Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Gdybyś chciał założyć gazetę,a miał byś trzy państwa do wybory:Polska,Chiny i Ameryke to które bys wybrał

Krokodyla.

Ze odpowiedz bez sensu? No niestety pytanie tez. I nienawidze pytan w rodzaju "jakbys mial 8 metrow to jadlbys chrupki kukurydziane czy raczej dzem malinowy na drugie sniadanie". Po co o takie rzeczy pytac? :puknijsie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ile gier ukończyłeś tak na oko?

Nigdy nie liczylem, ale mnostwo, szczegolnie na 8-bitowce i Amige.

Czemu nie chcesz zdradzić jakiego sprzętu fotograficznego używasz? Cały czas mnie to pytanie nawiedza (i jakoś mam wrażenie, że masz Canona). Możesz chociaż powiedzieć jakie szkła masz?

Chocby po to, zeby nie mozna mnie bylo rozpoznac po sprzecie w redakcji :). Szkla? Mam zooma 100-300, portretowke 85 mm, uniwersalna 50-tke, makrowke 100 mm i zooma 24-70. Teraz szukam czegos krotkiego, w rodzaju 10-20 Sigmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś w temacie EGMa, że twoją ulubioną książkę napisał... Rosjanin. Jakiż to autor? Jakaż to książka? Dostojewski? Puszkin? A może Tołstoj? :unsure:

Wstyd się przyznać ale wielu więcej wybitnych rosyjskich pisarzy nie znam... Jeśli tylko napiszesz która to książka, to obiecuję jak na spowiedzi, że zapoznam się z nią niezwłocznie. :happy:

Do postów niżej: Iii tam, idźcie w pyry. :wink:

Ja tak ogólniej chciałem zapytać, czemu/dlaczemu itd...

No dobrze, już dobrze, schowajcie te kupony +20%, pokorniutko idę czytać to FAQ.

Edytowano przez Belutek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Bułhakow! Nie może być! Zastanawiałem się czy go wymienić ale stwierdziłem, że to niemożliwe. Całkiem niedawno śmignął mi przed oczami twój post w którym pisałeś, że Mistrz to (_!_) straszna.

Ochłonąłem, a teraz nadszedł czas na pytanie które nęka mnie wierutnie. Czemu? Dlaczego właśnie TA książka zasłużyła sobie na miano tej najlepszej w twoim rankingu? Przyznam szczerze, że spodobała mi się bardzo ale geniuszu tam nie dostrzegłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, czy jesteś tak samo zabawny w życiu codziennym? Czy często wymyślasz teksty do AR w trakcie wykonywania codziennych czynności?

"Zabawny" to nie jest chyba najlepsze slowo. Bo ja potrafie uderzyc slowem jak nozem, zeby bolalo. A nozownik to raczej nie jest zabawny facet. W kazdym razie nigdy SPECJALNIE nie wymyslam tekstow do AR. One rodza sie same, gdy czytam jakis list.

A jednak Bułhakow! Nie może być! Zastanawiałem się czy go wymienić ale stwierdziłem, że to niemożliwe. Całkiem niedawno śmignął mi przed oczami twój post w którym pisałeś, że Mistrz to (_!_) straszna.

>>>JA?!Porabalo cie? NIGDY tak o tej ksiazce NIE powiedzialem! :icon_eek:

Ochłonąłem, a teraz nadszedł czas na pytanie które nęka mnie wierutnie. Czemu? Dlaczego właśnie TA książka zasłużyła sobie na miano tej najlepszej w twoim rankingu? Przyznam szczerze, że spodobała mi się bardzo ale geniuszu tam nie dostrzegłem...

A dlaczego wlasnie TA dziewczyna, jest TA jedyna? Sa piekniejsze, sa madrzejsze, itd. ale jednak widzisz ja i juz wiesz. Ja to samo mialem z MiM. Milosc od pierwszego spojrzenia, a im bardziej ja poznawalem tym bardziej wiedzialem, ze pierwsze wrazenie mnie nie mylilo.

