Skocz do zawartości
Zdenio

PS4, X-One, Wii-U

Polecane posty

Jakie kombosy i speciale?

Wait. Chcesz przez to powiedzieć, że przeszedłeś W101 mashując jeden guzik, nie łącząc ataków i nie wykorzystując specjalnych umiejętności poszczególnych Wspaniałych, a teraz starasz się nawiązać jakąś dyskusję na temat tego czym ta gra jest i co chce zrobić?

Chyba znowu się dałem nabrać na trolling. fckme

Wiedziałem, żeby się nie wdawać w tą dyskusję. Na dalsze posty nt. W101 już nie odpowiem. Just sayin'

OT: Trzeci Sonic w ramach współpracy Segi i N już jest multiplatformowy. #shockingnews

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że łączyłem ataki, pfff. A umiejętności to takie jak Wonderful rising, czy raczej skuteczność poszczególnych broni? Proszę mnie o trolling nie oskarżać, tylko posty wyraźnie pisać. Żałosna twoja wypowiedź. Zresztą nie pierwsza taka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jejku jejku

Zamiast się czepiać słówek jeden drugiego, spójrzcie lepiej na to

http://www.gamepur.c...-2-demo-dr.html

W skrócie - Thuway twierdzi że pierwszy pokaz The Order zostawi wrażenia podobne do pokazu U2. Tylko, czemu u licha jakoś nie chcą pokazać..

W zasadzie miałem coś pisać o sprzedaży poszczególnych next genów, ale skoro w USA i UK PS4 bije Xboxa, i światowo bije Wii U bez Japonii to nie ma o czym pisać. No i już za tydzień mają być wyniki tych wielkich dostaw do sklepów, zastanawiam się kiedy to szaleństwo się skończy.

Na zakończenie trochę humoru - Hitler dowiaduje się że Girsy nie pojawiają się na PS4

http://www.youtube.com/watch?v=CuQ2XRNuivQ#t=26

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się kiedy to szaleństwo się skończy.

MichaelCaineNever.gif

Na przełomie lutego i marca tempo schodzenia z półek będzie spadać. Wtedy jednak Sony ma Destination Playstation, na którym MOŻE (nie musi) pojawić się jakaś zapowiedź. Dochodzi start w Japonii. Potem parę gier w marcu (GZ, Infamous, The Show 14) i międzyczasie GDC z headsetem VR i jakąś zapowiedzią co podtrzyma momentum.

nothing stops this train man

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Łał, Nintendo będzie miało dystrybutora w Polsce. Czeskie ConQuest Entertainment. Świetnie, nieobecność i tak była zbyt długa... Mam nadzieję, że doczekam się cen konkurencyjnych dla tych z Allegro : )

@1886 - Give gmplay plz : <

Wierzycie w plotki, jakoby tytuł ten miał jeszcze ukazać się w tym roku? Ja szczerze wątpię. Early 2015 najwcześniej. Dopiero pierwszy większy pokaz dla prasy (wcześniej to było raczej demko technologiczne), a premiera jesienią? Hm... Dlatego jeżeli się nie wyrobią, to stanie się rzecz dla mnie nieoczekiwana, najpierw kupię X1.

Edytowano przez Zdenio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy gra ( TO1866) ukaże się w tym roku, czy w następnym, ale na pewno będzie w 1080p 30 FPS

http://gamingbolt.com/the-order-1886-will-run-at-30fps-and-1080p-on-the-ps4

Swoją drogą Sony ogłosiło że sprzedało już 5 mln PS4, do Wii U pi razy drzwi pół miliona zostało. Xbox One coraz bardziej odstaje i prędzej czy później włodarze MS będą musieli zmierzyć się z tym problemem. Ciekawe jak to zrobią.

Pomyśleć że cała przewaga PS4 wynika głównie z niższej ceny i lepszej rozdziałki w multiplatformach, rok temu bym w to nie uwierzył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co musi być z tą konsolą tak bardzo nie tak, że ludzie olewają gry po 90 % ? Nigdy tego nie zrozumiem.

Ale to prawda, Wii U zabije sprzedaż najlepszej nawet gry. Tak samo jak Vyta. Szkoda.

