Skocz do zawartości
Zdenio

PS4, X-One, Wii-U

Polecane posty

Martius, pewnie tylko w Japonii coś tam wychodzi.

Nope, nigdy nie przytoczyłem Metroida od Retro i nie przytaczam w takich "zestawieniach" IP od Miyamoto.

Napisałem "chyba" na znak tego, że nie jestem pewien. To oczywiste, a jednak niektórzy ^ nie zwracają na to słowo uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego zamieszania z Zeldą. Było mówione że powstaje, i tego się trzymajmy. Każdy kto ma olej w głowie wie że prędzej czy później wszystkie studia od N, Sony, MS coś pokażą, nikt im nie płaci za leżenie brzuchem.

Problemem może być, ile faktycznie z tego otrzymamy w 2014, i tutaj należy już wyłącznie trzymać się dat premier, ew. słów pracowników odnośnie przewidywanych premier licząc że nie będzie obsuwy.

Dam przykład - moim zdaniem wystarczy, że ktoś z ND ( pracownik ) np. powiedział na imprezce że U4 ( tytuł ) powstaje na PS4 ( platforma ) i wyjdzie w 2014 ( data ). Czyli mamy górną granicę, co gdzie i kiedy. Nie potrzeba żadnego trailera do tego.

Odnośnie casusu sprzedania Wii U przez Lubro, to są normalne dzieje, i dlatego trzymam się żelaznej zasady by kupić sprzęt dopiero kiedy gry na które jestem napalony faktycznie wyjdą. To się tyczy przede wszystkim PS4.

Anyway plotki donoszą że Amazon pragnie wykupić dywizję Xboxa za 20 mld us. Jestem za a nawet przeciw.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo Bayo... to tylko 2 część

A TF to 1 część

Poza tym Bayo to kopuj/wklej z DMC.

Spójrz sobie na te postacie, sceny walki. To robi wrażenie. Te szczegóły, rozmach.

Spójrz na te mechy, na te starcia. Te boty robią wrażenie. Ten styl graficzny, dynamika. Widzisz? Tak można o każdej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martius, pewnie tylko w Japonii coś tam wychodzi.

Ekskluzywnego? Nope. Multiplatform jest ze dwie, np. zapowiedziane w zeszłym tygodniu Kamen Rider: Battride War II i Puyo Puyo Tetris (który też już chyba wyszedł).

Napisałem "chyba" na znak tego, że nie jestem pewien. To oczywiste, a jednak niektórzy ^ nie zwracają na to słowo uwagi.

To, że się napisze "chyba" nie oznacza, że można pisać bzdury.

Anyway plotki donoszą że Amazon pragnie wykupić dywizję Xboxa za 20 mld us. Jestem za a nawet przeciw.

Nie wierzę w to, że Amazon mając koło 12 miliardów dolarów luźnej kasy z czystym zyskiem za 2013 wynoszącym 280 milionów dolarów wykupi dywizję wartą 18 miliardów. Jasne, że MS może zostawić sobie jakieś patenty czy zespół od OS, ale równie sci-fi byłoby stwierdzenie, że Sony wykupi Nintendo.

A TF to 1 część

Good point.

Poza tym Bayo to kopuj/wklej z DMC.

Bad point.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można wierzyć zapewnieniom developerów. To trudny zawód. Pikmin był przełożony ze startu Wii U na marzec, potem na lipiec. Uncharted pewnie wyjdzie w 2015. Niestety. Mnie to nawet daty premier X oraz Bayonetta 2 nie potrzeba. Poczekam spokojnie. Wolę jedną pewną niż potem taki zawód jak z W_D, czy DK.

Messer, widzę, że lubisz wierzyć w plotki biggrin_prosty.gif

@SoloPL

Styl graficzny biggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gif Taa, przecierz nie napatrzyłem się jeszcze na mój świat tongue_prosty.gif Titanfall (pomijając to, że za parę lat będzie brzydki jak noc), ma szansę sprawić, że ludzie zachwycą się pięknem swojej rzeczywistości. O to ci chodziło?

Przyznajmy, że ta gra to i tak chyba jeden z bardziej oryginalnych FPSów jakie ostatnio widziałem, tylko, że nawet jeśli te roboty robią wrażenie, to patrzenie na ich TRZY rodzaje pięćdziesiątą godzinę nie zrobi na mnie wrażenia. Japońskie gry cechują się tym, że co rusz zaskakują czymś niezwykłym, efektownym. Stylem i designem twórcy chcą coś przekazać. Nie tylko efekciarskie wybuchy.

