Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

twój dekalog co?

Jam jest Smuggler twój, którym cię wywiódł z kretynizmu, z domu głupoty.

1 Nie będziesz miał Smugglerów innych przede Mną.

2 Nie będziesz brał imienia Smugglera swego nadaremno.

3 Pamiętaj, aby urodziny Smugglera oblać.

4 Czcij Smugglera swego i redakcję Jego.

5 Nie wyzywaj.

6 Nie zadręczaj.

7 Nie przekręcaj ksywy Jego.

8 Nie mów fałszywego świadectwa przeciw Smugglerowi.

9 Nie pożądaj danych osobowych Smugglera.

10 Ani żadnych zdjęć, które Jego są.

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Smuggler

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie : Czy na Sony Ericsson Elm będzie działał Ahn Lab Mobile Security(program antywirusowy na komórki)? A jeśli tak,to ile kosztuje?

Skad niby mam to wiedziec - czy wygladam na pomoc technicza producenta tych programow, czy komorek? :trollface::przywitanie:

Nie wiem i juz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś kiedyś okazję pojeździć traktorem? ;> Jeżeli tak, to jakim?

Pewnie jakims Ursusem ale jako pasazer. Ogolnie prowadzenie pojazdow mechanicznych mnie nie kreci - mam prawo jazdy ale tylko dlatego, ze mieszkalem kiedys na zadup*u Wroclawia i bez samochodu nie dalo rady zyc...

Jak tam kuchenka? Naprawiłeś czy sprawiłeś nową?

Stal sie cud swiateczny i naprawila sie sama... ale i tak pewnie nie obejdzie sie bez zakupu - na razie patrze co dalej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zaprawdę, co do Ubika miałeś rację. Gdy pisałem o coś do polecenia byłem na ~ 100 stronie i jak na razie nic fascynującego się nie działo, chociaż realia naprawdę ciekawe. I nawet tą "przyszłość" która już dawno przeszła, dało się przeżyć - na zasadzie podobnej jak Steampunk. Ale po wydarzeniach na Lunie... jedna z najlepszych ksiązek jakie w życiu czytałem! Już lecę wypożyczyć kilka książek Dicka...

2. Skoro nie czytałeś "Gry o Tron" Martina to może chociaż planujesz obejrzeć tą hiper-super-produkcję HBO? Tak przy okazji, to jakiś serial HBO oglądałeś?

3. Co sądzisz o "Wielkim Marszu" Kinga? Bo ja jestem książką zauroczony, mimo iż ginie tak wiele osób. A może dlatego? :]

4. Lubisz którąś z powieści Sienkiewicza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o nowym filmie o garfieldzie?

(nie udawaj greka, wiem że go ubóstwiasz)

:trollface:

1. Nie ubostwiam, a lubie (choc musze przyznac, ze jakby schodzilo z niego powietrze ostatnimi laty...)

2. ZADEN z filmow z Garfieldem (moze poza animowanymi) nie jest wart obejrzenia. To KOMIKS. I tu jest mocny, przeniesienie go do filmu nie ma sensu.

1. Zaprawdę, co do Ubika miałeś rację. Gdy pisałem o coś do polecenia byłem na ~ 100 stronie i jak na razie nic fascynującego się nie działo, chociaż realia naprawdę ciekawe. I nawet tą "przyszłość" która już dawno przeszła, dało się przeżyć - na zasadzie podobnej jak Steampunk. Ale po wydarzeniach na Lunie... jedna z najlepszych ksiązek jakie w życiu czytałem! Już lecę wypożyczyć kilka książek Dicka...

Zebys sie nie zdzwil - Dick jest BARDZO nierowny.

2. Skoro nie czytałeś "Gry o Tron" Martina to może chociaż planujesz obejrzeć tą hiper-super-produkcję HBO? Tak przy okazji, to jakiś serial HBO oglądałeś?

Kilka. A produkcje pewnie obejrze jak wyjdzie poza HBO.

3. Co sądzisz o "Wielkim Marszu" Kinga? Bo ja jestem książką zauroczony, mimo iż ginie tak wiele osób. A może dlatego? :]

Nawet mojej zonie sie podobalo.

4. Lubisz którąś z powieści Sienkiewicza?

Trylogie Sienkiewicza, choc przyznam ze coraz mniej lubie jej bohaterow. Jeden Kmicic ma jaja. Ale Trylogie sobie czytam raz na 1-2 lata zeby nie zapomniec, ze polski to piekny jezyk i a nie "rozkmnin, k....!" ktore slychac na ulicy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania:

Co sądzisz o restartach serii, nie lepiej by tworzyć nowe serie niż zmieniać takie Tomb Raider lub Devil May Cry, sądzę że byłoby mniej hałasu. A jakie jest twoje zdanie?

