Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam takie pytanko. Z twojego ,,fejsa" dowiedziałem się iż lubisz Queena i muzykę elektroniczną. Pewnie dostawałeś setkę takich pytań, ale ja zapytam:

1. Czy...czy tęsknisz za Freddym Mercurym? I byłeś kiedyś na koncercie Queenu?

2. Muzyka elektroniczna - ale jakaś dokładniej? No nie wiem, kouse, trance, drum n bass?

3. Włamałeś się gdzieś kiedyś? (chodzi o wirtualne, no nie wiem, pentagon, NASA)

4. Lubisz ,,Pogromców Mitów" ^^?

1. Tak. Nie, nie byłem na żadnym ich koncercie.

2. Nie wiem jakie są to style, wiec podam kilku wykonawców. Jarre, Vangelis, Kitaro, Kraftwerk, Koto, Daft Punk, Tangerine Dream, itd.

3. Nie włamywałem się na cudze serwisy, natomiast zdarzały mi się symulacje włamań na własne serwery, żeby sprawdzić zabezpieczenia.

4. Tak. Nie czekam na to jakoś specjalnie, ale jak już trafię w telewizji i nie ma nic innego to oglądam ten program.

Czy pełniaki które dodajecie do CDA są przechodzone przez was obowiązkowo ?

Nie. Przechodzę te co mi przypadną do gustu. Gram w każdy przez jakiś czas, ale nie staram się przechodzić każdego do końca.

Dobry wieczór mam taki problem z grą ArmA II dołączonej do waszego czasopisma (192) . Po instalacji gry atakuje... SecuRom . Nie wiem co w takiej sytuacji zrobić

Użyć patcha, a takie pytania stawić w Pomocnej Dłoni lub wysyłać mailem, a nie w temacie do pytań do redaktorów.

Zainstaluj patch 1.09, znajduje się na płycie z CDAction. Od któregoś tam patcha (nie pamiętam którego) zabezpieczenia zostały zniesione. Patch 1.09 jest chyba najnowszy na chwilę obecną (ale nie sprawdzałem z miesiąc), w dodatku (jak zresztą już pisałem) jego już posiadasz

Jest już nowszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy kupuje pan regularnie jakieś serie komiksowe? Co pan sądzi na temat kupowania komiksów w wydaniach zbiorczych? Czy według pana nie kupowanie wydań zeszytowych ma jakiś wpływ na rynek komiksowy? Jakie komiksy planuje pan kupić w najbliższym czasie? Dziękuje za odpowiedź :) (może następnym razem zapytam o coś innego niż komiksy :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w konkursie "CDA w dobrych rękach" podaliście błędne imię, to dajecie w następnym numerze sprostowanie? Bo mi wpisaliście Marek, zamiast Maciej, więc się pytam. A jak są sprostowania, to gdzie mam wysłać maila?

Wyślij na tego samego maila co wysyłałeś zdjęcie.

Witam. Czy kupuje pan regularnie jakieś serie komiksowe? Co pan sądzi na temat kupowania komiksów w wydaniach zbiorczych? Czy według pana nie kupowanie wydań zeszytowych ma jakiś wpływ na rynek komiksowy? Jakie komiksy planuje pan kupić w najbliższym czasie? Dziękuje za odpowiedź :) (może następnym razem zapytam o coś innego niż komiksy :D)

1. Mnóstwo. :)

2. Całkiem dobry pomysł. Brakuje mi miejsca na książki i komiksy, a w wydaniach zbiorczych komiksy zajmują mniej miejsca.

3. Tak. Zeszyty pozwalają wydawcy zorientować się jaką popularność w naszym kraju ma dana seria i czy brać kolejne tytuły z danego cyklu, czy próbować z innym.

4. Nie planuję żadnych konkretnych. Idę do znajomego księgarza, on mi pokazuje co jest i biorę te które mnie zainteresują. Na pewno kupuję Star Wars, Żywe trupy, serie z amerykańskimi superbohaterami. Z innymi bywa różnie.

1.Którą z piosenek Daft Punk uważasz za najlepszą?

2.Zamierzasz kupić sobie replikę ich hełmów?

1. Największym sentymentem darzę ich bardziej znaną kompozycje Around the World. Wtedy właśnie usłyszałem o tym zespole. Bardzo też lubię Harder, Better, Faster, Stronger. A ostatnio słucham ścieżki z Tronu.

2. Nie. Prędzej kupię jakiś hełm Star Warsowy.

jaki lubisz gatunek gier

W zasadzie napisze jakich nie lubię: symulatorów, sportowych, muzycznych. W innych gatunkach zawsze znalazły się jakieś tytuły, w które z przyjemnością grałem.

