Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

GARFIELD - Odie bez smyczy! Garfield wypuszcza psa (Egmont)

Polecane posty

GARFIELD - Odie bez smyczy! Garfield wypuszcza psa

post-13-1210266414_thumb.jpg

Dziś trudno by było wyobrazić sobie Garfielda bez ludzi i stworzeń, z których wredny kocur uczynił obiekty żartów. Jedną z częstszych ofiar jego złośliwych kawałów jest wiecznie śliniący się pies Odie. Jest on zaprzeczeniem poglądu, że psy to mądre stworzenia. A przynajmniej sprawia takie wrażenie. Burzy je jednak historyjka z 67 strony tego komiksu. Przez album przewija się spory kawał historii tego psa, od pierwszych z nim pasków z 1978 roku, aż po rok 2005. Nie brakuje też szkiców koncepcyjnyc oraz tekstów i rysunków okolicznościowych związanych z tym albumem. Z tej części najbardziej spodobały mi się parodie plakatów filmowych. Jak to w książeczkach z udziałem Garfielda bywa, historyjki w niej zawarte są zabawne, czasem mądre i nostalgiczne, a czasem kompletnie zakręcone. Nawet jeśli jesteś ponurakiem to na pewno znajdziesz co najmniej jedną taką, która wywoła banana na twoje twarzy. Pozostaje tylko żałować, że tak szybko się to czyta i że nie ma albumie więcej historyjek. Polecam!

Scenariusz: Jim Davis

Rysunek: Jim Davis

Wydawnictwo: Egmont

Liczba stron: 128

Cena z okładki: 24,90 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy zbiór komiksów z Odie'm (i nie tylko on występuje - of course). W szczególności utkwił mi ten komiks co Garfield pyta się Ody'ego dlaczego jest taki głupi. Pies pokazuje mu jakieś papiery, a Garfield do niego "Aha, jeśli masz na to papiery to w porządku". :lol: W ogóle to co Jim Davis robi pisząc i rysując zasługuje na pełen podziw. ;)

P.S. Moża zrobic zbiór takich komiksów o Pooky'im (misiu Garfielda)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy zbiór komiksów z Odie'm (i nie tylko on występuje - of course). W szczególności utkwił mi ten komiks co Garfield pyta się Ody'ego dlaczego jest taki głupi. Pies pokazuje mu jakieś papiery, a Garfield do niego "Aha, jeśli masz na to papiery to w porządku". :lol: W ogóle to co Jim Davis robi pisząc i rysując zasługuje na pełen podziw. ;)

P.S. Moża zrobic zbiór takich komiksów o Pooky'im (misiu Garfielda)

W którymś tomie było ich całkiem sporo. Teraz tytułu nie pamiętam. A ten Pooky, którego mam w profilu to zdjęcie mojego domowego pluszaka. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...