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, przecierz nie napatrzyłem się jeszcze na mój świat

Masz w swoim świecie trzy metrowe mechy? Chyba zacznę kupować sprzęt od Nintendo, jak się takie rzeczy po tym widzi.

patrzenie na ich TRZY rodzaje pięćdziesiątą godzinę nie zrobi na mnie wrażenia

A patrzenie na JEDNEGO mario przez sto godzin robi wrażenie? Idąc tym tropem każda gra gdzie widzimy stale jednego bohatera jest od razu mierna.

Stylem i designem twórcy chcą coś przekazać

Nie. Od przekazu jest treść, styl i design to tylko forma.

Nie tylko efekciarskie wybuchy.

Akurat Platinum lubuje się w kiczowatych wybuchach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniasz temat. Rozmawiamy o STYLU GRAFICZNYM Titanfall. Każda gra ma jakieś niezwykłe elementy. Grafika celuje w tej grze tylko w to co widzisz na co dzień. Realistykę.

Rozmawiamy o Bayonetta vs Titanfall, nie o Mario. Co nie zmienia faktu, że się wygłupiłeś. W Mario Galaxy np., każda galaktyka to zupełnie inny styl. Developerzy fantazjują sobie w tej grze wyborowo. Gram teraz w AC4. To wyśmienita gra, ale powoli zaczyna mnie męczyć ten styl. Zdecydowanie preferuję przedstawianie świata, którego nie da się doświadczyć nigdzie indziej. Zachwyca mnie ostatnio pomysłowość twórców Rayman Legends. Skakanie po kiełbaskach zmierzających ku wielkim zębatkom? To jest coś biggrin_prosty.gif

Jeśli dla ciebie, tylko dosadnie skierowana treść stanowi przekaz, to... nie obrażać, nie obrażać... to źle. Myślisz, że obrazy wybitnych malarzy nic nie przekazują? Design przeciwników w Bayonettcie na pierwszy rzut oka wygląda absurdalnie, z tyłka, że tak powiem, ale to jest intrygujące.

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobra, zamiast jednego Mario jest jedna Bayonetta. Wychodzi na to samo.

Każda gra ma jakieś niezwykłe elementy.

I titanfall też takie ma, choć nie koniecznie są to absurdalnie stylizowane poziomy.

Rozmawiamy o Bayonetta vs Titanfall, nie o Mario - W Mario Galaxy

teraz sam mario wyciagasz... poza tym tak jak mówiłem to wciąż jeden mario, niezależnie od ilości i różnorodności poziomów.

tylko dosadnie skierowana treść stanowi przekaz

Nic takiego nie powiedziałem. Wymyślaj dalej.

Myślisz, że obrazy wybitnych malarzy nic nie przekazują?

Porównanie klasykow z arcadową gierką - super.

Trolluj dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest arkadową gierką? The Journey może? Bayonetta też zapewne. To przecierz tylko z 3 lata pracy, ze 100 ludzi, co tam.

Ty zacząłeś o Mario, więc ci tłumaczę.

Powiedziałeś, że tylko treść stanowi dla ciebie przekaz.

W każdej grze jest jakiś bohater. Gdyby wstawili Connora zamiast Mario to już by dla ciebie była świeża gra?

Absurdalne-tu, w ten dobry sposób. Jest też ten zły. Jak na przykład "avatar" faceta podkreślającego swoją męskość w postaci wielkiego napakowanego olbrzyma trzymającego dwa znaczki męskości jako bronie :D Nie pamiętam w jakiej grze.

Zakończenie: "Trolluj dalej". Please, przecierz chyba każdy dobrze wie, że takich "dogryzek" używają ludzie, którzy: a) sami są trollami b) nie umieją dyskutować c) nie mają porządnych argumentów. Cytując lubro (ach jak ja lubię cytować lubro :P), szanujmy się w tej dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Journey? Connor? O czym Ty w ogóle piszesz?

Zresztą nieważne, szkoda mi klawiatury na te twoje wymysły. Tak, jak napisałem wcześniej -trolluj dalej, może jeszcze kogoś złapiesz, jak mnie, lubro, MeSSera i innych.

----------------------------------------------------------------------------

Gamestop w Wielkiej Brytanii zrobił promocję na PS4, można go dostać za ? 329.97. Znacie jakieś pewne źródło, gdzie można go dostać taniej? tylko pewne, a nie Sebę z allegro ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jejku jejku, oni znowu się kłócą.

