywałeś kiedyś w szpitalu tzn. miałeś na coś operacje ?

Owszem, zdarzylo mi sie lezec ale poki co ciety nie bylem.

5. Którego z polskich aktorów nie trawisz najbardziej ? Który cię najbardziej irytuje

:wallbash:

Kiedyś w piśmie opisywałeś książkę o jeńcu wojennym który przeszedł całą Syberię - można prosić o tytuł?

Nie pamietam, poszukaj teo tekstu.

Co dobrego czytałeś jeśli idzie o literaturę podrózniczą?

Ostatnio? "Blondynka i tao" Pawlikowskiej.

Slawa - coz to jest, szczegolnie w tej branzy. Jak myslisz ile % ludzi dzis zareaguje na np. Dzemik, Cwalineczka, DeStroyer, Zgredaktor, Gawron? Moze z 20% tych najstarszych. A to przeciez dawne Gwiazdy... Sic transit gloria mundi :)

Jakimi gwiazdami oni są przy legendarnym Smugglerze? Dzisiaj kojarzą Twój nick tłumy nawet nie przez to, że czytają co miesiąc CDA - jesteś obecny na forach, szczególnie na FA, a pytanie: "kim jest Smuggler" jest częściej zadawane od: "jak powstał świat". Przynajmniej wśród graczy ;)

Ta, a za nastepnych pare lat to niektorzy beda "Smuggler... aaaa... on chyba pisal w CLicku, nie? Mial tam taki kacik o mandze, czy jakos tak"? :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku - ile razy mam ci powtarzac NIE ROBIE SOBIE KLASYFIKACJI TYPU "KTORA KUPA SMIERDZI NAJBARDZIEJ" itd. itp. Nie mam tabel, zestawien, itd. zup, dup, grabi, krokodyli itd. wedle zadnego kryterium - wielkosci, smaku, zapachu itd. Przestan mnie pytac o to co mi sie podoba najbardziej i na ktorym miejscu co bym umiescil. DOTARLO?

1. Może byś wyłączył Caps Locka jak z kimś piszesz, litery widać dostatecznie dobrze, zachowujesz się jak prymitywista. Nie zadawałem wcześniej żadnych pytań tego typu rankingów, jeśli jakieś widzisz w wcześniejszych moich wypowiedziach to proszę bardzo możesz zacytować, bo napisałeś tak jak bym takie pytania zadawał co chwila. Trochę szacunku, to że w domu się tak zachowujesz nie znaczy że masz być nieuprzejmy do osób któym nie możesz spojrzeć w oczy.

Edytowano przez PrzygodyMerlina
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad studiowaniem we Wrocławiu i mam kilka pytań związanych z tym miastem.

Przede wszystkim - jak się tam żyje? Jestem z województwa mazowieckiego, więc będę tam spędzał większość część roku. Nie wiem dlaczego, ale Wrocław mnie jakoś nienaturalnie przyciąga. Bardzo lubię Warszawę, ale to chyba jedyne miasto w Polsce wyjęto spod prawa - mieszkania są tam strasznie drogie, już samo wynajęcie małego pokoju kosztuje kupę kasy. We Wrocławiu chyba tak źle z tym nie jest...

Ale do rzeczy. Czy jest gdzie wyjść wieczorem? Co można ciekawego zobaczyć? I podstawowe pytanie - czy dużo osób (także redaktorów CD-A) kibicuje Śląskowi? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku - ile razy mam ci powtarzac NIE ROBIE SOBIE KLASYFIKACJI TYPU "KTORA KUPA SMIERDZI NAJBARDZIEJ" itd. itp. Nie mam tabel, zestawien, itd. zup, dup, grabi, krokodyli itd. wedle zadnego kryterium - wielkosci, smaku, zapachu itd. Przestan mnie pytac o to co mi sie podoba najbardziej i na ktorym miejscu co bym umiescil. DOTARLO?

1. Może byś wyłączył Caps Locka jak z kimś piszesz, litery widać dostatecznie dobrze, zachowujesz się jak prymitywista.

Sprawdz czym sie rozni "prymityw" od "prymitywisty", zanim to napiszesz. Wbrew pozorom to zupelnie rozne pojecia. :tongue:

Nie zadawałem wcześniej żadnych pytań tego typu rankingów, jeśli jakieś widzisz w wcześniejszych moich wypowiedziach to proszę bardzo możesz zacytować, bo napisałeś tak jak bym takie pytania zadawał co chwila.

Moze nawet nie ty, bo przeciez nie ucze sie tych pytan i ich autorow na pamiec, ale co najmniej raz na 1-2 strony ktos mni o to pyta, a ja stale odpowiadam to samo. No i w koncu wybuchlem. Jesli czujesz sie dotkniety to sorki, ale zrozum jak ty bys sie poczul gdyby ktos bez przerwy pytal cie o to samo, zupelnie ignorujac poprzednie odpowiedzi. Tak miedzy nami jakbys poczytal pare cudzych pytan i mych odpowiedzi, tobys to wiedzial. A tak to mam wrazenie, ze kazdy ma w d... wszystko poza SWOIMI pytaniami...

Trochę szacunku, to że w domu się tak zachowujesz nie znaczy że masz być nieuprzejmy do osób któym nie możesz spojrzeć w oczy.

