Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość eldragon93

Wielkie dzięki za odpowiedź ;)

Aha. I jeszcze o tych rozdzielczościach... Napisałeś panoramicznych. Tzn. że będzie można sobie ustawić np. 1366x768 i nie będzie rozciągniętego obrazu? Bo w DMC3 forumowiczka Ylthin rozkminiła jak to zrobić (za co jej serdecznie dziękuję), tylko że obraz niestety był rozciągnięty. Niemniej i tak ładniej wyglądała niż na 800x600, czy jeszcze innej...

Wiesz chyba o co mi chodzi? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź ;)

Aha. I jeszcze o tych rozdzielczościach... Napisałeś panoramicznych. Tzn. że będzie można sobie ustawić np. 1366x768 i nie będzie rozciągniętego obrazu? Bo w DMC3 forumowiczka Ylthin rozkminiła jak to zrobić (za co jej serdecznie dziękuję), tylko że obraz niestety był rozciągnięty. Niemniej i tak ładniej wyglądała niż na 800x600, czy jeszcze innej...

Wiesz chyba o co mi chodzi? ;)

Gregorius, który testował te mody pokazywał mi efekty i wyglądało to całkiem dobrze.

Uuuu...lipa:/

Miałeś ponad 1,5 roku na pobranie klucza, więc teraz nie narzekaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedykolwiek myślałeś, że APB to będzie taka lipa? Czy myślałeś, że gra osiągnie sukces?

Nie myślałem, że to będzie lipa. Zwłaszcza, że początki wyglądały bardzo obiecująco. Niestety wygląda, że twórcy trochę za mało wysłuchali opinii graczy po testach i wypuścili na rynek grę ich zdaniem dobrą. A jaka się okazał w rzeczywistości to dosyć szybko się na własnej skórze przekonali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie. Choć lubię spokój to jednak w miarę dobry dostęp do sporej liczby kin, knajpek i ciekawych miejsc jest dużym atutem Wrocławia. Natomiast z chęcią zamieniłbym mieszkanie w bloku na jakiś domek w cichym i zielonym przedmieściu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć w jakiej dzielnicy, czy też okolicy Wroca mieszkasz?

PS: Właściwie to pytanie bez sensu, ale ważny jest PPS :tongue:

PPS: Nie wiesz czy Allor dalej gra w WoT? Pisał chyba "W produkcji" i ciekaw jestem czy się wciągnął. Jego na forum nie widać ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Tak naprawdę to nie wiedziałem do końca komu zadać to pytanie aż w końcu stwierdziłem, że Ty chyba najbardziej się orientujesz w branży gier. Mianowicie chodzi mi o spolszczenia... Jak to z nimi jest? Czy one są w końcu legalne, czy nie? No bo spotkałem się z osobami twierdzącymi, że są nielegalne (cały czas mówię o nieoficjalnych spolszczeniach, żeby nie było), ale sami kiedyś w CDA napisaliście (było to przy grze Sins of the Solar Empire), że bardzo łatwo takie spolszczenie w sieci znaleźć... Więc jak to jest? Bo nie wiem, czy złamałem prawa autorskie ściągając takie spolszczenie, a nie chcę łamać prawa. Bardzo Cię proszę o odpowiedź...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie otó mam kartę graficzną GeForce GT220 no i chciałem zwiększyć napięcie ze względu na to że podkręcam ale w programach do podkręcania opcja zwiększenia napięcia jest zablokowana nawet gdy ją odblokuje w opcjach. Czy to znaczy że ta opcja jest zablokowana fabrycznie i trzeba zmieniać bios ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauroczony bajkowym światem King's Bounty postanowiłem zakupić sobie "Wojowniczą Księżniczkę". Czy jej wersja z PKK będzie dobrze współpracowała z Waszą Legendą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie wiedziałem do końca komu zadać to pytanie aż w końcu stwierdziłem, że Ty chyba najbardziej się orientujesz w branży gier. Mianowicie chodzi mi o spolszczenia... Jak to z nimi jest? Czy one są w końcu legalne, czy nie? No bo spotkałem się z osobami twierdzącymi, że są nielegalne (cały czas mówię o nieoficjalnych spolszczeniach, żeby nie było), ale sami kiedyś w CDA napisaliście (było to przy grze Sins of the Solar Empire), że bardzo łatwo takie spolszczenie w sieci znaleźć... Więc jak to jest? Bo nie wiem, czy złamałem prawa autorskie ściągając takie spolszczenie, a nie chcę łamać prawa. Bardzo Cię proszę o odpowiedź...

Sprawa nie jest jednoznaczna.

1. Jeśli w licencji gry czy programu jest zapisane, że ingerencja w jego pliki jest zabroniona, wtedy takie spolszczenie narusza zasady licencji i nie jest legalne.

