Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Swoją złość podczas czytania listu antyfana określasz jako:

a)jak zwykle

b)wiedźma

c)demon

d)Q'nik pocinający w Mirror's Edge

e)Mac Abra w końcówce deadline'u, gdy Al nie dał jeszcze screenów

f)eld

g)eld kiedy nie może zaliczyć instancji w WoWie mimo licznych prób

h)Fred(ten o którym wspomnieliście w TipsoManiaku na X-lecie, bodajże wasz były naczelny)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, jak byś w AR odpowiedział na list w stylu

Hej!

Jestem Waszym wiernym czytelnikiem, ściągam skany CDA z torrentów od czterech lat. Do każdej gazety dodajecie płytę z grą innymi ciekawymi rzeczami. Jest możliwość, żebyście co miesiąc przysyłali mi te płytki listownie, albo pocztą kurierską?

Pozdrawia Taktomistrz

Zapewne retoryczne pytanie, jednak jestem niezmiernie ciekawy jakbyś odpowiedział ;) Próbowałem to wysłać do redakcji, ale jak nie tam, to tu.

Edytowano przez Knockers
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to prawda, że odpowiadacie na każdego maila, którego dostaniecie na cdaction@cdaction.pl , Smuggler? Chociaż notką "CDA odebrano"?

Nie. ALe kazdy czytam.

Uważasz że co jest lepsze:NDS czy PSP?

CHGW. :laugh:

Smugg, jak byś w AR odpowiedział na list w stylu

Hej!

Jestem Waszym wiernym czytelnikiem, ściągam skany CDA z torrentów od czterech lat. Do każdej gazety dodajecie płytę z grą innymi ciekawymi rzeczami. Jest możliwość, żebyście co miesiąc przysyłali mi te płytki listownie, albo pocztą kurierską?

Pozdrawia Taktomistrz

Zapewne retoryczne pytanie, jednak jestem niezmiernie ciekawy jakbyś odpowiedział ;) Próbowałem to wysłać do redakcji, ale jak nie tam, to tu.

Gdybym byl w dobrym humorze, odpowiedzialbym tak:

Zalosna proba podpuchy. Nie stac cie na nic lepszego?

Gdybym byl w gorszym humorze, wzruszylbym ramiona i zamruczal cos na temat gosci, ktorym sie wydaje, ze sie czyms takim przejme czy potraktuje serio.

Smugglerze! Skoro dział AR został skrócony do 3 stron zaś do redagowania na luzie szerokim gestem zaprosiliście czytelników to czy intuicja dobrze podpowiada mi, że z tych dwóch może powstać jeden duży? Jak zapatrujesz się na ten pomysł? Bo wydaje mi się, że skoro w AR jest czasem sporo śmiechu, a do NL będziemy teraz pisać my, czytelnicy to te działy mogą stać się sobie bardzo bliskie... co o tym sądzisz?

Uwazam, ze oba dzialy sa zupelnie od siebie rozne, ale oba moga byc jak najbardziej wspoltworzone przez was.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ME2 przekona cię do MMO ?

Gra jest tak rozległa i ogromna, że większa niż niejedno MMO w które grają różne młode typki, a jednocześnie multum możliwości i poprowadzenia "kariery" w galaktyce.

I czy rok 2009 spełnij twoje wymagania odnośnie "dobrych gier" ? W podsumowaniu roku 2008 pisałeś, że czekasz na dobre gry. Czy to co wyszło, spełniło twoje oczekiwania ? A jeśli nie, to nie dlaczego ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy moi koledzy łącznie ze mną myślą że jesteś taki tajemniczy.Jeden z moich kolegów Damian mówił że nie opisałeś żadnej gry.Ale ja myśle że to nie prawda,ale do końca nie jestem pewien.Z prośbą do ciebie chciałem cię zapytać jaka jest najlepsza gra jaką recenzjonowałeś (jeśli recenzionujesz).Jak by co ja też ,ale od nie dawna pisze recenzje.Jeszcze nie napisałem ,ale pierwszy będzie wiedźmin:Edycja Rozszerzona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ME2 przekona cię do MMO ?

A jaki to ma zwiazek?

Gra jest tak rozległa i ogromna, że w iększa niż niejedno MMO w które grają różne młode typki, a jednocześnie multum możliwości i poprowadzenia "kariery" w galaktyce.

LoL :icon_biggrin:

I czy rok 2009 spełnij twoje wymagania odnośnie "dobrych gier" ? W podsumowaniu roku 2008 pisałeś, że czekasz na dobre gry. Czy to co wyszło, spełniło twoje oczekiwania ? A jeśli nie, to nie dlaczego ?

Nie za bardzo, a dlaczego? Pewnie dlatego, ze nie bylo dobrych gier w wystarczajacej ilosci :)

Słyszałem, że lubisz progresywny rock, co w takim razie myślisz o progresywnym metalu?

http://www.youtube.com/watch?v=saiVkeI9_EQ

Tu masz piosenkę najbardziej znanego i imho najlepszego zespołu prog metalowego.

Nadal bardziej wole progresywny rock. Prigresywny metal to troske jak Thrash blues :) - cos tu nie gra. :)

Co sądzisz o aparacie Canon PowerShot SX110 IS. Dobry? Solidny? Da się nim niezłe jakościowo zdjęcia robic?

Kazdym sie da, duzo zalezy od fotografa. :) Ale z Canonow najleoszy jest A610 IMO.

Przyłączam się do pytania forumowicza Lukas699CK, z małą zmianą - pytam Cię o aparat Canon SX10, a nie SX110...

Panowie, dobry aparat to taki, ktory:

1. Ma duza matryce (i nie chodzi o ilosci mpix, tylko fiztczny rozmiar! Najczesciej podaja go jako 1/xx, a im wieksza liczba po / tym gorzej.

2. NIE ma duzego zoomu (x4 czy 5 to gora)

3. Ma tryby manualne/polautomatyczne (oznaczone zwykle literkami typu P/A/S/M), bo jesli nastawiasz "krajobraz" to tak naprawde g... mozesz, wiekszosc robi aparat. Swiadome fotografowanie to BEZWZGLEDNIE mozliwosc operowania czasem i przeslona. Bez tego sie pstryka tylko.

Wiec jesli jakis aparat spelnia te funkcje, to sie jak najbardziej nadaje do ambitniejszego fotografowania.

Jakie polskie fantasy uważasz za warte zegranizowania po Wiedźminie??

Zadne. Ale tez niewiele polskiego fantasy czytam, gduz zwykle g... jest warte, z calym szacunkiem dla autorow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz może dokąd życiowe meandry losu powiodły Yasia? Utrzymujecie z nim jakiś kontakt, czy to raczej już przeszłość obustronnie domknięta?

Yasiu zyje i ma sie dobrze, jest w kontakcie z redakcja, choc zajmuje sie juz zupelnie czym innym. Nadal ma Pioruna ale dorobil sie tez malzonki i dzieciecia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morze przedstaswiłbyś z grubsza sprawe EGM'a??

Nie ma "sprawy EGM". Wszystko zas co bylo w tym temacie do powiedzenia jest w watku poswieconym EGMowi.

Czy irytuje Cię takie odpowiadanie na wiele pytań?

Nie, zwykle nie. Wkurza mnie czasem odpowiadanie po raz 3467 na to samo pytanie, a zaraz pod tym kolejny koles po raz 3468 pyta... o to samo, bo nie bedzie czytal wczesniejszych wypowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...