Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

2. Obowiazuja pewne zasady UCZIWEJ konkurencji. Ja tez moglbym np. powiedziec jakie pelniaki kupila konkurencja itd. Ale nie powiem

Z tą uczciwością to niestety różnie bywa, bo jeden będzie uczciwy, drugi też, a trzeci nie. Świat jest pełen sk@#$%^&*@$%, którzy z "przyjemnością" rozwalają robotę innym. Kto wie, czy tekst "Abracadabra..." nie jest przypadkiem autorstwa jednego z takich Prof.S.Jonalisów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, pewne pytanie czy miałeś okazję zetknąc się z powieścią Dana Browna ,,Kod Leonarda Da Vinci'' lub ekranizacji tej powieści?

Jeśli tak to co sądzisz o przedstawionych tam intrygach i historii Chrystusa?

Ksiazka jest niezlym czytadlem, film taki sobie, a cala intryga itd. srednio na jeza. Wierze natomiast, ze prawdziwe zycie Chrystusa na pewno "NIECO" odbiega od tego, co mielismy w Ewangeliach opisane.

2. Obowiazuja pewne zasady UCZIWEJ konkurencji. Ja tez moglbym np. powiedziec jakie pelniaki kupila konkurencja itd. Ale nie powiem

Z tą uczciwością to niestety różnie bywa, bo jeden będzie uczciwy, drugi też, a trzeci nie. Świat jest pełen sk@#$%^&*@$%, którzy z "przyjemnością" rozwalają robotę innym. Kto wie, czy tekst "Abracadabra..." nie jest przypadkiem autorstwa jednego z takich Prof.S.Jonalisów?

Watpie. Z 10 lat temu obowiazywaly inne zasady, takie bardziej "polaczkowe" (konkurencja slala na nas donosy do Urzedu Skarbowego itd. z "rewelacjami" wyssanymi z palca, robila czarny PR w necie itd.). Potem sie wszystko uporzadkowalo, bo nie bedzie jeden koncern drugiemu jakiejs swini podkladal w ten sposob, to za duze kolosy by sobie pozwalac na prywatne wojenki i zabawy paru redaktorow. Jest moze nudniej ale profesjonalniej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smugg zastanawiales sie juz kiedys co by bylo gdybys pokazal calemu swiatu swa twarz i swoj dom

aha nieraz mowiles ze nie masz ulubionej gry w zwiazku z tym podaj swoj ulubiony rodzaj gry.

kurde ciagle zapominam ale tera wiem. czytalem na pewnej stronie ze ty to mac abra bo niby ta sama lysina, okulary, akcent pisania, humor, tematy, zainteresowania no i co wytlumacz sie przy forumowiczach smuggie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smugg zastanawiales sie juz kiedys co by bylo gdybys pokazal calemu swiatu swa twarz i swoj dom

>>>Nie zastanawialem sie, bo nie pokaze i o czym tu gadac.

aha nieraz mowiles ze nie masz ulubionej gry w zwiazku z tym podaj swoj ulubiony rodzaj gry.

>>>Nie mam ulubionego gatunku.

kurde ciagle zapominam ale tera wiem. czytalem na pewnej stronie ze ty to mac abra bo niby ta sama lysina, okulary, akcent pisania, humor, tematy, zainteresowania no i co wytlumacz sie przy forumowiczach smuggie.

Wiesz, strasznie mnie juz nudza takei teksty i po prostu nawet mi sie nie chce na nie odpowiadac. Nic ciekawszego do przekazania nie masz? To ciesz sie wakacjami... Jesli uwazasz, ze jestem np. Jaroslawem Kaczynskim, to prosze bardzo, co mi to przeszkadza... ja sie z NICZEGO przed NIKIM nie zamierzam tu tlumaczyc, bo niby czemu i po co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler. Czytam CDA od 1 numeru, ale dopiero jakoś teraz trafiłem na to forum, sam praktykuję "dziennikarkę" (dwuznaczność zamierzona) i nasuwa mi się takie mam nadzieję dość ciekawe pytanie.

