Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czy czytasz biografie? Jeśli tak, to jaką byś mógł z czystym sumieniem polecić? ;)

Rzadko, a nawet nie pamietam czyja czytalem ostatnio.

czy zajmowałeś się kiedyś rysowaniem?

Mam totalny antytalent do rysunkow. Nawet jak rysuje linie rownolegle to mi sie dosc szybko przecinaja...

2.Jak spędzasz wolny czas?

Nader roznie, z przewaga czytania ostatnio, bo mam Kindle'a i ciagle sie nim nie moge nacieszyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler? Czy zacząłeś grać / grasz w The Elder Scrolls V: Skyrim? Jeżeli tak, to jak wrażenia? Mi się bardzo spodobał, a jedyną wadą jest chyba tylko to, że trzeba mu poświęcić masę czasu, bo jak już wciągnie, to... nie ma zmiłuj :smile: .

Zaczalem ale z roznych powodow musialem odlozyc, ale wroce. Nie pogralem za wiele poki co. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:trollface: Pisałeś że mamy wam coś wysłać a mianowicie ja postanowiłem 5 min po twoim poście że złożę życzenia no Jadziem z Dziadziem :pokerface:

Dla Smugglera fajna giwera dla allora beczka pełna walora dla enkiego nic prostszego :icon_razz: kawałek nitki i sznurka i sweterek piękny Ghost otrzyma misia ale nie byle jakiego!To będzie miś lubiś jak będzie miał focha to się wyżali dla siekiery czyste rowery Dla berlina szynka z Berlina Mark Lenc Klare zapakowaną dostanie w ten wyjątkowy dzień bo to urodziny CD-ACTION wszystkim ciepłej pizzy dużo zdrowia samych recenzji na 10 i gier fajnych no i dla Smugglera za to że nas znosi forumowiczów pięknego garfielda jakoś tak i poza tym wiele wiele! :klaszcze: kasy!

Ładnie w 100% stworzone prze zemnie :brawa:

Edytowano przez ziomciops2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:trollface: Pisałeś że mamy wam coś wysłać a mianowicie ja postanowiłem 5 min po twoim poście że złożę życzenia no Jadziem z Dziadziem :pokerface:

Dla Smugglera fajna giwera dla allora beczka pełna walora dla enkiego nic prostszego :icon_razz: kawałek nitki i sznurka i sweterek piękny Ghost otrzyma misia ale nie byle jakiego!To będzie miś lubiś jak będzie miał focha to się wyżali dla siekiery czyste rowery Dla berlina szynka z Berlina Mark Lenc Klare zapakowaną dostanie w ten wyjątkowy dzień bo to urodziny CD-ACTION wszystkim ciepłej pizzy dużo zdrowia samych recenzji na 10 i gier fajnych no i dla Smugglera za to że nas znosi forumowiczów pięknego garfielda jakoś tak i poza tym wiele wiele! :klaszcze: kasy!

Ładnie w 100% stworzone prze zemnie :brawa:

Fajnie, choc duzo fajniej jest jak dostajesz cos bez upominania sie... no ale nie bede wybrzydzal, :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja tu o tobie myślę :happy: i pytanko co twoi rodzice mówią o tej pracy

Czy chciałeś mieć jakąś inną

czy mieliście wigilie redakcyjną?

Jak tak to co z opłatkiem trochę to dziwne nie prawda

Czy dawaliście coś sobie?

Edytowano przez ziomciops2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerku! składałem wszystkim wam życzenia w temacie o pełniakach ale złoże i tutaj jeszcze raz, więc wszystkiego najlepszego z okazji 200! rocznicy. Życzę wam zdrowia, pieniędzy, spełnienia marzeń i czasu i ochoty do przechodzenia wszystkich gier i najważniejsze Bożej cierpliwości do nas :).

Ps: pisałeś, że nie możesz się nacieszyć Kindelkiem? aż tak dobry jest?

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja tu o tobie myślę :happy: i pytanko co twoi rodzice mówią o tej pracy

Czy chciałeś mieć jakąś inną

czy mieliście wigilie redakcyjną?

Jak tak to co z opłatkiem trochę to dziwne nie prawda

Czy dawaliście coś sobie?

