Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

@UP MannyCalavera

W Panu Wołodyjowskim na końcu ginie główny bohater, Neo uwalnia ludzkość z Matrixa a Harry Poter pokonuje ostatecznie Voldemorta. No nie możesz mieć pretensji, że gdzieś przeczytasz takie info, zwłaszcza jeśli jesteś opóźniony nieco. Nie mogę pisać przy każdym podobnym poście "Uwaga spoiler alert!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ 8azyliszek

Jesteś na forum od 3 lat i wciąż nie odkryłeś

takiej sztuczki ?

. Świat mi się nie zawali z powodu kilku zepsutych momentów, ale po to na forum jest opcja nie[ SPOILER]owania, by mimo wszystko takich sytuacji uniknąć. No chyba, że jesteś zbyt leniwy/egoistyczny (po twojej odpowiedzi mniemam, że raczej to drugie)..

@ SMG

Widziałeś/zamierzasz obejrzeć Bitwę Warszawską? Czy raczej nie trawisz tego rodzaju ('patetycznego') kina?

Edytowano przez MannyCalavera
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

O tym, że się rozeszli wiadomo już od maja. Czyli wszyscy fani dawno już to wiedzą a ci co nie oglądają nic to nie obchodzi. A jeśli ktoś ogląda ten serial to miał 5 miesięcy by nadrobić zaległości. I nie mogę przewidzieć, że jakiś "nie na bieżąco" fan przeczyta akurat ten, pytający post, w tym temacie. Od tego jest temat o serialach - tam może bym wstawił spoiler. Powiedzcie mi jeszcze jak wstawiać te fajne animowane banery na dole postu i skąd je brać. Ja te 3 lata PISZĘ i nie wiem jak to się robi. I przepraszam Smugga za ten offtop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

O tym, że się rozeszli wiadomo już od maja. Czyli wszyscy fani dawno już to wiedzą a ci co nie oglądają nic to nie obchodzi. A jeśli ktoś ogląda ten serial to miał 5 miesięcy by nadrobić zaległości.

Rozumiem, że nie dopuszczasz do swojej świadomości ewentualności (albo wolisz ją ignorować), w której ktoś jest fanem serialu od niedawna, ew. zwyczajnie nie miał możliwości obejrzenia wcześniejszych sezonów w momencie ich premiery.

Załóżmy, że od niedawna jesteś fanem Kinga. Oczywiście nie będziesz miał nic przeciwko, jeśli mimochodem zdradzę zakończenie książki - przykładowo - Pet Sematary, którą właśnie czytasz, bo jako fan Kinga miałeś 18 lat na nadrobienie zaległości? Aha.

I nie mogę przewidzieć, że jakiś "nie na bieżąco" fan przeczyta akurat ten, pytający post, w tym temacie.

Serio nie mogłeś tego przewidzieć? Ten wątek jest jednym z najpoczytniejszych tematów na całym forum, przegląda go więcej osób niż wszystkie tematy o serialach razem wzięte. Rzeczywiście trudno było na to wpaść.

Naprawdę tak trudno używać opcji ukrywania tekstu, by komuś nie popsuć zabawy? Wiem, wiem, co to ciebie obchodzi.. Rzuć jeszcze kilka spoilerów, jak to zrobiłeś 2 posty temu. Wszak zgodnie z twoją logiką nowych/potencjalnych-nowych fanów Sienkiewicza, Rowling czy braci Wachowskich tutaj nie uświadczysz. Tu zaglądają tylko fani Smugglera :D.

Również przepraszam za offtop, won't happen again. Z mojej strony EOT.

Edytowano przez MannyCalavera
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

)..

@ SMG

Widziałeś/zamierzasz obejrzeć Bitwę Warszawską? Czy raczej nie trawisz tego rodzaju ('patetycznego') kina?

No pojde ale nie nastawiam sie na cos wielkiego etc.

Lubisz uniwersum warhammer 40k? Co o nim sądzisz.?

Probowalem sie przekonac ale... no nie wiem, jakos nie moge sie wciagnac.

Napisałeś parę postów powyżej, że masz N-kę. Chciałem się Ciebie spytać czy jesteś z niej zadowolony?. A skoro masz N-kę to prawdopodobnie oglądasz Ligę Mistrzów i chciałem się Ciebie spytać komu kibicujesz i kto Twoim zdaniem wygrą tą edycję LM?

Skoro mam, to znaczy ze jestem zadowolony. W LM nie kibicuje NIKOMU. Po prostu ogladam sobie mecze - wazne by byly ladne bramki i ladna gra, a kto wygra - wszystko mi jedno. Taki ze mnie kibic. :)

1. Grałeś kiedyś w plemiona?

Nie

2. Ktoś z waszej redakcji jest fanem gier przeglądarkowych?

Smiem watpic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jak by żona ci kazała odejść z redakcji pod groźbą rozwodu zrobiłbyś to czy wybrałbyś rozwód ?

2. Jesteś dobrym kierowcą ? tzn. czy zdarzało ci się zrobić wypadek, jak często, prowadziłeś pod wpływem alkoholu itp.

3. Grałeś kiedykolwiek w Gothica 1 i Gothica 2 ? Jak tak to kiedy około ?

4. Czy w CDA jesteś ,, dwoma osobami ,, czyli czy Smuggler to nie jedyny twój nick OBECNIE ?

5. Jakim jesteś człowiekiem ? Łagodnym / łatwo denerwującym się ? Nie zabiłbyś muchy/ Tłuczesz ile wlezie. Często się śpieszysz/ wolisz spokojniejszy tryb życia. Przeklinasz ?