Czy do bardziej lub mniej błyskotliwych odpowiedzi na łamach CDA oraz forum potrzebujesz tzw. "loading" na który pozwala Ci papier czasopisma bądź przestrzeń internetowa; czy też działasz na zasadzie AK-47 aka freestyle i nie sprawiłoby Ci problemu używanie podobnych zwrotów/tekstów w realnej rozmowie w cztery lub mniej albo więcej oczu (w zależności czy mamy styczność z cyklopem bądź kosmitą).

Edytowano przez Calm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się wtrące ze swoimi 4 groszami :

1. Dlaczego Mac Abra nie ma swojego kącika dla czytelników ? Wiem że powinienem spytać jego, ale nie mam za bardzo jak i gdzie. Czy to nadmiar obowiązków mu przeszkadza, czy może niechęć do forumowiczów (mało prawdopodobne).

2. Czy grywasz czasem w jakieś odmiany bilarda na imprezach, w klubach (snooker, bilard zwykłe [ten z 15 bilami] i inne) ?

3. Ile znasz języków obcych ?

4. Czy masz w swojej kolekcji RPG Planetscape: Torment ? Ten o którym w reedycjach w tym numerze pisał Al ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał się dowiedzieć czy AR przed wydrukowaniem przechodzi przez naczelnych czy może w ogóle całą redakcję oblatuje? Choć jak się domyślam robią to dla przyjemności :P

PS. Wszystkiego najlepszego Smg :D

Kazdy tekst jest czytany WIELOKROTNIE przez redaktorow i czytelnikow. Dla przyjemnosci za pierwszym razem zapewne, potem juz dla wyeliminowania baboli rozmaitych (i nie o bledy ortograficzne chodzi).

Hej Smuggler. Czytam CDA od 1 numeru, ale dopiero jakoś teraz trafiłem na to forum, sam praktykuję "dziennikarkę" (dwuznaczność zamierzona) i nasuwa mi się takie mam nadzieję dość ciekawe pytanie.

Czy do bardziej lub mniej błyskotliwych odpowiedzi na łamach CDA oraz forum potrzebujesz tzw. "loading" na który pozwala Ci papier czasopisma bądź przestrzeń internetowa; czy też działasz na zasadzie AK-47 aka freestyle i nie sprawiłoby Ci problemu używanie podobnych zwrotów/tekstów w realnej rozmowie w cztery lub mniej albo więcej oczu (w zależności czy mamy styczność z cyklopem bądź kosmitą).

Im dluzej czlowiek mysli nad odpowiedzia, tym jest bardziej wydumana. Jestem zwolennikiem akcja - reakcja, list-odpowiedz, natychmiast, od razu bez namuslu. Jasne, ze jak potem czytam, to cos poprawie albo dochodze do wniosku, ze do d... calkiem i cos innego wymysle... ale tak z 80% tego co czytacie to jest tak, ze CZYTAM i od razu pisze odpowiedz, czesto nie wiedzac jeszcze co bedzie dalej w tym liscie...

...i potem sa efekty, ze czytam list jakiegos DEBILA, pisze wsciekle odpowiedzi. a na samym dole czytam "to byl zart, bo tak naprawde to..." czy "tylko do prywatnej wiadomosci" grrr. :)

pytanie nr.1

grasz w mmo

>>>FAQ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2.jak redakcja jest do ciebie nastawiona

>>>Nienawidza mnie z calego serca.

3.jesli na pyt. 2 odpowiedziales negatywnie to czemu sie nie zwolnisz

>>>Niech sie ONI zwolnia, mnie tu dobrze.

4.czy postac na obrazku wstepniaka do Ar to ty

>>>Moj ARwatar. :)

No to ja się wtrące ze swoimi 4 groszami :

1. Dlaczego Mac Abra nie ma swojego kącika dla czytelników ? Wiem że powinienem spytać jego, ale nie mam za bardzo jak i gdzie. Czy to nadmiar obowiązków mu przeszkadza, czy może niechęć do forumowiczów (mało prawdopodobne).

Naczelny ma duzo obowiazkow, a poza tym na wiekszos pytan i tak by odpowiadal "nie moge o tym mowic/nie moge tego powiedziec" itd. bo znajac zycie to pytalisbyscie glownie o sprawy objete tajemnica sluzbowa, typu "czy kiedys dacie, kiedy dacie, czemu nie dajecie [tytul gry]. czy jest szansa na..." itd.