Aha, attach rate ( liczba sprzedanych gier na konsolę ) może być niepewnym źródłem danych jeśli baza sprzedanych konsol jest niewielka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Wii U nie jest martwe. I nie wiem skąd to stwierdzenie. Może i przegoni, może DK okaże się system sellerem i nie przegoni. Jedno jest pewne. Konsola jest świetna. Teraz ogrywam Assasyna 4, akurat następny nawinie się DK, w grudniu miałem Mariana, W101 i Raymana. Czego więcej chcieć? Ale i tak hejt się leje... ze strony zwolenników PS4, konsoli z paroma multiplatformami, dwoma średnimi exami i Resogunem, który jest jedyną grą na tą konsolę jaką bym ograł.

Mario 3D World ma już prawie 2 mln. sprzedanych sztuk. Not bad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero pierwszy większy pokaz dla prasy (wcześniej to było raczej demko technologiczne), a premiera jesienią?

Normalna sprawa. Nie różni się to tym jak swoje tytuły prowadzi MS. Sunset Overdrive nikt nie widział, z QB widzieliśmy 6 sekund rozgrywki, dalej nie wiadomo jak będzie się nazywać "Next Halo", Forza Horizon 2 nie została nawet zapowiedziana. To nie jest tak, że duże partie rozgrywki się mediom pokazuje zawsze co najmniej rok przed premierą.

Do tego wszystko i tak wskazuje na jesień.

ale na pewno będzie w 1080p

Full HD@1920x800 to nie 1080p.

Swoją drogą Sony ogłosiło że sprzedało już 5 mln PS4

Masz jakieś źródło czy chartzzz?

Ciekawe jak to zrobią

MS ma więcej pieniędzy, którymi mogą obsypywać wydawców. Nie martwiłbym się o nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola może być świetna, gry mogą być znakomite, ale jak nie ma sprzedaży to nic nie ma. PS4 faktycznie obecnie nie ma wielu gier, a schodzi jak szalone.

@lubro - gdzieś newsa czytałem, ale chatrzz mówi to samo.

Anyway, potężne zmiany w Sony. Sprzedali segment PC, a dział TV zmienili w spółkę zależną.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chatrzz mówi to samo.

Zerowa skuteczności zbierania danych spoza US oraz rosnące znaczenie dystrybucji cyfrowej to coś co kompletnie dyskwalifikuje vgchartz z bycia wiarygodnym źródłem informacji. Mogą być blisko, ale w większości przypadków mają numerki różniące się od oficjalnych, mieszają "shipped" i "sold through" oraz mają nieładną tendencję do niepodawania żadnych źródeł swoich rewelacji.

A ten news z 5 milionami to pewnie to.

Gdzieś dzwonią... ; p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz Messer. Są wyśmienite gry, ale sprzedasz słaba, więc nic nie ma? :P Czego nie ma?

No to jeszcze jest dziura ok. 900 000 pomiędzy PS4, a Wii U. Donkey Kong, nadchodż! Silnymi łapskami rozszerz różnicę pomiędzy dwoma graczami w branży! Umm, może trochę zbyt metaforycznie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luke, dobrze wiesz że teraz mówię o sytuacji globalnej a nie pojedynczych przypadkach. Sam coraz bardziej przekonuję się do Wii U, ale zdaję sobie sprawę że globalnie konsoli po prostu nie idzie. Jakbym wiedział czego nie ma Wii U by się sprzedawać, pracowałbym pewnie w Nintendo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj leży cały problem. Bo o ile do czasu kiedy jeszcze żyją X0 i PS3 WU będzie dostawać multiplatformy, tak później mało który producent będzie chciał się bawić w optymalizację gier dla dość słabego sprzętu, do tego na innej architekturze. Wii mogłoby się przed tym bronić, gdyby miało dużą bazę graczy nastawionych na multiplatformy. Niestety, konsola bigN jest bardzo szybko doganiana przez rywali i zaraz zostanie z tyłu, do tego jednak większość graczy kupiło Wii dla gier Nintendo, więc tym bardziej multiplatformy nie będą schodzić, co doprowadzi do tego, że nie będą wydawane. Nie będzie multiplatform (lub będą gorszej jakości niż u rywali), tym samym odpadnie wielu potencjalnych kupców. Błędne koło. Oczywiście Nintendo ma jeszcze swoje gry, ale każda platforma ma EXy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megatons.

