Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Gość odyniec15

Ok, już zrobiłem, ale mam jeszcze jeden problem. Czemu po kliknięciu na przycisk STRONA GŁÓWNA przekierowywuje mnie na stronę CDA. Zawsze jak tam klikałem wrzucało mnie na główną stronę forum i tak było wygodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem ze skalowaniem, które nareszcie zawitało na tym forum. Korzystam z jasnej skórki (i jest to coś, czego nie zamierzam zmienić), ale na Firefoxie (z czego też nie chcę zrezygnować) zauważyłem że owy ficzer nie chce działać i przez co użyteczna część forum jest jeszcze bardziej wąska niż poprzednio.

firefoxj.th.jpg

Za to na IE8 wszystko działa jak należy:

ie8.th.jpg

Obydwie ciemne skórki działają skalują się bez problemu na FF, więc mam takie pytanko: to problem mojej przeglądarki (może jakiś inny użytkownik liska mógłby to u siebie sprawdzić?) czy to Wasz forumowy skrypt się buntuje i nie chce działać jak należy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżam stronę i... o boże. czemu tak utrudniacie życie? okropne to jest jak jest teraz... setki nie potrzebnych rzeczy, ostatnie posty jeśli będę chciał to sam zobaczę w tematach jakie mnie interesują to samo tyczy się tematów a ten pierwszy pasek lepiej się prezentował we wcześniejszej postaci.

czemu tutaj to pisze? bo mój problem brzmi tak. Nie mogę się w tym wszystkim zawiłym połapać! (wykrzyknik nie oznacza tutaj krzyku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego na forum pomiędzy postami pojawiły się jakieś googlowe reklamy?? Troszke to denerwujące że reklamy nawet tu doszły...czy to jest element na którym CDA zarabia???

CDA? Przeca to forum utrzymuje się z dobrowolnych datków forumowiczów. A że wszyscy moderatorzy jeżdżą nowymi Ferrari? Nic mi o tym nie wiadomo. Ja jeżdżę swoim starym, dobrym Bugatti. /me wzrusza ramionami.

Rozumiesz już, czy muszę to jaśniej przekazać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd, że nic tu nie będzie żyć za darmo. Chcemy żeby w dzisiejszych czasach forum istniało i było darmowe, czemu więc narzekasz na te kilka reklam? Już nie mówię o kliknięciu (Broń Boże! Krzywda by się wam stała), ale o zwykłym tolerowaniu ich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem TROSZKE DENERWUJĄCE, przecież się nad nimi nie rozczulam, ok, przecież każda forma rozwijania forum jest dobra, ja to popieram, jak się nie podoba to po prostu nie zwraca się uwagi...

Teraz inne pytanie czy pamiętacie w którym roku powstało forum i kto był jego założycielem???

Edytowano przez daniel0313
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...