Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artius

DriveClub

Polecane posty

Sergi trochę mnie rozczarowałeś.

Następna gra będzie lepsza, obiecuję.

Ograniczenie dla ps plus smutne, na dobrą sprawę dają wersję demo

Chyba nie oczekiwałeś że dadzą premierowy tytuł AA(A) praktycznie za darmo?
30 FPS już na starcie nowej generacji też niestety optymizmem nie napawa
Oprawa graficzna poprawia się w trakcie życia konsoli, i to, że gra robiona na premierę (choć wydana rok później) nie ma 60 klatek, nie oznacza że później gry nie będą tylu miały. Zresztą akurat to jest małe piwo, 1080p jest imo dużo ważniejsze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ps plus i DriveClub'a było dużo niedomówień i nawet kiedyś na ps blogu czytałem, że mikropłatności dla subskrybentów będą obejmować jedynie samochody, stąd też moje lekkie rozczarowanie. Pewnie i tak zagram i będę się dobrze bawił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory w trailerach pojawiło się koło 40 aut. Rzecz w tym, że wszystkie (minus zakręcony case Venoma GT) są w Europy. Jeśli Fordy, Dodge, Chevrolety, Nissany, Mazdy, Hondy, Lancery, Toyoty i potencjalne możliwe wynalazki typu Fisker Karma zmieszczą w 10 to będzie to EuroClub. Z tego względu imo będzie to coś koło 60~. Tyle samo/więcej jak co roku NFSy czy GRID 1/2. Kwestia pójścia w detale zamiast w ilość. Dzięki temu każde auto będzie miało własne osiągi i indywidualnie dobrany dźwięk zamiast częstego recyklingu z FM, Horizon czy GT. Akurat NFS czy GRIDy nie mają ani detali, ani ilości.

Also przeczuwam comiesięczne paczki aut po kilka modeli.

Chociaż jestem ciekaw jak Sony będzie chciało monetyzować DC. Ogólnie ich polityka DLC na PS4 zakłada masę darmowego contentu (Paper Trail w Second Son, edytor i local co-op w Resogun, wszystko w Playroom, mapy w KZ:SF) i zapłatę za rzeczy naprawdę opcjonalne (co-op w KZ:SF czy tryby w Resogun), a nie wymagane dla normalnej rozgrywki. DC będzie interesujące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jestem ciekaw jak Sony będzie chciało monetyzować DC.

W jednym z wywiadów Rushy zasugerował, że możemy doczekać się podobnego systemu do tego z MotorStorma RC i możliwości odblokowywania nowych aut za "grosze". Np. za dwadzieścia jeden pensów ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarabianie po premierze można oprzeć na mikrotransakcjach jeśli garaż jest liczny. Z tego względu GT6 nie ma płatnych DLC (oprócz paczek aut z pre-orderów, które są po prostu obecnymi normalnie w grze samochodami w rocznicowym malowaniu). DC będzie miał w 20x mniej samochodów do wyboru i tańsze mikropłatności. Na tym nie można oprzeć biznesówki w grze, którą większość i tak pobierze w ramach PS+ Edition. Z tego względu dodatkowe regiony i samochody muszą być. Niewiadome pozostaje tylko za co Sony będzie kasować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K. Wiemy już jaki Sony ma plan na zarabianie na DC.

W skład kosztującego 25 euro Season Passa wejdą comiesięczne (do czerwca 2015) paczki samochodów (razem 38), eventów i malowań. Do tego co miesiąc będą za darmo nowe auta (do czerwca 2015 - 9) i tory (do czerwca 2015 - 11). Also patche.

Super cool, bo tory są za darmo. Podoba mi się, że Sony kontynuuje swoją strategię niedzielenia społeczności w swoich grach (darmowe mapy w TLoU:R i KZ:SF). To dobrze wróży taki rzeczom jak multi U4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród samochodów w podstawce jest Venom GT, Huayra, Zonda R, Gumpert Apollo, One-77, P1 czy 599XX. W DLC może być choćby Veyron, jakieś szybkie prototypowe Lambo (Veneno/Sesto Elemento) czy La Ferrari, ale to będą tylko 2-3 szybkie modele w DLC vs. kilkanaście szybkich aut dostepnych dla wszystkich. No i gry samochodowe nie mają raczej tego problemu z kupowaniem przewagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Ciekawe, czy auta będzie można kupować też osobno. No i fajnie, że będzie zupełnie nowa lokacja w tych darmowych trasach (nowe państwo).

Tylko nadal nie ogarniam, dlaczego nie dostaniemy w ogóle aut japońskich i amerykańskich. Ciekawe, czy nie mogli dostać pozwolenia, czy zamkną je w płatnych DLC...?

