Skocz do zawartości

PS4, X-One, Wii-U


Polecane posty

]Nie kłam. Każdy kto planuje mieć PS4 pożąda zapowiedzi nowej gry Naughty Dog.

Nie no. Bez jaj. Wiem, że będę kupował next gena (za dwa lata :]) i wiem, że będzie to PS4. Ale jakoś mało mnie ekscytują zapowiedzi gier od Naughty Dog. Serio. Obecnie jaram się w zasadzie tylko Order 1886 i Watch_Dogs. I patrzę, czy coś jeszcze w niedalekiej przyszłości wywoła u mnie równie mocne zainteresowanie.

Przy okazji chciałbym dodać, że nie olewam ciepłym moczem gier od ND, co to, to nie. Po prostu wiążę większe nadzieje z tymi tytułami, o których wspomniałem i nowym Falloutem (tak, wiem - oficjalnie, to nie wiadomo, czy w ogóle będzie... a może wiadomo, a tylko taka ciemna masa jak ja o tym nie wie?). Podobają mi się gry od ND, ale... Sam nie wiem. To nie Fallout :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-eating a crow-

O ile do tej pory starty były równe (liczbami i różnorodnością wygrywa PS4, pudełkami XBONE), tak teraz XBONE jest wyżej (przynajmniej jeśli ktoś ma PC).

Jeśli to oznacza, że teraz wyrobią się z 60FPS to nawet się nie gniewam. Wielka PRowa katastrofa dla Sony tak czy inaczej. No ale to nie mogła być walka, w której tylko jedna strona potykała się o własne nogi. Ciekawe co zamiast tego w PS+*.

PS4 dalej ma dla mnie jedną grę, więc to o jedną więcej niż XBONE**. Teraz jednak ze smutku chyba zacznę szukać X1 w tym roku***, żeby skończyć z dwoma konsolami. Jest jeszcze sklep, w którym się to nie wyprzedało i można się bawić w import (w ramach EU)?

*

Sony właśnie strzeliło sobie w stopę!

Nie wiem ile wiecie o kulturze PS+(sam jestem ekspertem), ale honor i przyznanie się do winy jest jej wielką częścią. To nie jest tak jak w przypadku Games With Gold, gdzie można odnieść sukces nic nie dając. Jeśli kogoś oszukasz na PS+, przynosisz sobie hańbę i jedynym sposobem na zmycie tej hańby jest skrucha. Ta cała sytuacja oznacza, że płacący PS+, po usłyszeniu tego, nie będą chcieli kupować gier na PS4 i przedłużać Plusa. To jest WIELKIE. Możecie się śmiać, ale Sony tym ruchem zraziło do siebie cały rynek.

Sony powinno publicznie przeprosić i dać nam całego Killzone w PS+. Inaczej mogą zamykać biznes.

See what I did there?

**Pewnie nawet gdyby SF dostał delay to bym kupił PS4 lol

***Już raz kupiłem konsolę, która nie miała dla mnie gier (ŁiJu), więc czemu by nie zrobić tego jeszcze raz - jeśli Forza 4,5 zmyje cały brud fizyką to tym lepiej

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera DriveCluba opóźniona na 2014, zapowiedziana jeden dzień po obsuwie W_D, ktoś w Sony musi mieć teraz bardzo zły dzień. Od lutowej zapowiedzi zdecydowanie największa wtopa Sony.

Ale nie ma tego złego, jeśli poprawią grę to tylko się cieszyć, w końcu pod koniec roku mamy GT, a konsolę się kupi w 2014, jak już podadzą daty premier tych wszystkich gier.

Walka się na teraz wyrównała.

Edit - jeszcze nie wszystko jasne, musimy poczekać na potwierdzenie z tym DC. Jest nadzieja.

Fristron - rozumiem, ale w sumie off top robimy z tym TO1866.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ain't even mad. Jak słusznie zauważył MeSSer, będzie jeszcze GT6 celujący w podobny target, a do tego mam wciąż furę gier do ogrania przed sprzedażą PS3 i kupnem PS4.

Sony powinno publicznie przeprosić i dać nam całego Killzone w PS+.

Wolałbym darmowe multi prawdę powiedziawszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę twarze pracowników GG po tym jak się dowiadują o tym fakcie :D Nie będą to twarze zadowolone.