Luke, Journey nie jest grą arkadową. Bayonetta z kolei to slaher z b. dobrym systemem walki.

Poza tym Bayo to kopuj/wklej z DMC.

Nie zgadzam się.

Taa, przecierz nie napatrzyłem się jeszcze na mój świat

Masz w swoim świecie trzy metrowe mechy? Chyba zacznę kupować sprzęt od Nintendo, jak się takie rzeczy po tym widzi.

Bez przesady panowie. Opinie tak, dyskusje tak, insynuacje i pojazdy - nie.

Hasła w stylu Trolluj dalej - tak bardzo bez sensu.

Coraz mniej mi się tutaj podoba. Kiedyś umieliśmy ze sobą rozmawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na poważnie jeszcze dyskutujecie z "absurdami Luke'a" ? Pliz stop.gif

Anyway Titanfall jest boski. Tak jak byłem pewien obaw, i niepewny zakupu tak teraz już jestem pewien, że to będzie hit. Pisanie, że jest to klon CoDa albo Bfa jest solidnym nadużyciem. Dawno nie widziałem takiej dynamiki rozgrywki. Po części jest to skutek "niewdzięcznych" botów, o które bardzo się obawiałem, ale pomysł z botami jest strzałem w dziesiątkę.

@MeSSer

Miło to już tu nie jest od dawna i będzie tak dopóki niektórzy nie będą próbowali udowadniać czegoś po trupach, ale to chyba marzenie ściętej głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anyway Titanfall jest boski. Tak jak byłem pewien obaw, i niepewny zakupu tak teraz już jestem pewien, że to będzie hit. Pisanie, że jest to klon CoDa albo Bfa jest solidnym nadużyciem. Dawno nie widziałem takiej dynamiki rozgrywki. Po części jest to skutek "niewdzięcznych" botów, o które bardzo się obawiałem, ale pomysł z botami jest strzałem w dziesiątkę.

Titanfall to świetna gra i jednocześnie przykład jak defensywna, ostrożna taktyka może zepsuć efekt marketingowy. Gra spełnia swoje cele znakomicie, trzyma 60 klatek i w zasadzie nic, tylko otwierać szampana - ale MS zepsuł efekt przyzwoleniem na równoczesne wydanie gry na PC. Dlaczego ?

- zupełnie niepotrzebna dyskusja o wyższości wersji PC, i kolejne wystawanie Xone na ostrzał niższej rozdziałki/gorszej grafiki ( to było zresztą do przewidzenia ).

- utrata części potencjalnych nabywców X1

Słowem, w mojej ocenie na tym dealu EA wyszło lepiej niż MS.

@MeSSer

Miło to już tu nie jest od dawna i będzie tak dopóki niektórzy nie będą próbowali udowadniać czegoś po trupach, ale to chyba marzenie ściętej głowy.

Nie musi tutaj być ,, miło " a udowadnianie racji to sól i chleb każdej dyskusji. Łatwiej 100 ludzi zabić, niż jednego przekonać do zmiany zdania. Diabeł tkwi w tym, jak zostaje to przeprowadzone.

Pierwsza linijka Twojego postu ( swoją drogą - fajny emotikon ) pokazuje jak tego robić nie należy.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że sprawa było postawiona w następujący sposób - PC albo Playstation. W Microsofcie sądzili chyba, że wybiorą PC jako mniejsze zło. Dla wszystkich było by znacznie lepiej gdyby Titanfall był konsolowym exem. Zarobiliby na tym i MS i Sony, wszyscy byliby szczęśliwi bo taki tytuł na pewno napędziłby sprzedaż konsol. PCty to ogromny rynek i wypuszczenie takiego kąska na PC na pewno nie namówi potencjalnych nabywców na kupno konsoli.

Jeśli natomiast chodzi o mój pierwszy akapit. Może i nie było to zbyt gustowne, choć nie ukrywam, że emotikon również bardzo mi do całej tej sytuacji pasuje biggrin_prosty.gif, ale niestety każda z ostatnich wypowiedzi Luke'a wieje absurdem, a wyprowadzanie/prostowanie przez nas tychże wypowiedzi dyskusją nazwać nie można. Niestety. Wiadomym jest, że w 100 % się zgadzać nie będziemy, ale niech ta dyskusja ma ręce i nogi. Mam X1, ale widzę, że ta konsola ma pewne problemy i nie będę wypisywał bzdur i bajek na jej temat, żeby ją wybielać albo stawiać na piedestał przed całą resztą, bo każdy przecież wie jak jest.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale MS zepsuł efekt przyzwoleniem na równoczesne wydanie gry na PC. Dlaczego ?

