Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

... Ja tez sporo kasy wkladam w sprzet fotograficzny. :P...

Witaj możesz polecic jakis dobry aparat?? mam teaz Konika Mnolta z10 ale mam plany żeby kupic nowy ten już mam ze 3 albo 4 lata.Napisz też czy wolisz aparaty analogowe (zenit,leica)czy cyfrowe(nikon,panasonic) pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za zagadka : dwie kulki i armatka ???

To ban dla gagatka, ktory takowe durne pytania zadaje, najwyrazniej z nudow. Na razie pogrozenie palcem....

Mam takie niedyskretne pytanie, czy jest możliwośc zmiany nicka na forum ?:)

Pytaj Ghosta.

... Ja tez sporo kasy wkladam w sprzet fotograficzny. :P...

Witaj możesz polecic jakis dobry aparat?? mam teaz Konika Mnolta z10 ale mam plany żeby kupic nowy ten już mam ze 3 albo 4 lata.Napisz też czy wolisz aparaty analogowe (zenit,leica)czy cyfrowe(nikon,panasonic) pozdrawiam

Stary, ale nie zadawaj mi pytan w stylu

"czy mozesz polecic fajne narzedzie".

DO CZEGO? Reporterka, makro, ogolne focenie? Kompakt, lustrzanka?

Analogi lubie ale wole cyfre, gdyz tu mam 100% kontroli nad obrobka zdjecia po jego zrobieniu, a filmy z analoga oddawalem do labu (nie mialem cierpliwosci do ciemni) a oni tam czesto robili z nimi zupelnie nie to, co chcialem. A teraz sam wszysko robie - od poczatku do konca...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nasuwa się pytanie dotyczące AR : Czy zdarzały się miesiące kiedy Action Redaction wręcz kipiało dobrymi i b. dobrymi listami ? Czy kiedykolwiek miałeś jakiś naprawde spory dylemat który tekst zaszczycić wydrukowaniem w gazecie (chodzi mi o dziesiątki listów na wysokim poziomie) ? I czy to samo było w 2 stronę : Czy zdarzały się nr, kiedy po prostu naprawde nie miałeś pomysłu co wysłać do druku, bo wszystkie listy były tak denne ?

PS. Pamiętasz może model swojego pierwszego telefonu komórkowego ? Z góry dzięki za odp ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nasuwa się pytanie dotyczące AR : Czy zdarzały się miesiące kiedy Action Redaction wręcz kipiało dobrymi i b. dobrymi listami ? Czy kiedykolwiek miałeś jakiś naprawde spory dylemat który tekst zaszczycić wydrukowaniem w gazecie (chodzi mi o dziesiątki listów na wysokim poziomie) ? I czy to samo było w 2 stronę : Czy zdarzały się nr, kiedy po prostu naprawde nie miałeś pomysłu co wysłać do druku, bo wszystkie listy były tak denne ?

PS. Pamiętasz może model swojego pierwszego telefonu komórkowego ? Z góry dzięki za odp ;]

Bywalo i tak i tak, jak to w zyciu - raz na wozie, raz nawozem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ SMUG...

Nie wiem czy pytanie konkretnie do Ciebie ale z racji tego , że zajmujesz się foceniem mam pytanko. Wczoraj w moim rodzinnym miasteczku (Hellville ;-) ) odbył się, jak co roku, D-DAY!!! Byłeś może tam osobiście albo któryś z redaktorów??? Będą jakieś materiały w CDA z tej imprezy??? Pozdrawiam. Sebastian

P.S. ładne fotki z półwyspu zamieściłeś, mogłeś dać cynk , że wpadniesz, to szkoczylibymy na szklaneczkę jakiejś dobrej łychy;-))))))); cieszę się , że moje rodzinne strony nie są Ci obce:-D, pozdro Seba

Edytowano przez seth999
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że znów o to samo, lecz nalegam byś odpisał ;) Jakie polecasz książki Kinga( top 6 )? ( mam już pare, ale jest to kropla w morzu książek ) Jeżeli byłbyś łaskaw to mógłbyś polecić również innych pi sarzy w stylu Kinga? Tzn. jakieś książki kryminalne, horrory itp :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, pamiętasz pewnie, jako bóg AR, list Sputnika(tak, tego od ortografii). Otóż w świetle ostatnich wydarzeń(tych z piątku) przypomniał mi Nostradamusa, gdyż, niedokładnie cytując:

Oraz życzę Wam, by żadna siatka terrorystyczna nie wzięła waszej redakcji na cel, tylko Pałac Kultury i Nauki.