Czy jest czasem taka sytuacja, że nie masz kompletnie nic do roboty?

Nie. Mam tak ułożone zadania, że jak załatwię najpilniejsze i najważniejsze sprawy, to zawsze mam w zanadrzu prace, które nie są tak pilne i którymi zajmuję się właśnie wtedy jak pojawi się trochę więcej luzu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu płytki z ostatniego numeru są w tak fatalnym stanie? Tzn. wiele osób ma błędy CRC, inni nieprawidłowe klucze do gry. ocb?!

Reklamacji jest więcej niż zwykle, zgadza się, ale nie jest też ich jakoś bardzo dużo. Znowu będzie, jak już kiedyś się zdarzyło, dużo marudzenia, a potem jak się okazało na cały nakład wymieniłem trochę ponad 50 płyt. Teraz zapowiada się podobnie.

A klucze? Nie wiem o czym mówisz. Nie mam zgłoszeń o nieprawidłowych kluczach.

Jedyny problem z jakim się zetknąłem to taki, że ludzie mylą 0 (zero) z O (literką o) w kluczu do Rajdu Polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanie odnośnie SW: czytałeś może jakąkolwiek książkę z tego uniwersum ? Słyszałeś o Star Wars Miniatures ? A może grałeś w to kiedyś ?

Pozdrawiam :)

1. Mam wszystkie z czego czytałem na razie zaledwie kilka z nich.

2. Uznam to za pytanie retoryczne. :) Nie, nie grałem, choć widziałem pokazy bitew z użyciem tego systemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie jednej sprawy technicznej związanej z blogami. Słyszałem, że jesteś - między innymi - autorem skryptu. Skryptu, na którym działają także blogi. Jest w blogach taka dziwna opcja: "Odpowiedzi do tego wpisu [ URL odpowiedzi ]". Jak to konkretnie działa, bo nie widziałem, żeby ktokolwiek z tego korzystał, a wygląda to na coś w rodzaju odnośnika do innego bloga (taka odpowiedź blogiem na blog), która mogłaby być przydatna w rozszerzaniu blogosfery. Pytanie kieruję tutaj, bo nie wiem czy zaglądasz do pytań dotyczących bezpośrednio blogów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy to jest odpowiedni dział, ale szukałem wszędzie i nic na ten temat nie znalazłem. Chciałbym się zapytać, jak wygląda sprawa z wieloma kontami na jednym komputerze.

Pytam się dlatego, bo mój brat też chciałby mieć konto na FA, a wg Regulaminu nie może tak być bez uprzedniej zgody moderatora. Więc przechodząc do sedna sprawy, czy z tym należy się zgłosić przed założeniem konta, czy też po założeniu (nie chciałbym mieć z tego powodu problemów, więc pytam się na wszelki wypadek)? Drugie pytanie: czy po założeniu konta mój brat miałby się zgłosić, czy to, że ja piszę wystarczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanie odnośnie SW: czytałeś może jakąkolwiek książkę z tego uniwersum ? Słyszałeś o Star Wars Miniatures ? A może grałeś w to kiedyś ?

Pozdrawiam :)

1. Mam wszystkie z czego czytałem na razie zaledwie kilka z nich.

2. Uznam to za pytanie retoryczne. :) Nie, nie grałem, choć widziałem pokazy bitew z użyciem tego systemu.

1. Serio WSZYSTKIE? Z tego co wiem to jest ich od groma. Ja bardzo polecam te od Drewa Karpyshyn'a (tak, wiem, tu nie ma prawie żadnego pytania)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanie odnośnie SW: czytałeś może jakąkolwiek książkę z tego uniwersum ? Słyszałeś o Star Wars Miniatures ? A może grałeś w to kiedyś ?

Pozdrawiam :)

1. Mam wszystkie z czego czytałem na razie zaledwie kilka z nich.

2. Uznam to za pytanie retoryczne. :) Nie, nie grałem, choć widziałem pokazy bitew z użyciem tego systemu.

1. Serio WSZYSTKIE? Z tego co wiem to jest ich od groma. Ja bardzo polecam te od Drewa Karpyshyn'a (tak, wiem, tu nie ma prawie żadnego pytania)

Dobra. Wszystkie jakie wyszły w Polsce. A przepraszam. Tych dla dzieci z Wojen Klonów nie mam.

Czytałeś jakieś książki Joanny Chmielewskiej?

W młodości czytałem te z młodzieżowych serii Nawiedzony dom, Wielki zasługi. Być może jeszcze jakieś, ale w tej chwili nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...