Wydaje mi się, że sprawa było postawiona w następujący sposób - PC albo Playstation.

Ponoć cały deal był oparty na prognozach, według których to X1 wyrwie do przodu na początku generacji, posiadacze X360 szybko się przerzucą na X1, a rynek PC będzie malał. MS ma szczęście, że tego Titanfalla ma. Sam jestem trochę sfrustrowany, bo chciałbym grę na PS4. X360 się pozbywam, X1 jeszcze nie mam, a na PC nie mam zamiaru kupować czegoś co wymaga ode mnie Origin (również gier pod uPlay po utracie konta wartego kilkaset złotych i absurdalnej reakcji ubisoftowego supportu).

Also dzisiaj ponoć ruszył JP PSN. Zalogowałem się japońskim kontem na PS4, ale po wybraniu sklepowej ikonki dostaję komunikat, że sklep nie jest dostępny. W sklepie na stronie z kolei nie ma (nie mogę znaleźć?) zawartości na PS4. Chcę zobaczyć jak wygląda na PS4 niby-Yakuza i sprawdzić Stridera. ;(

Komuś mignęło na jakimś forum cokolwiek co tego by dotyczyło?

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że on napisał "jakieś arcadowe gierki", więc uznałem, że stwierdza, iż gry nie mogą być sztuką. Przytoczyłem Journey.

Wiesz o czym mówię, ale nie potrafisz na to odpowiedzieć, więc zaczynasz obrażać. Typowe.

@Orchi

W "realu" też tak zwracasz się do ludzi, z którymi się nie zgadzasz? BTW co niby było tak absurdalnego w moich ostatnich wypowiedziach? Z tym akapitem wyręczył mnie Messer, za co bardzo mu dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że sprawa było postawiona w następujący sposób - PC albo Playstation. W Microsofcie sądzili chyba, że wybiorą PC jako mniejsze zło. Dla wszystkich było by znacznie lepiej gdyby Titanfall był konsolowym exem. Zarobiliby na tym i MS i Sony, wszyscy byliby szczęśliwi bo taki tytuł na pewno napędziłby sprzedaż konsol. PCty to ogromny rynek i wypuszczenie takiego kąska na PC na pewno nie namówi potencjalnych nabywców na kupno konsoli.

Najgorsza rzecz w biznesie - zwycięstwo partykularnych interesów. MS chciał mieć exa za wszelką cenę, skończył z exem, który znowu jest gorszą graficznie wersją gry, jakby X1 mało miał takich gier.

niestety każda z ostatnich wypowiedzi Luke'a wieje absurdem, a wyprowadzanie/prostowanie przez nas tychże wypowiedzi dyskusją nazwać nie można. Niestety. Wiadomym jest, że w 100 % się zgadzać nie będziemy, ale niech ta dyskusja ma ręce i nogi. Mam X1, ale widzę, że ta konsola ma pewne problemy i nie będę wypisywał bzdur i bajek na jej temat, żeby ją wybielać albo stawiać na piedestał przed całą resztą, bo każdy przecież wie jak jest.

Przejrzałem kilka ostatnich stron tematu i takiego offtopa, flame bait'u( z każdej trony nie widziałem jeszcze nawet na trollerskich forach console wars. Więcej dystansu do siebie, panowie. Coraz więcej złośliwości, ataków, obrażania z każdej strony. Miałem przytoczyć cytaty 3 - 4 osób, ale szkoda transferu na takie pierdoły. Od Ciebie jeden cytat bodajże.

Nie ma znaczenia - utnijmy to w połowie i wrócmy do tematu.

Najnowsze notowania sprzedaży VGC - X1 sprzedał się gorzej od PS4 i PS3. 140k PS4, 59 k PS3 i 53k X1. Nie podoba mi się to.

Nie tak to powinno wyglądać. Nie ważne czy lubi się MS czy nie.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że zaskakuje mnie sytuacja na rynku. Sądziłem że o słabym starcie X1 wszyscy dość szybko zapomną, a $100 różnicy i nieco niższa jakość* gier przegrają z mocą marki Xboxa. Stawiałem na wyniki w stylu PS4 na przedzie, ale X1 tuż za nim. Jakiś bundle z Titanfall i bez Kinecta (a nie napędu optycznego na miłość Thora) by się przydał. Ale znając życie trochę wody upłynie zanim MS zareaguje.

