Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deviance

Legend: Hand of God

Polecane posty

Ja musiałem powyłączać wszystkie dodatki (tzn. cienie, wygładzanie itd.) rozdziałka 1024x768 i wysokie detale, a tak w ogóle to zdziwiłem się jak ustawiłem sobie grę "po mojemu" a tu cięło jak nie wiem :verymad: Już Wiedźmin, czy GoW lepiej śmigały na moim kompie niż Legend.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na początku gry. Zauważyłem, że gra jest bardzo podobna do diablo i w związku z tym mam pytanie, czy po jakimś quest'cie przeniosę się do innej krainy, jeśli tak to po jakim? (pytam bo przed tym chciałbym zrobic wszystko tutaj gdzie jestem, a poźniej nie wiem czy będę miał możliwosć wyboru)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta duuża mapa to jedyna lokacja, czy też jest więcej takich fajnych map potem? :P Pamiętam z diablo II małe lokacje, a tu jest super teren :) Jestem dopiero na poszukiwaniu drugiej części Ręki Boga (-ów?/ w grze mówią że kilku bogów :] ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlaśnie idę do krasnoludów i utknełem w górach -.- Obszedłem chyba wszystko nie da sie z tamtąd wyjść a główne zadanie jest poza tymi górami :F Jak tam dojść ? (do tego królestwa Krasnoludów) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko odnośnie umiejętności. W recenzji jest napisane, że można je anulować i rozdzielić od początku.

Tylko nie bardzo wiem jak to zrobić, prawy klawisz myszy nie działa, a nie widzę w grze żadnych przycisków odpowiedzialnych za tę opcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ja już znalazłem przejście przez te góry przez jaskinie :P Widocznie wczoraj w nocy już byłem ślepy od monitora :D

A co do wydajności. Ja na niekręconym E7200, GTX 260 i 2 GB RAM na full detalach w rozdzielczości HD mam 30 - 40 FPS. Śmiech na sali, to prawie tyle co w Crysis i GTA 4 :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam problem :(. nie mogę uruchomić tej gry. Proces instalacyjny przebieg bez problemów ale pojawia sie wtedy gdy che ja wlaczyć. Wtedy wyświeltla sie komunikat następujący: " Cannot init PhysX- please install AGEIA PshysX System software" mialem zaisntalowaną nowasza wersje ale nie chciloa pujsc wiec odinstalowalem ja i zainstalowalem ta wersję która była dostarczona do Cd- Action ale i tak problem pozostał. Proszę pomóżcie bo brdzo bym chciał zagrać w tą grę:(

Mój komp to:

Intel Core 2 Duo E7200, Gainward GeForce 9600 GT 512 MB DDR3/256 bit

Czekam na rady :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam problem :(. nie mogę uruchomić tej gry. Proces instalacyjny przebieg bez problemów ale pojawia sie wtedy gdy che ja wlaczyć. Wtedy wyświeltla sie komunikat następujący: " Cannot init PhysX- please install AGEIA PshysX System software" mialem zaisntalowaną nowasza wersje ale nie chciloa pujsc wiec odinstalowalem ja i zainstalowalem ta wersję która była dostarczona do Cd- Action ale i tak problem pozostał. Proszę pomóżcie bo brdzo bym chciał zagrać w tą grę:(

Mój komp to:

Intel Core 2 Duo E7200, Gainward GeForce 9600 GT 512 MB DDR3/256 bit

Czekam na rady :)

poczytaj poprzednie strony, tam masz odp.

a ja odświeżę swoje pytanie

A ja mam jeszcze pytanko - da się jakoś przypisać umiejętności (leczenie, atak z wyskoku itp tid) pod jakies inny klawisze niż na myszce ? B tak sie glupio troche przełącza to podczas walki ;p
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak używać magii? W oknie rozwoju umiejętności mam jakieś czary, ale nie wiem jak ich używać.

Jesli ktorys z nich odblokowales (jest cyferka przy danym skillu), to podczas gry kliknij na jeden z trzech przyciskow symbolizujacy klawisze myszy, w lewym dolnym rogu, i wybierz z listy umiejetnosc (czar), ktory chcesz podpiac. Niektore czary mozna rzucac tylko na przeciwnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam z tą grą następujący problem - gra wyłącza się po wejściu do krypty, poziom 3, gdzie idę po pierwszą część ręki bogów. Nie wyskakuje żaden błąd, tylko gra jak gdyby nigdy nic się wyłącza. Jestem w poziomie 2, dobiegam do schodów, wchodze, czarny ekran i po chwili jestem w windowsie :) miał ktoś taki problem ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość wyłączenia w grze dźwięku bez jej uruchamiania (czyli uruchomienie jej bez dźwięku)? Mam skopaną kartę dźwiękową (lub głośniki lub system lub cokolwiek innego byłym wdzięczny za pomoc link do problemu) i podczas uruchamiania gry wyskakuje błąd o treści "DX9_FmodInit:DirectX Sound device busy please try again"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam dość nietypowy problem. Otóż cały czas czuje się jak bym grał na "ghost mode" mianowicie przechodzę przez skały, drzewa, chodzę po wodzie pod pionowe skały.... robiłem reinstall i dalej to samo miał już ktoś coś takiego? Niby nie przeszkadza to tak jak np problemy z włączeniem jej... ale nigdy nie wiadomo kiedy się ominie jakiś fabularny element... podejrzewam że to nie wina configa... :P

Aha i żeby było jasne... nie grzebałem w plikach....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia: 800x600, wszystko off, jakość tekstur: niska, jakość cieni: niska

Mój sprzęt: C2D E6400 @ 2.13GHz, GF7900GS 512MB, 4GB DDR2 800MHz, WinXP SP3 (sterowniki do karty najnowsze)

FPS: 20-25

Dla porównania w Wiedźmina grałem na full detalach w 1280x800 (1440x900 to na dłuższą metę było za dużo).

Czy tylko ja mam aż takie problemy z płynnością? Ktoś tam wcześniej o tym mówił, ale na słabszym sprzęcie. Domyślam się, że za wiele z tym nie zrobię. Znowu nie pogram, poprzednio Loki nawet się nie uruchamiał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też podczas grania macie wrażenie że litery w tej grze są dość niewyraźne?

Nie.

Gdzie znajdę muchomorki?? :(

Na polnocnym zachodzie od domku czarownicy. Musisz isc gora i potem skrecic w lewo na rozwidleniu - sciezka prowadzi kawalek na poludnie.

Ustawienia: 800x600, wszystko off, jakość tekstur: niska, jakość cieni: niska

Mój sprzęt: C2D E6400 @ 2.13GHz, GF7900GS 512MB, 4GB DDR2 800MHz, WinXP SP3 (sterowniki do karty najnowsze)

FPS: 20-25

Dla porównania w Wiedźmina grałem na full detalach w 1280x800 (1440x900 to na dłuższą metę było za dużo).

Czy tylko ja mam aż takie problemy z płynnością? Ktoś tam wcześniej o tym mówił, ale na słabszym sprzęcie. Domyślam się, że za wiele z tym nie zrobię. Znowu nie pogram, poprzednio Loki nawet się nie uruchamiał...

Gra jest bardzo slabo zoptymalizowana, ale faktycznie chodzi Ci wolno na najnizszych detalach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...