A tak na poważnie, Sony nic nie potwierdziło z tym DC, ale ta cisza gdy Shu Yoshida zazwyczaj spamuje na Tweecie jest wymowna.

Poza tym, dlaczego chcą przesuwać DC ? Dla mnie jedyne powody to - gra jest w daleko polu, albo GT6. Ewentualnie chęć podbicia jakości np. framerate, ale to wątpliwe imo.

No, ale przynajmniej coś się dzieje. Idealna premiera PS4 robi się coraz bardziej przyziemna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho gra jest jeszcze w powijakach. Trudno mówić o jakiejś dużej konkurencji na polu DC i GT6 skoro gry te wychodzą na inne platformy i stawiają nie nieco inny rodzaj rozgrywki. W takim wypadku Sony powinno imho postąpić odwrotnie i odsunąć GT6 na I kwartał 2014, priorytetem winno być wsparcie PS4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale PS4 da sobie radę, jeśli pre-order ratio dalej wynosi 70:30. Do tego DriveClub może się wydawać dla nas dużym tytułem (bo exclusive), ale liczą się multiplatformy i do nich to PS4 jest maszyną tańszą. Jakby tego było mało to console-only crowd (a to oni głównie robią przesiadkę w tym roku) widzą na PS4 ofertę szerszą niż na XBONE. No i powtarzam. O ile pisze to z bólem serca, to DriveClub nikogo...

Why DriveClub is not huge.

- nowe samochodowe IP. Tej generacji było ich tylko kilka i większość została brutalnie rozjechana przez wydawcę. Split/Second, Blur, Baja. Był też Motorstorm, który przed zabiciem obronił się tylko tym, że był fenomenalny (Evolution, duh). Jednak już po Apocalypse, który został wrzucony w trudny okres, Sony zmieniło kierunek, bo typowo zręcznościowe i nieautentyczne samochodówki nie będące Mario Kart czy Soniciem Transformed nie mają szans na normalną egzystencję. Wyszedł Motorstorm RC, który był top-down racerem i był dorzucany do Vity. Nowych marek się w tym gatunku nie robi. Project CARS zbierał 3,5 miliona dolarów przez 13 miesiecy, Ass Corsa nie przeszło przez Greenlight przez kilka miesięcy pomimo akcji całego community. W mainstreamie rządzą NFS, GT, Forza (ugh) i gry na licencji. Reszta ma ciężko.

- pre-orders. USA na 24 sierpnia. Na UK amazon DriveClub jest 17# (za Rivals i Knackiem). W USA znowu za Knackiem. W Niemczech jest za m.in The Order i Lego Marvel Super Heroes (i znowu za Knackiem). Na dzisiaj~ w USA DriveClub ma mniej zamówień niż The Last Guardian.

- Sony oszczędza na marketingu wszystkiego. Killzone się broni marką i tym, że to najlepiej wyglądający konsolowy starter (pomaga hasło "60FPS multiplayer" za którym zawsze leci CoD-crowd), Knack jest pokazywany wszędzie i jest na stacjach demo wszędzie. O tym, że DriveClub wygląda dobrze wiedzą tylko osoby, które obejrzały te directfeedy na gamersyde. O tym, że to będzie dobra gra wiedzą tylko ci co kojarzą Evolution. To Evolution, które zrobiło Motorstorm. Tego Motorstorm, który sprzedawał się ledwo powyżej wymaganej liczby. Czasy kiedy Evo robiło najlepsze gry na licencji w historii (WRC) pamiętają nieliczni.

Poślizg DriveClub to wizerunkowa klapa, ale na PS4 wielkiego wpływu mieć nie będzie. Powiedziałbym, że Watch_Dogs bardziej Sony martwi.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff.

Jeżeli to się potwierdzi, to chyba poczekam po prostu do inFamousa z zakupem PS4. Planowałem kupić sobie WD na tę konsolę, DriveClub miał być dodatkiem, bo lubię po prostu czasem pojeździć, a dawno nie grałem w żadną ścigałkę. A teraz? Marka Killzone nigdy mnie nie fascynowała, Knack może być fajny, ale... Nie wiem. Może nowy Asasyn to jakiś argument.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w Polsce oficjalna premiera konsoli Xbox One będzie miała miejsce gdzieś w maju - czerwcu 2014 roku? Microsoft chyba sam w tym momencie nie zna odpowiedzi na to pytanie.

