Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 05/2008

Polecane posty

Ja również się dolaczam. Powinniscie dac do przeciekow np. rozpoznanie screenow lub jakas streszczona fabula. Mysle ze to jest ciekawsze niz kombinowanie z liczbami ;)

Co do tego to i ja się przyłącze :) Nie kapuję tych układów liczbowych również :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sobie wpisalem w Google Armies of Exigo to nawet ciekwawe screeny wyskoczyly. Mysle ze bedzie to drugi najciekawszy pelniak w tym numerze CDA. Licze ze AoE bedzie mialo jakąś porządną fabule.

P.S Pierwszy najciekawszy pelniak to oczywiscie Broken Sword

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno kupię ten numer, bo chcę wiedzieć, co recenzenta myśli o grze Mass Effect treść recki i ocena plus wymagania, na których by poszła gra.

I nie tylko dla tego artykuł kupie pismo wszystko mnie, intersuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh...w tym miesiącu smakowite recki GTA 4 i Mass Effect...akurat do poczytania przy dłuższym "posiedzeniu"...i kolejna porcja NL i AR :)....niestety, coraz bardziej uwidacznia się wiek mojego kompa...tylko 1 pełna wersja ma szansę u mnie pójść...buu :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu będę dużo się rozpisywał - jak zwykle CDA znowu kupię, szybko przeczytam i nie będzie nic do czytania przez cały miesiąc. :rolleyes: I nawet w Trackmanię pogram!

PS Ostatnio włączyłem sobie z ciekawości Sniper Elite - niedawno daliście jako pełniaka po polsku. Świetna gra!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no fajne gierki.w AoE może zagram ale nie obiecuję, Alien.....zagram, TM mam w domu jakieś dwie części(dostałem w prezencie) ale nie chcą sie na Viscie włączyć:(,w Broken Sword też spróbuję porać. Szkoda tylko że na FPS trzeba czekać miesiąc.Myślę że Smuggler mówi prawdę i dodacie jakiegoś w przyszłym miesiącu.

Pozdrowienia dla redakcji najlepszego w Polsce magazynu dla graczy.

Jeśli się nie domyślacie jaką nazwę ma ten magazyn (chyba dobrze znam wasz humor i myślę że pewnie nie wiecie), to chodzi mi oczywiście o CD-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę się doczekać tego wywiadu z Bollem :lol: Jeśli tamta petycja się powiedzie,to może być jego ostatnie tchnienie w mediach :P A pełniaki bardzo fajne.Trochę do pokombinowania i trochę do totalnej rozwałki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E....Tam CDA znowu przesadziło z pełnymi wersjami same słabe gry dali nie mogą jakiejś pożądnej dać...Mi się nie podobają zdecydowany minus.

Podoba mi się za to cała masa tekstów i bonusów na płycie...Ale i tak kupiem CDA dzisiaj rano :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pełniaki spoko a najlepszy alien

Zgadzam się Alien najlepszy, ale TM też fajne.

E....Tam CDA znowu przesadziło z pełnymi wersjami same słabe gry dali nie mogą jakiejś pożądnej dać...Mi się nie podobają zdecydowany minus.

Podoba mi się za to cała masa tekstów i bonusów na płycie...Ale i tak kupiem CDA dzisiaj rano :lol:

Hej nie przesadzaj, może innym się podoba. CDA nie jest robione tylko dla Ciebie.

Jak dla mnie fajne gierki.Niestety będę mógł kupić dopiero jutro:( nie wiem czy się doczekam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w tym numerze najlepszą grą jest Broken Sword, ukończyłem ją już wiele razy, ale to już moja wina, a nie redakcji. W sumie to w żadną z pełnych wersji nie zagram, ale to nawet dobrze, bo ostatnio mi brakuje czasu, a mam jeszcze nieotwierane Neverwinter Nights 2, tylko zainstalowane Dawn of War i jeszcze masę innych zajęć. Co do przygodówek - byle tak dalej, im więcej ich w CD-Action, tym lepiej.

