Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

1. Dla czego nie masz admina na tej stronce ??

2. Czy uważasz powieść kinga : ,, w pustyni i w puszczy ,, za ciekawe dzieło ??

3. Czy odpowiadanie na pytania sprawia ci radość czy cię to męczy ??

4. Mówisz że nie lubisz anime a garfilda oglądasz , troszke to żałosne nie sądzisz ??

5. Dla czego reformy podjęte przez sejm wielki nie uratowały Rzeczpospolitej przed upadkiem ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artemis on se jaja robi nie widzisz ? On myśli że jest fajny a naprawdę to jest bystry jak woda w klozecie o specjalnie tak zadaje pytania Smugglerowi. Smuggler. Powiedz mi. Czy czasem już tacy ludzie ci się trafiali ? Jak ten @ebisuciacho ? A jeśli tak to strasznie wkurzali czy leciał ban xD ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikul1991

Hej Smugg! Nie wiem do kogo się zwrócić więc walę do Ciebie. Wiem, że jednym z wymogów, aby odwiedzić CDA jest przyniesienie pizzy. Moje pytani brzmi, czy musi to być twór z pizzerii, czy mogło to by być również moje ?dzieło? (link do mojego przepisu http://forum.cdaction.pl/index.php?autocom...howentry=16066). Odpowiadało by to Wam? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smugg! Nie wiem do kogo się zwrócić więc walę do Ciebie. Wiem, że jednym z wymogów, aby odwiedzić CDA jest przyniesienie pizzy. Moje pytani brzmi, czy musi to być twór z pizzerii, czy mogło to by być również moje ?dzieło? (link do mojego przepisu http://forum.cdaction.pl/index.php?autocom...howentry=16066). Odpowiadało by to Wam? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam!

A czy ja też będę mógł spróbować :smile: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artemis on se jaja robi nie widzisz ? On myśli że jest fajny a naprawdę to jest bystry jak woda w klozecie o specjalnie tak zadaje pytania Smugglerowi. Smuggler. Powiedz mi. Czy czasem już tacy ludzie ci się trafiali ? Jak ten @ebisuciacho ?

Drogi kolego ,, Maziaku ,, mimo obelgi którą mi podarowałeś nie zamierzam się z tobą kłucić bo nie chce zniżać się do twojego niskiego poziomu , wole zostawić to administracji , w końcu obelgi i przezwiska są tu bardzo mile widziane , zwłaszcza w wątku : ,, banicja ,, a jesli nawet nie wiesz gdzie mnie obraziłeś to masz to pogrubionym tekstem wyżej napisane ^^ dziekuje życze miłego bana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artemis on se jaja robi nie widzisz ? On myśli że jest fajny a naprawdę to jest bystry jak woda w klozecie o specjalnie tak zadaje pytania Smugglerowi. Smuggler. Powiedz mi. Czy czasem już tacy ludzie ci się trafiali ? Jak ten @ebisuciacho ?

Drogi kolego ,, Maziaku ,, mimo obelgi którą mi podarowałeś nie zamierzam się z tobą kłucić bo nie chce zniżać się do twojego niskiego poziomu , wole zostawić to administracji , w końcu obelgi i przezwiska są tu bardzo mile widziane , zwłaszcza w wątku : ,, banicja ,, a jesli nawet nie wiesz gdzie mnie obraziłeś to masz to pogrubionym tekstem wyżej napisane ^^ dziekuje życze miłego bana

Wątpię żeby za to dostał bana... tym bardziej że to co napisał jest prawdą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli typowe dla mnie :P

Mam pytanie do cieboe smugg, Czy też lubisz Japonię jak twój kumpel Mr.Jedi ?

nie chodzi mi o Anime, mangi i takie tam, chodzi o kraj i ich mieszkańców, a te sprawy odłorzyć na bok.

Ogolnie jest to kraj, gdzie chcialbym zajrzec kiedys. Zawsze lubilem Godzille, filmy Kurosawy, sushi etc. :)

Hej Smugg! Nie wiem do kogo się zwrócić więc walę do Ciebie. Wiem, że jednym z wymogów, aby odwiedzić CDA jest przyniesienie pizzy. Moje pytani brzmi, czy musi to być twór z pizzerii, czy mogło to by być również moje ?dzieło? (link do mojego przepisu http://forum.cdaction.pl/index.php?autocom...howentry=16066). Odpowiadało by to Wam? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam!

Sprobujemy. :)

Ale jak sie strujemy to bedziesz mial przesr... :ninja:

1. Dla czego nie masz admina na tej stronce ??

Bo mam to w d...

2. Czy uważasz powieść kinga : ,, w pustyni i w puszczy ,, za ciekawe dzieło ??

Naprawde chcesz w koncu dostac pare dni urlopu od forum?

3. Czy odpowiadanie na pytania sprawia ci radość czy cię to męczy ??

Na takie jak twoje, meczy.