Ktoś powyżej napisał, że rozdzielczość 1080p będzie fikcją, czy coś w tym stylu? LOL. Można prosić o link do źródła tej rewelacji? Coś mi się nie chce wierzyć, że gry na Xbox One będą chodziły w "rozdziałce" 1280 x 720 punktów.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Zelda na E3 2014... Why?! Próbuję sobie wyobrazić to show i te miny szefów Sony i Microsoft, ale to jeszcze ok. 8 miesięcy...

W tych dajrektach sypią takimi szczątkowymi informacjami, np. Yarn yoshi, kirby 3D, ten crossover z fire emblem, a prawdziwe zapowiedzi na E3.

Jestem coraz bardziej ciekaw premiery nowych konsol. Nie mogę się wręcz doczekać, ponieważ na razie ich droga to wiele wpadek. Czy gracze są tak zainteresowani? Czy gry będą ładne (brak standardu 60 fps, 1080 p) i czy będzie widać jakąś przepaść pomiędzy PS4, a XONE, a WII U?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard pewnie będzie, ale za rok, dwa. Wystarczy porównać np. Gearsy 1 do 3 - kolosalna różnica. Co do przepaści to wątpię, ponieważ zawsze równa się do najsłabszego. Co do sukcesu nowej generacji to nie mam żadnych wątpliwości - i PS4 i X1 znajdą bardzo szerokie grono nabywców.

Zelda - Ty myślisz, że ani Sony ani MS nie zapowiedzą nic na E3, parę miesięcy po premierze ich nowych konsol? icon_lol.gif

Edytowano przez Jachus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Wait, przecież Wii U to sprzęt nieco lepszy od PS3, więc raczej różnicę będzie widać, przepaść pewnie tylko w przypadku exclusive'ów na next-geny (takich 100% exów, których nie będzie na PC, Infamous nowy wygląda fenomenalnie). Oczywiście w odpowiednich grach, np. w Bayonetta 2 albo w nowym Xenoblade. Większość tytułów na Wii U to stylizowana grafika, kreskówkowa etc, więc nawet nie ma jak porównać.

A co do Zeldy, czemu szefowie Sony i Microsoft mieliby mieć jakiekolwiek miny? tongue_prosty.gif To będzie po prostu nowa Zelda, z jakąś nową mechaniką.

Edytowano przez Zdenio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, Reaper of Souls, dodatek do Diabła III, również na PS4. Nie wiem jak to jest z wersją na X1, bo tam chyba nawet podstawki nie zapowiedzieli, ale biorąc pod uwagę fakt że wersja na X360 pojawiła się znikąd nigdy nie wiadomo.

Nowe materiały z Rysie i nie powiem, grafika i animacja robi wrażenie, Crytek mocno na to stawia. Podobno walka w singlu >>> multi, więc można być dobrej myśli.

Odnośnie wpadek, to Microsoft zaczął się odbijać po turn around 180, a Sony ostatnio dotknęła obsuwa DC, głównej ścigałki na PS4. Tutaj jest ostra walka w chwili obecnej. MS wciąż ma kilka kart w postaci Quantum Break czy nowego Halo, z kolei Sony nie pokazało nic od największych asów.

Będzie ciekawie, choć hype na PS4 ostatnio mocno siadł. WD i DC delay combo działa na niekorzyść Sony, MS już od dłuższego czasu nie zaliczył żadnych wpadek i sytuacja się wyrównuje powoli, kto by w to uwierzył przed E3..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Ryse wygląda bardzo ładnie, ale absolutnie nie jest to gra na którą mógłbym z czystym sumieniem wyłożyć pieniądze, dla mnie jest to idealny starter, który powinien być dorzucany do każdej konsoli, lub chociażby możliwy do pobrania z XL na podobnej zasadzie jak miało to wyglądać z DC w PSS.

Utrata Watch Dogs boli, bo oprócz Forzy 5 i DR3 to właśnie na nie miałem największą chrapkę, ale cóż bywa tongue_prosty.gif

Przy okazji, czy kojarzy ktoś w jakiej rozdzielczości ma "pracować" Dead Rising 3 ? Z tego co znalazłem mowa była tylko o tym, że demko chodziło w 30 FPS, o rozdzielczości ani słowa. Pytanie też czy te 30 FPS to jest już efekt finalny.

