Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Cześć!

Słuchaj ,nie wiem do kogo się zwrócić z tym problemem więc zwracam się do Ciebie.

Mianowicie potrzebuję antywirusa dla Sony Ericsson Elm,ale nie wiem ,który ze znalezionych w sieci antywirusów na komórki będzie mi działał(poniżej nazwy tych antywirusów) i będzie najlepszy.

Znalezione antywirusy w sieci:

- AHN Lab Mobile Security ,

- Avast! PDA Edition ,

- Avira Antivir Mobile ,

-BitDefender Mobile Security ,

- Bull Guard Mobile Antivirus ,

-Dr. Web Mobile Security Suite ,

-Norton Smartphone Security ,

- ESET Mobile Antivirus.

P.S. Jak przedłużyć subskrypcję bez płacenia kartą w F-Secure Mobile?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie umieścić Just Causa 2?
Uprzejmie donoszę, że specjalnie z dedykacją dla ciebie w następnym numerze owa gra się znajdzie.

-----------------------

Jak "podpisujesz" listy do AR, które podpisu nie mają?

Edytowano przez Lewis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś film "Katyń"? Co o nim sądzisz? Co Ci się w nim podoba a co nie?

Nie ogladalem. Nie lubie "starego Wajdy" (jako rezysera) i nic nie poradze.

Mam pytanko to ty robisz te zdęcia które zamieszczacie na płytce czy poprostu znajdujesz je w necie?

:wallbash: :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czy czytając dzieło jakiegoś wybitnego pisarza którego twórczość szanujesz, miałeś kiedyś chęć sam złapać za pióro i nieco poprawić, udoskonalić lub zmienić historię jaką opisał?

Grałeś ostatnio w jakąś produkcję która wciągnęła cię na maksa? U mnie w kolekcji znajduje się ponad 70 tytułów z czego naprawdę wciągnęły mnie tylko cztery gry które uważam za naprawdę klimatyczne i dopracowane, reszta zaś to produkcje mniej lub bardziej udane, odgrzewane kotlety, gry rozdmuchane lecz niewiele mające do zaoferowania, oraz klasyki które kiedyś zachwycały, dziś jednak przez moje przyzwyczajenie do nowej technologii i wodotrysków straszą brzydotą, prostotą i nie zachęcają do ponownego przejścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czy czytając dzieło jakiegoś wybitnego pisarza którego twórczość szanujesz, miałeś kiedyś chęć sam złapać za pióro i nieco poprawić, udoskonalić lub zmienić historię jaką opisał?

Czasem sobie myslalem cos w stylu "no ale szkoda, ze bohater nie zrobil tak, a nie tak jak w ksiazce" ale zeby sie bawic w dopisywanie itd? Hm... nie.

Grałeś ostatnio w jakąś produkcję która wciągnęła cię na maksa? U mnie w kolekcji znajduje się ponad 70 tytułów z czego naprawdę wciągnęły mnie tylko cztery gry które uważam za naprawdę klimatyczne i dopracowane, reszta zaś to produkcje mniej lub bardziej udane, odgrzewane kotlety, gry rozdmuchane lecz niewiele mające do zaoferowania, oraz klasyki które kiedyś zachwycały, dziś jednak przez moje przyzwyczajenie do nowej technologii i wodotrysków straszą brzydotą, prostotą i nie zachęcają do ponownego przejścia.

Ostatnio taka gra bylo chyba ME2. Ale Fable II bylo niezle i Alan Wake takoz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg grałeś kiedyś na Commodore 64 w grę Last Ninja? Swego czasu to była moja ulubiona gra, a ile się namęczyłem z uruchomieniem jej, swoją drogą kasetę mam do dziś :) Czasem miło powspominać jak to człowiek zagrywał się godzinami na Commodore, czekając czasem po 15 minut nim gra raczyła się uruchomić.

Edytowano przez Wezyr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy sądzisz, że jesteś taką jakby gwiazdką CDA ? Osobą która najbardziej reprezentuje to czasopismo ?

2. Czy wielu redaktorów miało problemy z ortografią zaczynając dopiero pracowac w CDA a poprawną polszczyzne wyrobili w redakcji ?

