Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dwa ostatnie rysowałem ok 2 lata temu, na lekcjach zwykle, były one robione dla laski jako projekty graffiti do pokoju. 4 pierwsze mają parę miesięcy. W przeciągu 2 lat zmieniłem trochę styl rysowania, jak zresztą widać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsen

Po primo nie przerysunki

bo to moje szkice( tyle, ze po skanie tak to wygląda[ wyostrzanie kolorów])

:)

per secundo

z całości to szkicy odnoszących się do świata Zeta 2 Ret. jest z 6

większość z tutaj wystawianych prac prace z photoshopa czy gimpa

a strasznie mało tu rysunków czy obrazów robionych ręcznie

no więc dałem szkice

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to przypomina zwyczajnego dresa / hip-hopowca. Których nie znoszę (jak i pewnie spora większość).

Nie będę się wypowiadał na temat rysunku :P Nie mniej jednak gratulation za odwagę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co nie podoba się? Wiem, że daleko od profesjonalizmu, ale jak na początkującego to chyba nie jest źle

Wiem, jak ciężko jest dobrze rysować. Zwłaszcza, kiedy jest się kompletnym laikiem w dziedzinie rysunku. Ja jestem, choć próbuję i idzie mi nieco lepiej przy każdym kolejnym podejściu. Na twoim miejscu nie zaczynałbym od razu od twarzy, to jest dosyć trudna sztuka. Najpierw popróbuj z czymś prostszym. Jeśli już chciałeś narysować tego Fishera, to chyba lepiej mieć przed oczyma rysunek. Zawsze to jakieś ćwiczenie dla kreski. Sam rysunek jest słaby, choć włosy ci wyszły całkiem nieźle. Moja rada: rysuj więcej i zwracaj uwagę na biologię, to w końcu - jeśli się do tego czasu nie poddasz - coś z ciebie będzie. Zawsze twierdziłem, że to bardziej kwestia chęci i woli niż czegokolwiek innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to przypomina zwyczajnego dresa / hip-hopowca. Których nie znoszę (jak i pewnie spora większość).

Może to nie topic na ten temat, lecz jednak zabiorę słowo odnoście twojego postu.

Po tym co napisałeś faktycznie powinieneś spotkać Dresa/ pseudo hip hop'owca.

Jeśli kręcisz się w środowisku mało intelektualnych wyżej wymienionych to się nie dziwie, że ich nie lubisz.

Przypomnij sobie, że w niezbyt odległej przeszłości, pewien Skin wypowiedział się na temat listu pewnego czytelnika. Wróć do niego, polecam kawał dobrej lektury, i poza tym może czegoś sie nauczysz.

Co do rysunku, nie jest genialny przyznaję, ale trochę ćwiczeń( zaprzyjaźnij się z ołówkiem, i szkicownikiem z papierem o niewielkiej gramaturze) i może coś z tego będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie? Krytyka? Komentarze?
Niezłe! Podoba mi się. Zrobiłeś sam zdjęcie, czy z jakiegoś źródła? Sama przeróbka bardzo mi się podoba. Szczególiki takie jak to światło na lewej krawędzi tylko podbijają ogólne wrażenie. Mi zwykłemu szaraczkowi bardzo się spodobało to zdjęcie jako ogół. Jeśli coś z nim jest nie tak to i tak tego nie zobaczę. Patrząc na tamtą twoją jedną z pierwszych prac można być absolutnie pewnym, że powiedzenie "trening czyni mistrza" wciąż jest na czasie :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe! Podoba mi się. Zrobiłeś sam zdjęcie, czy z jakiegoś źródła? Sama przeróbka bardzo mi się podoba. Szczególiki takie jak to światło na lewej krawędzi tylko podbijają ogólne wrażenie. Mi zwykłemu szaraczkowi bardzo się spodobało to zdjęcie jako ogół. Jeśli coś z nim jest nie tak to i tak tego nie zobaczę. Patrząc na tamtą twoją jedną z pierwszych prac można być absolutnie pewnym, że powiedzenie "trening czyni mistrza" wciąż jest na czasie :)

Zdjęcie wykonałem sam, jakby było inaczej - uwzględniłbym to w opisie pracy. Jeśli kogoś to interesuje to zdjęcie zostało wykonane w Bytomiu "na starej elektrowni".

Btw. co masz na myśli pisząc "jedną z pierwszych prac"? :) Tzn. jaką masz na myśli?

Dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...