P.S. Mam nadzieję, że Armie Exigo to nie jest takie nie wiadomo co, jak Space Rangers z poprzedniego numeru?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, właśnie czytam nowy numer. "Gwoździem programu" jest w nim oczywiście recenzja "Mass Effect". Prawdę mówiąc dziwiło mnie, skąd redakcja wzięła pudełko z grą, skoro nie ma go jeszcze w sklepach, a ludzie tworzący pismo brzydzą się piractwem.

Mamy z kazda recenzja czekac, az wersja pudelkowa pojawi sie w sklepach? Nie zartuj... Ile warta bedzie recenzja, ktora pojawi sie w pismie miesiac albo kilkanascie dni po premierze rynkowej gry? Zalatwiamy sobie gry przed premiera (np. od polskich dystrybutorow, ktorzy przeciez maja je z duzym wyprzedzeniem wzgledem premiery). To chyba jest oczywiste. Dobra rada - mysl, bo to ulatwia zycie.

I tu wszystko wyjaśnia wstępniak MacAbry, sprowadza się to po prostu... do znajomości i układów z twórcami! Nawet jeśli rzeczywiście tak jest, nie powinno się o tym pisać w ten sposób. Przecież panuje w społeczeństwie przekonanie, że wykorzystywanie układów i znajomości jest złe, kolejne rządy walczą z jakimś "układem".

Wez pigulke, bo chyba kiepsko sie czujesz. To, ze czesc rzadzacych ma schorzenia paranoidalne i udalo im sie zarazic nimi pewien procent spoleczenstwa (powiedzmy wprost - ludzi, ktorym cos w zyciu nie wyszlo, w zwiazku z czym szukaja winnych, bo to latwiejsze, niz przyjrzec sie sobie) nie znaczy, ze powinnismy sie bac pochwalic, ze mocna pozycja CDA pozwala nam zalatwic gre, zanim dostana ja inni.

P.S. Mam nadzieję, że Armie Exigo to nie jest takie nie wiadomo co, jak Space Rangers z poprzedniego numeru?

Ktos Ci broni obejrzec screeny (chocby na naszej stronie) i sprawdzic w necie, co to za gra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cloud_89

Ja tylko dodam że świetnym pomysłem jest dodawanie pełnych wersji darmowych gier które można znaleźć w internecie. Mam tu na myśli zarówno Trackmanie (w którą bardzo chętnie zagram a której nigdy bym nie ściągnął z powodu zbyt wolnego łącza), jak i kilku gier które znalazły się w poprzednich numerach (np. Triale Guild Wars i Eve Online, FEAR Combat czy Enemy Territory kilkanaście numerów temu). Oby więcej takich gier.

A co do samego numeru to naprawdę zadowolony jestem z pełniaków. Nie dość że bardzo zróżnicowane gatunkowo to jeszcze same głośne(no... może oprócz AS) i naprawde dobre tytuły. Mam nadzieję że CDA utrzyma tak wysoki poziom przez następne miesiące.