@Luke20

Na miłość Boską spójrz na bebechy tych konsol i sam sobie odpowiedz czy będą różnice. I co Zelda ma zrobić z szefami MS i Sony ? Czy jak MS albo Sony zapowiada nowego exa to pozostali wielcy tej branży robią w pieluchy ? Błagam.

@Luke20 again

Wii U ma mocniejsze bebechy od X360/PS3 to i gry będą ciut lepiej wyglądały. Ubi potwierdziło, że Watch Dogs będzie lepsze na Wii U niż na X360/PS3, ale widzieliśmy wersje tej gry na mijającej generacji, i na next genach. Różnice były i to bardzo znaczące.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdenio, taki, np. Mario kart 8 wygląda obłędnie. Wii U ma 4 × więcej ramu, a to ten ram był najgorszym problemem tej generacji. I multiplatformy na Wii U wyglądają LEPIEJ. 720, a 1080 np. Ubisoft, wersję W D na Wii U stawia pomiędzy platformami z przechyleniem, rzecz jasna, na current geny. Te gry typu X i Bayo nie będą wygladały tak napradę źle w porównaniu do exów PS4 i XONE. Nie oszukujmy się. Małe kroczki już teraz stawiają konsole. Nintendo wyciśnie ze swojej maszynki wszystko.

Tak jak ALBW, nowa Zelda zmieni konwencję Zeldy. To po pierwsze. Po drugie, jak powiedział (po e3 2013 chyba) Miyamoto, będzie to

zaawansowana graficznie gra. Po trzecie to bardzo prawdopodobnie duży projekt (przecieki o dużym budżecie i decyzja o nie pokazaniu jej na tegorocznym E3). Sorry, ale Zelda nie bez powodu jest jedną z najważniejszych serii gier. Może do tego coś o nowym IP od Miyamoto i Ninny wygra E3).

Orchi, nie patrz po bebechach, tylko po efektach. To się liczy, a Wii U ma świetne efekty. No i teraz to już różnice w podzespołach nie robia takiej rożnicy jak za czasów N64, Ps1 czu Gamecube, Ps2.

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, czy kojarzy ktoś w jakiej rozdzielczości ma "pracować" Dead Rising 3 ? Z tego co znalazłem mowa była tylko o tym, że demko chodziło w 30 FPS, o rozdzielczości ani słowa. Pytanie też czy te 30 FPS to jest już efekt finalny

"Dynamiczna" rozdzielczość bez podanej podłogi i sufitu. Dynamiczna w sensie, że będzie ulegała zmianie w zależności od tego co się dzieje na ekranie. Tak jak choćby WipeoutHD. Tam to było od 900p (zwłaszcza w Fury i wielkiej walce w sieci) do 1080p (przy normalnej grze). Akceptowalne byleby w DR3 nie było framerate na poziomie mid20s.

W ogóle z tymi rozdzielczościami na XBONE jest jakiś problem bo oprócz exów (jest jeszcze KI w 720p) wiadomo tylko o Ghosts i Fifie (obie w 1080p). Na PS4 prawie wszystko jest w natywnym 1080p. Wyjątkiem może być BF4.

@Luke

Jesteś uroczy.

I multiplatformy na Wii U wyglądają LEPIEJ. 720, a 1080 np.

Jakie multiplatformy są na PS360 w 720p, a na WiiU w 1080p? Jak coś znajdziesz na tej liście to wróć. Protip - Rayman Legends jest na PS360 w 1080p.

Graficznie nie masz czym machać. Luke pls.

Zresztą graphics < wszystko inne. Niech WiiU dostanie jeszcze ze dwie gry o jakości W101, które zostaną dobrze wypromowane i niech Nintendo zorganizuje jakieś szkółki dla dziennikarzy, żeby następną taką grę zrozumieli i nie pisali bzdur tak jak Polygon.

Inna sprawa, że Polygon regularnie pisze bzdury w recenzjach. nvm

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

That feel when preordered Contrast on Steam yesterday.

Doritopope pokazał u siebie trochę 2013 GOTY. Nie było story trailera, nie było Echo, głupie pytania, itp. Ten show na GT.TV zawsze jest tak bardzo do bani?

