Skocz do zawartości

Polecane posty

Mimo że na Forum Actionum generalnie się nie udzielam, to lubię od czasu do czasu poprzeglądać to i owo. Szkoda tylko, że każdy post jest opatrzony datą z tak banalnym błędem, jakim jest zapisanie jej z nazwą miesiąca w mianowniku. (I w ogóle to dlaczego miesiąc zapisany jest wielką literą?) Mnie osobiście bardzo razi "22 Luty 2014" zamiast "22 lutego 2014" lub po prostu "22.02.2014". Mam nadzieję, że poprawienie tego nie będzie problemem. Szanuje Was za to, że dbacie o nasz język. Warto byłoby - moim zdaniem - poprawić to. Pozdrawiam. smile_prosty.gif

Edytowano przez PBArtek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalować. Uruchomić. Koniec.

Mimo że na Forum Actionum generalnie się nie udzielam, to lubię od czasu do czasu poprzeglądać to i owo. Szkoda tylko, że każdy post jest opatrzony datą z tak banalnym błędem, jakim jest zapisanie jej z nazwą miesiąca w mianowniku. (I w ogóle to dlaczego miesiąc zapisany jest wielką literą?) Mnie osobiście bardzo razi "22 Luty 2014" zamiast "22 lutego 2014" lub po prostu "22.02.2014". Mam nadzieję, że poprawienie tego nie będzie problemem. Szanuje Was za to, że dbacie o nasz język. Warto byłoby - moim zdaniem - poprawić to. Pozdrawiam. smile_prosty.gif

Gdzie jest zapisany wielką literą?

A zmiana tego nie jest prosta, skrypt został napisany dla języka angielskiego, więc nie przewiduje odmiany nazwy miesiąca. Jest jedna zmienna za to odpowiedzialna i jest stosowana w różnych miejscach.

Więc zmiana luty na lutego spowoduje zmianę wszędzie gdzie występuje nazwa miesiąca. I o ile w dacie napisania postu będzie ok, to już np. kalendarz na blogu z nagłówkiem Lutego 2014 będzie dziwny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem poniewaz postanowiłem zainstlować sobie po raz pierwszy od kupienia cda just cause 2 jakoż iż wcześniej nie posiadałem win 7 nie było sensu instalowaćarrow-10x10.png ale gdy dzisiaj wpisuję kod to pokazuję że zduplikowany jest bądź gdy próbowałem jak support zalecał zmieniać z O na 0 bądź 0 na Q również dawało duplikat nie wiem co jest tego przyczyną wiecie jak to naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do kogo napisać, ktoś na forum polecił mi do ciebie. Że pw ignorujesz, spytam tu.

Kiedyś pobrałem serial do multiplayera do Army II. Aktywowałem go a e-mail został skasowany wraz z kilkoma setkami spamu po jakimś czasie.

O tym kodzie w ogóle nawet zapomniałem bo nigdy potem nie był potrzebny aż do teraz. GameSpy nie ma, trzeba grę więc na Steam aktywować.

Jak uzyskać ten kod w tej sytuacji?

Dodam że wtedy byłem na innym koncie dawno dawno temu nie używanym (zresztą prawie nigdy nieużywanym) i był on na e-mail na inny e-mail (mogę podać jak trzeba). Nazwy konta nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie poleciłbyś słuchawki najlepiej z mikro do 150zł?

Raczej nie używam słuchawek, więc w tym temacie słabo siedzę i lepiej poprosić kogoś innego o poradę.

Nie wiem do kogo napisać, ktoś na forum polecił mi do ciebie. Że pw ignorujesz, spytam tu.

Kiedyś pobrałem serial do multiplayera do Army II. Aktywowałem go a e-mail został skasowany wraz z kilkoma setkami spamu po jakimś czasie.

O tym kodzie w ogóle nawet zapomniałem bo nigdy potem nie był potrzebny aż do teraz. GameSpy nie ma, trzeba grę więc na Steam aktywować.

