Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Ja pierdziele jakim cudem udało ci się zerwać z łóżka o tej porze???Gratulacje

Ja nie mam ferii, ja mam prace i budzik.

Cuż ja wstaje o 4 / 4:30 do SZKOŁY :D i nie marudzę , ferie mam dopiero za 2 tygodnie , ale lubie tak rano wstać i podziwiać poranny spokój i tą cisze :smile:

1. P. Smuggler czy na prawdę koniecznością jest picie kawy ? Bo jak np. ktoś nie lubi kawy ....

2. Czy któryś z redaktorów nie posiada matury ??? Lub kogoś wykształcenie jest mniejsze niż technikum

3. Jesteś fanem jakiegoś konkretnego filmu typu . Harry Potter , Spider - man , itp ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele jakim cudem udało ci się zerwać z łóżka o tej porze???Gratulacje

Ja nie mam ferii, ja mam prace i budzik.

Cuż ja wstaje o 4 / 4:30 do SZKOŁY :D

1. P. Smuggler czy na prawdę koniecznością jest picie kawy ? Bo jak np. ktoś nie lubi kawy ....

No Jezu, a kto kogo zmusza? Ja lubie i mi pomaga sie obudzic, to pije.

2. Czy któryś z redaktorów nie posiada matury ??? Lub kogoś wykształcenie jest mniejsze niż technikum

Ja nie bylem w gimnazjum nawet... :rolleyes: Bez urazy ale mature to jednak wypada miec.

3. Jesteś fanem jakiegoś konkretnego filmu typu . Harry Potter , Spider - man , itp ?

Czy ja wiem? W swoim czasie Star Wars, poszedlem na kontynuacje Terminatora, lubilem cykl Obcy, a w swoim czasie cykl filmow z Freddym Krugerem. No, ogolnie to jeszcze Godzilla, ale ta wczesna, tak do 1984.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jako redaktor wiesz z wyprzedzeniem jakie gry cda doda za np. za 2 miechy jest planowane na cover(plyte)czy dowiaduje sie misiac przed o planach

i dodatkowe pytanie:Czy w numerze marcowym powroci sytem wiecej niz 2 pełniaki a mniej niz x i czymoze system 2 pełniakowy to juz tak na zawsze bedzie ?Bo przez ostatnie nr cały zas byl system 2 pełniakowy(czy tak po prostu wyszło przez przypadek?:)

czy w tym miesiacu mozemy liczyc na jakis hit(ktory był w swoim czasie megahitem np.2 lata temu)jako glowny pełniak?:0

Dziekuje bardzo za odpowiedz:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie zapytam, ponieważ moje pytanie zostało ominięte.

Czy dzieje sie cokolwiek w sprawie prenumeraty?

Ew. czy zapoznał się ktoś z redakcji z tamtym tematem?

Sie dzieje, ale to nie jest pytanie chyba w temacie "do Smugglera" gdyz ja sie prenumerata nie zajmuje...

Czy jako redaktor wiesz z wyprzedzeniem jakie gry cda doda za np. za 2 miechy jest planowane na cover(plyte)czy dowiaduje sie misiac przed o planach

Wiem.

i dodatkowe pytanie:Czy w numerze marcowym powroci sytem wiecej niz 2 pełniaki a mniej niz x i czymoze system 2 pełniakowy to juz tak na zawsze bedzie ?Bo przez ostatnie nr cały zas byl system 2 pełniakowy(czy tak po prostu wyszło przez przypadek?:)

ILE RAZY MAM CI MOWIC, ZE NIGDY NIE MOWIMY O ZAWARTOSCI PISMA/COVERA PRZED JEGO PREMIERA (albo chociaz do przeciekow). A ty stale i w kolko o to pytasz... To sie naprawde robi nudne i upierdliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opaliłeś się chociaż na twoim voyage'u? :D

Nie, bo nie cierpie sie opalac, a gdybym chcial to duzo taniej by mi wyszlo pojsc do solarium.