Anyway, będzie grane, czuję, że spędzę z tą grą mnóstwo czasu, bo samochodówki są idealne, żeby odpalić konsolę i przejechać się ze dwa razy, a ostatnio nie mogę sobie pozwalać na wielogodzinne posiadówy.

Assetto Corsa jest bardzo zacne, ale jednak bez kierownicy doświadczenie jest niepełne. DC w sam raz pod kontroler.

Edit: Rustchynsky odpowiedział na PS Blogu - "We?re working hard with manufacturers around the world to bring you a great selection of vehicles. Watch this space". Tak odnośnie aut spoza EU. Obecność japońskich autek i muscle carów w DLC confirmed.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upgrade z wersji PS+ do Full pojawił się w sklepie w cenie 40 euro. Całkiem nieźle. Spodziewałem się max 10% zniżki, a nie 33%. Na dużej konsoli wolę mieć pudełka, ale ta cena w połączeniu z fajnym długim planem wsparcia i wymaganiem wyłącznie 15GB na dysku mnie chyba skusi do zakupu DC cyfrowo. Szkoda, że teraz mam wybitnie mało czasu na grę na domowym sprzęcie i tak na dobre to w DC zagram sobie w listopadzie.

Also czy te auta w ramach zamówień przedpremierowych będą normalnie dostępne w grze, a pre-order daje tylko do natychmiastowy dostęp? Opis na to wskazuje.

Pre-order the full game upgrade to your DRIVECLUB? PlayStation?Plus Edition today to get a head-start on your rivals and add 3 amazing cars to your garage: Special McLaren 12C, Special Mercedes-Benz SLS AMG Coupe Black Series and Special RUF RT12 R ? each with its own exclusive livery. You?ll also receive an in-game Fame points multiplier.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie playstation store znalazłem driveclub za 104 zł dla plusowiczów.Tylko że jest napisane że to aktualizacja driveclub edycja specjalna.Ktoś się orientuje czy kupując będe miał dostep do wszystkiego czy to jest jakieś DLC do podstawki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersji PS+ nie ma, ale upgrade jest w pełni funkcjonalny i po jego zakupie możesz pobrać pełną wersję gry bez żadnych ograniczeń, a po utracie PS+ dalej będziesz miał do niej dostęp. Normalnie upgrade kosztuje bodajże 164 złote, ale teraz jest w promocji. W dodatku korzystając z aktywnego w ten weekend kodu na 10% zniżki w PSStore możesz zbić cenę o dodatkowe 10,4 zł.

Imo jak ktoś ma PS4 i chociaż trochę lubi gry samochodowe to jak za takie pieniądze nie weźmie DC to popełni wielki błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w.w grę wszystko ładnie pięknie się sciągneło i zainstalowało.Tylko mam jedno pytanie jak wchodze w gre to niektóre wyścigi jak by się pobierają to jedno a inne np. jest napisane żeby zagrac trzeba kupić zawartość w PS Store.Myślalałem że kupując tą wersje bede miał wszystko w tej grze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełnej wersji gry dostępny jest "DriveClub Tour", czyli ta duża ikona z eventami i bodajże 225 gwiazdkami. Pozostałe eventy (Ignition, Photo Finish, Elements, Redline oraz Apex i Sakura jutro) to eventy na nowych trasach z nowymi autami, które pojawiły się w DLC dodanych po premierze.

W PS Store jest też darmowy content, bo co miesiąc jest darmowe auto. Na dzisiaj dostępne są Mercedes GT, Renault DeZir, BMW M5, Mazzanti Evantra, a jutro dojdzie Icona Vulcano. Upewnij się też, że spatchowałeś grę, bo oprócz masy nowych funkcji patche dodają też 10 tras (w tym nowy obszar - Japonię). PS4 lubi wywalać błędy przy patchowaniu. Należy wcisnąć na padzie "Options" będąc na ikonie gry i wybrać "Sprawdź dostępność aktualizacji".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Season pass albo zakupy oddzielnie. Dużą część SP stanowią paczki malowań, ale nawet zakupy samych eventów i samochodów oddzielnie wyjdą drożej niż zakup przepustki na cały sezon, która jest imo wyceniona całkiem ok. Sam mam Season Pass od premiery, ale ja jestem względem Driveclub zaślepiony.

Also właśnie sobie przypomniałem, że przecież dwie pierwsze paczki (Photo Finish i Ignition) były udostępnione za darmo w ramach zadośćuczynienia za kiepski start gry. Nie wiem czy to była oferta ograniczona czasowo. Polecam sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie te paczki są wciąż dostępne, przynajmniej na mojej, plusowej wersji. W ogóle rzadko gram w ścigałki, a Driveclub bardzo mi się podoba. Poziom trudności rośnie powoli i teraz w połowie Tour'u mam problem żeby znaleźć się na podium (jak już mówiłem, raczej nie grywam w samochodówki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...