6 weeks to go. Ktoś łapie w ogóle jakąś konsolę? Jeśli tak to co do tego?

Na pewno PS4 - KZ:SF, NBA 2k14, NFS Rivals i mooooże AC4. Resogun i Contrast z PS+. Sound Shapes z cross-buy.

Jeśli XBONE - RYSE, Forza, Just Dance 2014 i pewnie CoD: Ghosts.

Wallet am cry

EDIT: Oh. No i konkurencja to najlepsza rzecz w branży. GwG na X360 przedłużone na dalszy okres. Szkoda, że nie ma XBONE od pierwszego dnia, ale chyba to przez to, że MS nie ma "indie-śmieci", nie?

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT.TV jest bardzo specyficzne, bardzo... "telewizyjne". Mi taka forma totalnie nie odpowiada, dawno przestałem oglądać.

Ja łapię PS4. Co prawda nastawiałem się głównie na DC i WD... Ale mam już tego pre-ordera, to niech zostanie. I tak w lutym bym kupował dla Infamousa.

Prawdopodobnie na początek zgarnę Killzone'a - może przekonam się do serii? Na pewno wygląda to cudownie, więc "poczuję moc next-gena". No i pewnie Asasyn, ostatecznie NFS, chociaż nie sądzę, że ten model jazdy trafi w mój gust. Na szczęście konsola debiutuje wcześniej w USA, więc będą już w sieci opinie graczy na temat tych produkcji.

Xboxa One też chciałbym nabyć, ale nie wcześniej, niż za rok. Zapewne poczekam na Halo 5 i Quantum Break.

Edytowano przez Zdenio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w lipcu zaklepałem X1 to pewien jeszcze wtedy nie byłem czy na pewno go zakupię. Na dziś dzień jestem już pewien, że go łykam. W zestawie niby dostanę tą FIFĘ 14, pytanie tylko czy w Polsce będę mógł ją pobrać. Do tego Forza, NfS Rivals, Dead Rising 3 i zapewne Battlefield 4. Ryse kusi, ale poczekam z tym tytułem na opinie, klimat mi bardzo odpowiada, ale stawiam przy nim bardzo dużo znaków zapytania, a Ghostsa zdążę ograć pewnie na 360, bo limitka z a.co.uk zawierająca seasson passa za nieco ponad 300 zł kusi bardzo.

Nurtuje mnie jedno pytanie związane z wersjami językowymi gier na next geny. O ile przy PS4 sprawa wygląda jaśniej, to przy X1 jest to trochę bardziej poplątane. Taki Bf 4 ma niby być w pełni zlokalizowany na język polski choć u nas konsoli przecież nie będzie, ciekawe czy gra kupiona np w UK też będzie zawierała polską ścieżkę dialogową, bardzo mnie to ciekawi, oj bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja "Games with Gold" została na stałe przedłużona dla wszystkich posiadaczy konta Xbox Live Gold. Jeżeli ta świetna inicjatywa przejdzie także i na Xbox One, to kolejny argument obozu konkurencji o darmowych grach z PlayStation+ straci rację bytu.

Posadzenie Julie Larson-Green na fotelu Dona Mattricka było bardzo dobrym posunięciem Ballmera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubro:

Lol, WHAT?! What do you mean?! Miiverse?

Ta lista to bullshit, ponieważ, np. Pikmin bez zachłystki chodzi w 1080 p. Może i powtórzę się dziesiąty raz, ale dwie gry, które zawsze daję jako przykład, to Tekken TT2, który tylko na Wii U jest w 1080 p, i NFC Most Wanted U, przy którym twórcy potwierdzili, że dzięki większemu RAMowi dali textury prosto z pieca (badum csss). To pokazuje wyższość Wii U nad current genami i na pewno odczujemy to przy W_D, czy nowej Zeldzie.

Widzę, że się Lubro zakochałeś w W101. Ja zakup tejże gry rozważałem, lecz (jak sam mówisz) zaburzyły mój wybór średnie oceny niektórych portali. Wierzę Nintendolife (9/10), ale jestem przyzwyczajony do kierowania swoich wyborów recenzjami IGN (7,4). Może ją kiedyś kupię za 50 zł, ale pewnie wtedy będzie dużo innych gier. Ta produkcja miała pecha, ponieważ nie przypadła do gustu innym recenzentom i utonęła w blasku, np. Pikmina.

