Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Bardzo Dziwne Pytanie teraz zadam.Czyje łajno wolisz Cormaca,Garfielda,Wiedzmina czy enkiego?. :smile:

Na gowniane pytanie gowniana odpowiedz: ban ci do tego.

1. Która według ciebie gra ma fajniejszą fabułę : Wiedźmin czy Gothic 2 ?

2. Chciałbyś mieć wodne łużko ?

3. Jaka pogoda w Wrocławiu ?

Nudzi ci sie, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę mi się nudziło ;)

1.

a tak już na serio , mam pytanie o ,, Gazetę Polską ,, - czytasz ? popierasz ? mój nauczyciel od geografii mówi, że to jedyna gazeta głosząca prawdę i tylko prawdę o Polsce , a takie stacje telewizyjne jak TVN prowadzone przez komunistów nie można oglądać ani popierać , jakie masz o tym zdanie ?

2. Sądzisz , że który z redaktorów osiągnie największą karierę i który ma największy talent do pisania recenzji lub które recenzje którego redaktora podobają się tobie najbardziej , pamiętam że przeczytałem kiedyś fajną recke o Sims : nocne życie jakiegoś zdolnego gościa waszego , recenzja była z Cd actiona , tylko nie pamiętam kto ją napisał , najlepsza była końcówka : ,, doszedłem w końcu do wniosku iż w nocy najlepiej jest się . . . wyspać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę mi się nudziło ;)

1.

a tak już na serio , mam pytanie o ,, Gazetę Polską ,, - czytasz ? popierasz ? mój nauczyciel od geografii mówi, że to jedyna gazeta głosząca prawdę i tylko prawdę o Polsce , a takie stacje telewizyjne jak TVN prowadzone przez komunistów nie można oglądać ani popierać , jakie masz o tym zdanie ?

Nie zamierzam rozmawiac o polityce, bo to tylko skloca ludzi. Jak mowil Sapkowski "poglady sa jak dupa. Kazdy ja ma ale po co ja zaraz wszystkim pokazywac".

2. Sądzisz , że który z redaktorów osiągnie największą karierę i który ma największy talent do pisania recenzji l

Nie sadze. Nie jestem sedzia, prorokiem, nie jest to program "Jak oni pisza" a ja nie jestem w nim jurorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Smugi!

Ostatnio szukam dobrej książki z działu thiller/horror (z większym naciskiem na horror;)). Wygooglałem parę opinii na temat różnych książek, ale nie znalazłem tytułu, który by się jakoś specjalnie wyróżniał. A ponieważ, że czytujesz trochę sensownej literatury postanowiłem zwrócić się z prośbą do Ciebie. Jakie książki poleciłbyś z tej dziedziny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello~

Moje pytanie zamieszczam tutaj bo niestety nie ma tematu "Pytania do Mr. Jedi". A ze w pewnym stopniu ze soba wspolpracujecie przy comiesiecznym przygotowywaniu AR, to pomyslalem, ze moze moje pytanie trafi do Mr. Jedi jesli je tutaj zamieszcze. Tyle wstepu, pora na pytanie:

Czy Mr. Jedi w dalszym ciagu ma dostep do archiwalnych numerow magazynu Kawaii? Przed wielu laty (bedzie z 10) zamianilem z nim kilka slow, a po jakims czasie wyslalem do Kawaii rysunek (Chomik Alfred siedzacy na motorze w rozowych papuciach :P ), ktory zostal nastepnie opublikowany. Niestety na skutek roznych zawirowan zyciowych i kilku przeprowadzek stracilem swoje wieloletnie kolekcje Top Secret, Secret Service, Kawaii i in. Obecnie jestem w wieku, w ktorym powinno sie juz miec potomstwo i pomyslalem, ze fajnie by bylo moc kiedys pochwalic sie dzieciom co tatus za mlodu robil. Niestety nie pamietam w ktorym dokladnie numerze moja praca byla opublikowana, a jej kopii tez nie posiadam... Czy istnieje jakas szansa pomocy od Mr. Jedi?

Z gory dziekuje za jakakolwiek odpowiedz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo wiesz o aparatach. Pół roku temu stwierdziłeś że dobry jest Canon A610. Miałeś przypadkiem styczność z Canonem SX130 IS? jeżeli tak jaką masz opinię.

Nie przepadam za zoomami rzedu 12x, a do tego 12 mpix na nie za wielkiej matrycy, no ale reszta ujdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu: Pytania do MrJediego są kawałeczek dalej, pod 'Gościami redakcji' (tak, wiem, że jest to nie do końca poprawnie :) ).

Dzieki piotrekn. Nieczesto przegladam forum i akurat pod wskazany przez Ciebie temat nie spojrzalem. Sorka Smuggler. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robiłbyś kolejny ranking aparatów, to czy sony alfa nex-5 zatrzymałby pierwsze miejsce? Czy może jest godny następca? A może przybierasz się do opublikowania rankingu? Bardzo by się przydał, wakacje tuż tuż...

Ciezko powiedziec, musialbym porownac to, co w miedzyczasie wyszlo. A pojawila sie tez taka dziwna lustrzanka Sony A-55 z nieruchomym lustrem... No sam nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę banalne pytanie,Smuggler,ale przecież od pytań jest ten dział :rolleyes: .

Dlaczego wasze(tzn. redakcji) avatary na forum nie są takie,jak zdjęcia w CDA?

Ty miałbyś na przykład jako avatara tą swoją ,,żywą" pięść zamiast Garfielda.

Tak samo z ksywkami,na przykład gem to geminho lub Monk to MonkOfWar.

Ja po prostu myślę,że nowi forumowicze bardziej by was rozpoznawali,gdybyście byli tacy sami jak w piśmie.

Ja na przykład gdyby nie informacja,że to grupa Redaktorzy nie rozpoznałbym niektórych z was... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Smugg!

Jak się w końcu czyta twój pseudonim? "Szmugler"? "Smugler"? :sweat:

Ja wymawiam go Kompstrumcziwadze.

W koncu jaka roznica? Jedmi mowia "szmagler" inni "smagler" inni "smuggler". A mnie to obojetne.

Może to trochę banalne pytanie,Smuggler,ale przecież od pytań jest ten dział :rolleyes: .

Dlaczego wasze(tzn. redakcji) avatary na forum nie są takie,jak zdjęcia w CDA?

Ty miałbyś na przykład jako avatara tą swoją ,,żywą" pięść zamiast Garfielda.

Tak samo z ksywkami,na przykład gem to geminho lub Monk to MonkOfWar.

Ja po prostu myślę,że nowi forumowicze bardziej by was rozpoznawali,gdybyście byli tacy sami jak w piśmie.

Ja na przykład gdyby nie informacja,że to grupa Redaktorzy nie rozpoznałbym niektórych z was... :wink:

Pismo to pismo, forum to forum :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...