4. Mówisz że nie lubisz anime a garfilda oglądasz , troszke to żałosne nie sądzisz ??

Nie widze zadnego zwiazku przyczynowo-skutkowego pomiedzy tymi zdarzeniami.

5. Dla czego reformy podjęte przez sejm wielki nie uratowały Rzeczpospolitej przed upadkiem ??

Bo paru cwokow spamowalo na forum sejmowym, zadajac krolowi tak glupie pytania, ze mu sie rzadzic odechciewalo. Proste.

Czy lubisz dania "instant" , jak tak to jakie ?

Nie lubie, jem jesli musze z braku czegokolwiek innego.

@Artemis on se jaja robi nie widzisz ? On myśli że jest fajny a naprawdę to jest bystry jak woda w klozecie o specjalnie tak zadaje pytania Smugglerowi. Smuggler. Powiedz mi. Czy czasem już tacy ludzie ci się trafiali ? Jak ten @ebisuciacho ?

Drogi kolego ,, Maziaku ,, mimo obelgi którą mi podarowałeś nie zamierzam się z tobą kłucić bo nie chce zniżać się do twojego niskiego poziomu , wole zostawić to administracji , w końcu obelgi i przezwiska są tu bardzo mile widziane , zwłaszcza w wątku : ,, banicja ,, a jesli nawet nie wiesz gdzie mnie obraziłeś to masz to pogrubionym tekstem wyżej napisane ^^ dziekuje życze miłego bana

Wątpię żeby za to dostał bana... tym bardziej że to co napisał jest prawdą.

Akurat woda w klozecie JEST bystra... czasem. Koledze Maziakowi groze piacha i prosze by nie uzywal takowych okreslen wiecej.

Czy możecie zatrzymać sobie na własność gry, które dostaliście do zrecenzowania?

Nie na "wlasnosc". Mozesz miec ja w domu ale nie jest twoja, tylko redakcji, wiec jak np. przyjdzie dodatek do niej i ktos powie "przynies podstawke" to nie ma bata - musisz ja oddac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Smuggler przyznał mi racje co do kolego Maziaka :) dzieks smuggler , a teraz kilka pytan

1. Zainstalowałem z waszej płyty Runes of magic ale gdy włączam ikonke która pojawiła się na pulpicie to idzie jeszcze jakieś ściaganie , i to na dodatek już 2 razy od nowa idzie , co to do licha jest za ściaganie ?? i dla czego to idzie kilka razy od nowa ??

2. Czy podobają ci się filmy :

- Wakacje Jasia Fasoli

- Szybcy i wściekli , Za szybcy za wściekli , Szybko i wściekle

- Smakosz 2

3. Czy masz dziewczyne ?? ps. jeśli tak czy jest nią ta laska której robiłeś foto w ,, fotosmuuggler ,, ( numer cd actiona ten co wyszedł ostatnio )

4 . Na kogo głosujesz : Komorowskiego czy Kaczyńskiego ??

5. Ja głosuje na Kaczyńskiego ^^

6. Czy dzieki temu że wchodze na tą strone urośnie moje IQ ??

7. Czy często konsumujesz Kebaby ??

8. Czy uważasz skejtów za dobrych nastolatków ?? ( wkoncu nic złego nie robią tylko se na desce jeżdżą )

9. Czy koniecznie musisz angażować się w strone cd actiona , bo jak byś nawet na nią nie wchodził czy miałbyś przez to jakieś konsekwencje np. pomniejszenie pensji z 4000 miesięcznie na 2000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no @ebisu dobry jesteś. On mi mówił bym nie używał określeń takich jakich użyłem ! Ale widać że nie czytasz co ludzie piszą. Ja nie rozumiem jakie ty zadajesz pytania w ogóle ! pensja zmaleć o 2000 za nie wchodzenie na stronę ? Jej nawet kiedyś nie było ! O jejciu trzymajcie mnie. Smuggler ci się często takie pytania dziwne trafiają ?

Smuggler ! Powiedz mi dlaczego nie ma już kaszanek ?! Gra dostała ocenę dwa i co ? To jest Kaszana !!! :/ Ja che Kaszanek więcej !

Edytowano przez Maziak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Smuggler przyznał mi racje co do kolego Maziaka :) dzieks smuggler , a teraz kilka pytan

1. Zainstalowałem z waszej płyty Runes of magic ale gdy włączam ikonke która pojawiła się na pulpicie to idzie jeszcze jakieś ściaganie , i to na dodatek już 2 razy od nowa idzie , co to do licha jest za ściaganie ?? i dla czego to idzie kilka razy od nowa ??

O problemach z grami jest osobny watek, a ja nie jestem specem od reklamacji

2. Czy podobają ci się filmy :

- Wakacje Jasia Fasoli

- Szybcy i wściekli , Za szybcy za wściekli , Szybko i wściekle

- Smakosz 2

Nie bardzo

3. Czy masz dziewczyne ??

Chcialem, ale zona nie pozwolila.

ps. jeśli tak czy jest nią ta laska której robiłeś foto w ,, fotosmuuggler ,, ( numer cd actiona ten co wyszedł ostatnio )

Z nimi laczy mnie tylko sesja fotograficzna.

