Skocz do zawartości

Polecane posty

Czy czytałeś "Legęda o Sigurdzie i Gudrun" J.R.R Tolkiena? Chociaż nie przepadam za Tolkienem to z zainteresowania do Fantasy i Sci-Fi zaczytuję się w angielską wersję.(Polską też mam)

Edytowano przez BanQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miło że udostepniłeś Infinity Ward swój wizerunek, który możemy podziwiać w Modern Warfare2, w cześniejsza rola w Stalkerze była zbyt mała, aby się nasycić tak wspaniałą postacią.

Grywasz w multi MW2, spotkałem kilka razy twój nick podczas gry, jednak myśląc, że to pewnie osoby zafascynowane postacią zamaskowanego Ghosta z gry nie zwróciłem na to zbytniej uwagi, dopiero ostatnim razem, sie zastanawiam, a moze to nasz wspaniały Ghost z CDA? No więc pytam. Grywasz czasem, jak tak to czy pod swoim nickiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jaka jest twoja ulubiona bohaterka:

a ) gry

b ) książki

c ) filmu

2.Jaki jest twój ulubiony bohater

a ) gry

b ) książki

c ) filmu

Jeśli będziesz w nastroju odpowiedź uzasadnij:)

1.

a) Mai Hasegawa pseudo Konoko z gry ONI.

b) Killashandra Ree z cyklu powieści o śpiewakach kryształu autorstwa Anne McCaffrey

c) księżniczka Leia

2.

a) Klaymen z Neverhooda

b) James di Griz alias Stalowy Szczur oraz Muad'Dib (z czego to jest to sam się doszukaj ;))

c) Hudson Hawk

Lubisz ( Wielki Adminie ) gothic ?

Jako serię gier - nie.

Jako styl/wygląd - nie przeszkadza mi.

Jako rodzaj muzyki - tak.

Czy czytałeś "Legęda o Sigurdzie i Gudrun" J.R.R Tolkiena? Chociaż nie przepadam za Tolkienem to z zainteresowania do Fantasy i Sci-Fi zaczytuję się w angielską wersję.(Polską też mam)

Nie czytałem, albo nie pamiętam. Tolkiena już dawno nie miałem w łapkach.

To miło że udostepniłeś Infinity Ward swój wizerunek, który możemy podziwiać w Modern Warfare2, w cześniejsza rola w Stalkerze była zbyt mała, aby się nasycić tak wspaniałą postacią.

Grywasz w multi MW2, spotkałem kilka razy twój nick podczas gry, jednak myśląc, że to pewnie osoby zafascynowane postacią zamaskowanego Ghosta z gry nie zwróciłem na to zbytniej uwagi, dopiero ostatnim razem, sie zastanawiam, a moze to nasz wspaniały Ghost z CDA? No więc pytam. Grywasz czasem, jak tak to czy pod swoim nickiem?

W MW2 nie grałem w ogóle, ale mam zamiar. Jak gram w multi to nie używam nicka Ghost (może po za WoW).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gram w multi to nie używam nicka Ghost (może po za WoW).

To w takim razie jakim nickem się podpisujesz?

Edytowano przez assire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownego Admina ;)

Mam pewien problem, próbuję stworzyć nowy temat ale nie mogę. Nie wyświetla się żaden błąd ale po prostu po kliknięciu Napisz nowy temat przenosi mnie z powrotem do podfora. Mojego tematu tam nie ma, próbowałem wiele razy tworzyć temat i ciągle bez skutku. Może to ma związek z tym, że wczoraj założyłem temat, niestety w złym dziale i temat poszedł do kosza. Być może przez to nie mogę założyć tematu? Ale nigdzie nie widzę, żebym dostał ostrzeżenie albo coś. Czyściłem system ze śmieci przeglądarki, próbowałem na kilku przeglądarkach pisać temat i ciągle to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o serialu Gwiezdne Wojny-Wojny klonów i o filmie pod tym samym tytułem?

Nie podoba mi się ta kanciastość postaci, ale na szczęście fabuła jakoś się trzyma i trochę ratuje tą produkcję.

Czytałeś "Diunę" Herberta?