* - Dla piszących w tym temacie ta różnica jest oczywiście wyraźna, ale przeciętny gracz tego nie zauważa bądź w ogóle się tym nie przejmuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "realu" też tak zwracasz się do ludzi, z którymi się nie zgadzasz? BTW co niby było tak absurdalnego w moich ostatnich wypowiedziach? Z tym akapitem wyręczył mnie Messer, za co bardzo mu dziękuję.

Jak ? Słowo "absurdalne" aż tak Cię zbulwersowało ? Napisałem najdelikatniej jak się dało. Choć raz w tym temacie wykaż się obiektywizmem, spójrz na ostatnie strony. Luke vs. całe forum. To co Ty uprawiasz to nie jest dyskusja, bo piszesz bzdurę po czym przez kilkanaście postów wszyscy próbują Cię uświadomić, ale Ty i tak masz przecież rację. Miałem już z Tobą nie konwersować, ale musiałem Ci odpowiedzieć na Twoją urażoną dumę.

Stosunek 3:1 jest na prawdę nokautujący i wygląda to nie ciekawie. W ogólnym rozrachunku tak źle nie jest, ale te ostatnie wyniki sprzedaży są lekko mówiąc złe. Pytanie czy Titanfall jest w stanie coś zmienić, oby. Wersji bez kinecta raczej nie będzie, no chyba, że MS uderzy się w pierś i da graczowi wybór kupna samej konsoli i ew dokupienia samej kamerki. Na taki ruch będzie trzeba czekać do jesieni, jeśli sprawy będą wyglądały tak jak teraz to coś zrobić muszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej Orchi o, już nie pierwszy raz, namawianie osób do nie odpowiadania na moje posty. Normalnie, tu bardzo spokojnie można rozmawiać, ale kiedy wchodzi taki hejter Solo, i bez powodu najeżdża na Nintendo, to ciężko utrzymać spokojny ton. Podoba mi się Titanfall. Chciałem tylko zwrócić uwagę na to jak często niebanalnie wystylizowane gry tworzą Japończycy, w przeciwieństwie do wielu zachodnich developerów, którzy klepią ten sam militarny koncept. Ale zaczęło się oburzenie.

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie namawiam do nieodpowiadania na Twoje posty, ale na niekończące obrzucanie się mało sensownymi argumentami. Tak więc rozmawiajmy normalnie smile_prosty.gif

Absurd nad absurdem goni absurd. Gram sobie grzecznie na multi, aż tu nagle w trakcie meczu wyskakuje mi komunikat "it's time to update". Jak można pozwolić aby w trakcie rozgrywki przymusowo kazano zainstalować mi aktualizację konsoli ? Btw przy 8 zainstalowanych grach mam jeszcze 100 GB wolnego miejsca na dysku. Tragedia.

Po kolejnej sesji w Titanfallu, mogę powiedzieć, że tryb Last Titan Standing to jest mój faworyt jeśli chodzi o "czysty fun". Nie podoba mi się natomiast system matchmakingu, który jest trochę kiepski i całe odpalanie meczu trwa trochę za długo, ale może to tylko uroki bety.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oni chcą do premiery rzeczywiście podnieść rozdzielczość i tekstury są w becie faktycznie niższej rozdzielczości to dobicie do stałych 60 klatek będzie jakąś magią. Widać, że Respawn to raczej bogowie rozgrywki, a nie technologii.

Najnowsze notowania sprzedaży VGC

Naprawdę poczekajmy na coś oficjalnego, a nie zgadywanie na chartzz.

Jedyne co tam ma sens to amerykańskie pudełkowe pre-ordery. Biorąc pod uwagę, że Infamous ma 6 tygodni przed premierą 200k, a Titanfall 5 tygodni przed 240k, to można przewidywać, że obie gry będą miały podobną wagę. To jednak też tylko wskazówka, bo dojdą bundle, nie wiadomo ile osób kupi konsolę pod IF:SS i Titanfalla, jaki udział będzie miała cyfrowa sprzedaż i jak będzie w innych krajach. Do tego ta późna decyzja o przesunięciu premiery na X360 o 2 tygodnie też pomoże wersji na X1.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...