A tak poważnie, to czy oglądałeś reportaż o p. Robercie Biedroniu w "Uwadze!"? I jakieś podsumowanie tego pana może :)

Nie ogladalem i nie interesuje mnie ten pan. Ale i nie przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dodatkowe pytanie:Czy w numerze marcowym powroci sytem wiecej niz 2 pełniaki a mniej niz x i czymoze system 2 pełniakowy to juz tak na zawsze bedzie ?Bo przez ostatnie nr cały zas byl system 2 pełniakowy(czy tak po prostu wyszło przez przypadek?:)

ILE RAZY MAM CI MOWIC, ZE NIGDY NIE MOWIMY O ZAWARTOSCI PISMA/COVERA PRZED JEGO PREMIERA (albo chociaz do przeciekow). A ty stale i w kolko o to pytasz... To sie naprawde robi nudne i upierdliwe.

Przepraszam bardzo za swoja wypowiedz.Wiecej razy juz sie nie bede pytał:(.Poczekam na przecieki:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzyło ci się w swojej karierze pracownika redakcji , że miałeś jakieś poważne wyrzuty sumienia dotyczące pracy ? Coś zrobileś i bardzo tego żałowałeś bądź na odwrót nie zrobiłeś nic

Edytowano przez patryk13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy pracujesz także w domu , zapisując postępy na dyskietkę , lub czy kiedykolwiek zostałeś do tego zmuszony poprzez goniący cię termin ??

2. Czy nie opłacałoby ci się wyjechać gdzieś do państw zachodnich i tam pracować jako redaktor i pisać te same recenzje tylko w innym języku , ale za 4 x większą kasę ?

3. Który z języków obcych pomijając angielski znasz najlepiej ?

4. Jaką powieść Kinga byś mi zaproponował , przyjmując , że dopiero zaczynam swoją przygodę z tym autorem , coś w stylu wprowadzenia , a jeśli chodzi o mój ulubiony gatunek to książki przygodowe , ale to chyba tylko takie King prezentuje .

5. Czy za 2000 zł będę w stanie kupić jakiś dobry komp ( no przynajmniej taki żeby Gothic 3 poszedł ) ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Którego dnia miesiąca ( z zaokrągleniem do 10dni) oddajecie pismo do druku?

CDA nie jest miesiecznikiem (13 nr w roku), wiec data jest ruchoma. Teraz bedzie tak okolo 12.02

Czy zdarzyło ci się w swojej karierze pracownika redakcji , że miałeś jakieś poważne wyrzuty sumienia dotyczące pracy ?

Ale z jakiego powodu? Ze zaspalem, zapilem, wzialem urlop w deadline, czy tez dalem grze 10/10 choc byla warta 1/10 ale dostalem 1 mln zl lapowki? :laugh:

Coś zrobileś i bardzo tego żałowałeś bądź na odwrót nie zrobiłeś nic

Nie zrobilem niczego, czego musialbym sie wstydzic i przy goleniu nie patrzyc w lustro...

1. Czy pracujesz także w domu , zapisując postępy na dyskietkę , lub czy kiedykolwiek zostałeś do tego zmuszony poprzez goniący cię termin ??

Dyskietka... dyskietka... cos kojarze? A serio - ja nawet wole pracowac w domu, bo jest mniejsze zamieszanie, nikt nie dzowni, nikt mnie o cos nie sciga/pyta itd. Tak, ze np. czesto w pracy sobie przygotowuje materialy i notatki do tekstow, a sam tekst trzaskam w domu, a w pracy ew. poprawiam i uzupelniam.

2. Czy nie opłacałoby ci się wyjechać gdzieś do państw zachodnich i tam pracować jako redaktor i pisać te same recenzje tylko w innym języku , ale za 4 x większą kasę ?

