Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deviance

Legend: Hand of God

Polecane posty

Mam pytanie. Otóż pewien krasnolud który pomaga nam w jednej misji walczyć z orkami żegna nas słowami że zobaczymy się w twierdzy krasnoludów i znika. U mnie to nie tak do końca to działa bo gdy używam dowolnego kamienia runicznego z dowolnego miejsca na mapie to faktycznie go nie ma ale gdy tylko skocze do Turinu i z powrotem krasnolud znowu tam stoi nawet po wybiciu orków. Co więcej mogłem z nim ponownie przeprowadzić rozmowę na temat pomocy w zabiciu orków po której dostaje znowu doświadczenie jak po wykonanej misji. Ciekawy błąd czy ktoś jeszcze to zauważył ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dość fajna, ale bugi psują zabawę..

Walczę za pomocą dwóch mieczy, i tak sobie expiłem aż miałem pełny ekwipunek. Wtedy otworzyłem go (może coś by tu poukładać, bo gra w tym temacie leży.. układanie w serii Dungeon Siegie było dużo lepsze) i przez pomyłkę nacisnąłem środkowy przycisk myszki na tarczy. I co się stało? zamiast jednego miecza, koleś ubrał tarczę, jednak ten miecz się stracił! Po prostu nie wypadł na ziemię ani nie znalazł się w ekwipunku... Tarcza była o dwa sloty mniejsza niż ten miecz (dlatego też nie było dla miecza miejsca w ekwi) jednak w takiej sytuacji powinien wypaść na ziemię, a nie tak bezpardonowo zniknąć :verymad: Rozwiązaniem było by wcześniejszy save, jednak gra stosuje system śmiesznego zapisywania gry i wczytywania (brak slotów..) to kopytko. I po mieczyki (a nadmienię, że z tych dwóch mieczy to właśnie ten był lepszy :confused: )

Premiera była 12 października 2007 a bug takiego kalibru nie został naprawiony, świetnie po prostu :P

A tak poza tym podoba mi się animacja postaci i grafika w grze, jakoś tak bardziej niż w Titan Queście. Nie podoba mi się ten system zapisywania gry,

wypowiedzi tego duszka są dość fajne, ale po słyszeniu kilku razy tych samych kwestii jak wypada zbroja, rękawice, buty czy broń nie jest już zabawne, tylko trochę żałosne.. ale Asia daje radę. Zakładanie żelastwa na bohatera nie jest standardowe, dość dobrze rozwiązane ale brakuje szlifów w tym.. (eg najeżdżam mychą na rękawice a wyświetla mi się trzymana broń, a i powinny być pokazywane statsy aktualnie założonej częsci ekwipunku zaraz pod statsami przedmiotu na którego najechaliśmy kursorem w ekwipunku, tzn coś takiego jak w Titan Quest i kilku innych hack'n'slashach). A i gierka śmiga na moim lapku :3

I co to za głupota, że przy wybraniu drogi siły nie ma skilli do miecza ;F tylko wpakowali je do drogi sprytu.. I te punkty co lvl, dla każdej drogi jeden - powinno dawać się je wydawać na dowolną drogę :rolleyes:

Mimo tego gra się w miarę dobrze :thumbsup: ale jak jeszcze jakiś item mi zniknie w taki sposób to ((#$*#^$ :whistling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...