Dla mnie taki łańcuszek: gameplay > klimat > grafika (też po części klimat tworzy). Ale nie rozumiem, co tak nagle bebechy olałeś.

Martwi mnie Sonic Lost world... trzeba szczerze powiedzieć, że ten Sonic Team dzisiejszy to beztaleńcia. Ciągle wpadki przy tak ważnej serii. Myślałem, że wydoją trochę z geniuszu Mario Galaxy, a tu 5,8 na IGN, 7 na NL (4 chyba dla wersji 3d). O innych nie wspomnę, bo aż mi ich szkoda.

Tak BTW to ciekawe kiedy recka nowych sprzętów na IGN. Ciekaw jestem...

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała być nowa generacja, nowe rozdanie, nowe szanse i co wyszło .. ( o tym na końcu )

Lubro, zlituj się ( to odnośnie DriveCluba. )

Niewielu ludzi zauważy nawet że w Forzie nie ma zmiennych warunków pogodowych i tego że oświetlenie jest wypieczone. Nikt nie zauważy że w GT6 masz więcej Premiumów niż aut w całej F 5.

Ludzie widzą tylko to, że jak kupią konsolę to Forza 5 będzie na start, a DC nie. Tylko to się liczy. Poza tym Forza się sprzeda bo to Forza ( cytat z Fristrona hyped cos exclusive )

Mamy 2013, nikt nie kupi konsoli żeby czekać 2 miesiące na gry. Dla fana next genowych racerów X1 jest faworytem. btw jak DC nie będzie w 60 FPS to beka z PS4 confirmed.

Ktoś się smiał z Dona, jak polecił 360 zamiast X1 do grania offline. Za to został zwolniony, bo w kapitalizmie nowy produkt >>> stary produkt niezależnie od stanu faktycznego. Sony mówi że do racerów PS3 z GT6 w tym okresie świątecznym. Kogo zwolnią ?

Odnośnie GwG, kopiowanie dobrych pomysłów zawsze jest dobre i tutaj z marszu +1 dla MS. Jeśli udostępnią to też na X1, super, jak nie, nic się nie stało. Przecież niedawno PS Plus na PS4 mocno zubożał, i zaliczył mega faila..

That Escalated Quickly.

Luke20, zlituj się ( to odnośnie rozważań nad Wii U, PS360 i PS4X1 )

PS4/X1>>>WiiU>>>>PS360. Tyle, każdy kto zna specyfikację i jeśli ma choć trochę przyzwoitości to przyzna to samo.

Wii U moim zdaniem to 7.5 generacja, tak samo mogę powiedzieć o różnicy Wii i PS360. Bo inaczej się nie da.

That's the case.

Orchi, zlituj się.

Nic nie wiadomo o premierze w PL a ty z polską wersją językową gier na X1. Nikt nic nie wie na ten temat, pewnie MS Polska też. Na takie pytania za wcześnie o kilka miesięcy. Jak ogłoszą to ogłoszą, na ten moment PS4 wygrywa i tyle.

Patience is a virtue.

Wuwu1978, zlituj się.

Oczywiście jedna osoba sama mogła zdecydować o takim ruchu biznesowym w przeciągu tak krótkiego czasu. Takie rzeczy wymagają przygotowania i czasu, na pewno za kadencji Dona dopinali plan. Obwiniasz go niesłusznie.

Success has many fathers, while failure is an orphan.

...

W zasadzie zrobiłem swoją listę powodów, dla których warto kupić poszczególne next geny i stwierdzam, że po raz kolejny mamy to samo.

PS4 dla exów, tak samo jak PS3, tyle że tym razem wygląda na to , że cokolwiek poza graniem single z konsolą będzie można zrobić. No i tak jak poprzednio coś mało tych exów na launch konsoli.

MS do shooterów/gier akcji i trójcy exów + najlepsza usługa sieciowa. Nie bez powodu w USA X1 startuje tydzień wcześniej wraz z topowymi shooterami i ma Forzę i Ryse na start.

No i Wii U jak zawsze dla gier od Nintendo i nie tylko, czyli cała masa czystego funu. Można się zżymać, ale im więcej Mario, tym więcej kasy.

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki,

.. ale wykąpać się można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...