Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deviance

Legend: Hand of God

Polecane posty

Witajcie. Mam pewien problem - zwiedziłem całą pustynię i nadal nie mogę znaleźć wejścia do "Wieży Węzy" czy coś takiego. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak do niej dojść?

I druga sprawa. Albo odkryłem świetne połączenie, albo buga...

Włączam skill z magii ognia, który dodaje 100+ obrażen (na 10 poziomie). Jego ikonka to miecz z ogniem. Wtedy podchodzę do jakiegoś wroga i atakuje "Uderzeniem 2 mieczy na raz", (2 poziom) niestety nie pamiętam jak się nazywa. Po tym uderzeniu giną wszyscy: Żywiołaki Wody, Bossy (przykład? smok na 1 hit) itp. Trochę to dziwne...

Co do pierwszego to przejście znajduje się naprzeciwko obelisku mniej więcej - jest dość ukryte, jakby zarośnięte w każdym bądz razie jest tuz namiotu sułtana ;P

Co do drugiego zaś to nie potrafie Ci pomóc bo grałem Palladynem...

Zaś smoka jak i grę przeszedłem, a jeśli ma ktoś ten sam problem co ja (pokonać smoka) to na górze miejscówki walki ze smokiem jest wejście do kopalni (nieinteraktywne) idziesz tam i nawalasz smoka, który może Cię sięgnąć tylko ogniem ;P, a jeśli podejdziesz zbyt blisko to odrzuci Cie tak, że potem nie dośnięgnie, powodzenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klojtex jeżeli masz kartę ze stajni GeForce'a 8 wzwyż, lub GTX'a to odinstaluj dla pewności Physx'a dostarczany z sterownikami.

Sprzęcik taki jak w podpisie ale thx za pomoc:)

PS:Nie mogę przejść nawet etapu akceptowania umowy bo dalej iść nie chce...:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Klojtex, to rada Ghosta wzięta z poprzednich postów mi pomogła...

1. Wejdź do katalogu gdzie gra jest zainstalowana.

2. Odszukaj plik o nazwie: PhysXCore.dll

3. Skasuj go, ale tylko ten jeden plik.

4. Uruchom grę.

5. Odczekaj od kilku do kilkunastu sekund, aż gra się uruchomi.

6. Graj! smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello mam problem z uruchomieniem gry, jak pokazuje sie okienko z ustawieniam itp. to przy wlaczaniu pokazuje mi sie blad zwiazany z AgeiaPsyhix, musze go zainstalowac by moc grac , tak po ang tam pisze, tylko ze niechce juz zbednych smieci wrzucac na dysk C: wiec mozna to jakos obejsc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam problem z grą. W kilku miejscach (np. tuż po zabiciu na początku gry trolla jaskiniowego) wyskakują mi kolejno błędy:

http://img156.imageshack.us/img156/8149/17255044.jpg

http://img156.imageshack.us/img156/197/26826267.jpg

http://img156.imageshack.us/img156/6115/31203517.jpg

Następnie gra się wyłącza. Występuje to tylko w wybranych miejscach, niestety często w tych kluczowych. Wiem tylko tyle, że jest to związane z PhysX-em. Reinstalacja sterowników nie pomaga. Spatchowanie gry również nic nie dało. Szukałem już rozwiązania tego problemu, ale nigdzie nie mogłem znaleźć.

Konfiguracja kompa:

Core 2 Duo E8400

2GB RAM

Gigabyte GA-EP35-DS3

R4870 1GB

Win XP SP3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Klojtex, to rada Ghosta wzięta z poprzednich postów mi pomogła...

1. Wejdź do katalogu gdzie gra jest zainstalowana.

2. Odszukaj plik o nazwie: PhysXCore.dll

3. Skasuj go, ale tylko ten jeden plik.

4. Uruchom grę.

5. Odczekaj od kilku do kilkunastu sekund, aż gra się uruchomi.

6. Graj! smile.gif

No kupa...Dalej to samo Cannot init PsyhsX-please install AGEIA PsyhsX System Software

Okay jest ale przy instalacji musiałem użyć języka niemieckiego...Wszystkim dziękuję za pomoc i z mojej strony zamknięte:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klojtex ta gra chyba nie działa ci płynnie bo 5200 gryzie się z psychX przynajmniej moja. Miałem ją do końca lutego w starym kompie i gry wymagające psychX były poza jej zasięgiem.

Teraz moje pytanie jak ubić trola jaskiniowego jestem bitewnym magiem czyli siła i magia ognia. Jakaś złota metoda i jak dojść do tego miasta gdzie ten pedalski złodziej zablokował drogę drzewem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem związany z walką. Otóż, gdy używam broni dodającej obrażenia elementarne, gdy atakuję przeciwnika, postać... ginie - tj. dalej walczy, ale po zakonczeniu serii ciosów, miast paść na glębę, zamiera w powietrzu, a po chwili respawnuje się koło ostatniego obelisku. Zaznaczam, że przeciwnik nawet jej nie trafia - po prostu wraz z pierwszym ciosem postaci, jej poziom życia i many spada do zera.

Jedyny patch do wersji polskiej jest, jak patrzyłem, po niemiecku. Jest jakieś rozwiązanie? Bo nie uśmiecha mi się lać ostatniego bossa zwykłym kozikiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Syskol

Co do tego jak ubić trolla to nie mam pojęcia, bo gram paladynem, ale żeby dostać się do wioski będziesz musiał nadrobić trochę drogi, a dokładniej przy jednym z kamieni runicznych jest most, na którym stoi poborca, który będzie chciał od Ciebie 100zł. Możesz go ubić, albo zapłacić, albo iść jeszcze trochę w górę i przedostać się przez obóz bandytów (będzie tam ścieżka przez wodę), ale przed tym polecam Ci iść w lewo do Wyjącego Wąwozu i rozwiązać głównego questa, który i tak potem skieruje Cię do wioski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zakupiłem ostatnie cda z grą Legend hand of god. Myślałem że gra będzie mi chodzić płynnie gdyż na stronce "CAN YOU RUN IT" pisało że mój laptop spełnia wymagani gry. Niestety gra strasznie się tnie . Najdziwniejsze że zmiana ustawień wogóle nić niedaje (może poza czasem wczytywania poziomów). Wie ktoś jak można temu zaradzić.

Mój pc

intel core 2 duo 5800 (2x 2,00 GHZ)

3066 MB RAM DDR2

Karta graficzna GeForce 9200m gs 1776mb

PS Mój komputer obsługuje pixel shader 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...