W domu sie tak nie zachowuje, bo moja zona nie pyta mnie co kwadrans "ale ktora potrawe lubisz najbardziej i na ktorym miejscu umiescisz bigos". To raz. Po drugie nawet jesli zachowalem sie nieuprzejmie to sam daj lepszy przyklad, bo w tej chwili "wchodzisz" mi na zycie prywatne i to z argumentami "w domu sie tak zachowujesz". Na jakiej podstawie w ogole to mowisz? czysta insynuacja. Ja ci tez moge odpowiedziewc "w domu tez nie sluchasz co mowia inni?". :dry:

Myślę nad studiowaniem we Wrocławiu i mam kilka pytań związanych z tym miastem.

Przede wszystkim - jak się tam żyje? Jestem z województwa mazowieckiego, więc będę tam spędzał większość część roku. Nie wiem dlaczego, ale Wrocław mnie jakoś nienaturalnie przyciąga. Bardzo lubię Warszawę, ale to chyba jedyne miasto w Polsce wyjęto spod prawa - mieszkania są tam strasznie drogie, już samo wynajęcie małego pokoju kosztuje kupę kasy. We Wrocławiu chyba tak źle z tym nie jest...

Mysle, ze o to najlepiej zapytac Macka (Qn'ika) ktory tez przyjechal z tych rejonow i bardzo sobie Wroclaw chwali. Ja siedzac tu od lat nie mam obiektywnego spojrzenia. Tym niemniej Wroclaw to fajne miasto. Choc nie idealizujmy: mocno rozkopane, komunikacja miejska nie powala, calkiem tanie tez nie jest (choc na pewno taniej niz w Wawie jest). Ale da sie fajnie zyc.

I podstawowe pytanie - czy dużo osób (także redaktorów CD-A) kibicuje Śląskowi? :)

Na nowym stadionie bywa ostatnio po 40K luda na meczu, a co do kibicowania to zalezy jak to rozumiesz - jesli ubieranie sie klubowe szaliki i walenie po mordach ludzi w innych szalikach, to na szczecie takich kibicow u siebie nie mamy. Ale ogolnie chyba kazdy wroclawianin plci meskiej mniej lub bardziej sie Slaskiem interesuje.

Co sądzisz o filmach i o stylu Tima Burtona? Ostatnio obejrzałem Edwarda Nożycorękiego i jestem po prostu zachwycony :wub:

Ogolnie jestem na tak. I bardzo lubie Bettlejuice (swietna komedia! A jaka obsada...) oraz Gnijaca Panne Mloda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawa - coz to jest, szczegolnie w tej branzy. Jak myslisz ile % ludzi dzis zareaguje na np. Dzemik, Cwalineczka, DeStroyer, Zgredaktor, Gawron? Moze z 20% tych najstarszych. A to przeciez dawne Gwiazdy... Sic transit gloria mundi :)

Trzy pierwsze ksywki kojarzę. Stara gwardia. Dorzuciłbym jeszcze do nich: Martinez, Emilus, Sir Haszak :cool: . Tylko w zasadzie w tej branży, to już nie są stare czasy, a prehistoria. Tak, czy siak legendy są wieczne :) .

2. Często kłamiesz ? Jak bardzo starasz się tego unikać.

gdy musze. Albo gdy nie chce kogos zranic. Np. jak sie mnie zapytasz "czy zadaje madre pytania" to odpowiem "no jasne".

To jest mistrzostwo świata :laugh::laugh::laugh: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło Ci się zdrzemnąć w redakcji? Jest to wogóle możliwe?

Mamy odpowiednie miejsce ale przyznam, ze mi sie nie zdarzylo. Raz mnie ogarnela okrutna sennosc, bo nie spalem cala noc z przyczyn nieznanych i doslownie chodzilem jak zombie, wiec pomyslalem, ze sie zdrzemne, ale jak to u mnie - gdy sie walnalem na kanape, to doslownie po minucie cala sennosc zniknela.

Natomiast np. Czarnemu Iwanowi czy jednemu z DTP zdarzalo sie spac z glowa na biurku, bo do pracy szli po nocnej balandze. Powiem tylko, ze mamy w redakcji wuwuzele i nie wahalismy sie jej wtedy uzyc. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach, na których się udzielasz masz rangę redaktor albo coś w tym stylu. I tu nasunęło mi się pytanie. Piszesz tekst "hej, jestem Smuggler i pracuję w CDA" i dostajesz nową rangę czy musisz wysłać adminom jakiś dowód?

Nigdy nigdzie nie ubiegalem sie o ZADNE przywileje, a juz szczegolnie "bo ja jestem Smuggler z CDA". Co wiecej czesto wrecz nie chce by na innych forach odbierano mnie jako "o, to ten z CDA", bo tam jestem PRYWATNIE i wyrazam PRYWATNE poglady. Dlatego zdarza mi sie miec na obcych forach inna ksywke. "Smuggler" zostawiam tam, gdzie pojawiaja sie dyskusje na temat CDA (GOL, Markolf), gdy czasem trzeba zabrac glos "z tej drugiej strony".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zrobiłeś w młodzieńczych latach coś czego żałujesz ale teraz się z tego śmiejesz?

Niech to pozostanie moja slodka tajemnica...

Czy jeżeli dostaniecie Wiedźmina 2 w wersji na Xboxa do recenzji, to będziesz się ubiegał o jej napisanie?

Hm, mozliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...