Smuggler

Mam do ciebie pytanie:

Czy kiedyś pojawiłeś sie na jakimkolwiek zdjęciu w cda, a my nie byliśmy w stanie tego dostrzec?

No jasne ;)

Mam pytanie: Jak to jest, że po tylu godzinach siedzenia przy komputerze nie wszyscy nosicie okulary? Soczewki? Czy może po prostu wzrok wam się nie psuje? Nie boisz się, że w końcu twój wzrok ulegnie pogorszeniu? (O ile już nie uległ)

Dorabiamy sie szkiel i kolejnych dioptrii, dorabiamy... tylko niektorzy kontakty nosza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W First Aidzie pisałeś, że lubisz Mistrza i Małgorzatę - która z postaci ci się najbardziej podobała ?

Nie robie takich klasyfikacji - ale Behemot no i pewnie Woland, mistrz byl dla mnie taka [beeep] wolowa, a Bezdomnego jakos specjalnie polubic nie moglem. Charyzme ma Judasz, Jeszua za slodki. Dobry jest - choc to postac epizodyczna - Afraniusz.

O książce nie pisałeś, ale tu chodziło zapewne o postać Mistrza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 gdyby ktos napisal tu kim jestes :happy: to przyznałbyś się czy skasował wpis ?

Najpewniej żadna z tych opcji. Dlaczego? Nikt by i tak nie "uwieżył". :P

Zresztą sam zobacz. Czy przyjąłbyś na wiarę, że Smuggler to np. Q'nik? Albo Mac Abra? Wątpię. :wink:

BTW: Gdzieś, kiedyś w CD-A wyczytałem (bodajże w GameWalkerze), że były poszukiwania forum, na którym ktoś napisał coś o CD-A, a ty nie odpowiedziałeś. I podobno nikt takiego nie znalazł. Mi się to udało. :PForum GTAc, czyli magazynu o GTA, który ukazuje się na Coverze od jakiś sześciu lat. :P

Edytowano przez Major Domo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sariuss, wyobraź sobie(nie każę ci myśleć, bo to byłoby za dużo), że książki nie muszą być czytane pod przymusem. Dawniej ludzie pragnęli edukacji. Ty, kiedy masz taką możliwość, wolisz pić Mamroty u kolegi w domu, a później rzygać na odległość z kumplami. A później dowiadujesz się, że się przespałeś z największym pasztetem na imprezie bez zabezpieczenia. I to nie my będziemy wtedy płakać. Normalny nastolatek potrafi zagospodarować sobie czas. Wiem, bo sam jestem jednym z nich. I mam dużo gorzej niż ty, bo nie olewam nauki(konkursy, konkursy, konkursy...). Skoro ty, 16-latek, nie potrafisz sobie zaoszczędzić czasu na czytanie jakiejkolwiek książki, nie będzie z tobą najlepiej. Mój kuzyn chodzi do kl. 2 liceum, ma niestety niską średnią(ledwo ponad 3.0). Sam mi mówił, że w liceum nie da się nie przeczytać jakiejkolwiek lektury, nie ma prawa dostać ocenę pozytywną po przeczytaniu streszczenia. W gimnazjum miał średnią grubo ponad 4.5, a teraz spadła mu o półtora, choć uczy się 2 razy więcej. Szykuj się, Sariuss, chyba, że zamierzasz rzucić szkołę po osiemnastce. :)

Sorry, znowu nie wytrzymałem. :)

Edytowano przez Lewis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>JA?!Porabalo cie? NIGDY tak o tej ksiazce NIE powiedzialem!