Redakcyjne wigilie zwykle mamy ale to raczej takie bardziej swieckie uroczystosci, oplatkiem sie nie lamiemy, tylko po prostu przy barszczyku i tym podobnych potrawach sobie siedzimy. Prezentow sobie nawzajem tez nie dajemy.

Kindle - ma swoje rozne wady, ale po prostu rajcuje mnie to, ze np. moge miec pod reka wszystkie swoje ulubione ksiazki (pare sobie "pociagnalem" OCRem i teraz mam je w formie elektronicznej i jak nagle najdzie mnie chec, to siegam i mam, gdzie bym nie byl. A i w podroz wakacyjna nie musze brac stosu ksiazek, tylko maly czytnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, czy masz jakąś taką książkę która po przeczytaniu jakoś szczególnie na Ciebie wpłynęła ? Treści w niej zawarte całkiem zmieniły Twój dotychczasowy światopogląd lub książka o której możesz powiedzieć, że w jakiś sposób Cię ukształtowała, zmieniła ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, dlaczego na absolutnie żadnym forum nie jesteś w stanie używać funkcji "odpowiedz"?

Zali to, redaktor bawiący mnie chyba przez ostatnią dekadę czytelnictwa komputrocentrycznego a jaskiniowiec pazgrotny w dziedzinie tak błahej, wstydaj pan!

Legendarne już wielopoziomowe Smugglerowskie

>>odpowiem ci

>>> w ten sposób

>>>> bo tak mi sie podoba

napawa mnie zgrozą i często budzę się w nocy potem zlany, iże taką niegodziwość czynisz. Łotrze, masz w rogu posta czekającego na ripostę zgrabne odpowiedz na zdecydowanej większości forów internetowych poza wyjątkowo hardkorowymi, gdzie użyszkodnicy podkręcają procesory jak Gomułka tembr głosu i chłodzą powstałość ogórkami w zalewie tudzież inną rzeczą, też dobrą pod wódkę.

Liczę na odpowiedź w pełni poważną, ja i wszyscy zaniepokojeni dysfunkcją ową, bo być może jest zaraźliwa i co począć.

W akcie desperacji uzewnętrzniał się niekoniecznie potrzebnie,

Ostrowiak, z zamieszkania Ostrowiak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, zdarza Ci się wracać do starych gier?

Ja po wielu miesiącach dobrowolnej abstynencji od grania na PC`ie właśnie wróciłem dzięki grze z mojejego dzieciństwa. Przez ok. 6 miesięcy grałem, ale w tytuły na iPodzie Touch i androidzie - jak gra mnie wciągnęła to potrafiłem jej poświęcić sporo czasu. Powoli PC stało się dla mnie czymś niewygodnym - na przenośnym urządzeniu mogłem grać, gdzie chciałem i kiedy chciałem. Powoli zmieniałem się w casuala, lub jak kto woli - miałem kryzys gracza.

Wróciłem dzięki... Sonic`owi, a konkretnie serii Sonic the Hedgehog. Pierwszą część przeszedłem, teraz kończę drugą.

Zrozumiałem słowa powtarzane przez niektorych jak mantra - W grze ważny jest gameplay a nie grafika.

Gram na prostym, tanim padzie bez analogów podpiętym pod lapka. Dla niektórych może to się wydawać profanacją, ale używam save`ów.

Gra jest tak intensywna i szybka, że czasem wystarczy 15-30 minut by poczuc te spelnienie, nasycenie się grą.

Pan pewnie nie ma czasu na zabawę w "starocie", czy moze nie? Poleciłby Pan mi jakieś ciekawe gry zręcznościowe z tamtego okresu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czesto gram w np. taka prosta gre logiczna Slay i hardkorowo trudny turowy "symulator" walki w kosmosie "Critical Mass" (statki o napedzie "wektorowym" - jesli pamietasz taka gre jak np. Over the Reich czy Achtung Spitfire to wiesz o co chodzi. Obie gry zreszta tez polecam). Obie spod reaki Seana 0'Connora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz mam Awans!Drogi Smugglerze dzisiaj śniło mi się że podarowałem wam obraz ale nie byle jaki ręczne malowany prze ze mnie a ja mam anty talent do rysowania na obrazie była cała redakcja tak ja sobie was wyobrażam twój opis

Miałeś czarne włosy i przypominałeś trochę niekrytego krytyka i trzymałeś garfielda i się uśmiechałeś był to obraz zrobiony jako manga mieliście duże oczy :wink: Ghost był miśkiem z kosmosu i miał mieczyk (malutki) obraz wyceniono na 100 zł!