A czemu nie, czasem po propstu lepiej zrobic reset i zaczac raz jeszcze niz od nowa tworzyc nowe historie. Naturalnie jest taki moment, gdy seria wyczerpuje swoj potencjal i zaczyna sie juz tylko zwykle odcinanie kuponow (vide w kinach Terminator Salvation czy najnowszy Indiana Jones) no ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Nurtuje mnie taka jedna sprawa, a mianowicie czy nie miał pan kiedyś ochoty zostawić CD-A i ogólnie branży komputerowej i np. zacząć podróżować na większą skalę niż robisz to teraz... Mnie zawsze na przykład ciągnęły takie wypady miesiąc tu później stopem pojechać gdzieś indziej tam znowu pożyć sobie przez kilka tygodni poznać ludzi "od kuchni" itd. Jeśli takie pytanie już padło to bardzo przepraszam. Serdeczne pozdrowienia p. Smuggler ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Nurtuje mnie taka jedna sprawa, a mianowicie czy nie miał pan kiedyś ochoty zostawić CD-A i ogólnie branży komputerowej i np. zacząć podróżować na większą skalę niż robisz to teraz... Mnie zawsze na przykład ciągnęły takie wypady miesiąc tu później stopem pojechać gdzieś indziej tam znowu pożyć sobie przez kilka tygodni poznać ludzi "od kuchni" itd. Jeśli takie pytanie już padło to bardzo przepraszam. Serdeczne pozdrowienia p. Smuggler ;)

Daj mi wystarczajaco duzo kasy, zebym nie musial pracowac, a juz zaczne pakowac plecak. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak owszem takie zabawy nie są tanie ale mi bardziej chodziło z pkt. widzenia "o wygrałem w totka i na co by tu wydać taką kasę ?". No chyba że lubi pan swoją prace nie chciał by się żegnać z redakcją CD-A ;).

Edytowano przez Ajzen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak owszem takie zabawy nie są tanie ale mi bardziej chodziło z pkt. widzenia "o wygrałem w totka i na co by tu wydać taką kasę ?". No chyba że lubi pan swoją prace nie chciał by się żegnać z redakcją CD-A ;).

Sa dwie filozofie zyciowe

1. Pracuje, zeby zyc.

2. Zyje, zeby pracowac.

Ja jestem fanem rozwiazania nr 1. :tongue:

Majac do wyboru "praca, nawet ktora lubie" a "robic tylko to, na co sie ma ochote" to wiadomo, co wybiore...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler ma tyle kasy, że forumowicze musieliby się urodzić ze dwadzieścia razy, żeby tyle mieć.

1. Czy miałeś kiedyś jakiegoś kumpla ze szkoły/skąd inąd który miał taki sprzęt (lub gry/programy), że bardzo mu ich zazdrościłeś. Pytam w szczególności o czasy 8 i 16 bitowców.

2. Kłóciłeś się kiedyś z bratem o dostęp do kompa? Jeśli tak, to kto zazwyczaj wygrywał?

3. Byłeś kiedyś u Ghosta w domu?

4. Czy chciałbyś żeby w redakcji były jakieś kobiety? Jeżeli tak, to dlaczego?

5. Czy ktoś kiedyś w jakiś sposób ingerował w twoje teksty, zanim zostały oddane do druku - i nie chodzi mi tu o korektę.

6. Którą z gier na Commodore 64 zobaczyłbyś najchętniej wśród reaktywowanych tytułów?

7. Gdybyś miał dokonać zmiany w wyglądzie redakcji, to coby to było?

8. Jak radziłeś sobie w Afryce - jakim językiem porozumiewałeś się z tambylcami, co Ci najbardziej smakowało z menu, czy jeździłeś na słoniu? No i na co pozwala dolar w Afryce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Pamiętam numery sprzed kilku lat, gdzie przy recenzjach takich gier jak Deer Hunter czy innych polowań lub symulatorów wędkowania zawsze wyrażałeś swoje zniesmaczenie takim zachowaniem broniąc zwierząt. Czy na tej podstawie mogę wysnuć słuszne przypuszczenie, że jesteś wegetarianinem (że weganinem nie-to wiem, patrz: zupa czosnkowa z serem)? :laugh:

Edytowano przez Squeglee
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler ma tyle kasy, że forumowicze musieliby się urodzić ze dwadzieścia razy, żeby tyle mieć.

