Skocz do zawartości

Polecane posty

Czemu temat z przeciekami został usunięty?

Temat z przeciekami cały czas jest na swoim miejscu.

Cóż Ghost na pewno masz doczynienie lub miałeś z World of Tanks.

Powiedz mi fajna gra, bo się zastanawiam czy nie zagrać?

Bardzo fajna. Za kilka dni startuje pełna wersja, wiec może poczekaj aż ruszy, bo przy jej okazji zresetują wszystkie konta z bety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko a zarazem prośbę do Ciebie : czy choć jeden z przecieków do następnego numeru mógłby być w formie "naszych pytań - Twoich tak/nie" a potem odgadujemy pełniaka :wink: Co do dzisiejszego przecieku to pewnie już się nie uda, ale może za miesiąc. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku :tongue:

Pozdrawiam :wink:

Edit: Wysłuchałeś mnie. Wielkie dzięki :wink:

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Ostatnio naszło mnie pytanie, a właściwie dwa.

Po pierwsze: Czy słuchałeś, a jeśli tak to co sądzisz o piosence "The Ghost Song" grupy the Doors?

Po drugie: Jakiego telefonu komórkowego używasz?

1. Nie kojarzę tego kawałka, przynajmniej nie po tytule.

2. HTC Touch HD

jedno pytanko, jeżeli wczoraj zamówiłem prenumeratę, to kiedy przyjdzie mi najnowszy numer ?

Zależy jaki numer wskazałeś jako ten, od którego chcesz zaprenumerować pismo i od Poczty Polskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak gram w torchlight wyskakuje mi blad c++ ? Czytalem na internecie i ponoc ten blad wyskakuje tylko na piratach, ale ja mam gre od was. Ten blad bardzo przeszkadza poniewaz kiedy gram i taki blad mi wyskoczy cofa mi save do ostatniej odwiedzonej lokacji do chwili kiedy do niej wszedlem. Tak wiec zaczynam lokacje od poczatku ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. A generalnie w takich sprawach pisz w dziale Pomocna Dłoń i podawaj dokładną treść komunikatu oraz jaki masz system i jaki masz sprzęt (procesor, ram, karta graficzna, karta dźwiękowa). A zacznij od aktualizacji Windowsa, sterowników do karty graficznej, karty dźwiękowej oraz ściągnij i zainstaluj DirectX 9.0c z czerwca 2010.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Czy mozna wpłacać jeszcze darowizny na rzecz twojej znajomej Ani lub oddac 1% podatku czy to juz nieaktualne?

Dzieki za odpowiedz:P

To nadal aktualne i niestety przy wolnym tempie jej powrotu do zdrowia i komplikacjach jakie się pojawiają, obawiam się, że jeszcze przez kilka lat będzie potrzebować rehabilitacji.

Wolałbyś, żeby do CDA była dodawana na stałe druga płyta? Czy ułatwiłoby to pracę?

Dla mnie to oznacza dwa razy więcej pracy. Trochę ułatwiłoby mi układanie materiałów, bez zadręczania się "jak to wszystko upchnąć na jednej płytce", ale też dałoby mi więcej roboty z ich przygotowaniem.

jaki macie programik do nagrywania filmikow i robienia zdjec z konsoli ps3?

Do PS3 jesteśmy w trakcie testowania specjalnej karty do przechwytywania obrazu, a do Xboxa 360 to konsola w wersji developerskiej ma wgrane odpowiednie oprogramowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost chcem ci sie wyżalić i oczywiście zapytać.

Kupiłem niedawno kompa za 2000. Myśle ale maszyna jest super, karta 1gb, procesor 4-rdzeniowy. Więc nie tracąc tchu kupiłem. Ale z czasem (no z 2 miesiące) wyszedła gra pod tytułem CRYSIS 2 i niestety nie poszło na najwyższych, do tego że ja posiadam ekran 1280x1024...

Na opakowaniu widać nawet małe wymagania sprzetowe, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.

Tak samo było z Lost Planet 2.

Dlaczego komputer nie może byc jak konsola, czyli wystarczalna na kilka lat by spokojnie odpalic najnowsze tytuły?!

Dlaczego konsola kosztuje tyle co nowa karta graficzna?

(i ostatnie przyżekam)

Jaki jest adres e-mail do Smuglera, mo żeby napisac list do redakcji?

Pozdrawiam Beliro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost chcem ci sie wyżalić i oczywiście zapytać.

Kupiłem niedawno kompa za 2000. Myśle ale maszyna jest super, karta 1gb, procesor 4-rdzeniowy. Więc nie tracąc tchu kupiłem. Ale z czasem (no z 2 miesiące) wyszedła gra pod tytułem CRYSIS 2 i niestety nie poszło na najwyższych, do tego że ja posiadam ekran 1280x1024...

Na opakowaniu widać nawet małe wymagania sprzetowe, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.

Tak samo było z Lost Planet 2.

O tych problem pisz w dziale sprzętowym, ludzie pewnie coś doradzą. Jak bym proponował zainstalować na początek aktualne sterowniki do karty graficznej, dźwiękowej, a także ściągnął aktualne sterowniki do płyty głównej i je zainstalował.

Dlaczego komputer nie może byc jak konsola, czyli wystarczalna na kilka lat by spokojnie odpalic najnowsze tytuły?!

Może być. Na komputerze, jaki kupiłem grubo ponad 2 lata temu nadal wszystkie gry chodzą bez najmniejszych zaciachów i póki co nie mam zamiaru go zmieniać.

Dlaczego konsola kosztuje tyle co nowa karta graficzna?

Konsole są sprzedawane w cenie poniżej kosztów produkcji (firmy odbijają sobie to na cenach gier), a karta graficzna musi na siebie zarobić.

Jaki jest adres e-mail do Smuglera, mo żeby napisac list do redakcji?

cdaction@cdaction.pl

Zamierzasz być jeszcze kilkanaście lat w CDA czy planujesz wcześniejszą "emeryturę"

Fajnie by było gdyby CD-Action przetrwało jeszcze kilkanaście lat. Póki co mam zamiar być z pismem. Co będzie później to czas pokaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ghost mam takie pytanie otóż mam płytę główną gigabyte M55S-S3 normalnie obsługuje pamięci o prędkości maksymalnie 800 mhz. Chciałem wiedzieć czy jak zaktualizuje bios to obsłuży szybsze (np.1066)?

To pytanie raczej do producenta płyty. Sprawdź w specyfikacji a także w opisie nowszego BIOSu. Tam powinny być zawarte takie informacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Duchu w Czarnym i Mrocznym Stroju Misia Udającego Vadera. Pierwszy raz zajrzałem do tego tematu i po przeczytaniu kilku ostatnich postów zachciało mi się śmiać. Ludzie zamiast zadawać pytania typu: Jakie lubisz filmy, Twoje ulubione danie? itp, to żalą się na swój sprzęt, że im gra nie chodzi płynnie itd. Współczuję. Miłego wieczora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ghost, Mam pytanie co do Avasta! w jednym komentarzu pisało, że avast! na domyślnych ustawieniach przepuszcza sporo syfu i właśnie nie wiem co by zrobić, żeby działał skuteczniej. Może byś coś doradził? Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...