4 . Na kogo głosujesz : Komorowskiego czy Kaczyńskiego ??

Nie twoj interes.

5. Ja głosuje na Kaczyńskiego ^^

A co mnie to obchodzi? Ale jakos mnie to nie dziwi.

6. Czy dzieki temu że wchodze na tą strone urośnie moje IQ ??

Tak, nawet do 80 IQ

7. Czy często konsumujesz Kebaby ??

Rzadko

8. Czy uważasz skejtów za dobrych nastolatków ?? ( wkoncu nic złego nie robią tylko se na desce jeżdżą )
\\

Nie jem nastolatkow, nie wiem ktorzy sa dobrzy.

9. Czy koniecznie musisz angażować się w strone cd actiona , bo jak byś nawet na nią nie wchodził czy miałbyś przez to jakieś konsekwencje np. pomniejszenie pensji z 4000 miesięcznie na 2000

Nie musze ale chce, a za obecnosc tutaj nie dostaje nawe 1 zl.

Smuggler ! Powiedz mi dlaczego nie ma już kaszanek ?! Gra dostała ocenę dwa i co ? To jest Kaszana !!! :/ Ja che Kaszanek więcej !

Jak gra dostala 2 to JEST kaszanka, to chyba logiczne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler napisałeś kiedyś na łamach AR, do czytelnika nażerającego na fabułę w nowych grach i ich ogólną "płyciznę", że gry są jak hamburgery w fastfood'dzie (albo coś w tym stylu) w sensie, że trzeba czerpać z nich tą "płytką" uciechę, nie doszukując się głębszego sensu. Naprawdę sądzisz, że wszyscy Ci fani gier, czytelnicy CDA, forumowicze, Ty, czy w końcu ja, to smakosze hamburgerów? Uważam, że ubliża to fanom gier i samym grą jako gałęzi rozrywki, która pewnie już za parę lat mogła by być nawet sztuką (tak nie bójmy się tego słowa), wywołującą nie mniejsze emocje niż choćby dziś kinematografia...

Edytowano przez Zakov328
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w redakcji dużo osób pali papierosy ?

2. Dla czego tak pociskacie Gothikom : że są słabo zrobione , że do d... , że nikt w nich nie gra , mimo że 60 % graczy uważa ich za najlepsze gry

3. Czy pan Jedi dostaje jakąś kase za te powalone teksty które pisze w AR , dodam też że te jego ,, sformułowania ,, bawią jedynie jego samego i jeśli sądzicie że bawią również nas - czytelników to się grubo mylicie ^^

4. Czy moge dostać moderatora ?? chce powiedzieć że zasługuje na niego , gdyż jestem miły , dobry i wesoły i bardzo angażuje się w pomoc dla fanów Cd actiona

5. Czy przypadkiem nie powinniście zmienić nazwy z ,, Cd action ,, na : ,, Dvd action ,, wkoncu gry jakie dajecie i wszystko inne są na płytach dvd a nie cd

6. Kogo wolisz : Wisłe Kraków czy Lecha Poznania ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w redakcji dużo osób pali papierosy ?

Z samej redakcji nikt.

2. Dla czego

tak pociskacie Gothikom : że są słabo zrobione , że do d... , że nikt w nich nie gra , mimo że 60 % graczy uważa ich za najlepsze gry

Po pierwsze nikt nie pociska. Po drugie gdyby nawet 99,9% uwazalo cos za najlepsza gre, to ja mam prawo tego nie lubic.

3. Czy pan Jedi dostaje jakąś kase za te powalone teksty które pisze w AR

Nie twoj interes.

, dodam też że te jego ,, sformułowania ,, bawią jedynie jego samego i jeśli sądzicie że bawią również nas - czytelników to się grubo mylicie ^^

A ilu ciebie jest, ze mowisz o sobie w liczbie mnogiej.

4. Czy moge dostać moderatora ?? chce powiedzieć że zasługuje na niego , gdyż jestem miły , dobry i wesoły i bardzo angażuje się w pomoc dla fanów Cd actiona

Mozesz dostac. Ale bana za coraz bardziej glupawe pytania, ktore naprawde jakos zaczynaja dzialac mi na nerwy... :dry:

5. Czy przypadkiem nie powinniście zmienić nazwy z ,, Cd action ,, na : ,, Dvd action ,, wkoncu gry jakie dajecie i wszystko inne są na płytach dvd a nie cd

Czy nie powinienes, gdy nie masz nic madrego do powiedzenia, czasem po prostu zamknac paszcze i nic nie powiedziec?

6. Kogo wolisz : Wisłe Kraków czy Lecha Poznania ??

FC Naprzod Kobrachcice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...