Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deviance

Legend: Hand of God

Polecane posty

aha Ghost zapomniałem dodać, że na innym koncie (profilu) W Windowsie, Gra normalnie działa... nadal sprawa sterów?

EDIT : Odpaliłem grę w rozdzielczości 1600x900 zamiast 1920x1080 której normalnie używam.. czego wina ze nie można odpalić w FULL HD? Stery monitora wgrane. 23calowy Samsung. Więc pewnie forcewar'y ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forcewar'y oryginalne z płyty która dołączyli mi do karty bo robiłem reinstala windowsa i nie ściągnąłem najnowszych.. czy to ich wina? kto pomoże..

Bardzo prawdopodobne.

Zainstaluj najnowsze sterowniki ściągnięte z internetu oraz DirectX 9.0c wersja z listopada 2008.

Lajkos - ty też tak zrób.

Gra nadal nie działa :sad: dalej dzieje się to samo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

errorq.png

ocb?! Dlaczego nie działa? Przecież mój koputer obsługuje SM.3 Co mam zrobić?

Mój sprzęt:

Płyta Główna:

Gigabyte K8NS, nForce3-250, DDR400, SATA, RAID, LAN, ATX

Procesor:

AMD Athlon 64 Processor 3000 Socket 754 BOX, 2.01GHz

Karta Graficzna:

ATI Radeon 9550 / X1050 Series, 256MB, 128BIT, TV, DVI

RAM:

2x Kingston 500MB, 400MHz

System Operacyjny:

Windows XP Professional, Service Pack 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w interneciw minimalne wymagania tej gry:

System operacyjny: Windows XP SP2 / Windows Vista

Procesor: Intel Pentium 4 2.0 GHz lub AMD Athlon XP 3000+

Pamięć RAM: 512 MB (1 GB dla Windows Vista)

Karta graficzna: 256 MB kompatybilna z DirectX 9.0c, wspierającą technologię pixel shader 3.0

(NVIDIA GeForce 7600 lub ATI Radeon X1300)

Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX 9.0

Dysk Twardy: 5 GB wolnego miejsca

Napęd: DVD-ROM x2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem - po włączeniu gry, chcąc zacząć nową grę klikam na zakładkę o takiej samej nazwie - zaczyna się filmik, po filmiku ładowanie, ładnie się załadowuję, tyle że zamiast gry ekran robi się czarny - słyszę dźwięki, głosy ale ekran pozostaje czarny, po czy wyskakuje jakaś wiadomość po niemiecku...

Mój komputer to AMD Athlon 2200+ (1,81GHz), 512Mb ramu, radeon 9600

To jest to samo co my mamy.. U mnie dzieje sie identycznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nie wiem czy to wina ale gra sie strasznie tnie! Na moim kompie spokojnie mogę pograć na 1600x900 wiekszosc na full oprocz aa w fallouta 3 assassin's creed czy inne dobre giery w spokojnej granicy 30fpsow.. w Legend moge pomarzyc o takich ustawieniach. Jakosc tekstur srednia, wszystko off i tnie sie nawet na 1280 .. co jest nie tak?

athlon 64 3500+

gf 7600gt od gigabyta

2gb ram 533mhz kingstona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie. Wszystkie detale i efekty na max, rozdzielczość 1280x1024 i... no może nie tnie, ale chodzi zbyt mało płynnie jak dla mnie. (Jestem maniakiem płynności :D) Pomaga na to albo zmniejszenie rozdziałki, albo wyłączenie HDR. Ja zmniejszyłem rozdziałkę do 1024x768 i śmiga jak szalona. Po wyłączeniu HDR, i zachowaniu dużej rozdzielczości jest tak samo, ale ja wolę HDR ;)

PS: Może jakoś źle Cię zrozumiałem, ale nie wierzę, że AC działa Ci na maksymalnych detalach z rozdziałką 1600x900 (nawet mi lekko tnie na takich ustawieniach, a sprzęt mam dużo lepszy od Ciebie).

#edycja

Zmęczony jestem, i mogę pisać niezrozumiale :D Chodzi mi o to, żebyś spróbował zmniejszyć rozdzielczość, bo nie wiem czemu, ale ta gra ma problemy z wyświetlaniem dużych rozdzielczości (przynajmniej na moim kompie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Może jakoś źle Cię zrozumiałem, ale nie wierzę, że AC działa Ci na maksymalnych detalach z rozdziałką 1600x900 (nawet mi lekko tnie na takich ustawieniach, a sprzęt mam dużo lepszy od Ciebie).

#edycja

.

Fakt jest taki,że Assasin Creed ma mniejsze wymagania i o niebo lepszą grafike. Grałem w AC na średnich a tu na najniższych nie mam komfortu ;/ I to własnie lubię w dużych projektach. Maksymalny wycisk wydajności. W LoHG poprostu przyjeli że każdy ma sprzęt za 4 tysiące. A Gears of Wars ?? Tez grałem. Grafa cudo. Komfort na średnich bardzo dobry.

PS. Oczywiści mówie tu o rzeczywistych wymaganich;] Bo tak naprawde to co stanowi wymagnia minimalne napewno nie da 30 fps na najniższych ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...