:ohmy: :ohmy: i była tam cała redakcja jak już mówiłem.Gdy wysłałem wam odesłaliście mi kartkę a na niej wszystkie podpisy Smuggler ładnie pisało ;d oraz zdjęcie jak to wygląda w antyramie a dodatkowo specjalny plakat z Coda MW3 (lubię coda). Bardzo się zachwycałem,ale się obudziłem były to miły sen :laugh:

1.Co sądzisz o tym śnie?

2.Jak myślisz ile mam lat :ninja: (podpowiedź dzisiaj pisałem próbny test z Operonem)

3Jeżeli dostaliście by taki obraz ucieszyliście by się?

Pozdrawiam CD-ACTIOM nie długo urodziny! :icon_razz:

4.Czy nosisz okulary?

Edytowano przez ziomciops2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, ze nie umiesz rysować? A Jest ktoś w redakcji kto sie para tym hobby?

Mogę Cię zbombardowac pytaniami o aparat dla zupełnego(no ok. szczelilem kilka fotek.. ummm aż sie wstydzę... iPhonem(mogę kilka przesłać żebyś je skrytykował(pochwalić sie chyba nie da xD)). Niestety maja kiepska rozdzielczość wiec jeśli to nie problem-mógłbyś je obejrzeć z poziomu twojego telefonu^^ ? )nowicjusza i laika w tej dziedzinie?

Co sądzisz o zagrajmerach z YT np. JJayJoker, Gimperr, Rock(czy jak to sie pisze) itd. ?

Jakiego przedmiotu w szkole najbardziej nie lubiles/lubiles?

Kim chciałeś zostac kiedy byłeś w okolicach 2 i 8klasy?

Jeździsz na nartach?

Skakales\chciałeś skoczyć ze spadochronem?

Uprawiasz jakiś sport?

Grasz w szachy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, ze nie umiesz rysować? A Jest ktoś w redakcji kto sie para tym hobby?

Watpie

Mogę Cię zbombardowac pytaniami o aparat dla zupełnego(no ok. szczelilem kilka fotek.. ummm aż sie wstydzę... iPhonem(mogę kilka przesłać żebyś je skrytykował(pochwalić sie chyba nie da xD)). Niestety maja kiepska rozdzielczość wiec jeśli to nie problem-mógłbyś je obejrzeć z poziomu twojego telefonu^^ ? )nowicjusza i laika w tej dziedzinie?

>>>Sorki ale najpierw sie sam naucz a potem pytaj innych, to naprawde nic trudnego zalapac podstawy fotografii.

Co sądzisz o zagrajmerach z YT np. JJayJoker, Gimperr, Rock(czy jak to sie pisze) itd. ?

A co to jest? :)

Jakiego przedmiotu w szkole najbardziej nie lubiles/lubiles?

Matematyki.

Kim chciałeś zostac kiedy byłeś w okolicach 2 i 8klasy?

Czy ja wiem?

Jeździsz na nartach?

Nie, sporty zimowe mnie nie kreca.

Skakales\chciałeś skoczyć ze spadochronem?

Tylko na bungie.

Uprawiasz jakiś sport?

Biegam, ale umiarkowanie intensywnie.

Grasz w szachy?

Nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"szczelilem" to był specjalny blad jestem w pełni świadom, ze poprawna pisownia to "strzeliłem" :)

Co do porad-chdozilo mi bardziej o wybór aparatu, żeby nie zmarnować kasy. Bo tanie to nie jest.

Zagrajmerzy- ludzie robiący tzw. "Let's Play.." czyli "Zagrajmy w..". Przechodzą cała grę ze swoim komentarzem na żywo. Ostatnio dość popularni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...