6. Czy podniosłeś kiedykolwiek rękę na syna/córkę w celu dania kary za coś czy wolisz jednak dać szlaban na coś.

7. Ile redaktorów było przed tobą w CDA ? Pewnie redakcja była pusta jak że najcichsze słowo robiło echo nie to co teraz, pełno ludzi aż ruszyć się nie można : P

8. Czy przez jakiś list AR musiałeś iść do psychologa ?

9. Co zazwyczaj wsuwasz na śniadanie/kolacje ?

10. Czy wdałeś się kiedyś w bójkę na ulicy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jak by żona ci kazała odejść z redakcji pod groźbą rozwodu zrobiłbyś to czy wybrałbyś rozwód ?

A jakby kulawa osmiornica ukradla ci kotka, to poszedlbys na policje? Jak ja nie cierpie takich 'a co by bylo gdyby..." pytan.

2. Jesteś dobrym kierowcą ? tzn. czy zdarzało ci się zrobić wypadek, jak często, prowadziłeś pod wpływem alkoholu itp.

Mam prawo jazdy ale korzystam z niego rzadko, za bardzo wk... mnie inni kierowcy (czytaj: ich glupota i bezmyslnosc) wiec jazda samochodem mnie zwykle mocno stresuje. Nie mialem wypadku, po alkoholu ot ide spac i nic innego nie robie.

3. Grałeś kiedykolwiek w Gothica 1 i Gothica 2 ? Jak tak to kiedy około ?

W G1 ale zachwycony spechalnie nie bylem.

4. Czy w CDA jesteś ,, dwoma osobami ,, czyli czy Smuggler to nie jedyny twój nick OBECNIE ?

Tak naprawde to jestem cala redakcja, ale ciii... tajemnica.

5. Jakim jesteś człowiekiem ? Łagodnym / łatwo denerwującym się ? Nie zabiłbyś muchy/ Tłuczesz ile wlezie. Często się śpieszysz/ wolisz spokojniejszy tryb życia. Przeklinasz ?

Ciezko to mi ocenic. Nie mam charakteru "zabijaki" ale jak trzeba w morde dac umiec. Latwo sie denerwuje o byle glupote, ale ciezko mnie naprawde wk...ic. W pracy (w deadline) klne az huczy, ale ogolnie nie uzywam "k***" jako przecinka.

7. Ile redaktorów było przed tobą w CDA ? Pewnie redakcja była pusta jak że najcichsze słowo robiło echo nie to co teraz, pełno ludzi aż ruszyć się nie można : P

Jak przyszedlem to juz paru bylo, w koncu CDA juz wychodzilo...

8. Czy przez jakiś list AR musiałeś iść do psychologa ?

Niby czemu?

9. Co zazwyczaj wsuwasz na śniadanie/kolacje ?

Platki sniadaniowe z jogurtem i miodem.

10. Czy wdałeś się kiedyś w bójkę na ulicy ?

Bywalo, ale dawno temu. Pare lat temu za to dalem w morde kolesiowi, ktoremu bardzo spodobal sie moj sprzet fotograficzny, i to na tyle skutecznie, ze nadal go mam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie sądziłem "panie" smugglerze, e usłyszę o osobie która jak ja je jogurt + miód + płatki, swoją dorgą fajne połączenie, które odkryłem w dziciństwie :tongue:

No i takie pytanko, używasz podkładki pod mysz? I drugie co sądzisz o wychodzącym Bf3 (wiem że po sieci nie grywasz, ale ciekaw jestem jakie jest twoje zdanie na jego temat)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie sądziłem "panie" smugglerze, e usłyszę o osobie która jak ja je jogurt + miód + płatki, swoją dorgą fajne połączenie, które odkryłem w dziciństwie :tongue:

No tak, to jest tak oryginalne polaczenie, nie jak np. sledzie z sokiem malinowym i tluczonymi orzeszkami ziemnymi, ze naprawde szok - ze tez ktos tez na to wpadl. :laugh:

No i takie pytanko, używasz podkładki pod mysz?

Tak, z podporka na nadgarstek, fajna sprawa

I drugie co sądzisz o wychodzącym Bf3 (wiem że po sieci nie grywasz, ale ciekaw jestem jakie jest twoje zdanie na jego temat)

Zadne, staram sie nie nasiaka "hajpem". Pogram, to powiem. Ale pogram na konsoli, bo na kompie mam XP...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiem, że Jurek Poprawa podobnie jak Ty lubi fotografię stąd moje pytanie: czy uderzacie razem w teren pstrykać fotosy "ciekawym obiektom"?

2. Fotograf, malarz to w sumie artysta, kojarzy mi się z luzackim trybem życia, pracą na zasadzie "robię kiedy mi się chce", więc czy nie wnerwia Cię siedzenie w robocie " 8 godzin dzień w dzień, zwłaszcza kiedy nie ma nic do roboty?

3. Drugie skojarzenie jakie mi się nasuwa w związku z artystami to kobiety, więc czy jakieś dziewuchy chcą żebyś je fotografował(oprócz żony) i czy strzeliłeś kiedyś jakiś akt erotyczny kobiecie? Jeżeli nie, to czy miałeś takie propozycje?

4. Czy posty z tego forum trafiają do AR, czy trzeba Ci wysyłać je na e-maila, żebyś mógł rozłożyć je na czynniki pierwsze i pokazać czytelnikom jaki z Ciebie guru?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...