Chyba nie widziałeś mojej recenzji tej książki. :)

Ten tytuł jest moim numerem 1 spośród wszystkich książek SF jakie mam, a mam ich sporo.

Jak gram w multi to nie używam nicka Ghost (może po za WoW).

To w takim razie jakim nickem się podpisujesz?

Jeśli w Enemy Territory, CS lub innej grze znajdziesz kogoś o nicku "Kaczuszka" to mogę być ja. ;)

To jeden z moich nicków sieciowych, choć mam też inne.

Witam szanownego Admina ;)

Mam pewien problem, próbuję stworzyć nowy temat ale nie mogę. Nie wyświetla się żaden błąd ale po prostu po kliknięciu Napisz nowy temat przenosi mnie z powrotem do podfora. Mojego tematu tam nie ma, próbowałem wiele razy tworzyć temat i ciągle bez skutku. Może to ma związek z tym, że wczoraj założyłem temat, niestety w złym dziale i temat poszedł do kosza. Być może przez to nie mogę założyć tematu? Ale nigdzie nie widzę, żebym dostał ostrzeżenie albo coś. Czyściłem system ze śmieci przeglądarki, próbowałem na kilku przeglądarkach pisać temat i ciągle to samo.

Prawdopodobnie zakładasz temat w dziale gdzie konieczne jest jego zatwierdzenie przez moderatorów.

Czyli po napisaniu tematu stanie się on widoczny dopiero wtedy gdy klepnie go jakiś moderator. Jeśli po paru dniach nadal go nie widać, to znaczy że wylądował w koszu i wtedy zanim napiszesz go jeszcze raz sprawdź regulamin działu bo pewnie był z nim niezgodny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś cykl o Hyperionie autorstwa Dana Simmonsa? Jak byś go ocenił?

To jedna z tych serii, która czeka na półeczce na to, aż będę miał na tyle czasu żeby na spokojnie sobie ją poczytać.

może jestem upierdliwy, ale ja Ghostcie ponownie chciałbym się zapytać o patch do Rajdu na Berlin. Czy coś na ten temat już wiadomo?

Obawiam się, że chyba nic z tego nie wyjdzie. Ja się pytam o to Nicolasa, oni się pytają Niemców, a Ci odpowiadają: tak, tak zrobimy i następuje cisza aż do następnego naszego maila. I tak się niestety to ciągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, odnośnie Twojej rangi. Czy korzystając z praw i możliwości admina, od razu, od pierwszego posta ją sobie ustawiłeś? Czy może aby było sprawiedliwie i fair wobec wszystkich userów, ustawiłeś sobie rangę "Admin" po osiągnięciu 1000 postów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku używaliśmy skryptu phpBB. I działał sobie kilka lat. Modyfikacja Przemo pojawiła się na forum gdzieś na dwa dni. Okazało się, że tak zamula serwer, że forum praktycznie stało się bezużyteczne, wiec wróciliśmy do phpBB. W miarę jednak rozwoju okazało się, że skrypt ten przestaje dawać sobie radę z taką ilością użytkowników i postów. Dlatego właśnie przeszliśmy na IPB. IPB zaimportowało masę ustawień wiec range miałem dokładnie taką samą. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wędkowałes/wędkujesz lub zamierzasz wybrać się na rybki??

Jak byłem młodszy to moczyłem kija. Jak dotarłem do wieku gdy żeby wędkować samemu trzeba było mieć kartę to odechciało mi się. Jak zobaczyłem ile muszę się nauczyć, żeby dostać taką kartę to dałem sobie spokój. Wędkowanie nie fascynowało mnie aż do takiego stopnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Obecnie w muliti nie gram w nic, pominąwszy kilka browserówek.

2) Nie. Problemem jest czas i godziny pracy moje i żony. Gdybyśmy wzięli jakieś zwierzę to musiałoby ono sporą część dnia przebywać samotnie. A my nie chcielibyśmy aby tak się męczyło. Z kolei zwierzęta wymagające akwarium czy terrarium nie fascynują nas aż tak jak klasyczne psy i koty. :)

3) Nie. Czasem głupie pytania dostarczają mi tak dużo zabawy, że z chęcią na nie odpowiadam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...