3. Czy zdarzało się któremuś z redaktorów załatwić fuche w redakcji swojemu już pełnoletniemu dziecku ?

4. Lubisz wyjazdy zawodowe na jakieś imprezy Microsoftu czy też wolałbyś pozostać w swoim niezawodnym biurku redakcyjnym ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na fb prawdziwego Smugglera i jego żonę!!! xD A tak serio: Czy masz zamiar pracować w CDA do emeryturki(zakładając, że czasopismo będzie się tak długo ukazywać), czy może czujesz, że kiedyś po prostu stwierdzisz "to już nie dla mnie, idę uprawiać ogórki w ogródku"? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki koreańczyk, który załatwiał Smugglerowi nowe BMW. A co?

I nie umarł, tylko wyemigrował do japończyków, aby im pomóc naprawiać reaktory.

P.S. A do szanownego dyrektora prowadzącego: Jakie BMW Jedi załatwił Ci ostatnio?

Edytowano przez Gierkoman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Słuchaj ,nie wiem do kogo się zwrócić z tym problemem więc zwracam się do Ciebie.

Mianowicie potrzebuję antywirusa dla Sony Ericsson Elm,ale nie wiem ,który ze znalezionych w sieci antywirusów na komórki będzie mi działał(poniżej nazwy tych antywirusów) i będzie najlepszy.

Znalezione antywirusy w sieci:

- AHN Lab Mobile Security ,

- Avast! PDA Edition ,

- Avira Antivir Mobile ,

-BitDefender Mobile Security ,

- Bull Guard Mobile Antivirus ,

-Dr. Web Mobile Security Suite ,

-Norton Smartphone Security ,

- ESET Mobile Antivirus.

P.S. Jak przedłużyć subskrypcję bez płacenia kartą w F-Secure Mobile?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś "Narrenturm" A.Sapkowskiego?

Czytalem. Pierwszy tom obiecujacy, drugi taki sobie, trzeci slaby.

1. Czy sądzisz, że jesteś taką jakby gwiazdką CDA ? Osobą która najbardziej reprezentuje to czasopismo ?

Nie lubie tego okreslenia i w ogole "gwiazda" sie nie czuje. Ale jestem swiadom, ze dla wielu CDA kojarzy sie ze Smugglerem. Mile z jednej strony ale tez niewygodne troche.

2. Czy wielu redaktorów miało problemy z ortografią zaczynając dopiero pracowac w CDA a poprawną polszczyzne wyrobili w redakcji ?

Lord Yabol byl dyslektykiem. Ale ogolnie jak juz ktos przychodzil do CDA to nie uczyc sie pisac, a pracowac - czyli musial prezentowa juz jakis poziom.

3. Czy zdarzało się któremuś z redaktorów załatwić fuche w redakcji swojemu już pełnoletniemu dziecku ?

EGM wcisnal nam na praktyke swego syna kiedys.

4. Lubisz wyjazdy zawodowe na jakieś imprezy Microsoftu czy też wolałbyś pozostać w swoim niezawodnym biurku redakcyjnym ?

Taki wyjazd to jest sporo pracy i duzo stresu, a niewiele czasu pozostaje na zabawe/zwiedzanie itd. Wiec nie przepadam za nimi.

Smugg grałeś kiedyś na Commodore 64 w grę Last Ninja? Swego czasu to była moja ulubiona gra, a ile się namęczyłem z uruchomieniem jej, swoją drogą kasetę mam do dziś :) Czasem miło powspominać jak to człowiek zagrywał się godzinami na Commodore, czekając czasem po 15 minut nim gra raczyła się uruchomić.

Grales, grales, ale ze stacji dyskow. A z tasmy to sie gra 3 minuty wczytywala, a gora 5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twój dekalog co?

Jam jest Smuggler twój, którym cię wywiódł z kretynizmu, z domu głupoty.

1 Nie będziesz miał Smugglerów innych przede Mną.

2 Nie będziesz brał imienia Smugglera swego nadaremno.

3 Pamiętaj, aby urodziny Smugglera oblać.

4 Czcij Smugglera swego i redakcję Jego.

5 Nie wyzywaj.

6 Nie zadręczaj.

7 Nie przekręcaj ksywy Jego.

8 Nie mów fałszywego świadectwa przeciw Smugglerowi.

9 Nie pożądaj danych osobowych Smugglera.

10 Ani żadnych zdjęć, które Jego są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...