Skocz do zawartości
Zdenio

PS4, X-One, Wii-U

Polecane posty

Jesteś trollem i hejterem, ale sprostuję.

Sprostował.

Anyway pierwsze gify z The Order na VGleaks, nic nie wklejam bo mnie ciachną, gra wygląda jak film, paczę już 5 minut i nie mogę przestać.

tutaj wrzucam próbkę http://i.minus.com/i8Mae09W1eJMM.gif jest to oczywiście real time.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

What is going on in this thre...

OH SHIII...

Lol od kiedy to oceny mają jakiekolwiek znaczenie. @Rudy - 80~ dla DK to i tak świetny rezultat jak dla tytułu midtier. Więcej "dziennikarze" grom takiej wagi po prostu nie dają. @Luke - Sam nie lubisz jak ci się pisze coś na wyrost o grach Nintendo, więc sam tego nie rób o innych grach, bo się kompromitujesz (jak to porównanie KZSF do CoD).

Weźcie sobie na wstrzymanie, bo nam zamkną piaskownicę.

@Order

Na Dailymotion już faktycznie jest jeden klip. Wygląda fantastycznie. BTFO. Gameplay mi się podoba, choć mam nadzieję, że dzisiaj usłyszę jakieś informacje o ciężkości strzelania i poruszania. Chciałbym coś w stylu TLoU chyba.

Liczę na datę premiery w trailerze. Na chwilę wiemy tylko tyle, że wyjdzie to prawdopodobnie w 2014 i pojawi się na pewno po Destiny.

EDIT:

5.3M do 8 lutego. Utrzymali w styczniu ten milion/miesiąc. Z pomocą Japonii będzie zatem 6+ do końca lutego. Myślałem, ze będzie potrzebny jeszcze marzec, żeby przebić WiiU. Ludzie naprawdę potrzebowali nowych konsol.

EDIT2: Damn. PS3 potrzebowało 10 miesięcy, żeby dobić do tego co PS4 zrobiło teraz w niecałe 3. To dobrze, że smartfony i Steam nie zabiły jeszcze konsol. Super good news.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tytuł AA. Mały budżet, kiepskie promowanie, mniej przekonująca marka niż np. Zelda czy Mario, chyba niższa MSRP niż w przypadku Mario 3D World. To, że Retro liczy ponad setkę osób nic nie znaczy. W Japan Studio siedzi ponad 400 osób, ale to nie znaczy, że Puppeteer czy Knack to coś innego niż midtier. To nie odnosi się zresztą do jakości, bo tego typu tytuły mogą bez problemu być lepsze niż AAA czy AAAA, więc hold your horses. Nie mam zamiaru dzisiaj prowadzić z tobą bezcelowej dyskusji w tej piękny słoneczny dzień. ; )

DKC:TF będzie fantastyczną grą i jestem pewien, że sprawi zainteresowanym masę radości.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne. Nad Zeldą Skyward Sword pracowało ponad 100 osób przez 5 lat. Napewno jest wysokobudżetówką. To bez sensu klasyfikować te gry, bo nowy DK miażdży dopracopowaniem graficznym, muzycznym. Nie widać żeby miał niski budżet.

Lato rzeczywiście w pełni :P Trzeba skorzystać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Mario Galaxy to czwarta najlepiej oceniana gra w historii wg. Metacritic. Pierwsza wg... tego drugiego (późno jest tongue_prosty.gif). Ciekawy jestem czemu Ci nie pasuje. Jesteś takim trochę... heretykiem :D

Heretykiem? :P

Co do SMG to już się chyba tutaj wypowiadałem na temat tej gry. Sama strona artystyczna to najwyższa półka, różnorodne galaktyki, piękna cukierkowa grafika tylko gameplay NUDNY. Serio, ta gra dla mnie jest popierdółką na pół godziny, nie widzę siebie grającego w tę grę 3-4h na raz.