Jak uzyskać ten kod w tej sytuacji?

Dodam że wtedy byłem na innym koncie dawno dawno temu nie używanym (zresztą prawie nigdy nieużywanym) i był on na e-mail na inny e-mail (mogę podać jak trzeba). Nazwy konta nie pamiętam.

Nie ignoruję, ale odpowiadam wtedy kiedy mam czas na forum.

Należy napisać maila na adres seriale@cdaction.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ze wszystkich redaktorów CDA masz największe bóle jelitowe gdy ludzie narzekają na pełniaki? Czym jest to podyktowane? Czy próbowałeś maści?

Bez przesady. Wszystkim nam jest przykro kiedy redakcja naprawdę z całych sił stara się zdobyć jak najlepsze pełniaki. Poświęca temu sporo sił i czasu, a potem zjawia się taki debil jeden z drugim i hejtują naszą ciężka pracę. Miło by ci było jakbyś po pół roku ciężkiej pracy nagle usłyszał, że to co zrobiłeś jest do dupy i mogłeś się bardziej postarać? Jeśli jeszcze tego nie przeżyłeś to poczekaj, na pewno się z tym spotkasz. Wtedy zrozumiesz dlaczego mnie to drażni.

A jeśli chodzi ci o moje wpisy na blogu to po prostu miałem dosyć tłumaczenia po raz kolejny dlaczego pełniaki są jakie są i czemu nie będą inne. To wyraz lenistwa. ;)

Skąd pomysł, by grupa użytkowników do której należysz tylko Ty nazywała się Ghost, a nie np Admini czy coś w tym stylu? Czyżby jakieś kompleksy, albo mania wielkości? chytry_prosty.gif

Ponieważ admini i root admin to coś innego. To raz, a dwa zagranicznym włamywaczom trochę utrudniam życie gdy próbują odszukać właśnie root admina. Trzy, Ghost wydawało mi się bardziej swojskie niż sztywne root admin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Cię! Ale mam złą wiadomość. Od wielu miesięcy mam stwierdzoną depresję po zawodzie miłosnym. I przestałem kupować CDA, grać w gry i zrezygnowałem ze swoich pasji. Nie umiem nic znaleść co mnie zmiotywuje. Już nawet pakowałem na siłowni. Więc ciebie pytam Ghost, co mi poradzisz? "Ta piękna dama patrzy ci się w oczy.."ho.jpg

Edytowano przez Nekomimi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Cię! Ale mam złą wiadomość. Od wielu miesięcy mam stwierdzoną depresję po zawodzie miłosnym. I przestałem kupować CDA, grać w gry i zrezygnowałem ze swoich pasji. Nie umiem nic znaleść co mnie zmiotywuje. Już nawet pakowałem na siłowni. Więc ciebie pytam Ghost, co mi poradzisz? "Ta piękna dama patrzy ci się w oczy.."

Poczekać. Czas leczy naprawdę wiele ran. I najważniejsze, nie tracić nadziei. Jeszcze znajdziesz swoją drugą połówkę. Nawet jeśli miałoby to trochę potrwać, jak np. w moim przypadku. :)

W międzyczasie warto spróbować znaleźć sobie jakąś pasję, która cię pochłonie i spowoduje, że na jakiś czas zapomnisz o użalaniu się nad sobą.

"James May i jego wspaniałe maszyny" - planuje sie zabrac, jak Ci sie podoba? wink_prosty.gif

Ten tytuł to nie beletrystyka, ale książka popularnonaukowa. Trzeba to wziąć pod uwagę biorąc się za nią. Czyta się przyzwoicie, choć czasem May idzie w zbytnie uproszczenia. No i wyłapałem ze dwa czy trzy błędy merytoryczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotki o tym, że kręcą, że będzie reeboot, że został zaakceptowany scenariusz, że Bill Murray w końcu zgodził się zagrać itd., to słyszę chyba już od 5 lat. I wszystkie z tzw. pewnych źródeł. A filmu jak nie było tak nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...