Pitolenie...

1. Czy miałeś kiedyś jakiegoś kumpla ze szkoły/skąd inąd który miał taki sprzęt (lub gry/programy), że bardzo mu ich zazdrościłeś. Pytam w szczególności o czasy 8 i 16 bitowców.

Zazdroscilem posiadaczom Amig ale ogolnie, bo nie bylo wsrod nich zadnego mego kumpla. Bo to byl sprzet dla bardzo bogatych w swoim czasie.

2. Kłóciłeś się kiedyś z bratem o dostęp do kompa? Jeśli tak, to kto zazwyczaj wygrywał?

Ten silniejszy.

3. Byłeś kiedyś u Ghosta w domu?

A po co?

4. Czy chciałbyś żeby w redakcji były jakieś kobiety? Jeżeli tak, to dlaczego?

Jakie znaczenie ma plec w pracy?

5. Czy ktoś kiedyś w jakiś sposób ingerował w twoje teksty, zanim zostały oddane do druku - i nie chodzi mi tu o korektę.

Kazdy tekst w CDA przechodzi rozmaita obrobke - od tego wlasnie sa REDAKTORZY, ktorzy REDAGUJA teksty. Ale jesli pytasz to to, czy np. pisze "gra jest do d..." a czytam "calkiem niezla gra" to nie, takich "redakcji" tekst u nas nie przechodzi.

6. Którą z gier na Commodore 64 zobaczyłbyś najchętniej wśród reaktywowanych tytułów?

Laser Squad.

7. Gdybyś miał dokonać zmiany w wyglądzie redakcji, to coby to było?

Postawilbym w srodku redakcji fontanne i moj pomnik.

8. Jak radziłeś sobie w Afryce - jakim językiem porozumiewałeś się z tambylcami, co Ci najbardziej smakowało z menu, czy jeździłeś na słoniu? No i na co pozwala dolar w Afryce?

Mowilem w suahili, jadlem Pigmejow (najlepszy jest wedzony), a dolar pozwolil mi porozmawiac z pawianem.

Cześć!

Pamiętam numery sprzed kilku lat, gdzie przy recenzjach takich gier jak Deer Hunter czy innych polowań lub symulatorów wędkowania zawsze wyrażałeś swoje zniesmaczenie takim zachowaniem broniąc zwierząt. Czy na tej podstawie mogę wysnuć słuszne przypuszczenie, że jesteś wegetarianinem (że weganinem nie-to wiem, patrz: zupa czosnkowa z serem)? :laugh:

Nie, lubie mieso, nawet czasem surowe (sushi!) albo lekko podsmazone - np. krwisty befsztyk. Natomiast nie rozumiem ludzi, ktorzy zabijaja zwierzeta dla przyjemnosci, a nie dlatego, ze sa glodni. I jeszcze uwazaja to za godziwa rozrywke.

Wróciłem!Habemus Papam(cokolwiek to znaczy)!Oto pytania:

1.Czy słuchasz BLACK SABATH albo BUDKI SUFLERA?

Oba zespoly istnieja tak dlugo, ze rownie dobrze mozesz zapytac "a sluchasz rocka" nie konkretyzujac czy myslisz o np. rocku z lat 60 czy wspolczesny. I o ile Black Sabbath stale gra hard rocka, to BS z 1974, 1986 i obecna to sa zupelnie rozne zespoly. I taki "Cien wielkiej gory" BS moge posluchac, a tego co graja od 10 lat juz nie.

2.Co sądzisz o nowoczesnej muzyce?

A co ty sadzisz o wszystkim? Rownie konkretne pytanie. Niby co to jest "nowoczesna muzyka"? Lady Gaga, czy moze free jazz?

3.POWTARZAM:CZY MYŚLISZ, ŻE NA ŁAMY AR WRÓCI DAB?W KOŃCU PO PONAD 10 LATACH PROWADZENIA AR MASZ JAKIEŚ PRZECZUCIE?

Chyba cie porypalo. Raz, ze ten zespol mnie wisi ogolnie, a dwa co ma prowadzenie AR do tego? : :puknijsie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

1.Czy może wiesz kiedy wyjdzie moim zdaniem najlepiej zapowiadające się MMO, Star wars the old republic???

When it's done?

2.Kiedy może pojawi się recenzja Disciples III Wskrzeszenie( dodatek z Hordami)?

Now...

3.Co sądzisz o League of Legends?

Nothing...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...