Tak samo oglądałem stream z Super Mario 3D World i gra super, ale w coopie(taki stream oglądałem). Samemu gra by mi się mega szybko znudziła i to jest mój główny zarzut do gier Nintendo. I dalej dla mnie Mario 2D>3D. :P

The Order 1886 wgniata w glebę, grafika piękna, wszystko płynne, są detale na postaciach, środowisko troszkę słabo oteksturowane, ale ogólnie mega mi się podoba. Niech tylko pokażą więcej gameplayu, ale żeby był różnorodny typu zagadki, strzelanie, jakieś skakanie itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Zeldą Skyward Sword pracowało ponad 100 osób przez 5 lat.

Nie pisałem o tym, że Zelda to niskobudżetówka. Czytaj moje posty lol. Wielkość czy czas produkcji nic nie znaczy. Assetto Corsa (niezależne AAA) robi 11 osób. Fish Feza zapowiedział w 2007, a wydał w 2012. Czy to znaczy, że to duży tytuł?

Zresztą nvm. Ode mnie EOT.

tylko gameplay NUDNY.

O boże nawet ja się boję tutaj takich rzeczy pisać, bo zaraz Luke przyjdzie i powie, że gameplay w Mario jest OBIEKTYWNIE ciekawy dla każdego na świecie, a twoja opinia jest błędna. :3

@Order

Sam się tylko dziwię temu, że tak wiele osób siedzi i wygaduje teraz, że NAGLE stracili zainteresowanie, bo to cinematic cover-shooter. Od początku było o tym wiadomo i od samego początku ta gra była skierowana do tego targetu, który pokochał Uncharted czy TLoU. Jedni zatem Order pokochają (ja), a inni oleją jako produkt nieinteresujący i śmiertelnie nudny. Zupełnie normalna sprawa. Śmieszy mnie tylko to, że ponoć "to miało wyglądać zupełnie inaczej".

EDIT: Trailer jest. Mało. Podoba mi się ogólny zarys historyjki i voice acting, ale wiem, że cutscenki będą dobre. No i bez daty premiery. Media też mają ten sam fragment bez wielu nowych informacji. Chcę więcej. To, że media się zachwycają nic mi nie mówi, bo teraz wszyscy się zachwycają wszystkim przed premierą.

>mało rozgrywki

>bez daty premiery (choć panowie z Eurogamera powiedzieli, że Q3)

>mało nowego konkretnego info

>10 sekund Isabeau

brb będę płakał u siebie.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

I znowu się nie zrozumieliśmy. Wiem, że tak nie uważasz, ale napisałem o Zeldzie, bo ma podobne "parametry" developingu co nowy DK. W takim razie już nie wiem od czego zależy liczba literek A.

Musiałem wyszperać znaczenie tych skrótów :P Nie podoba mi się kierunek, w który zmierza język angielski. Niedługo zaczną się porozumiewać zerami i jedynkami :D

No widzisz, chyba czas sprzedać PS4 :D

@RudyRydz

Rzeczywiście są tacy ludzie, którzy nie trawią platformówek 3D. Popierdułką na pewno nie jest, co widać po chociażby ogromie pomysłów zawartych w grze. Bije wszystkie platformówki w jakie grałem na głowę. W każdym razie ile przeszedłeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że to będzie strzelanka, ale mam jeszcze nadzieję na jakieś urozmaicenia gameplayowe. Może coś wymyślą.

I tak zagram dla klimatu, bo prezentuje się to nieziemsko. Chociaż nie postarali się za bardzo, skoro oficjalny materiał z b-rolla dla prasy ma spadki animacji :X

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gameplayu było niewiele i był pourywany, niestety. Powinni pokazać choć pół minuty zwykłej ,, gry w grze ".

Na plus fakt że pasy nie rzucają się w oczy. Grafika i fizyka znakomita. Klimat jest. Strzelania ocenić nie sposób, ale aima chyba nie ma, i QTE też ciekawie zrobione. Szybkości i dynamiki z Girsów na pewno nie uświadczyłem, a te ciasne korytarze nie wskazują na możliwość potyczek z większą liczbą przeciwników.

