Skocz do zawartości

Pytania do Ghosta


Polecane posty

Co sądzisz na temat wrestlingu? Jesteś absolutnie przeciw temu sportowi/ spektaklu. Oglądałeś przypadkowo jakąś walkę lub coś czytałeś na temat wrestlingu ? (nie chodzi mi tu o gry o wrestlingu smile_prosty2.gif )

down: WWE rządzi. Sam jestem fanem tylko amerykańskiego wrestlingu :-)

Edytowano przez gr86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok lecimy z tym koksem.

Pytanie: Gdybyś mógł mieć dowolny zawód na świecie to kim chciałbyś być ? A może wolał byś zostać Ghostem biggrin_prosty.gif

I...

Jaki jest Twój ulubiony napisany przez Ciebie artykuł ?

Clarksonem. :)

Recenzja którejś gry z Wolverinem oraz niektóre teksty na forum.

Jaka jest najlepiej "wykonana' kaszana której twórcy gorzej już niemogli zrobić?

Nie rozumiem pytania.

Co sądzisz na temat wrestlingu? Jesteś absolutnie przeciw temu sportowi/ spektaklu. Oglądałeś przypadkowo jakąś walkę lub coś czytałeś na temat wrestlingu ? (nie chodzi mi tu o gry o wrestlingu smile_prosty2.gif )

Jak wieczorkiem mam ochotę posiedzieć przed telewizorem i nie ma nic ciekawego, to potrafię sobie przełączyć na kanał sportowy i z przyjemnością pooglądać wrestling. Przy czym mam tu na myśli amerykański wrestling z efektownymi, ale wyreżyserowanymi i bezpiecznymi walkami, niż brutalniejsze sporty walki jak boks, czy KSW itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clarksonem. smile_prosty.gif

A kto by nie chciał smile_prosty.gif ... na TopGearze byłeś może?

Jak wieczorkiem mam ochotę posiedzieć przed telewizorem i nie ma nic ciekawego, to potrafię sobie przełączyć na kanał sportowy i z przyjemnością pooglądać wrestling.

Hehe to już lepsze są telezakupy Magno... tongue_prosty.gif a taka wróżka Zofia (czy jak jej tam) to potrafi mózg stopić spojrzeniem samym.

mozecie mi zmienic nick?

Mamy sobie wybrać dowolny czy chcesz jakiś konkretny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam polecono mi skontaktować sie w tym temacie odnośnie mojego problemu- prośby( sam juz nie wiem). Otoz prowadzilem prywatna rozmowe na forum z innym uczestnikiem i niechcacy ja usunolem. W tej rozmowie sa wazne dl amnei informacje ale druga strona tez usunela juz konwersacje. I tu moje pytanie czy istnieje jakas szansa na odzyskanei tej rozmowy. ? znam dane uzytkownika z ktorym prowadzilem konwersacje i mniej wiecej czas tej konwersacji ( koncowka czerwca 2013)

Edytowano przez marcinb323
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Moje pytanie związane jest z tematem o tanich grach w dystrybucji cyfrowej. Otoż jeden z moderatorów wspomniał w nim, że jeden ze sklepów prowadzących sprzedaż gier w postaci elektronicznej został twoją decyzją zablokowany. Czy można wiedzieć, co było tego powodem oraz jakich serwisów jeszcze to dotyczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Czy bycie administratorem FA jest trudne?

Tak.

Jak spędziłeś sylwestra?

Masz postanowienia noworoczne, a może już je złamałeś smile_prosty2.gif ?

W domu na spokojnie. Nie, nie mam już z złudzeń, że jak coś postanowię to uda mi się to zrealizować. :)

Oglądasz może mecze polskiej Ekstraklasy? Jakiemu klubowi kibicujesz?

Już od wielu lat nie oglądam piłki nożnej bo jak się przekonałem to strata czasu i nerwów.

Mam małe pytanko. Czy nie kłóci się z prawem, by wystawiać gry z cd-action na sprzedaż? Konkretnie pytam o 'opychanie' kodów na Steam.

Nie o ile nie robisz tego w hurtowych ilościach.

Czemu tak rzadko pojawiasz się na forum? Wiem, że każdy ma inne obowiązki, ale jest wiele pytań pozostawionych bez odpowiedzi.

Przełom roku to okres bardzo intensywnej pracy w redakcji, w domu też nie mogę narzekać na brak obowiązków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam małe pytanko. Czy nie kłóci się z prawem, by wystawiać gry z cd-action na sprzedaż? Konkretnie pytam o 'opychanie' kodów na Steam.

Nie o ile nie robisz tego w hurtowych ilościach

A nie wiesz może, czy to samo tyczy się filmów dodawanych do czasopism? Kupowanie czegoś takiego na przykład na allegro wydaje się być fajnym sposobem, by zaopatrzyć się dość tanio w dobre (i klasyczne, ale raczej stare) filmy i sytuacja zdaje się być identyczna jak w przypadku gier dodawanych do CDA, tyle że często z tyłu widnieją teksty typu 'Niniejsza płyta DVD nie może być przedmiotem eksportu, odsprzedaży czy dystrybucji i sprzedaży handlowej bez uzyskania odpowiedniej licencji' czy że wtórny obieg bez zezwolenia jest zabroniony i grozi sankcjami, bądź też że to egzemplarz promocyjny i nie wolno sprzedawać. I tak się zastanawiam, czy to ma jakieś pokrycie, czy tak po prostu straszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz to robił jako firma w dodatku wystawiająca faktury albo sprzedawał w ilościach hurtowych to właściciel danego tytułu może się do tego przyczepić. Natomiast jeśli jest zwykłym nabywcą pisma i sprzedajesz jeden egzemplarz to w zasadzie nie ma żadnych podstaw prawnych żeby ci coś takiego zabronić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet nie chodzi stricte o sprzedawania, tylko kupowanie (takie filmy normalnie kosztują pewnie kilka dych, a w rodzinnym mieście nie mam gdzie ich wypożyczyć). Goście, co to wystawiają na allegro, trochę takich filmów mają w ofercie i nie wiem, czy to już ilości hurtowe, czy nie. A rzecz w tym, że chciałbym, żeby wszystko było 'legitnie', a nie tak, że równie dobrze mógłbym sobie to spiracić.

Edytowano przez guest531
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku to nie jest twoje zmartwienie. :)

Jak cię jakiś film interesuje to po prostu kupujesz. Jeśli sprzedający przeginają z ilościami to jest problem producenta danego tytułu czy chce dany proceder ukrócić czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie w sprawie Age Of Wuli............. kilka dni temu odpaliłem gre z waszej płytki. Wbiłem kodzik na ten prezent. Dzis mija 3 dzień i nic........... czy to jeszcze aktualne :) Dodam ze ten kod z linku co podałeś akceptowali..... a w plecaku i w mailebox nic nie ma :(

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...