Wnioski pozostawiam Wam

P.S:Cytowałem z pamięci.

Edytowano przez brylant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...

Co sądzisz o traceniu życia przy komputerze i grach komputerowych?

Jednocześnie siedząc w tej branży...

Sam mam z tym problem, bo uzależniłem się od DoTy (Warcraft 3) ..

Próbowałem odwyków, wyjazdów, ale nie mogłem przestać myślec o kolejnych fragach i postaciach z gry...

Przez to nie przeszedłem do klasy maturalnej.. dlatego też pytam Ciebie, znawce gier i redaktora AR....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś przedmiot/ miejsce/ osoba/ czyn, po prostu COŚ co chciałbyś uwiecznić na zdjęciu co byłoby Twoją wizytówką tzn. akt z którego byłbyś najbardziej dumny? Taki szczyt fotografowania? Jeśli już go zdobyłeś to co to jest?

Mam swoje ulubione foty, na ktroe patrze z lekkim zdziwieniem ("to MOJE dzielo? No w morde, nie wierze!") ale stale mam nadzieje, ze zrobie jeszcze lepsze.

Smugglerze ...ile masz lat? :D

(mały offtopic)

ludzie! zdemaskowałem osobnika o imieniu smuggler i... A co tam będe gadał sami zobaczcie

http://4.bp.blogspot.com/_fwRSkvYPWw8/R1yY...-h/Mac+Abra.jpg

A jakim dowodem i czego dowodem jest to zdjecie, tak z ciekawosci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo ;D Tak. Yhm. Khem, khem. Smugglerze! Nie sądzisz, że dajesz zły przykład innym pisząc na forum bez polskim znaków?

Dawalbym zly przyklad jakbym walil w tekstach bluzgi i babole...

Mam pytanko...

Co sądzisz o traceniu życia przy komputerze i grach komputerowych?

Jednocześnie siedząc w tej branży...

Sam mam z tym problem, bo uzależniłem się od DoTy (Warcraft 3) ..

Próbowałem odwyków, wyjazdów, ale nie mogłem przestać myślec o kolejnych fragach i postaciach z gry...

Przez to nie przeszedłem do klasy maturalnej.. dlatego też pytam Ciebie, znawce gier i redaktora AR....

A co moge sadzic - glupota... wszystko dla ludzi byle z umiarem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...

Co sądzisz o traceniu życia przy komputerze i grach komputerowych?

Jednocześnie siedząc w tej branży...

Sam mam z tym problem, bo uzależniłem się od DoTy (Warcraft 3) ..

Próbowałem odwyków, wyjazdów, ale nie mogłem przestać myślec o kolejnych fragach i postaciach z gry...

Przez to nie przeszedłem do klasy maturalnej.. dlatego też pytam Ciebie, znawce gier i redaktora AR....

Czekaj, był nawet kiedyś taki psychotest z dziesięć lat temu chyba autorstwa tego kogo pytasz.

Więc nie było to obojętne dla niego. Ja miałem wysoki zły wynik, dalej żałuje bo nic z tym nie zrobiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co cie skłoniło do pracowania w CDA?

Bylem mlody, glupi i potrzebowalem kasy :)

No litosci, a czemu mialbym NIE chciec pracowa w PISMIE O GRACH?! :woot:

Droga Smugglerencjo!

Czy mógłbyś udzielić mi informacji czy w następnym numerze CDA znajdą sie recenzje nowego Wolfensteina i Divinity 2: Ego Draconis?

naturalnie, ze moglbym ale nie chce :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...