Gratuluje udanego numeru ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia? Okładka ładniutka, ale jakaś taka zbyt jaskrawa. No to we wstępniaku przykozaczyliście ostro. Ostatnio coraz częściej widzę te przerobione fotki za pomocą tej ruskiej(?) stronki. Fajny bajer. Cieszę się, że jesteście dobrej myśli, jeśli chodzi o GTA IV na PC. Trzymam kciuki, aby tylko się pokazało. Wywiad z Panem U.W.E. sobie odpuszczę. Nie rozumiem, po co marnować strony na jego złote myśli. Pełniaki ujdą, ale mogło być lepiej (jak zawsze zresztą hehe), ale sama zawartość płytki jest ciekawa. Temat numeru też mnie zainteresował, ale nie rozumiem, czemu ludzie tak się tym podniecają (tytuł sam w sobie mnie nie zainteresował), ale to pewnie, dlatego że jeszcze nie grałem, co zamierzam oczywiście nadrobić (oczywista oczywistość). Fajowo, że daliście TCE. Pamiętam jak w niego grałem jakiś czas temu. Były tylko dwa serwery i jakoś mało ludzi, ale gra daje rade, świetna strzelanka. Od jakiegoś czasu martwią mnie wieści o odrywaniu się producentów gier od rynku PC. Cyrtek, LucasArts, Rockstar(?). Oczywiście powody są różne, ale wszędzie krąży ta sama pogłoska o piractwie na PC czy naprawdę staje się ono aż tak duże, że producenci przerzucają się na konsole? Dla mnie to trochę smutne. Mam nadzieję, że jakoś się to poprawi. Pocieszyła wiadomość, że taki Capcom bawi się w konwersje swoich świetnych tytułów na PC. Oby tylko się nie przeliczył. Z niecierpliwością czekam na DMC4. Dobrze, że przypomnieliście mi o drugim dodatku do WoW. Mam nadzieję, że czerwcowy numer ujawni jakieś ciekawe informacje odnośnie dodatku jak i innych nowych tytułów od Blizka. Wśród części mniej dla mnie znaczących recenzji bardzo zaciekawiła mnie Rise of The Argonauts. Kiedyś czytałem o niej w konsolowym piśmie a teraz pogram sobie w nią na PC. Moje klimaty. Strasznie spodobał mi się też tytuł Experience 112. Dobrze, że daliście demko, będzie można sobie przetestować. Ocena GTA IV oczywiście nie zaskoczyła, nie ma co się rozpisywać. Sporo fajnego sprzętu w dziale sprzęt. Jest co poczytać. Ogólnie numer na piąteczkę.

PS: Miałbym pytanko odnośnie Mafii 2. Po Internecie krążą rożne wieści, że tytuł jest tworzony głównie w oparciu na konsole. Gdzie indziej pisze, że jednak na PC. To jak to w końcu jest?

Pozdro dla Was. Jesteście najlepsi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA zacne, ale jak dla mnie dupowłażenie CDP i CDA powoli wygląda jak żywa reklamówka tego wydawcy - reklamy TYLKO od nich, Insider od nich... najlepsze oceny tylko ich gier, przy czym CIĄGŁE zaznaczanie, że ten super-mega hit pochodzi od CDP... a gry Cenegi są słabo oceniane... i podkreślanie, że Cenega znowu to i tamto :/ Oczywiście kwestia subiektywna, macie prawo pisać takie recenzje a ja mam prawo narzekać. :)

AC przeszedłem, wersje PL ofc i mi osobiście spolszczenie przypadło do gustu. W przypadku AC autor mówi, że pełne spolszczenie jest do bani a pełne spolszczenie Mass Effect od CDP już OK.

Tym niemniej numer przeczytam z chęcią. :P I to zapewnie nie wina CDA, że Cenega reklam nie chce dawać...

PS. No, GTA IV 10/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA zacne, ale jak dla mnie dupowłażenie CDP i CDA powoli wygląda jak żywa reklamówka tego wydawcy - reklamy TYLKO od nich, Insider od nich... najlepsze oceny tylko ich gier, przy czym CIĄGŁE zaznaczanie, że ten super-mega hit pochodzi od CDP... a gry Cenegi są słabo oceniane... i podkreślanie, że Cenega znowu to i tamto :/ Oczywiście kwestia subiektywna, macie prawo pisać takie recenzje a ja mam prawo narzekać. :)

Troche obiektywizmu, litości... Może nie zauważyłeś ale niedawno zdarzyło sie że w dziale reedycje opisywane były gry tylko z Cenegi, poza tym jest coraz więcej Cenegowych konkursów, no i niedługo będzie sie mówiło o Cenedze ze względu na Fallouta 3, więc nie przesadzaj. A częstość mówienia o CDP może wynikać z racji że są dystrybutorem znacznie większej liczby gier niż Cenega.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA zacne, ale jak dla mnie dupowłażenie CDP i CDA powoli wygląda jak żywa reklamówka tego wydawcy - reklamy TYLKO od nich, Insider od nich... najlepsze oceny tylko ich gier, przy czym CIĄGŁE zaznaczanie, że ten super-mega hit pochodzi od CDP... a gry Cenegi są słabo oceniane... i podkreślanie, że Cenega znowu to i tamto :/ Oczywiście kwestia subiektywna, macie prawo pisać takie recenzje a ja mam prawo narzekać. :)

AC przeszedłem, wersje PL ofc i mi osobiście spolszczenie przypadło do gustu. W przypadku AC autor mówi, że pełne spolszczenie jest do bani a pełne spolszczenie Mass Effect od CDP już OK.