Zalatw fuche. :laugh:

3. Który z języków obcych pomijając angielski znasz najlepiej ?

Hmmm. "Najlepiej" to nie jest dobre slowo - niezle znam rosyjski (niestety zardzewial mocno od braku praktyki) - duzo wiecej rozumiem niz powiem, ale wyrzucony na ulice w Moskwie dalbym sobie rade. Z liceum zostaly mi strzepy francuskiego, ale wolalbym nie sprawdzac jak male. :)

4. Jaką powieść Kinga byś mi zaproponował , przyjmując , że dopiero zaczynam swoją przygodę z tym autorem , coś w stylu wprowadzenia , a jeśli chodzi o mój ulubiony gatunek to książki przygodowe , ale to chyba tylko takie King prezentuje .

:wallbash: To jest tak mniej wiecej 234678 pytanie o ksiazke Kinga, jaka bym polecil. Skad ja mam wiedziec co ci sie spodoba? Sa nawet tacy, co sie zachwycaja "Komorka", ktorej ja nie trawie. Poczytaj jakis zbior opowiadan - jak "lykniesz" jego krotsze teksty, to i po 1000-stronicowa ksiazke sam siegniesz.

5. Czy za 2000 zł będę w stanie kupić jakiś dobry komp ( no przynajmniej taki żeby Gothic 3 poszedł ) ???

Czy ja wygladam na sprzetowca? Zapytal Allora, czy Gregoriusa... ale mysle, ze tak, teraz mozna miec niezly sprzet za jakies 1500-2000 zl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiro12: Po to stworzono na forum wyszukiwarkę ;)

Smugglerze, ja mam natomiast pytanie:

Za każdym razem, jak ktoś porusza temat konsol, twierdzisz, że tak wykazały badania. W to, że takie były oraz, że idziecie zgodnie z ich wynikami nie wątpię. Ciekawi mnie jedno: zawsze jak ktoś używa argumentu: "Zróbcie w takim razie ankietę na forum" (dotyczy to nie tylko konsol, raczej przeróżnych spraw w których ktoś domaga się ankiety), piszesz, że to nie ma sensu. Czemu? Bo czytelnicy, szczególnie forumowicze, to specyficzny gatunek, który nie daje miarodajnych wyników. Tutaj się zgadzam w 100%. Czemu w takim razie, powstał temat o płycie Blue Ray, skoro zdanie forumowiczów się nie liczy w tych najważniejszych wyborach? Jest to lekko bez sensu. Czemu w takim razie zapytaliście nas o zdanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiro12: Po to stworzono na forum wyszukiwarkę ;)

Smugglerze, ja mam natomiast pytanie:

Za każdym razem, jak ktoś porusza temat konsol, twierdzisz, że tak wykazały badania. W to, że takie były oraz, że idziecie zgodnie z ich wynikami nie wątpię. Ciekawi mnie jedno: zawsze jak ktoś używa argumentu: "Zróbcie w takim razie ankietę na forum" (dotyczy to nie tylko konsol, raczej przeróżnych spraw w których ktoś domaga się ankiety), piszesz, że to nie ma sensu. Czemu? Bo czytelnicy, szczególnie forumowicze, to specyficzny gatunek, który nie daje miarodajnych wyników. Tutaj się zgadzam w 100%. Czemu w takim razie, powstał temat o płycie Blue Ray, skoro zdanie forumowiczów się nie liczy w tych najważniejszych wyborach? Jest to lekko bez sensu. Czemu w takim razie zapytaliście nas o zdanie?

Bo akurat interesowalo nas wlasnie zdanie naszych forumowiczow. I wyszlo taniej niz gdyby zlecic badanie tego "kierunku" odpowiedniej firmie (ktora za to sprawdzila inne targety).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co po Afryce z zagranicznych wypraw :tongue:

Wspomnienia... i chec zeby tam jeszcze wrocic, bo naprawde jest do czego.

Byłeś już w Japonii? Chciałbyś/mógłbyś pojechać?

Nie bylem i chce. Ale zakapuje Qn'ika, ze on sie tam wkrotce wybiera, szczesciarz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...