2. Część ludzi wrzuca do sieci spolszczenia wyciągnięte z wersji zrobionych przez dystrybutorów na potrzeby sprzedaży danego tytuły w naszym kraju. W takim wypadku dodatkowo są naruszane prawa autorskie (tłumaczenia też są chronione takimi prawami).

W zasadzie legalne są spolszczenia dopuszczane do obiegu w sieci przez samych dystrybutorów czy producentów. Czy to jako pliki lokalizacyjne czy patche spolszczające. Ewentualnie spolszczenia gdzie w licencji jest zapisana zgoda na wykonanie takowego.

Kojarzysz grę Arcanum? Jeśli tak, to czy podobała CI się w niej muzyka?

Tytuł obił mi się o uszy, ale samej gry nie kojarzę.

Mam takie pytanie otó mam kartę graficzną GeForce GT220 no i chciałem zwiększyć napięcie ze względu na to że podkręcam ale w programach do podkręcania opcja zwiększenia napięcia jest zablokowana nawet gdy ją odblokuje w opcjach. Czy to znaczy że ta opcja jest zablokowana fabrycznie i trzeba zmieniać bios ?

Generalnie nie podkręcam sprzętu. W tym przypadku nie wiem, ale być może rzeczywiście producent chroni kartę przed możliwością spalenia jej.

Mam pytanie kiedy wychodzi wiedźmin 2 ???

Wystarczy sprawdzić w internecie. :)

Myślę, że podawany od kilku miesięcy termin 17 maja należy uznać za obowiązujący.

Zauroczony bajkowym światem King's Bounty postanowiłem zakupić sobie "Wojowniczą Księżniczkę". Czy jej wersja z PKK będzie dobrze współpracowała z Waszą Legendą?

Hmm. Musisz zapytać forumowiczów bo tego nie sprawdzałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Aha, czyli chcąc spolszczyć jakąś grę, którą, no nie wiem... powiedzmy, że sprowadziłem zza granicy i jest po angielsku na przykład, muszę sprawdzić dokładnie w umowie licencyjnej, czy takie coś jest dopuszczalne, tak? Dzięki wielkie za odpowiedź, bo ostatnio dużo gier mam sprowadzanych z Kanady i o ile tak naprawdę nie przeszkadza mi granie po angielsku, bo znam dosyć dobrze ten język, o tyle po polsku zawsze jest przyjemniej...

Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam ;)

[EDIT] No i dobrze, że się spytałem zanim coś zrobiłem. W licencji Borderlands natknąłem się na takie cuś:

You agree no to:

(...)

(h) Reverse engineer, decompile, disassemble, prepare derivative works based on or otherwise modify the Software, in whole or in part;

(i) Remove or modify any proprietary notices, marks or labels contained on or within the Software;

Jeśli dobrze zrozumiałem, to nie można w żaden sposób modyfikować gry... Czyli spolszczenia wrzucić mi do niej nie wolno. Całe szczęście Borderlands jest łatwe do zrozumienia...

Edytowano przez eldragon93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Ghost i życzę miłego dnia :wink: Mam pare pytanek:

1. Gdybyś miał dostać w prezencie jedną i tylko jedną z tych konsol to co byś wybrał? 3DS-a czy NGP (które, choć nieukończone, to ujawniono już wiele szczegółów).

2. Czekasz na Lego Star Wars III ? Czy może nie przepadasz za klockowymi grami?

3. Jaką lekturę ze szkoły wspominasz najcieplej ?

4. Pijesz kawę z/bez mlekiem/mleka i z/bez cukrem/cukru ?

5. Czy czytałeś którąś z książek z serii Metro?

Z góry dzięki za odp. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz w modern warfare 2? I testowałeś PC'towe demko Crysis'a 2? Jeśli tak to jakie wrażenia? Bo mi się bardzo podoba demko. :)

Nie gram. Demko wyszło teraz, a w związku z urodzinowym numerem pisma, mam za dużo pracy, żeby mieć czas na sprawdzenie tego dema.

1. Gdybyś miał dostać w prezencie jedną i tylko jedną z tych konsol to co byś wybrał? 3DS-a czy NGP (które, choć nieukończone, to ujawniono już wiele szczegółów)

2. Czekasz na Lego Star Wars III ? Czy może nie przepadasz za klockowymi grami?

3. Jaką lekturę ze szkoły wspominasz najcieplej ?

4. Pijesz kawę z/bez mlekiem/mleka i z/bez cukrem/cukru ?

5. Czy czytałeś którąś z książek z serii Metro?

1. Chyba NGP.

2. Czekać, to jakoś specjalnie nie, ale jeśli trafi w moje łapki to na pewno zagram.

3. Pana Tadeusza. Ponieważ nie przepadam za poezją, przez długi czas wzbraniałem się, żeby ten tytuł nawet przekartkować. Niestety w liceum już nie było możliwości wymigania się i z ciężkim sercem sięgnąłem po niego. I z dużym zdziwieniem przekonałem się, że to się nawet fajnie czyta. :)

4. Nie piję kawy.

5. Nie czytałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...