Cały materiał z pierwszego pokazu znalazł się tutaj i pokazali niektóre sceny kilka razy. Tak się nie robi plz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

Serio chcesz kupić prolog do MGS V trwający 2h za 150zł? Mogę się założyć, że przy premierze PP wyjdzie jakiś pakiet za niższą cenę, a takim ruchem wyrażasz aprobatę dla takich praktyk. Nie rób tego!! :(

@Luke

Pisałem o tym. Pograłem jakąś godzinę i nigdy więcej nie wracałem. Nowy Rayman tak samo nudny bez coopa, no ale ludziki od Ubisoftu nie wpadli na taki prosty pomysł jak coop online. Za trudne do ogarnięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio chcesz kupić prolog do MGS V trwający 2h za 150zł?

Ta, poczytałem więcej i widzę, że na 2h gry się nie skończy. Do tego nie będę czekał do 2016 na PP, żeby zagrać na nowej konsol w MGS. Come on. I need it now. No i na amerykańskim PS Store cyfrowy GZ kosztuje koło 100 złotych. Podzielę się z kimś licencją i wyjdzie mnie połowę tego. Dla mnie bomba.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ten pomysł, że głosowanie portfelem działa? Kupowałem Yakuzy na PS3, a Yakuzy 5 i Ishin nie będzie na zachodzie. Nigdy nie kupiłem DLC do Call of Duty, a one dalej wychodzą. Kupuję stuff Atlusa niezależnie od platformy, a SMT4 dalej nie ma w EU. Grając w gry na iPhonie nigdy nie skorzystałem z IAP, a jest ich coraz więcej. Mógłbym wymienić milion innych przykładów. Proszę was. Bądźcie poważni. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki 2016? Przecież MGS V wychodzi na jesieni. tongue_prosty.gif

@Luke

Lubię platformówki o ile są dobre. Jazz Jack Rabbit 2 kocham, zarówno solo jak i w coopie. Rayman 2 super i wracam cały czas. Niedawno grałem też w Superfrog HD i bawiłem się również super. Ale nie lubię schematyczności i mało różnorodności. Muzyczne levele w Raymanie to najlepsze co jest w tej grze, ale aby w nie zagrać musimy przejść kilka(naście) nudnych leveli. O ile na początku Rayman dawał fun nawet w zwykłych levelach o tyle już w 3 świecie wkradło się znużenie i zmęczenie materiału. Nie tędy droga w platformówkach.

Coop w platformówkach to obowiązek. Split screen w JJR2 z kumplem za szczyla to była MASA funu.

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki 2016? Przecież MGS V wychodzi na jesieni.

Nope. No i w tym roku go na pewno nie będzie i Kojima to zaznaczał wielokrotnie. W ten 2015 też nie wierzę. Dostarczanie gier na czas to nie jest mocna strona Kojimy. Tak samo w 2015 nie będzie jeszcze FFXV i KH3, a pierwsza Persona na PS4 pojawi się po wyjściu PS5. Japonia potrzebuje czasu.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W recenzjach Raymana Legends (pod czym się podpisuję) chwalona była pomysłowość twórców, więc trochę mnie dziwi Twoja opinia. Ciągle coś nowego. Strzelanie do smoka z procy, czy uciekanie przed chmarami potworków, czy nawet unikanie laserów ala bond. Jako że to była pierwsza platformówka, w którą grałem po Luigi U, zachwyciła mnie inwencja twórcza Ubisoftu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza Persona na PS4? Co dokładnie masz na myśłi? Atlus jak dotąd szybko sie nie przesiadał na nowe konsole, wątpie żeby teraz to się zmieniło w najbliższym czasie.

