Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Można wiedzieć dlaczego Eld odszedł? Wg mnie był on najlepszym recenzentem w historii CDA, miał taki unikalny styl pisania- emocjonalny, aż chciało się czytać.

Jest szansa, że kiedykolwiek wróci?

Pewnie, ze mozna. Zapytaj go, to moze ci powie. W koncu to on odszedl, to on najlepiej zna swe motywy.

Smiem watpic czy kiedykolwiek wroci, ale tez "nigdy nie mow nigdy".

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie pamietam by powiedzial "i rozgloscie to wszystko w Internecie" oraz "i niech Smuggler bedzie moim rzecznikiem prasowym".

Po prostu CDA jest jak tramwaj - wsiadasz, jedziesz, gdy uznasz, ze ci nie po drodze juz - wysiadasz. Tak sie dzieje z czytelnikami, tak sie dzieje z autorami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obawiasz się że ktoś z czytelników odwiedzi redakcję i ukratkiem zamontuje podsłuch i wtedy dowie się jaka jest twoja prawdziwa tosamość ?

Smugg już dużo razy o tym mówił w tym temacie. To że ktoś odkryje jego tożsamość go nie obchodzi(a tak btw i tak nikt tej osobie nie uwierzy :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie odpowiedzieć smugglerowi ;) Może to jest ninja i nie zauważą go kamery? A może to jest osoba, którea jest tak naprawdę tym kim wiemy, że nim nie jest a tak naprawdę jest? Widzisz? Tu wchodzi pytanie - czy smuggler tak naprawdę istnieje :D W sumie mnie nie obchodzi kim jest. Ważne, że fajnie pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak naprawdę Smuggler to jeden z redaktorów nam znanych (Mac Abra, Allor itd.). To założenie podsłuchu nie wiele da, chyba, że Najbardziej Tajemniczy Redaktor CD-Action w Polsce chwali się tym na głos (No, bo wiesz, ja to tak naprawdę Smuggler...) lub inni pracownicy wytykają go palcami (A to, jak zapewne wiesz, jest Smuggler...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK trafiłeś do CD-action i kim jest ta pani co pozuje do fotek???

Legenda głosi że... Smuggler siedzi za tajnymi drzwiami w tajnym cd-action koło tajnego numeru(i Martina i Mac Abra) i należy do tajnego stowarzyszenia... Nikt go nie widział... Tak sobie cie wyobrażałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz wiedzieć kim jest smuggler to poczytaj sobie to:

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Smuggler

;)

A ja mam kolejne pytanko. Które z tych mitów się zgadzają?:

1.Podobno twoje ręce leczą raka, w szczególności piersi oraz szyjki macicy.

2.Koniec świata przeżyją tylko karaluchy, Smuggler i Jakub Wędrowycz.

3.Potrafisz podróżować w czasie i przestrzeni.

4.Jak sam mówisz ?zarabia godnie? (34 000 zł miesięcznie).

4.Na listy wazeliniarskie odpowiadasz ?jakie to wazeliniarskie?, ale w głębi siebie uwielbiasz, gdy tak się do niego zwracasz.

5.Państwo boi się od ciebie ściągać podatki.

6.Ten kto cię zobaczy ma 24h aby pokazać twoją twarz komuś innemu, inaczej zginie (to akurat mit, ponieważ nikt ciebie nigdy nie widział)

7.Piszesz poprawnie po polsku.

8.Lubisz poprawiać innych i debilnie wytykać im błędy ortograficzne.

9.Wszystko zostało stworzone na twój jego wizerunek, dlatego nie można ciebie poprawiać.

10.Podobno twój nastrój ma odzwierciedlenie na stany atmosferyczne.

11.Smuggler grał rolę Thomasa w ?Sierocińcu?.

12.Kiedyś wyhodowałeś mięsożerną pleśń w pudełku po pizzy, ale biedaczka z głodu zdechła.

13.Pewnego dnia pożyczyłeś Chuckowi Norrisowi drobne. Chuck docenił twoją dobroć i obdarzył namiastką swej mocy.

14.Dorabiasz sobie po pracy robiąc za potwora w Tibii

15.Zawarłeś układ z Lordem Vaderem że nie będziecie pokazywać swoich twarzy.

16.Podobno zawstydziłeś TurboDymoMana.

17.Naukowcy odkryli że 99% z ludzi zawstydzonych przez Smugglera to antyfani i piraci.

18.Tylko ty potrafisz noczyć się w mocy.

19.Przeżyłeś III wojnę światową.

20.Tylko ty potrafisz przesuwać przedmioty ręką..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kazdy musi mi wrzucic link z bloga Ramzela i wkleic tekst z Nonsensopedii, zakladajac ze widac nikt przed nim na to nie wpadl.

Brakuje tylko

- a wiesz, ze jest taka whisky, Old Smuggler?

- screena z Bioshocka ze Smugglerem

Lojalnie uprzedzam, ze finezyjny dowcip, czyli dopisanie pod moim postem owych brakujacych elementow, moze sie zle skonczyc dla dowcipnisia. Powiedzmy, ze do 1000 powtorzenia mnie to nawet troszke smieszylo... :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz już powoli tegoroczny urlop?

O tyle, o ile - tzn; zamierzam go spedzic w Polsce, bo uwazam ze jest sporo miejsc w naszym kraju wartych uwagi, wiec staram sie czesc urlopow spedzac na miejscu. Ale nie wybralem jeszcze "destynacji". Gory Swietokrzyskie? Zona mowi o okolicach Krakowa i samym Krakowie.

Jako mieszkaniec Świętokrzyskiego, gorąco polecam smile_prosty.gif Wiele miejsc godnych odwiedzenia, choć fakt, że z infrastrukturą mogłoby być lepiej. W dodatku słabo się reklamujemy i rzadko słyszę, że ktoś chce u nas spędzić urlop smile_prosty.gif W jakim stopniu w ogóle znasz nasze okolice? Jest coś, co chciałbyś zobaczyć?

Pomijajac fakt, ze mam rodzine w kieleckim (okolice Opoczna) to za wiele o tym rejonie nie wiem - i dlatego wlasnie chce tam pojechac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...