No i mamy tutaj wzorowy przykład jednoznacznej dwuznaczności. :wink:

Pisząc Mistrz miałem na myśli tytułowego bohatera książki a nie dzieła jako całości. Jestem prawie pewien, że napisałeś coś niepochlebnego na temat tej postaci... No chyba, że mnie faktycznie porąbało. :wink:

Edytowano przez Belutek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeeezu! powtażasz się smugg a jak z kimś sobie nie radzisz to twoim zdaniem jest to prowokacja spoko luuuzik! Kupiłem dziś Action Redaction i szok! Większość działu była poświęcona dabowi i ogólnej krytyce jego osoby:/ No nieźle się spisałeś smugg wraz ze swymi pinglażami!!! Stawiam euro za rodzynki że 90% z nadesłanych listów popierało daba no ale ty oczywiście wybrałeś te 10% czyli:Zero zabawy zero luzu tyyyyylko durna/e bajuchy o Wicherach i nauka! Tak przy okazji zauważyłem że jak używasz wulgaryzmów to tylko po to by się popisać przed czytelnikami(że jesteś fajny,zabawny itp.) ale ja cię znam 9 lat(tak! dokładnie od 2000 czytam CDA) i zdemaskowałem cię. Robisz to by zatuszować swoje zramolenie, starość i uwielbienie dla kujoństwa nauki itp.

Ale tak na serio czemu nie pokazałeś tych wielu listów popierających daba które do ciebie przyszły tylko dałeś te od moli? A dlatego bo to by cię zbiło z tropu i pokazało że Smuggler został pokonany własną bronią. drugim argumentem jest to że próbujecie po prostu przekabacić innych czytelników do zajmowania się tymi waszymi frajerskimi bzdurami.

Spoko smugg! Każdy kto cię pokona albo wyrazi inne poglądy niż ty i kujon team to tylko "prowokacja".

Ps1. jeśli ktoś zna e-mail do daba to niech mi poda(niech wie że tak naprawdę dużo ludzi go popiera a to tylko z powodu tej waszej głupiej propagandy nie może się o tym dowiedzieć.

ps2. Rozczarowałeś mnie smugg bo w tym nr. nie napisałeś żadnego felietonu a bardzo je lubię:) (mimo że czasem z ciebie stary ramol :)

ps3. sorry za błędy(jeśli są) ale miałem malo czasu na napisanie tego

Edytowano przez sariuss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję Smugllera(wypowiedź z AR, nr 11/07)

A Ty mogłeś/mógłbyś zabić ciotkę i zakopać jej ciało w ogródku. I udowodnij, że nie, proszę bardzo. Że durny zarzut? Ale tak samo wzięty z sufitu jak twój, na zasadzie "bo mi się tak wydaje". Zero dowodów.

BTW: Dzięki za porównanie do Smugga(smugglerki...). To byłby zaszczyt. Ale powiedziałęś to Ty. Lipa :/ I jak to? Sprzedają AR oddzielnie? Myślałem, że to "integralna część czasopisma". :)

@down: WIesz, "stary ramol" podpada trochę pod flame, czyż nie ;P?

Edytowano przez brylant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 czy zamierzacie zrobic jeszcze raz tipsomaniaka z najlepszymi tekstami z AR ?

Kiedys, moze.

2 gdyby ktos napisal tu kim jestes :happy: to przyznałbyś się czy skasował wpis

Jak zawsze bym go wysmial :tongue:

W First Aidzie pisałeś, że lubisz Mistrza i Małgorzatę - która z postaci ci się najbardziej podobała ?

Nie robie takich klasyfikacji - ale Behemot no i pewnie Woland, mistrz byl dla mnie taka [beeep] wolowa, a Bezdomnego jakos specjalnie polubic nie moglem. Charyzme ma Judasz, Jeszua za slodki. Dobry jest - choc to postac epizodyczna - Afraniusz.

O książce nie pisałeś, ale tu chodziło zapewne o postać Mistrza.

To prawda, Mistrza nie lubie. Tylko jojczy i czeka az inni za niego wszystko zrobia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 czy zamierzacie zrobic jeszcze raz tipsomaniaka z najlepszymi tekstami z AR ?

Kiedys, moze.