Do tego zmierzam w swoim poście. Wiem doskonale, że Atlus nie przesiądzie się zbyt szybko na nowy sprzęt. Czwarta Persona na PS2 wyszła po pojawieniu się na rynku PS3, piąta wyjdzie na PS3 dopiero za rok~, więc podejrzewam, że z ewentualną szóstą odsłoną może być podobnie. Inna sprawa, że to z mojej strony zupełny strzał w ciemno i Persona 6 będzie pewnie już tylko na iOS.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zazdroszczę posiadaczom PS4 tego tytułu, nawet jeśli miałaby być to zwykła "strzelanka" to wydaje mi się, że obroni się przepiękną grafiką i niezłym settingiem. Z drugiej strony jeśli The Order miałby wyjść na jesień, a plotki odnośnie jesiennej/zimowej premiery Quantum Break się potwierdzą to mielibyśmy ciekawy bezpośredni pojedynek dwóch świetnie zapowiadających się killerów.

Btw. Stała się rzecz niesamowita. T10 najpierw udostępniło 3 darmowe samochody, a dziś udostępniło darmowy tor Road America. Jeszcze rok i dojdziemy może do liczby torów dostępnych w FM4. Ah tak zapomniałem, nie dojdziemy bo po wyjściu Horziona 2, FM5 będzie pewnie olana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL@NieTegoOczekiwali - Po tym jak na trailerze wysiedli z karety i pruli we czwórkę na sześć spluw we wszystkich kierunkach, to czego oni się spodziewali? Point'n Click?

Zobaczyłem w końcu 1886 i jestem zadowolony. Nie było przesady w tym, że trailery jadą na silniku, wygląda to wszystko bardzo dobrze (szczególnie druga część QTE), nie podoba mi się tylko to, jak "sztywno" Galahad się przykleja. Wolałem system z TLoU, gdzie postacie subtelnie korzystały z osłon. I wydaje mi się, że mimika trochę kuleje - w jednej ze scen szczęki skaczą im jakby były z drewna (ale może to tylko kwestia gifa na którym to oglądałem).

Czekam na więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

To pierwszy tor dodany w FM5 czy któreś z kolei DLC? No i tak. Chyba nie ma co liczyć na więcej niż rok wsparcia.

to czego oni się spodziewali?

Nie wiem. Mam ostatnio wrażenie, że generalna publika jest cyniczna wobec rynku AAA i od wszystkiego wymaga się masy chorej niezdefiniowanej innowacji oraz kolejnego zejścia Mesjasza. Problem w tym, że to się nigdy nie stanie, bo prawie wszystko już w tej branży powiedziano.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jest to pierwszy tor dodany jako drugie darmowe DLC. Natomiast parę dni temu udostępnili pierwsze darmowe DLC, w którym znalazła się Honda Civic 2014, Honda Civic CRX Mugen i Honda Prelude Si. Na dużo nie liczę, bo jeśli w 3 miesiące zrobili 1 tor, to pewnie do września sypną jeszcze 1 no może w porywach 2. Ewidentnie widać, że pracują nad czymś innym. Samochody z paczek, które wchodzą w skład Car Passa to jakiś żart. LaFerrari jest chyba największym hitem tej przepustki. No chyba, że planują wydać w krótkich odstępach czasu kilka darmowych DLC, ale kto to wie. Fajnie, że choć coś jest darmowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że więcej było już tych torów. W sumie cool. MS nie potrafi w wersje zbiorcze, więc będę miał mniej zaległych zakupów cyfrowego śmiecia jak już kupię X1.

Ewidentnie widać, że pracują nad czymś innym.

Forza Horizon 2 i FM6. Playground samo na pewno gry nie zrobi, a żeby nadrobić zaległości z FM5 muszą "szóstkę" mieć już dawno zaczętą.

Also. Get hype.

Wersja "boner killer" - Ultra Street Fighter 4

Wersja realistyczna - GTAV, Left4Dead3

Wersja marzeń - Jak, Crash, Wipeout

Wersja science fiction - Shenmue 3, The Getaway 3 (>implying they are significant)

inb4 it's nothing

Edytowano przez lubro
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...