Tym niemniej numer przeczytam z chęcią. :P I to zapewnie nie wina CDA, że Cenega reklam nie chce dawać...

Po prostu CDP jest chyba sponsorem CDA.

To tak jak z rodzicami.Kasa od nich, możliwość mieszkania w ICH domu od nich.

Reklamy są potrzebne jeśli chcemy aby CDA było na rynku.Co z tego że insider jest od CDP??możesz wywalić do kosza, a CDA i tak dostanie kaskę

od CDP za to że dali to do kolejnego numeru.A na wszystkim i tak skorzystamy My, czytelnicy CDA.

A recenzje gier to już tylko i wyłącznie gust redaktorów.

Nie mniej pozdrawiam wszystkich:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisma jeszcze nie widziałem, jednak wypowiem się na temat pełnych wersji. Moim zdaniem od czasu Riddicka poziom dodawanych tytułów wciąż prezentuje się najwyżej średnio. Wyraźnie widać to zwłaszcza na tle konkurencji - konkretniej zaś jednego z konkurentów, którego strony tekstowej nigdy nie lubiłem, a i w przypadku pełnych wersji przez długi czas stosował strategię "dużo i słabo". Obecnie jednak owe czasopismo pod względem dodawanych gier powoli prześciga CD-A. Przykładem chociażby nadchodzący numer tego pisma - z drugim Splinter Cellem. Wszyscy zgodzą się chyba, że żaden z dodawanych do aktualnego CDA tytułów co najmniej pod względem popularności nie dorównuje grze z Samem Fisherem.

Cóż, pozostaje nadzieja, że w CDA to tylko taka cisza przed burzą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ymir

@Xardas

Ile razy było mówione, że mimo tego reklamowania ich gier i Insider a gra jest oceniana normalnoie, a nie dlatego, "bo CDP nas sponsoruje". Spójrzny np. na Hour of Victory, gra od CDP za 100 zł a ile dostała w CD-A? 2+ i miejsce w kaszance, dalej to spolszczenie Speelforce 2, 5/10 strasznie cięła no i Balladyna. Nic nie dało, że gra z CDP czyż nie? CDP płaci im nie za ocenę gry, ale za możliwość umieszczenia swojej reklamy, a niektóre osoby doszukują się w tym podtekstu komercyjnego. Gdyby nie oni CDA by nie istniało... KŚGry - ta gazeta z kolei nie ocenia gier z wydania 'Dobrej Gry' bo oni ich sponsorują i się z tym nie kryją, w CDA takie rozwiązanie nie byłoby dobre bo gier od CDP jest chyba 50% rynku naszych PeCetowych gierek, a więc co jest nie tak, to że czasem zdarzają się odpały, ale no cóż bywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, ja muszę jeszcze poczekać na nowy numer póki nie zaliczę ustnego polskiego :( a będzie to około 15:00... eeechhh, nie przeżyję tego, będę myślał o CD-A a nie o tym, co mam powiedzieć... istna mordęga!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KŚGry - ta gazeta z kolei nie ocenia gier z wydania 'Dobrej Gry' bo oni ich sponsorują i się z tym nie kryją, w CDA takie rozwiązanie nie byłoby dobre bo gier od CDP jest chyba 50% rynku naszych PeCetowych gierek

A z czym niby mielibysmy sie kryc lub nie? Nas nie sponsoruje zaden dystrybutor, a reklamy mamy i od CDP, i od Cenegi i od wielu innych firm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, mam nowy numer ^_^ ale musze poczekac do konca roboty :wacko: pierwsze co idzie co alien shoter, potem armies of exigo trackmanie i broken sworda sobie narazie odpuszce a na koniec moze modzik do świątynie pierwotnego zła :D no i demko experience 112 musze zobaczyc co i jak przed kupnem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...