2. Czy grywasz czasem w jakieś odmiany bilarda na imprezach, w klubach (snooker, bilard zwykłe [ten z 15 bilami] i inne) ?

>>>Wole kregle.

3. Ile znasz języków obcych ?

>>>Znasz, czy dobrze znasz? :) Bo to sa dwa rozne pytania. :). Teoretycznie to rosyjski, francuski, angielski, i esperanto, w praktyce zostaje polowa, a i to orlem jezykowym to nie bylem i nie jestem. :)

4. Czy masz w swojej kolekcji RPG Planetscape: Torment ? Ten o którym w reedycjach w tym numerze pisał Al ?

Nie, ale mam chec kupic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jakoś inni redaktorzy swoje twarze dużo chętniej pokazują, a też używają ciętego języka. Nie tak ostrego jak SmG, no ale kogoś mogą urazić. A ksywkę to się chyba ma zamiast rozpisywania się imieniem i nazwiskiem a nie po to żeby się ukrywać. Bo jakby służyła do ukrywania się, to smug zapewne miałby nick złożony tylko z znaków z tradycyjnego starożytnego chińskiego języka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy popierasz ideologie jakiejś subkultury ?

Nigdy w pelni zadnej ale niektore sa mi blizsze niz inne. Ogolnie nie przepadam za samoszufladkowaniem sie w stylu "jestem metal/skater/emo/hippis". Ja jestem soba i biore sobie z roznych idealogii to, co mi sie w nich ew. podoba...

Zamierzasz założyć swój własny blog na forum ? :)

Fotoblog raczej jesli juz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Lubisz Dżem? (jako zespół muzyczny)

Znam ale nigdy nie nalezal do moich faworytow.

2) Co sądzisz o Ryszardzie Riedlu?

Skazany na bluesa. Szkoda, ze szukal ucieczki nie tylko w muzyce.

Czy będąc w redakcji, mogę się zapytać, Czy jesteś ?

<<<Smuggler nie istnieje - standardowa odpowiedz kazdego z redakcji. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedykolwiek miałeś w domu inne zwierze niż kota ? I czy w ogółe lubisz psy ?

edit a niemiecki znasz tak chociażby powierzchownie ? Nie wymieniłeś go w swojej odpowiedzi na poprzedniej stronie, a w najnowszym nr w gamewalkerze 2 części CoJ'a napisałeś kilka wyrazów po niemiecku (tak jak się je mówi). I czy to było po prostu coś co wpadło ci na szybko do głowy, czy jednak jakieś zalążki niemieckiego w głowie masz ?

Edytowano przez buczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedykolwiek miałeś w domu inne zwierze niż kota ? I czy w ogółe lubisz psy ?

>>>Lubie ale zdecydowanie wole koty. Mialem i psy w domu.

edit a niemiecki znasz tak chociażby powierzchownie ? Nie wymieniłeś go w swojej odpowiedzi na poprzedniej stronie, a w najnowszym nr w gamewalkerze 2 części CoJ'a napisałeś kilka wyrazów po niemiecku (tak jak się je mówi). I czy to było po prostu coś co wpadło ci na szybko do głowy, czy jednak jakieś zalążki niemieckiego w głowie masz ?

Hade ho! Auzswaj bitte! Niśt szissen! :) Po japonsku tez troszke znam (glownie przeklenstw) i po holendersku cosik znam, nawet po wegiersku potrafie pare slow powieziec, ale to nie jest znajomosc jezyka, nawet powierzchowna.

1) Czy "imicz" tajemniczej osoby jaką niewątpliwie jesteś przedstawiany, to komercyjny chwyt mający na celu zwiększyć sprzedaż CDA?

Nie, to moj pomysl, a jesli przeklada sie w jakis sposob na wyzsza sprzedaz CDA to tym lepiej.

2) Lubisz od czasu do czasu pograć w futbol?

Juz nie. :)

ASSIRE & VIPOW

Nic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, czy nie sądzisz czasem, że najwiernieszi fani CDA nienawidzą ciebie? Bo wszędzie piszą teksty "Smiófler jezd gupi" a teksty na innych redaktorów są..... rzadsze niż loty w kosmos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...