Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deviance

Legend: Hand of God

Polecane posty

Odinstaluj PhysX, ale nie usuwając folderu z kompa, tylko za pomocą "dodaj lub usuń programy". Potem zainstaluj ponownie. Powinno pomóc. :)

Witam

Mam mały problem z tą grą .Grałem i gram w nią trochę i wszystko było spoko .Do czasu aż kupiłem sobie gazete z Two Worlds .Ale nie o tej grze tu mowa. Po zainstalowaniu TW teraz Legend uruchamia mi się na minimum i ścina jak kiedyś Loki .Jak myślicie czy mój napęd DVD się zepsuł ?? :unsure: Mój komp : proc Athlon 2.6 GHz 1,25 Gb ram grafika Sparkle geForce 7600gs .

Zainstaluj Odkurzacza i oczyść nieco system. Potem zdefragmentuj kompa. Pewnie nazbierało się trochę plików tymczasowych, co spowalnia kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei chciałbym spytać czy ktoś wie czy w Legend jest jakieś drugie zakończenie? Skończyłem tą grę dzisiaj, kiedy zabiłem ostatniego bossa i w lewym górnym rogu pokazało się odliczanie(chyba 30 sekund) a obok napis "Do końca pozostało". Gdy czas się skończył pojawiła się krótka scenka końcowa i...tyle. Szczerze mówiąc to ta ostatnia scenka wyglądała dość dziwnie i tak się też czułem. Wszystko to wyglądało jakby istniało jeszcze jakieś alternatywne zakończenie. Wiem że nie ma się nad czym rozdrabniać, to tylko hack&slash, ale jednak nie daje mi to spokoju. Może podczas tego odliczania można jeszcze było coś znaleźć w sali tego ostatniego przeciwnika i gdyby to znaleźć zakończenie byłoby inne? Aha, tak poza tym, po jednokrotnym przejściu gry automatycznie zaczyna się ją od nowa na wyższym poziomie trudności ale z dokładnie taką samą postacią z jaką skończyło się grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie:) ODPALIŁEM GRE:):):) jesli i ty masz(bo juz go nie bedzie;) ) problem ze sterownikami AGEIA PhysX czytaj dalej:)

1. instalujemy gre

2. instalujemy AGEIA PhysiX

3. wchodzimy do folderu gdzie zainstalowalismy gre i szukamy pliku "PhysXLoader.dll"

4. usuwamy go:)

5. milego grania!!!!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio dorwałem Czarną Edycję Legend, ale mam "drobny problem" - nie da się jej uruchomić. : )

Instalacja przebiega bezproblemowo, po czym próba odpalenia kończy się komunikatem o braku uprawnień administratorskich na danym koncie, niezbędnych podczas pierwszego uruchomienia.

Nie ma możliwości, by nie było tych uprawnień, bo konto jest jedno. : ) Nie pomaga też opcja "uruchom jako administrator" ani włączanie trybu zgodności z wcześniejszymi systemami.

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to kwestia niezgodności z Windows7 (publiczna beta), ale jednak gry, które chodzą pod Vistą raczej z Siódemką problemów nie mają.

Macie jakieś pomysły? Może jakiś sprytny trick w linii komend, czy coś w ten deseń?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale już tego próbowałem:

Nie pomaga też opcja "uruchom jako administrator" ani włączanie trybu zgodności z wcześniejszymi systemami.

Mało tego, odpalałem instalkę w trybie zgodności, co też nic nie dało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem . Zainstalowałem grę , pod koniec instalcji wyskakuje do zainstlowania wyskakuje physx do zainstalowania - instaluje , włączam znowu to samo . Powtórzyłem to samo bez na końcu instalowania physX [przed tym oczywiście usunelem] i problem nie ustepuję.

EDIT: zainstalowałem najpierw bez physx a później z nim :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam mam takie małe pytanie. Czy ktoś zna sposób (grzebanie w plikach czy coś w tym stylu, normalnie się nie da :/) by "pochylić" kamerę tak by widać było to co jest przed nami? Ponieważ nawet na największym oddaleniu g... widać co dla mnie jest strasznie irytujące :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gdy włączam grę po intrze słychać takie *ding* a potem gra się wyłącza. Mam pełną wersję z cda.

Mój komp: Pentium IV 2,8 Ghz, Radeon 9600 series. Według wymagań powinna działać. Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forcewar'y oryginalne z płyty która dołączyli mi do karty bo robiłem reinstala windowsa i nie ściągnąłem najnowszych.. czy to ich wina? kto pomoże..

Bardzo prawdopodobne.

Zainstaluj najnowsze sterowniki ściągnięte z internetu oraz DirectX 9.0c wersja z listopada 2008.

Lajkos - ty też tak zrób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zakupiłem CDA i właśnie gram w Legendę i mam pytanko - da sie jakoś wyrzucać przedmioty z ekwipunku ? Bo troche to denerwujące jak mi sie badziewi nazbiera i nie moge nic podniesc a obok leży coś fajnego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...