Team Ninja robi grę na PS4, a Shimbori chciałby użyć GPGPU do zrobienia soft body physics. Dem Dead or Alive 6 boobs. O taki nextgen walczyłem.

Also dostałem dzisiaj Tomb Raidera i odpaliłem grę na PC (1080 + ultra) oraz PS4 obok siebie na dwóch monitorach. Wersja na PS4 wygląda trochę lepiej, bo ma dodatkowe efekty (lepsza mgła w lesie, bujające się drzewka) i więcej roślinności. PC ma mimo wszystko trochę wyższej rozdzielczości tekstury i jakąś teselację. Te różnice są jednak minimalne i trzeba się przyglądać mocno/postawić koło siebie 2 screeny. Włoski też są tak jakby mniej upierdliwe i bardziej naturalne na PS4. Co do nowej twarzy Lary to na screenach faktycznie wygląda kiepsko, ale w ruchu jest już dużo lepiej. W ogóle jestem w dużym szoku jak to wygląda. Obraz czyściutki i 60FPS przez większość czasu (choć pewnie w takim Shantytown będzie już gorzej).

Szkoda, że to kiepski Tomb Raider. :|

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę pierwszy gejplej z Evolve

Nie do końca wygląda to jak się spodziewałem, ale i tak jestem pod wrażeniem. Kilka stylów gry potworkiem w zależności od ewolucji też na plus.

W piątek beta Titanfalla. Poznamy odpowiedzi na wiele pytań.

Edit - no i poznaliśmy. Rozdziałka 792p, stuttering itp.. ale gra się podobno przyjemnie więc przymykamy oko.

Also, Ground Zeroes wyraźnie lepsze na PS4.

Also, niedługo nowe NPD.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit - no i poznaliśmy. Rozdziałka 792p, stuttering itp.. ale gra się podobno przyjemnie więc przymykamy oko.

Also, Ground Zeroes wyraźnie lepsze na PS4.

Also, niedługo nowe NPD.

Nawet mnie zszokowało to, że przestały mnie te rewelacje obchodzić i chyba Tomb Raider był ostatnią grą, przy której jeszcze mi się chciało prowadzić dyskusję na temat różnic. PS4 jest mocniejsze, a że jest tańsze to się lepiej sprzedaje. SZOK. Get over it and move on.

Wolałbym, żeby Kojima powiedział czy wersje na PS4 i XBONE różnią się ze względu na wykorzystanie DS4 i Kinecta, bo boję się, że multiplatformowy developing pozbawi grę typowego dla MGS wykorzystania sprzętowych gimmicków.

Przeglądałem przy okazji japońskie startowe gry i po raz pierwszy w życiu usłyszałem o czymś takim jak Nobunaga's Ambition. Wygląda przyjemnie i chętnie bym przygarnął jakby było u nas. Zaćwierkałem do Tecmo EU i dostałem odpowiedź, że planów na lokalizację nie mają, ale oferują na PS4 Dynasty Warriors 8 XL. Spoko, ale nie obchodzi mnie symulator wciskania square18x18.png.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem przy okazji japońskie startowe gry i po raz pierwszy w życiu usłyszałem o czymś takim jak Nobunaga's Ambition.

Strategia wywodząca się jeszcze z czasów Commodore 64 (wtedy jeszcze nie byli połączeni i nazywali się po prostu KOEI), którą miałem w wersji kasetowej :trollface: . Sama mapka, zero animacji, zero filmików. Tylko liczby i statystyki, czyli coś, co strategiczni hardkorzy uwielbiają.