2 gdyby ktos napisal tu kim jestes :happy: to przyznałbyś się czy skasował wpis

Jak zawsze bym go wysmial :tongue:

Jeeeeeeezu! powtażasz się smugg

>>>Studencino (?) niedouczona, ja sie moge powtaRZać co najwyzej.

a jak z kimś sobie nie radzisz to twoim zdaniem jest to prowokacja spoko luuuzik! Kupiłem dziś Action Redaction i szok! Większość działu była poświęcona dabowi i ogólnej krytyce jego osoby:/ No nieźle się spisałeś smugg wraz ze swymi pinglażami!!! Stawiam euro za rodzynki że 90% z nadesłanych listów popierało daba no ale ty oczywiście wybrałeś te 10% czyli:Zero zabawy zero luzu tyyyyylko durna/e bajuchy o Wicherach i nauka! Tak przy okazji zauważyłem że jak używasz wulgaryzmów to tylko po to by się popisać przed czytelnikami(że jesteś fajny,zabawny itp.) ale ja cię znam 9 lat(tak! dokładnie od 2000 czytam CDA) i zdemaskowałem cię. Robisz to by zatuszować swoje zramolenie, starość i uwielbienie dla kujoństwa nauki itp.

<<<Hrzzzz.... Ep, wybacz, przysnalem przy lekturze 13406789 tego samego zarzutu... Jakbys czytal AR (a dokladniej: czytal ze zrozumieniem) tobys n-ty raz nie rzucal tymi samymi nudnymi zarzutami, tylko wymyslil cos nowego...

Ale tak na serio czemu nie pokazałeś tych wielu listów popierających daba które do ciebie przyszły tylko dałeś te od moli?

>>> Na pewno jest wielu ludzi popierajacych daba (kretynstwa na ulicach dostatek) ale wiekszosc z nich nie bylaby w stanie wlasnie z uwagi na swoje kretynstwo przeczytac jego listu i mej riposty na dodatek. Stad listow popierajacych daba doszlo dotad sztuk JEDEN. Czyli twoj. Gotow to jestem zeznac na Sadzie Ostatecznym chocby.

A dlatego bo to by cię zbiło z tropu i pokazało że Smuggler został pokonany własną bronią.

>>>Dlaczego dowod na to, ze Polsce jest wielu niedoukow mialby mnie pokonac? TOz ja wlasnie o tym mowie. :P

drugim argumentem jest to że próbujecie po prostu przekabacić innych czytelników do zajmowania się tymi waszymi frajerskimi bzdurami.

>>> Czyli konkretnie czym? Nauka? Toz studiujesz. Czytaniem? Toz czytales moj post. Pisaniem - toz piszesz. Zostales przekabacony.

Spoko smugg! Każdy kto cię pokona albo wyrazi inne poglądy niż ty i kujon team to tylko "prowokacja".

>>>Wybacz, nie glosowalem na PiS, a tam raczej glosza takie poglady...

Ps1. jeśli ktoś zna e-mail do daba to niech mi poda(niech wie że tak naprawdę dużo ludzi go popiera a to tylko z powodu tej waszej głupiej propagandy nie może się o tym dowiedzieć.

<<<Ja znam ale ci nie dam - ochrona danych osobowych.

ps2. Rozczarowałeś mnie smugg bo w tym nr. nie napisałeś żadnego felietonu a bardzo je lubię:) (mimo że czasem z ciebie stary ramol :)

<<<No kurde, olalem pisanie, poszedlem chlac jabole, bo to przeciez lepsze niz jakies tam pisanie.

ps3. sorry za błędy(jeśli są) ale miałem malo czasu na napisanie tego

>>>>Szczerze? Mam w d... przeprosiny - po prostu nie rob bledow, a nie przepraszaj. Jak juz kuzwa studiujesz, to nie rob baboli na poziomie podstawowki, bo sie moRZna zjeRZyć.

Swoja droga jestem ciekaw jak to bedzie na pierwszej sesji - zdac mature i dostac sie na studia teraz zadna sztuka. Dopiero pierwsza sesja pokazuje co kto ile wart.

Dobre:) Ignorowanie. No smugg król gnębienia jesteś

Ty jakis niedopieszczony masochista jestes... Ale nie boj nic, ja tu po kolei, po kolei...

Moim zdanie to Sariuss nadaje się tylko do odstrzału. Całe 4 posty i każdym wkurza ludzi.

Po to tu wszedl przeciez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...