A propos ćwierkania, to od Cellar Door Games dostałem odpowiedź, że Rogue Legacy wyjdzie na PlayStation 4 w 2014 roku (żadnej konkretnej daty). Tak czy siak, to moim zdaniem obok Don't Starve najlepsza z gier "nieretailowych" na najnowsze PlayStation.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wyłącza stream z najdłuższego Nintendo Direct w historii:

To uczucie kiedy:

- Bayo2 dalej nie ma konkretnej daty lub choćby głupiego "Fall" czy "Autumn"

- Przy X nie było nawet mowy o tym, w którym roku to wyjdzie (EDIT: Oh wait. Na JP streamie było 2014. U nas zatem 2015. Well fck)

- Mario Kart dopiero 30 maja

- SMT4 pewnie nigdy nie wyjdzie w EU

- SMTxFE pewnie nie istnieje

- Zero zapowiedzi na WiiU

- Nowy Steel Diver nie wygląda tak jak się spodziewałem (zacznijmy od tego, że wolałbym go na WiiU)

- Dalej nie ma cross-buy na stuff z VC

To wygląda tak jakby ich już nic nie obchodziło.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spływają dane z najnowszego NPD, czyli liczby sprzedanych egzemplarzy konsol w USA.

PS4 prawie zdublowało sprzedaż X1. O dziwo, dość dobrze sprzedało się Wii U ( pewnie żeby lubro na złość zrobić xd ) 3DS za to wyraźnie zwolnił. W zasadzie porównując z styczniem 2007, startem poprzedniej generacji, konsol średnio sprzedało się w USA mniej. Dlaczego ? I dotyczy to każdej marki.

Tak samo dobrze poradziła sobie Lara w wersji na PS4 ( tzn. 2x więcej niż X1 ). Wygląda na to że afera z framerate dała duży rozgłos marketingowy.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość dobrze sprzedało się Wii U

Nie ma jeszcze numerków Nintendo. Nie. 57K z forum vgchartz to zeszłoroczny styczeń.

EDIT: Oh. Numerki N są, ale wyjątkowo nie dotyczą sprzętu, a tylko gier. Te wzrosły względem stycznia 2013. Jeśli konsol nie podano to pewnie są poniżej tego co rok temu. Sub-57k then.

pewnie żeby lubro na złość zrobić xd

Silne Nintendo jest w branży potrzebne, więc nie wiem skąd ten pomysł. WiiU jest historyczną porażką, ale to nie znaczy, że ja chcę żeby to była historyczna porażka.

W zasadzie porównując z styczniem 2007, startem poprzedniej generacji, konsol średnio sprzedało się w USA mniej.

Jeśli X1 to faktycznie 143k, a Ps4 to "prawie 2x tyle" to PS4 zaliczyło najlepszy pierwszy styczeń w US w historii konsol Sony.

Wygląda na to że afera z framerate dała duży rozgłos marketingowy.

Ty to nazywasz "aferą", a ja po prostu widzę, że ludzie kupują lepsze wersje multiplatform (poza CoD, który w świadomości większości amerykańskich graczy jest Xboxową grą).

Tak w ogóle to numerki średnio interesujące. Jestem ciekaw jak na to zareaguje MS. Nintendo na zwalniającego 3DS i pukające do wrot piekła WiiU wyskoczyło z Directem (nudnym i bez konkretów, ale zawsze). Sony zdaje się czekać (bo pewnie nic nie mają). MS nie może jechać na Titanfallu do samej premiery.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem pora dolać oliwy do ognia

Sony Corp. (6758) said sales of its PlayStation 4 video-game console beat Microsoft Corp. (MSFT)?s Xbox One during January, based on data from researcher NPD Group Inc.

The PlayStation 4 almost doubled the sales of its nearest next-generation competitor, Tokyo-based Sony said today in an e-mailed statement. The PS4 and Xbox One, both released in November, compete with Nintendo Co.?s Wii U, on the market for more than a year.

Combined sales for the PS4 and its predecessor, the PlayStation 3, surpassed all other platforms in January, Sony said

Coraz więcej doniesień o tańszej wersji X1 bez Kinecta. So much of rewolucja MS.

Jeśli chodzi o software tutaj również dominacja PS4. Już mi się nie chce pisać.

A to wszystko dzieje sie na tydzien przed startem w Japonii.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...